NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 71 72 73 74 75 76 »
Katastrofa Smoleńska ...,
Posty: 4959
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 4 Gru 2012r. 21:15  
Cytuj
Proponuję uznać, że Prezydent i jego małżonka zostali zabici,natomiast ci z PiS lub wskazani przez Macierewicza -polegli na lotnisku pod Smoleńskiem.
Reszta zginęła normalnie w katastrofie lotniczej, która tam i wtedy, akurat miała miejsce.
No i jeden problem rozwiązany.

Drugi-Skrzydło samolotu odpadło w wyniku wybuchu środka wysokoenergetycznego czyli nitrocelulozy umieszczonej przez FSB w sokach i drewnie brzozy.
Dowód-Nitroceluloza jest pochodną celulozy,a ta jest budulcem drewna.

Trzeci-Samolot uderzył "plecami"w grunt w wyniku umyślnej zmiany pola grawitacyjnego Ziemi ,która na ten moment została przesunięta z orbity.Nie samolot się obrócił a Ziemia.To też działanie FSB.
Dowód-Fakt ten został zarejestrowany przypadkiem przez jednego ze smoleńskich meneli ,który upadł w tym momencie jak samolot i w identyczny sposób.Przeżył pomimo że upadek był w krzaki.
Teoria ani mądrzejsza ani głupsza,od głoszonej przez Macierewicza.

Kiedyś Polacy znani byli z dogłębnej wiedzy o wszelkich chorobach,o pogodzie,o polityce i ekonomii.
Za komuny jak i teraz,tak wielki potencjał intelektualny marnujemy a moglibyśmy ratować Świat od wszelkich plag.

Od czasu katastrofy pod Smoleńskiem,niemal każdy Polak zna się na aerodynamice w lotnictwie,na konstrukcji samolotu typu TU-154 i wytrzymałości mechanicznej drewna brzozowego.
Co następne?Jaką dziedzinę wiedzy doprowadzimy do perfekcji, w jałowych dyskusjach pseudoekspertów?zaklopotany

ZAWSZE MÓWIŁEM, ŻE POLITYKĘ I KABARET, POWINNO SIĘ OGLĄDAĆ OSOBNO.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Gru 2012r. 21:15  
Cytuj

ZAWSZE MÓWIŁEM, ŻE POLITYKĘ I KABARET, POWINNO SIĘ OGLĄDAĆ OSOBNO.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 636
Dołączył: 4 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 4 Gru 2012r. 22:30  
Cytuj
Dobra, powiedzmy, że to była zwykła katastrofa.

Dlaczego zatem:

-nie mamy wraku
-nie mamy czarnych skrzynek
-BORu nie było na lotnisku
-wykryto materiały wysokoenergetyczne
-dookoła roi się od serii "samobójstw"
-oddano całe śledztwo Rosji
-zwłoki były pochowane w nie swoich grobach
-rozmiar zniszczeń był zupełnie niewspółmierny do uderzenia w brzozę
-telefony i rzeczy ofiar są w Rosji
-Sikorski od razu wiedział,że wszyscy zginęli
itp.itd.

Kto nie ma wątpliwości niech przejrzy cały temat -

http://www.grana(...)14b28456

Tyle mojego pisania tu, nie widzę dalszego sensu dyskusji z kimś kto ośmiesza i kpi z ludzi, którzy chcą tylko znać prawdę...

