NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 173 174 175 176 177 178 179 ... » »»
Wszystko o PO,
Posty: 495
Dołączył: 27 Sty 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 9 Lis 2016r. 18:46  
Cytuj
lewacy się wyżynają jezyk I kto teraz pomoże w USA zaprowadzić demokracje ? jezyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lis 2016r. 18:46  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10513
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 9 Lis 2016r. 21:23  
Cytuj

Onet nie zna litości dla heretyków doktryny poprawności politycznej

nawet Prezydent USA jest pogryziony i obśliniony przez postęp i demonizacje**



Obrazek Paweł Strawiński - dyżurny satyryk


Niewypłacalność USA, wojna handlowa dwóch największych gospodarek świata, „zagłodzenie” Amerykanów, masowe deportacje, budowa muru sto razy droższego od muru berlińskiego, wzrost cen iPhone’ów o kilkadziesiąt procent – to tylko kilka możliwych skutków przejęcia fotela prezydenta USA przez Donalda Trumpa
potluczonypotluczonypotluczonypotluczonypotluczonypotluczonypotluczonypotluczonypotluczonypotluczonypotluczonypotluczony
Donald Trump, kandydat Partii Republikańskiej na prezydenta USA, a także biznesmen i telewizyjny celebryta bez politycznego dorobku i doświadczenia, niespodziewanie wygrał wybory prezydenckie, pokonując byłą sekretarz stanu Demokratkę Hillary Clinton.

Przedstawiamy zaktualizowaną analizę możliwych skutków gospodarczych wyboru Trumpa na ten urząd.
Jeśli się mylimy to nic się nie dzieje, bo nigdy nie zmieniamy z góry przyjętego zdania*.

* - fenomen znany z polskojęzycznej Gazety.
** - obywatelu doceń znaczenie innych ofiar ill-liberalizmu


Ten jak zwykle musi się pogrążyć...
Obrazek

– Mamy dość starych medialnych układów, mamy dość starych liberalnych polityków. To jest przeciwko terrorowi poprawności ideowej, a nie za Trumpem. Ale on to jakoś skupił, powiedział ludziom ze rządzą nimi oszuści i złodzieje - skomentował wygraną Trumpa w rozmowie z TVN24 były prezydent Lecha Wałęsa.

Wałęsa stwierdził, że demokracja przeżywa kryzys gdy ludzie źle wybierają, czego skutkiem jest wybór przypadkowych osób, takich jak Trump. Bolka wybrano nieprzypadkowo - skomentował wygraną Trumpa w rozmowie z TVN24 były prezydent Lecha Wałęsa.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10513
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 10 Lis 2016r. 20:31  
Cytuj

Gwiazda Regresu nie wytrzymała i potwierdziła swoją
zarumieniony ideową lojalność




Jan Hartman osiąga kolejne etapy intelektualnej głębi. Jego porównania sięgają już tak głęboko jak badania proktologa.

Obrazek


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 127
Dołączył: 18 Wrz 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 11 Lis 2016r. 16:18  
Cytuj
Zapaśklane elity jako wzorzec dla lokalnych lewaków

Moderowano przez: magpie
Wularyzmy

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 566
Dołączył: 15 Marz 2011r.
Skąd: STW
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 11 Lis 2016r. 17:59  
Cytuj
Kto to lokalny lewak?
... kim są lewacy?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lis 2016r. 16:56  
Cytuj

Senyszyn: Trumpa wybrali,
sfrustrowani, biali,
biedni, niewykształceni, bezrobotni, rasiści, z prowincji,
amerykańscy Kowalscy”.





Obrazek



Obrazek



Obrazek



Lewacjo wszystkich krajów F*Bukujcie się... smiech2





Szenyszyn/Niesiol itp żywi się i karmi hejtem:

http://telewizjarepublika.pl/szokujacy-film-biala-dziewczyna-skatowana-przez-czarnoskora-dlatego-ze-publicznie-poparla-trumpa,40540.html

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10513
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 12 Lis 2016r. 20:22  
Cytuj

Wyborcze ekscesy demokratycznego Regresu



http://telewizjarepublika.pl/kolejny-atak-na-wyborce-trumpa-uwaga-drastyczne,40551.html


Wielu artystów (u nas tez są utrzymywane z budżetu glony i wodorosty) popierających Hillary Clinton obiecywało, że w przypadku wygranej Donalda Trumpa wyjedzie ze Stanów Zjednoczonych. Wszystko zapowiada na to, że obietnicę spełni Robert De Nito. Aktor dość ostro wypowiadał się przed wyborami o Trumpie, nazywał go szaleńcem, świnią, twierdził, że ma „ochotę uderzyć go w twarz.

Regres nie zrozumiał "swobody artystycznego wyrazu" wdzięczności i wziął wolność w swoje ręce smiech2 smiech2

Obrazek



Obrazek



Jezus Maria, niech po nas będzie wojna, nie oddamy co nasze!!


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10513
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 12 Lis 2016r. 20:48  
Cytuj

Chroń nas Panie przed szaleńcami


Obrazek




Były dwa kanapowe ugrupowania, powstaje z tego jedna rogówka. Partia Demokratyczna, spadkobierczyni dawnej Unii Wolności łączy się z Europejskimi Demokratami, sierotami po Tusku, czyli kilkoma posłami wyrzuconymi kilka miesięcy temu z Platformy Obywatelskiej. Wspólnie tworzą Unię Europejskich Demokratów. Na dzisiejszym spotkaniu założycielskim Jacek Protasiewicz mówił o grze w dupniaka, a Stefan Niesiołowski - o odpychaniu matołectwa. Przemawiały takie tuzy jak Lech Wałęsa i Mateusz Kijowski. Swoje listy przesłali Bronisław Komorowski i Aleksander Kwaśniewski.



zarumieniony zarumieniony zarumieniony Partia kogo? //Wiemy ze z Sokuzburaka ok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10513
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 14 Lis 2016r. 19:15  
Cytuj

Sezon na Buraczane wykopki w EU otwarty



"To jest zwycięstwo zwykłych ludzi nad elitami" - tak Marine Le Pen oceniła wybór Donalda Trumpa na prezydenta USA. Przewodnicząca francuskiego Frontu Narodowego wystąpiła w prestiżowym programie politycznym czołowego komentatora BBC Andrew Marra. Wyraziła w nim nadzieję, że jej rodacy postąpią podobnie i wybiorą ją w przyszłym roku prezydentem Francji.

Obrazek


Obrazek


Dla mnie to jest marsz niepodległości Europy też. Bo ja widzę tutaj Polskę, jako jedyny bastion Europa. Ja jestem z Madrytu i ja widzę, jak w moim kraju jest więcej cudzoziemców niż Hiszpanów. Mamy dyktatura marksistowska kulturalna. Ja jestem tutaj, bo widzę, że Polska jest tym, czego ja chcę dla mój kraju – mówił Martin Garcia Gonzalo (działacz Democracia Nacional, czyli Demokracji Narodowej).
Jak dodał:
- Polskość jest dla mnie oparta na haśle Bóg, Honor i Ojczyzna i chcę tak samo dla mój kraju. I dlatego każdy rok tutaj jesteśmy. Nie tylko ja, ale bracia z innych krajów, jak ze Szwecji, z Francji,Włoch. Bo dla nas Polacy są przykład. Taki model! – kwituje Hiszpan który łamaną ale polszczyzną mówi o tym co już głośno mówią normalni europejczycy.

A rozczochrany Belg dla podniesienia na duchu .N/KOD/PO
postępowo regresuje polityczną poprawnością mlotek



Obrazek


Nieczesany frontman wojującego regresu, Guy Verhofstadt znowu nie zapanował nad zranionymi uczuciami i zaskomlał siarczyście:
Stoję po stronie wszystkich polskich obywateli, którzy nigdy nie wahali się, by walczyć w obronie wolności, demokracji i praworządności – wartości, którym zagraża ich obecny rząd.
Obłudniku i wyjątkowo niechlujny urzędniku, nie tobie oceniać Węgrów, Polaków i Amerykanów - "We the people" oceniamy i wybieramy. Tobie podobnych urzędników sie mianuje.
W kampanii wyborczej Guy oficjalnie poparł tymczasową przechowalnie wyborców PO, Ryszarda Petru z Nowoczesnej oraz weteranów walk ulicznych o Wolnosc i Demokracje Ojca Mateusza, więc jeżeli już, to wypowiadaj się w ich imieniu. Nie przypisuj degustacji "sokuzburaka" wszystkim Polakom, bo ci mają różne gusta.


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10513
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 16 Lis 2016r. 16:54  
Cytuj

Nie Płacz Ewka: Nawet sokzburaka nie jest w stanie zmienić zdania Polaków o Tobie.



Ewa Kopacz: Tylko wyjście na ulicę (zapraszam zintegrowany .N/KOD/Demokratów/Lewaków) może powstrzymać autorytarne, seksistowskie, rasistowskie, ksenofobiczne, faszystowskie, konserwatywne, narodowe rządy niemej większości.


Nielegały wyszły na ulice w US w obawie przed przestrzeganiem prawa w Ameryce:
https://www.youtube.com/watch?v=8PKhGjpJam8
Kiedy Regres wyprowadzi islamistów na ulice UE? Kto nam pozostał, gdy wszyscy normalni europejczycy odwrócili się od nas tak jak od Hillary, rozpacza Ewa.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10513
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 17 Lis 2016r. 18:08  
Cytuj

Podział pracy: Ewki ulice, Grześka kamienice?



Zapraszamy KOD, środowiska naukowe, wszystkich tych, którzy będą wierzyć, że PO jest w stanie zaproponować najlepszą ofertę – sensownego, skutecznego gabinetu cieni. To jest tylko kwestia wiary - wyznaje Schetyna.

Obrazek


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 422
Dołączył: 7 Marz 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Lis 2016r. 17:05  
Cytuj
Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Lis 2016r. 18:03  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Lis 2016r. 19:52  
Cytuj
Właścicielka jednej z waszyngtońskich kwiaciarni została ukarana grzywną, ponieważ odmówiła pracy przy gejowskim weselu. Przed gmachem Sądu Najwyższego broniły ją setki amerykanów.

1000 dolarów – taką grzywną została ukarana Barronelle Stutzman. Kwiaciarka w 2015 roku sprzeciwiła się przegotowywaniu ozdób na gejowskie wesele jednego ze swoich stałych klientów. Nie wolno być wolnym.

Obrazek


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 19 Lis 2016r. 20:52  
Cytuj
Obrazek

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1632
Dołączył: 5 Cze 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Lis 2016r. 13:29  
Cytuj
CYTAT

Sezon na Buraczane wykopki w EU otwarty



"To jest zwycięstwo zwykłych ludzi nad elitami" - tak Marine Le Pen oceniła wybór Donalda Trumpa na prezydenta USA. Przewodnicząca francuskiego Frontu Narodowego wystąpiła w prestiżowym programie politycznym czołowego komentatora BBC Andrew Marra. Wyraziła w nim nadzieję, że jej rodacy postąpią podobnie i wybiorą ją w przyszłym roku prezydentem Francji.

Obrazek


Obrazek


Dla mnie to jest marsz niepodległości Europy też. Bo ja widzę tutaj Polskę, jako jedyny bastion Europa. Ja jestem z Madrytu i ja widzę, jak w moim kraju jest więcej cudzoziemców niż Hiszpanów. Mamy dyktatura marksistowska kulturalna. Ja jestem tutaj, bo widzę, że Polska jest tym, czego ja chcę dla mój kraju – mówił Martin Garcia Gonzalo (działacz Democracia Nacional, czyli Demokracji Narodowej).
Jak dodał:
- Polskość jest dla mnie oparta na haśle Bóg, Honor i Ojczyzna i chcę tak samo dla mój kraju. I dlatego każdy rok tutaj jesteśmy. Nie tylko ja, ale bracia z innych krajów, jak ze Szwecji, z Francji,Włoch. Bo dla nas Polacy są przykład. Taki model! – kwituje Hiszpan który łamaną ale polszczyzną mówi o tym co już głośno mówią normalni europejczycy.

A rozczochrany Belg dla podniesienia na duchu .N/KOD/PO
postępowo regresuje polityczną poprawnością mlotek



Obrazek


Nieczesany frontman wojującego regresu, Guy Verhofstadt znowu nie zapanował nad zranionymi uczuciami i zaskomlał siarczyście:
Stoję po stronie wszystkich polskich obywateli, którzy nigdy nie wahali się, by walczyć w obronie wolności, demokracji i praworządności – wartości, którym zagraża ich obecny rząd.
Obłudniku i wyjątkowo niechlujny urzędniku, nie tobie oceniać Węgrów, Polaków i Amerykanów - "We the people" oceniamy i wybieramy. Tobie podobnych urzędników sie mianuje.
W kampanii wyborczej Guy oficjalnie poparł tymczasową przechowalnie wyborców PO, Ryszarda Petru z Nowoczesnej oraz weteranów walk ulicznych o Wolnosc i Demokracje Ojca Mateusza, więc jeżeli już, to wypowiadaj się w ich imieniu. Nie przypisuj degustacji "sokuzburaka" wszystkim Polakom, bo ci mają różne gusta.







Zdaje się że tego Verhofstada Farage nazwal najbardziej chamskim politykiem w Europie

https://www.youtu(...)s5VADRXg w 4 minucie
https://www.youtu(...)Rlc_boVc no i jeszcze idiota i komunistaumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 360
Dołączył: 12 Sty 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Lis 2016r. 23:54  
Cytuj
PO znowu oszukala Polakow, teraz chcą żeby ich deportowac.

A gdzie honor i wypełnianie obietnic?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Lis 2016r. 09:24  
Cytuj

Obrazek Leming


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10513
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 22 Lis 2016r. 16:08  
Cytuj

Burak antypolski



Obrazek


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 398
Dołączył: 17 Cze 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 22 Lis 2016r. 17:11  
Cytuj
Obrazek

"Naród, który nie szanuje swej przeszłości, nie zasługuje na szacunek teraźniejszości i nie ma prawa do przyszłości”
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 398
Dołączył: 17 Cze 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 22 Lis 2016r. 17:12  
Cytuj
Obrazek

"Naród, który nie szanuje swej przeszłości, nie zasługuje na szacunek teraźniejszości i nie ma prawa do przyszłości”
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 398
Dołączył: 17 Cze 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 22 Lis 2016r. 17:12  
Cytuj
Obrazek

"Naród, który nie szanuje swej przeszłości, nie zasługuje na szacunek teraźniejszości i nie ma prawa do przyszłości”
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 398
Dołączył: 17 Cze 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 22 Lis 2016r. 17:13  
Cytuj
Obrazek

"Naród, który nie szanuje swej przeszłości, nie zasługuje na szacunek teraźniejszości i nie ma prawa do przyszłości”
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 398
Dołączył: 17 Cze 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 22 Lis 2016r. 17:14  
Cytuj
Obrazek

"Naród, który nie szanuje swej przeszłości, nie zasługuje na szacunek teraźniejszości i nie ma prawa do przyszłości”
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 398
Dołączył: 17 Cze 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 22 Lis 2016r. 17:15  
Cytuj
Obrazek

"Naród, który nie szanuje swej przeszłości, nie zasługuje na szacunek teraźniejszości i nie ma prawa do przyszłości”
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 173 174 175 176 177 178 179 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »