NawigacjaStart » Forum » Rozrywka, Kultura, Sztuka » Muzyka, Imprezy »
Nowy Temat Odpowiedz
Propozycje muzyczne w klubie Alternatywy,
Posty: 75
Dołączył: 20 Sie 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Paź 2008r. 15:54  
Cytuj
witam goraco. Sami wiecie ze powstal niedawno na miejscu bylej CINEMY, NOWY KLUB "ALTERNATYWY" wiadomo klub caly czas sie rozwija, dlatego tez prosze wszystkie osoby ktore do niego uczeszczaja a takze nowe osoby co dopiero zajzą o wpisywanie propozycji utworów muzycznych, ulubionych piosenek, na tym serwisie.
ja staram sie byc na bierzaco z kawalkami z wszystkich stacji radiowych a takze telewizyjnych a wiadomo czasmi cos umknie.

Wiec bardzo prosze w tym temacie wpisy waszych ulubionych kawalkow, ktore byscie chcieli uslyszec w klubie.

pozdrawiam i zapraszam w kazdy piatek i sobote do Klubu Alternatywy.

djkubus (rezydent)

ZAPRASZAM GORACO NA MOJA STRONKE WWW.DJKUBUS.KEEP.PL OBSLUGA MUZYCZNA ( WESEL,POPRAWIN,BALóW,STUDNIóWEK,ZABAW I INNYCH IMPREZ) WIECEJ NA STRONIE.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Paź 2008r. 15:54  
Cytuj

ZAPRASZAM GORACO NA MOJA STRONKE WWW.DJKUBUS.KEEP.PL OBSLUGA MUZYCZNA ( WESEL,POPRAWIN,BALóW,STUDNIóWEK,ZABAW I INNYCH IMPREZ) WIECEJ NA STRONIE.
 
 
 
 
~~ cycu
ff
Wysłany: 19 Paź 2008r. 16:01  
Cytuj
To za przeproszeniem Dj to szafa grajaca spełniajaca zachcianki gosci niezaleznie od tego jak idiotyczne one mogą one byc? Czy tez jest kim kto sam proponuje gosciom lokalu cos ciekawego i niespotykanego w pozostałych klubach?
Wydaje mi się, że ta druga opcja była by ciekawsza.
Wreszcie w Stalowej był by klub z "inną" muzykąnie wiem

 
 
 
 
Posty: 820
Dołączył: 9 Paź 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Paź 2008r. 16:08  
Cytuj
CYTAT
Sami wiecie ze powstal niedawno na miejscu bylej CINEMY, NOWY KLUB \"ALTERNATYWY\"


Pół roku to jest kawałek czasu ...

CYTAT
wiadomo klub caly czas sie rozwija


Ile Ci za to zapłacili?cool

CYTAT
ja staram sie byc na bierzaco z kawalkami z wszystkich stacji radiowych a takze telewizyjnych a wiadomo czasmi cos umknie.


Myślałem, że założeniem tego klubu to będzie muzyka z minionych lat a nie same nowości. Widzę, że zaczynacie odstawiać motywy pseudo dyskotek (arkadia, planeta). Szkoda

CYTAT
djkubus (rezydent)


smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~latające kombin
ff
Wysłany: 19 Paź 2008r. 16:57  
Cytuj
jak macie jakies propozycje to wpisujcie, bo od tego jest ten temat... zamiast krytykować.
Mi brakuje bardzo w Stalowej Rockotek.
Kiedys były w NNN i cieszyły sie popularnością.

 
 
 
 
~~djkielbasa
ff
Wysłany: 19 Paź 2008r. 18:32  
Cytuj
mi wszędzie brakuje kawałka Faith No More - Evidence :-:

a poza tym to Rage Against The Machine, Flapjack, Illusion, KSU, Tiamat, ..... itp, itd

 
 
 
 
~~djkubus24
ff
Wysłany: 20 Paź 2008r. 09:13  
Cytuj
Myślałem, że założeniem tego klubu to będzie muzyka z minionych lat a nie same nowości. Widzę, że zaczynacie odstawiać motywy pseudo dyskotek (arkadia, planeta). Szkoda


tak jak napisano ponizej to nie jest temat na krytykowanie, tylko wpisywanie propozycji utworow. jak ci sie niepodoba to nie zasmiecaj tego tematu.

 
 
 
 
~~djkubus24
ff
Wysłany: 20 Paź 2008r. 09:13  
Cytuj
CYTAT
Callist
Myślałem, że założeniem tego klubu to będzie muzyka z minionych lat a nie same nowości. Widzę, że zaczynacie odstawiać motywy pseudo dyskotek (arkadia, planeta). Szkoda



tak jak napisano ponizej to nie jest temat na krytykowanie, tylko wpisywanie propozycji utworow. jak ci sie niepodoba to nie zasmiecaj tego tematu.

 
 
 
 
Posty: 75
Dołączył: 20 Sie 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Paź 2008r. 19:28  
Cytuj
CYTAT
mi wszędzie brakuje kawałka Faith No More - Evidence :-:

a poza tym to Rage Against The Machine, Flapjack, Illusion, KSU, Tiamat, ..... itp, itd


w piatek zapraszam posluchasz kawalkow ktore napisales.

ZAPRASZAM GORACO NA MOJA STRONKE WWW.DJKUBUS.KEEP.PL OBSLUGA MUZYCZNA ( WESEL,POPRAWIN,BALóW,STUDNIóWEK,ZABAW I INNYCH IMPREZ) WIECEJ NA STRONIE.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~jakion
ff
Wysłany: 21 Paź 2008r. 09:56  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
mi wszędzie brakuje kawałka Faith No More - Evidence :-:

a poza tym to Rage Against The Machine, Flapjack, Illusion, KSU, Tiamat, ..... itp, itd


w piatek zapraszam posluchasz kawalkow ktore napisales.


Czyżby rockoteka???

 
 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Paź 2008r. 10:04  
Cytuj
dj a co z tym juno reactor ?:] i mam prosbe przykrecilbys pare decybeli na potencjometrze, w tej sali z barem przy drzwiach zaslonietych kotara to trzeba do siebie krzyczec :]

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~hehe
ff
Wysłany: 21 Paź 2008r. 10:37  
Cytuj
good „Alternatywa” wrosła już na dobre w krajobraz Stalowej Woli. Do klubu należą ludzie, którzy popadli w uzależnienie alkoholowe i podjęli walkę z nałogiem. Spotykając się w swoim gronie, starają się godziwie i z pożytkiem spędzać wolny czas. Warto zauważyć, że z ich inicjatywy powstała świetlica środowiskowa dla dzieci, którą się opiekują. Dominują tu zajęcia sportowe, organizowane są także wypady w teren.
W ramach klubu utworzono grupę wsparcia Al anon. Skupia ona kobiety i mężczyzn, spotykających się dwa razy w tygodniu. Dzielą się oni swoimi doświadczeniami, radościami i problemami na drodze do trzeźwości. Mówi się też o spustoszeniach, jakie uczynił alkohol wśród członków grupy i ich rodzin. good

 
 
 
 
Posty: 820
Dołączył: 9 Paź 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Paź 2008r. 10:48  
Cytuj
CYTAT
good „Alternatywa” wrosła już na dobre w krajobraz Stalowej Woli. Do klubu należą ludzie, którzy popadli w uzależnienie alkoholowe i podjęli walkę z nałogiem. Spotykając się w swoim gronie, starają się godziwie i z pożytkiem spędzać wolny czas. Warto zauważyć, że z ich inicjatywy powstała świetlica środowiskowa dla dzieci, którą się opiekują. Dominują tu zajęcia sportowe, organizowane są także wypady w teren.
W ramach klubu utworzono grupę wsparcia Al anon. Skupia ona kobiety i mężczyzn, spotykających się dwa razy w tygodniu. Dzielą się oni swoimi doświadczeniami, radościami i problemami na drodze do trzeźwości. Mówi się też o spustoszeniach, jakie uczynił alkohol wśród członków grupy i ich rodzin. good


Jesteś kretynem gdyż nic swojego nawet nie potrafisz napisać tylko kopiujesz jakiś jeden, zjebany komentarz i myślisz że błyszczyszzdziwiony

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~demode
ff
Wysłany: 21 Paź 2008r. 11:06  
Cytuj
Uwazam ze w SW brakuje jakiegos klubu co puszczana by byla muzyka w klimatach Rock, Alternatywa, Postindustial, Electopop, etc. Jak mam isc posiedziec w knajpie co ze speakerow leci jakis plastic to co robie... to wychodze umiech Wiem ze muzyka to kwestia gustow i plastic-dres ma wielu zwolennikow ale warto by bylo sprobowac zrobic jakis wieczorek z muzyka w gatunkach w/w. Jak sie czegos takiego nie wypobuje to sie czlowiek nie dowie czy to dobry czy zly pomysl. Obecnie w Bili mozna posluchac dosc fajnej muzyki. Jedynie problem istnieje z barmankami gdy zaistnieje kwestia puszczenia czegos na zyczenie. Od humoru Pani polewajacej glownie to zalezy umiech Kiedys spoko klimat byl w Osemce. Przynosilo sie plyte i barmanki puszczaly ja bez mrugniecia okiem. Wiadomo ze Bila czy Osemkato nie kluby muzyczne lecz biladowe wiec muzyka jest puszczana na pol gwizdka. Jezeli chodzi o Alternatywe to nie koniecznie trzeba by bylo na takiej imprezie tanczyc. Mozna by puszczac jakies fajne koncety z projektorow (o ile wlascicele je posiadaja). Takie jest moje zdanie. Mam nadzieje ze ktos kumaty to przeczyta i wyciagnie z tego postu jakies wnioski. pozDrawiaM

 
 
 
 
~~demode
ff
Wysłany: 21 Paź 2008r. 11:13  
Cytuj
Aha jeszcze jedno. Fajnie by bylo zorganizowac jakies male koncerty. Sala nie jest pokaznych rozmiarow ale promowanie jakis fajnych zespolow byloby na czasie i mysle ze byla by w zupelnosci wystarczajaca umiech

 
 
 
 
~~greg
ff
Wysłany: 21 Paź 2008r. 11:56  
Cytuj
Mają być koncerty i to już w listopadzie 14 będą zaduszki Jazzowe dwa zespoły na żywo.5 grudnia poezja śpiewana duet z Zielonej Góry.Zamierzeniem jest jeden koncert w miesiącu,na luty już jest też wykonawca są rozmowy co do stycznia.Wszystkich serdecznie zapraszam na koncerty do Alternatywy.

 
 
 
 
~~kam000
ff
Wysłany: 25 Paź 2008r. 17:09  
Cytuj
słyszałem ze ma sie odbyc jaka dyskoteka w rytmach electro,to prawda? wiecej takich imprez!!! a uslyszec chce frankmusik,miss kittin,fisherspooner i innnegood

 
 
 
 
~~djkubus
ff
Wysłany: 18 Lis 2008r. 14:01  
Cytuj
ZAPRASZAM WSZYSTKICH FANOW MOCNIEJSZYCH BITOW JUZ W PIATEK 21 LISTOPADA 2008 DO KLUBU ALTERNATYWY NA IMPREZKE W STULU HOUSE

 
 
 
 
~~Allegro
ff
Wysłany: 16 Lut 2009r. 16:42  
Cytuj
ok

 
 
 
 
~~yogo
ff
Wysłany: 16 Lut 2009r. 16:54  
Cytuj
a gdzie mona siąść przy browarze i posłuchać KAZIKA, ELEKTRYCZNE GITARY, itp? pewno w chałupie tylko... neutralny

 
 
 
 
~~Mec
ff
Wysłany: 22 Lut 2009r. 11:52  
Cytuj
CYTAT
a gdzie mona siąść przy browarze i posłuchać KAZIKA, ELEKTRYCZNE GITARY, itp? pewno w chałupie tylko... neutralny


Czasem to grają w Czarnym Kocie, na życzenie. Kiedyś byłem leciała Coma, a w piątek stare kawałki rockowe polskie i zagraniczne.

 
 
 
 
~~jarząbek
ff
Wysłany: 22 Lut 2009r. 11:58  
Cytuj
CYTAT
a gdzie mona siąść przy browarze i posłuchać KAZIKA, ELEKTRYCZNE GITARY, itp? pewno w chałupie tylko... neutralny


PUB OMEGA umiech

 
 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Rozrywka, Kultura, Sztuka » Muzyka, Imprezy »