Głupotą jest robić ciagle to samo i oczekiwać innych rezultatów... Nigdy wiecej rządow PO-PSL
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 76
Dołączył: 6 Sie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Gru 2012r. 07:57  
Cytuj
Czy słyszeliście kiedyś o czymś takim by podejrzany o zbrodnię, we własnej swojej sprawie, prowadził sobie śledztwo.Jak by na to nie patrzeć w takiej właśnie roli występuje Rosja. Tusk się na to zgodził, więc automatycznie stał się podejrzanym.I ludzie mają prawo tak myśleć.Bo jak można na to patrzeć inaczej, skoro po ponad 2 latach od katastrofy, pod wpływem opinii publicznej sprowadza się jakieś niby próbki samolotu do badania.Ludzie kochani - to paranoja Tuska. To jest chory człowiek a na dodatek de.il w najgorszym wydaniu. W innym ale cywilizowanym kraju taki człowiek nie miał by racji bytu.Wszystko co robi dyskwalifikuje go.Otoczony kupą sobie podobnych de.ili, ciągłym kłamstwem powtarzanym tysiące razy, stał się Gebelsem polskiej sceny politycznej. To Gebels wyznawał ideę że kłamstwo powytarzane tysiąckrotnie, staje się prawdą.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2197
Dołączył: 7 Kwie 2010r.
Skąd: z 2irlandii:-) tuska
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 5 Gru 2012r. 12:12  
Cytuj

"Naród, który zabija(abortuje)własne dzieci, jest narodem bez przyszłości"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
C&R
C&R
C&R
Posty: 78
Dołączył: 2 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Gru 2012r. 12:39  
Cytuj
CYTAT


Gdy znany aktor Opania kategorycznie odmówił zagrania roli L.Kaczyńskiego to "pierdzące usteczka" Fochman zaraz ogłosił , ze byle kabareciarz nie może być odtwórcą postaci L.K. Więc się pytam czy przystoi aby Wielki Kabareciarz jakim jest p.Wolski pisał scenariusz do "tego narodowego dzieła" ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 5 Gru 2012r. 21:06  
Cytuj
zakrze ... mam pytanie masz jakieś dowody na to co piszesz już nie mówię o Tusku ale co do \"Ruskich\" ?? tak z ciekawości ... czy bredzisz jak większość spod znaku \"solidarnych\" ??

...

\"Niech Kaczyński mi odpowie, kto zamordował moją żonę\"

- Chce, żeby pan Kaczyński odpowiedział mi na pytanie: kto zamordował moją żonę - powiedział w \"Tak jest\" w TVN24 Paweł Deresz, mąż Jolanty Szymanek-Deresz, która zginęła w katastrofie smoleńskiej. I dodał: - Idąc tropem pana Jarosława Kaczyńskiego, (moja żona) mogła zostać zamordowana albo mogli ją na lotnisku w Smoleńsku zastrzelić - stwierdził Deresz.

...

Źródło

mnie też Ciekawi kto ... ??

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 43
Dołączył: 29 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Gru 2012r. 21:30  
Cytuj
Moze wrocimy do katastrofy Casy pod Miroslawcem? Tam nie bylo ruskich, mamy wrak, skrzynki i co z tego? Sami oficerowie zgineli.....

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 43
Dołączył: 29 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Gru 2012r. 21:35  
Cytuj
nenad - Tomek rozkochal w sobie Sawicka.....Zakochana sadzac ze z wzajemnoscia, chciala dla niego zrobic wszystko, do czego ja namawial, wymyslil a ona stawala na glowie zeby mu dogodzic.....Frajerka.. Ale gdyby ciebie namawiala osoba w ktorej jestes zakochany do szalenstwa to kto wie.....

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2197
Dołączył: 7 Kwie 2010r.
Skąd: z 2irlandii:-) tuska
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 6 Gru 2012r. 09:32  
Cytuj
NPW: Niektóre detektory wykazały cząsteczki trotylu


Jan Bokszczanin - producent urządzeń używanych do wykrywania śladów ewentualnych materiałów wybuchowych - powiedział, że "nie może zgodzić się ze stwierdzeniem", że jeśli takie urządzenie wskazuje na jony trotylu, to "mogą to być także inne substancje".



- W warunkach naturalnych (...) jeśli takie urządzenie wskazuje, że był to trotyl, to prawdopodobieństwo, iż nie był to trotyl, jest równe zeru - mówił Bokszczanin.


http://fakty.interia.pl/raport/lech-kaczynski-nie-zyje/news/npw-niektore-detektory-wykazaly-czasteczki-trotylu,1870463

"Naród, który zabija(abortuje)własne dzieci, jest narodem bez przyszłości"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 396
Dołączył: 27 Maja 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 7 Gru 2012r. 08:34  
Cytuj
CYTAT

Jan Bokszczanin - producent urządzeń używanych do wykrywania śladów ewentualnych materiałów wybuchowych - powiedział, że \"nie może zgodzić się ze stwierdzeniem\", że jeśli takie urządzenie wskazuje na jony trotylu, to \"mogą to być także inne substancje\".

Bardzo bym się zdziwił, gdyby Jan Bokszczanin - producent urządzeń używanych do wykrywania śladów ewentualnych materiałów wybuchowych - powiedział, że jego urządzenia nie są precyzyjne i mogą reagować na inne substancje.smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 7 Gru 2012r. 14:31  
Cytuj

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 396
Dołączył: 27 Maja 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 7 Gru 2012r. 15:13  
Cytuj
@Andrzejek
W tym tekście jest sugestia, że badania prowadzone w Smoleńsku na wraku TU-154M i na innych przedmiotach, prowadzone były za pomocą spektrometru z wyłączoną funkcją wykrywania azotanu amonu, czyli że szukano tylko trotylu, pomijając inne rodzaje materiałów wybuchowych.
Przecież to absurd.
Zresztą TNT jest przestarzałym materiałem wybuchowym, a terroryści od kilkudziesięciu lat używają znacznie nowocześniejszych, silniejszych i trudniejszych do wykrycia np. semtex-u
Nie wspominam nawet o służbach specjalnych, które mają dostęp do takich materiałów wybuchowych, że ktoś używający trotylu wygląda przy nich jak chłoptaś z procą umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 762
Dołączył: 15 Paź 2007r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Gru 2012r. 15:49  
Cytuj
Obrazek

Dyskusja z fanatykami i ślepymi wyznawcami jest bezsensowna.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2197
Dołączył: 7 Kwie 2010r.
Skąd: z 2irlandii:-) tuska
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 7 Gru 2012r. 17:58  
Cytuj
Paweł Deresz, czyli Palikot Smoleński.



LINK-ZOBACZ

"Naród, który zabija(abortuje)własne dzieci, jest narodem bez przyszłości"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 501
Dołączył: 2 Marz 2009r.
Skąd: stalowka
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Gru 2012r. 01:31  
Cytuj
tez jestem za zamachem, ale zaplanowala go wrozka bo wyczarowala mgle, kazala jarkowi naciskac brata zeby nie leciec na bezpieczne lotnisko i przwidziala ze zechca ladowac w smolensku, to ze piloci nie mieli uprawnien do ladowania we mgle to pewnie juz jej ktos wczesniej podpowiedzial... bo to ze polaki najmadrzejsze raczej wie wiekszosc na okolo i mimo ze im nie wolno - narusza przepisy, zlamia zakazy bo one po to sa.
i wyczarowala wrozka brzoze taka mala watlą ale wiedziala gdzie ja postawic ze beda tam leciec i tyle wystarczy zeby stracic sterownosc...

a ze to teren poligonu to trotyl pewnie znajda 800m od wraku w ziemii i beda gadac nastepne 10 lat o teorii spisku no a jak...

spisala sie wrozka na medal

non serviam
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 12
Dołączył: 8 Gru 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 8 Gru 2012r. 20:24  
Cytuj
sammmel daj namiary na tą wróżkę umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 324
Dołączył: 10 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Gru 2012r. 02:10  
Cytuj
Polska to nie kraj to stan umysłu. Populacja 40 mln geniuszy, którzy jakimś cudem od zarania dziejów wybierają do Rzadu samych debili ...placzeplacze

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 501
Dołączył: 2 Marz 2009r.
Skąd: stalowka
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Gru 2012r. 09:01  
Cytuj
tamara - wstyd sie przyznac ale tez chcialbym ja znac nie wiem

non serviam
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 395
Dołączył: 15 Lis 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 15 Sty 2013r. 18:35  
Cytuj
CYTAT
Obrazek




Dlatego nie mogę się zgodzić ze stwierdzeniem, że jeśli to urządzenie pokazuje, że mamy do czynienia z trotylem, to mogą to być także jony różnych innych substancji. To urządzenie może być w jakiś sposób zatkane. Urządzenie wykrywa śladowe ilości trotylu, ale może być zatkane innymi substancjami. Wtedy wariuje, ale nie tak, że pokazuje trotyl. Zachowuje się po prostu w sposób niezwykle niestabilny. To się dzieje jedynie przy dużym nasyceniu innymi związkami. Takie nasycenie nie następuje w środowisku naturalnym. Jeśli urządzenie wsadzimy do acetonu ono zacznie pokazywać inne związki i nie będzie mogło rozróżnić wykrywanych substancji. Reper używany do określania związków będzie zatkany.

Natomiast w warunkach naturalnych, gdy mamy do czynienia ze śladowymi nawet ilościami - detektor 3M rozpoznaje jedną cząstkę trotylu w 100 miliardach innych cząsteczek, to urządzenie pokazuje wykrytą substancję. Jeśli to urządzenie i jeszcze inne urządzenie pokazują trotyl, to prawdopodobieństwo, że nie był to trotyl jest dla mnie równe zero.

Jak ten trotyl się znalazł? Czy on został naniesiony przez ludzi, którzy mają na co dzień kontakt z materiałami wybuchowymi i wystarczy, że mieli zanieczyszczone ubranie trotylem i mogli ten trotyl nanieść? To już nie moja sprawa. To już sprawa śledztwa.

- Jan Bokszczanin- producent spektrometrów w czasie sejmowej komisji sprawiedliwości i praw człowieka , kierowanej przez wieprza Kalisza. Mina prokuratora Artymiaka ( przypominująca wyraz twarzy srającego kota)- bezcenne.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 636
Dołączył: 4 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 16 Sty 2013r. 18:24  
Cytuj
Ten film pokazuje ile kłamst wciskano opinii publicznej przez prawie 3 lata...
http://www.youtube.com/watch?v=HQRWr5pnZyI

Głupotą jest robić ciagle to samo i oczekiwać innych rezultatów... Nigdy wiecej rządow PO-PSL
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 16 Sty 2013r. 18:50  
Cytuj
Obejrzałem całe 10 min ... mocny dokument ... prawie tak samo wciąga jak "Moda na sukces" ...

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 636
Dołączył: 4 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 16 Sty 2013r. 20:24  
Cytuj
jak ma cię wciągnąć, skoro ty wierzysz w zwykłą katastrofę ?

Głupotą jest robić ciagle to samo i oczekiwać innych rezultatów... Nigdy wiecej rządow PO-PSL
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 16 Sty 2013r. 20:34  
Cytuj
Czyli film przekonuje tylko przekonanych?

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 636
Dołączył: 4 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 16 Sty 2013r. 20:36  
Cytuj
fanatycznych przeciwników nie przekona... zresztą niech każdy sam oceni...

Głupotą jest robić ciagle to samo i oczekiwać innych rezultatów... Nigdy wiecej rządow PO-PSL
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2197
Dołączył: 7 Kwie 2010r.
Skąd: z 2irlandii:-) tuska
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 3 Lut 2013r. 09:25  
Cytuj
Dzisiaj na telewizji puls film o katastrofie smoleńskiej godzina 21:55

"Naród, który zabija(abortuje)własne dzieci, jest narodem bez przyszłości"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 71 72 73 74 75 76 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »