NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 70 71 72 73 74 75 76 »
Katastrofa Smoleńska ...,
Posty: 1680
Dołączył: 1 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lis 2012r. 07:40  
Cytuj
Tajemnica zdjęć satelitarnych ze Smoleńska

Kto i dlaczego skierował satelity nad miejsce katastrofy w Smoleńsku? Czy komuś zależało na tym, aby zdjęcia satelitarne ze Smoleńska nie pokazywały całej prawdy? 31 miesięcy po katastrofie w sprawie fotografii satelitarnych wciąż jest więcej pytań niż odpowiedzi.

„Gazeta Polska” rozmawiała z prof. Chrisem J. Cieszewskim, autorem jednego z najciekawszych referatów wygłoszonych na październikowej Konferencji Smoleńskiej. Prof. Cieszewski jest pracownikiem badawczym w Warnell School of Forestry and Natural Resources, University of Georgia (Ateny, Georgia) w Stanach Zjednoczonych oraz naczelnym redaktorem dwóch, a członkiem trzech komitetów redakcyjnych międzynarodowych czasopism naukowych i pracuje jako recenzent dla 23 innych międzynarodowych magazynów branżowych. Jest fundatorem międzynarodowego pisma „Mathematical and Computational Forestry and Natural Resource Sciences”, organizacji zawodowej Southern Mensurationists zrzeszającej specjalistów od biometrii z południa Stanów Zjednoczonych, współfundatorem międzynarodowego pisma naukowego „Biometry, Modelling and Information Sciences”. Opublikował ponad 120 artykułów naukowych, które były cytowane ponad 750 razy w międzynarodowej literaturze badawczej. Jest również autorem najbardziej rozbudowanej i zaawansowanej strony internetowej dotyczącej Konferencji Smoleńskiej (smolenskcrash.com).

Wnioski, jakie wyciąga dr Cieszewski z analizy dostępnych zdjęć satelitarnych Smoleńska, są niezwykle interesujące.

Satelity na zamówienie

– Kupiliśmy i przeanalizowaliśmy zdjęcia z okresu bezpośrednio poprzedzającego katastrofę smoleńską oraz z dni, które nastąpiły po niej. Najważniejsze fotografie pochodzą z 5, 9, 11, 12 i 14 kwietnia 2010 r. – mówi prof. Cieszewski.

– Intrygujący jest dla mnie fakt, że wcześniejsze zdjęcia satelitarne wysokiej rozdzielczości (tzn. 50 cm) znad lotniska w Smoleńsku pochodzą dopiero z 2007 r. Przez pięć lat żadnych takich fotografii nie wykonywano w tym miejscu, po czym nagle 5 i 9 kwietnia, a potem 11, 12 i 14 kwietnia 2010 r. zdjęcia zaczęły pojawiać się jedno po drugim – dodaje.

Sprawa jest o tyle zastanawiająca, że – jak mówi naukowiec – zamówienie wykonania fotografii satelitarnej danego miejsca, tzw. satellite tasking, musi być dokonane 2 do 4 tygodni przed zrobieniem zdjęcia (satelita musi przemieścić się w żądane miejsce i dopasować się do harmonogramu innych klientów, co zajmuje sporo czasu). Jeśli ktoś zlecał więc wykonanie fotografii satelitarnych lotniska w Smoleńsku między 5 a 14 kwietnia 2010 r., to albo wiedział, że coś się tam stanie, albo mamy do czynienia z zadziwiającym przypadkiem. Istnieje co prawda teoretyczna możliwość, że ktoś o wyjątkowych wpływach finansowych lub politycznych, nie zważając na istniejące harmonogramy, skierował satelity nad obszar Smoleńska już po katastrofie (aby np. zrobić zdjęcia szczątków samolotu); podkreślmy jednak, że pierwsze zdjęcia satelitarne pochodzą z 5 kwietnia 2010 r., a zatem zostały wykonane już pięć dni przed tragedią.

Prawdopodobnie wszystkie fotografie, łącznie z tymi niedostępnymi komercyjnie, zostały przekazane po katastrofie smoleńskiej polskim służbom. Niestety, ten jeden z najważniejszych dowodów w sprawie tragedii smoleńskiej zaginął w którejś z podległych premierowi instytucji. Wzajemnie oskarżają się one o ukrywanie materiałów otrzymanych z USA, w tym zdjęć satelitarnych. Służba Kontrwywiadu Wojskowego, Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego i MSW oświadczyły, że przekazały je na czas prokuraturze, a prokuratura twierdzi, że ich… nie dostała.

Wiecej tutaj:
http://media(...)osc.html

"Demokracja jest wtedy, gdy dwa wilki i owca głosują, co zjeść na obiad. Wolność jest wtedy, gdy uzbrojona po zęby owca może się bronić przed demokratycznie podjętą decyzją." Benjamin Franklin
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lis 2012r. 07:40  
Cytuj

"Demokracja jest wtedy, gdy dwa wilki i owca głosują, co zjeść na obiad. Wolność jest wtedy, gdy uzbrojona po zęby owca może się bronić przed demokratycznie podjętą decyzją." Benjamin Franklin
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
pir
pir
Posty: 238
Dołączył: 15 Cze 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lis 2012r. 11:22  
Cytuj
http://www.youtube.com/watch?v=qa3KvvJhmbk&feature=player_embedded


Oni już naprawdę wiedzą że to tusk, z RPG zestrzelil tupolewa.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 15 Lis 2012r. 13:50  
Cytuj


podobnie działa niezależna smiech2 jak masz inne zdanie to jesteś "pederastom" lewakiem lub inny CH** niewygodnych pytań niewolno zadać !!

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 15 Lis 2012r. 14:00  
Cytuj
No tu działacze dali doopy. Tolerancji i wolności słowa uczyli się chyba od PZPR.
Do zwolenników PiS. Oczywiście była to prowokacja Palikota, Tuska i GW.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 16 Lis 2012r. 15:48  
Cytuj
NPW: W drugim Tu-154 też wykazano ślady materiałów wysokoenergetycznych

Urządzenia, używane przy badaniu wraku w Smoleńsku, reagowały w analogiczny sposób podczas badań drugiego samolotu Tu-154M i podawały sygnały mogące wskazywać na obecność materiałów wysokoenergetycznych, w tym wybuchowych - poinformowała Naczelna Prokuratura Wojskowa.

...

źródło

no to lipa "ruscy" chcieli nam rozd*pcyć całą flotę ... czas pastować kamasz i na Moskwę ...

ps.nenada to zwinęli w Wa-wie bo coś ostatni nie nadaje ...

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 17 Lis 2012r. 10:41  
Cytuj
Katastrofa była 2,5 roku temu. Pirotechnik jeśli by miał coś do powiedzenia to by już powiedział. Nie dajmy się zwariować. Bo zaraz jak Jarek zatnie się przy goleniu to też to zostanie opisane jako zamach na opozycję.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 636
Dołączył: 4 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 17 Lis 2012r. 11:45  
Cytuj

Poświęcenie prokuratury



Sekta pancernej brzozy ma kłopot – właśnie upadła wersja, że trotyl, który znaleziono w Smoleńsku na szczątkach wraku Tu-154 M 101, pochodzi z niewybuchów z okresu II wojny światowej. Prokuratura wojskowa znalazła ślady materiałów wybuchowych na bliźniaczym tupolewie o numerze bocznym 102, a przecież w smoleńskim błocie nikt go nie wycierał.

A więc sekcie pozostaje wersja, zgodnie z którą to polscy żołnierze przewożeni samolotem do Afganistanu nanieśli trotyl i nitroglicerynę na pokład, wtarli to dziadostwo w fotele, a na koniec dokonali akrobatycznych ewolucji tylko po to, by materiały wybuchowe rozetrzeć na blachach skrzydła. Co więcej, zrobili to od razu w dwóch tupolewach.

Oszołomy z „Gazety Polskiej” mogą sobie pisać o zagadkowych remontach tupolewów w Samarze u kumpla Putina. Profesorowie mogą dawać tysiąc dowodów na eksplozje w samolocie kilkaset metrów przed miejscem katastrofy. Nasza dzielna prokuratura z poświęceniem zajmie się znajdowaniem dowodów na brak dowodów. Zabroni użycia spektrometrów do badania ekshumowanych szczątków ofiar, a pobrane próbki rozbitego tupolewa odda Rosjanom. Gdy zajdzie potrzeba, udowodni, że nawet u premiera można znaleźć ślady trotylu. W końcu też siedział w fotelach tupolewa.

Głupotą jest robić ciagle to samo i oczekiwać innych rezultatów... Nigdy wiecej rządow PO-PSL
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 17 Lis 2012r. 15:12  
Cytuj
nenad ... znów się muszę z Tobą zgodzić ... czy to nie dziwne że to w stanach trzeba robić przeglądy nowego Boeing 787 Dreamlinera ... przecież wiadomo że np. do Stanów nasz rząd / prezydent / opozycja latają liniowymi samolotami sciana czyżby CIA ... FBI szykowało zamach na naszych "mędrców" ??

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 17 Lis 2012r. 15:41  
Cytuj
Z tego co wiem serwis boeinga jest w Niemczech. Tam będą serwisowane lotowskie 787.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 636
Dołączył: 4 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 17 Lis 2012r. 17:22  
Cytuj

„Nasz Dziennik” publikuje rozmowę z Krystyną Kwiatkowską, wdową po gen. Bronisławie Kwiatkowskim, szefie Dowództwa Operacyjnego Sił Zbrojnych, który zginął w Smoleńsku. Przytaczamy fragmenty wywiadu.



Krystyna Kwiatkowska wskazuje, że po odbyciu wielu spotkań i rozmowach z ekspertami zajmującymi się badaniem katastrof m.in. lotniczych widzi skalę nieprawidłowości w śledztwie smoleńskim.
Raport MAK, tak jak słyszałam, jest raportem psychologicznym: "był w kokpicie", "był pijany", "kłócił się", "niedoszkoleni piloci", "wywierał presję". Tymczasem pytam, gdzie są sprawy techniczne tego samolotu? Potem zostało to sprostowane, że nikogo w kokpicie nie było, ale pierwsze kłamstwa poszły w świat. I one wciąż są podawane przez większość portali internetowych i środowisk. Dlaczego polskie władze oficjalnie nie dementują tych nieprawdziwych informacji? Nigdy nie zgodzę się, jakoby piloci działali pod presją. Akurat ci piloci pracowali w takiej jednostce, że ciągle latali z VIP-ami.
Żeby pomniejszyć swoją odpowiedzialność, najlepiej zrzucić winę na nieżyjących - tak zawsze robił minister Klich. A co on sam zrobił jako minister obrony?
- pyta Kwiatkowska.
W rozmowie zastanawia się również, dlaczego śledztwo zostało utajone oraz ujawnia zaskakujące procedury, jakim poddawana jest w prokuraturze:

Dlaczego wszystko, co dotyczy tej katastrofy, zostało utajnione? Zdjęcia satelitarne, dokumenty, z których korzystała komisja Millera, nawet dokumenty sekcyjne. Ja nie mam i podobno nigdy nie otrzymam dokumentacji dotyczącej mojego Męża. Nie mogę sobie nic odpisać, zrobić żadnych notatek. Mogę jedynie poczytać i oddać wszystko do archiwum.

Dlaczego jestem przeszukiwana? I jest ze mną osoba kontrolująca, kiedy przeglądam dane o moim Mężu? Dlaczego?
Wdowa po gen. Kwiatkowskim przyznaje, że było jej przykro, gdy dowiedziała się, że premier oddał Rosjanom śledztwo:
Pomyślałam: jakiemu krajowi służył mój Mąż, że po śmierci nikt nie zadbał o niego? Dlaczego nie wysłali nikogo z Polski, żeby zabezpieczyć i samodzielnie udokumentować dowody lub chociaż uczestniczyć w procedurach, a przynajmniej patrzeć na ręce Rosjanom?
Dlaczego w tak krótkim okresie zatarli wszystkie ślady katastrofy? Kłamstwa pani minister Ewy Kopacz, błędy przy ekshumacji, to wszystko skłoniło mnie do wystosowania apelu do rządu o powołanie komisji międzynarodowej.
Zaznacza, że ludzie, którzy atakują rodziny - również osoby z rządu i Sejmu - „są odarci z wszelkich uczuć”.

Chciałabym wiedzieć, dlaczego generał będący dowódcą Brygady Desantowo-Szturmowej, która za jego kadencji pierwsza zdawała egzaminy i weszła do NATO, generał, który służył w ONZ i trzykrotnie został wysłany przez naszą Ojczyznę do Iraku, zginął w wolnej Polsce. Nigdy nie przestanę o to pytać. I do samego końca będę walczyła o prawdę. (…) Ale, jak widać, nie mam prawa nawet wiedzieć, dlaczego nie ma mojego Męża. Pan premier prawie wszystko utajnia, tak jakby mój Mąż był jego własnością
- zaznacza.

Dodaje, że „nie wierzy teraz w nic”, a całą sprawę może wyjaśnić jedynie międzynarodowa komisja:
Zastanawia mnie bardzo, dlaczego dla spokoju naszego ducha i spokoju kraju nie można zrobić wszystkiego, żeby było wreszcie jasno powiedziane, co stało się w Smoleńsku?



Niech się ktoś postawi w jej sytuacji, nieważne czy jest za PiS ! Po prostu ta cała komisja Millera to jedna wielka ściema !

Głupotą jest robić ciagle to samo i oczekiwać innych rezultatów... Nigdy wiecej rządow PO-PSL
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4958
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 17 Lis 2012r. 22:58  
Cytuj
Prezes zszedł do pewności na 99 proc.że był to zamach.:szok:
Zaczyna wątpić i podważać tezę Macierewicza.co
Węszę w tym spisek Tuska.
Zdradą pachnie...potluczony

PS.Ciekawe czy na ciele oficera BOR ,a który zmarł w Afganistanie też znaleziono ślady trotylu?chytry

ZAWSZE MÓWIŁEM, ŻE POLITYKĘ I KABARET, POWINNO SIĘ OGLĄDAĆ OSOBNO.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4958
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 17 Lis 2012r. 22:58  
Cytuj
Jestem za międzynarodową komisją.
Wreszcie wyjdzie prawda i skończą spekulacje.
Szkoda,że to jest nierealne.zdegustowany

ZAWSZE MÓWIŁEM, ŻE POLITYKĘ I KABARET, POWINNO SIĘ OGLĄDAĆ OSOBNO.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 636
Dołączył: 4 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 3 Gru 2012r. 23:23  
Cytuj

Głupotą jest robić ciagle to samo i oczekiwać innych rezultatów... Nigdy wiecej rządow PO-PSL
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 293
Dołączył: 16 Cze 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 4 Gru 2012r. 07:28  
Cytuj
http://wiadomosci.wp.pl/kat,1022943,title,Pawel-Deresz-padlo-sformulowanie-ladujcie-koniecznie-w-Smolensku,wid,15147981,wiadomosc.html

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 636
Dołączył: 4 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 4 Gru 2012r. 10:33  
Cytuj
Kolejna wrzutka w stylu: "tak lądują debeściaki.." Wałęsa ta samo gada, że w rozmowie jest klucz do wszystkiego, a jakby było coś to dawno by wyszło... Naiwniaki....

PS. Deresz był w PRL zarejestrowany jako agent SB... Na pewno mówi prawdę...

"W każdym razie, po tym, co ostatnio powiedział, można być pewnym, że służba Deresza się nie skończyła. Chyba, że zwariował, albo spotkała go jakaś inna przygoda z życiem. Deresz bowiem jest pewny, że Amerykanie mają wszystko nagrane i kiedyś treść rozmowy, którą Deresz już teraz dobrze zna, opublikują. Dlaczego Rosjanie nie upubliczniają nagrania, choć bezprawnie trzymali telefon należący do śp. Prezydenta Lecha Kaczyńskiego – tego Deresz nie wie. Przecież, kto zna zwyczaje Kremla, wie, że musieli mieć podsłuchy tego samolotu. Taki ich dżentelmeński obyczaj.

Z tego wypływa jeden wniosek – rząd musi znowu mieć przed sobą jakąś wielką wpadkę, skoro Deresz nagle powrócił na służbę. On może gadać byle co. Udowodnił, że ma ku temu uprawnienia. Nie interesuje go nawet, czy w grobie, na który chodzi, leży naprawdę ciało jego żony. Ot, taki przypadek. Służbowy, nie rodzinny".

Głupotą jest robić ciagle to samo i oczekiwać innych rezultatów... Nigdy wiecej rządow PO-PSL
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 496
Dołączył: 3 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Gru 2012r. 11:23  
Cytuj
a i niezdziwiłbym się gdyby to była PRAWDA !! nagrania z telefonu amerykańce i ruskie mają i myślę że kiedyś poznamy ich treść, a wtedy szanowny Antoni M. może przejrzy na oczy i zobaczy w swoim Pańcu Jarosławie K rządnego krwi i za wszelką cenę chcącego zdobyć władzę jako drugi w europie dyktator gdyż inej opcji u "rządzącego" i zdesperowanego kaczyńskiego nie widzę!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 636
Dołączył: 4 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 4 Gru 2012r. 11:29  
Cytuj
CYTAT
a i niezdziwiłbym się gdyby to była PRAWDA !! nagrania z telefonu amerykańce i ruskie mają i myślę że kiedyś poznamy ich treść, a wtedy szanowny Antoni M. może przejrzy na oczy i zobaczy w swoim Pańcu Jarosławie K rządnego krwi i za wszelką cenę chcącego zdobyć władzę jako drugi w europie dyktator gdyż inej opcji u \"rządzącego\" i zdesperowanego kaczyńskiego nie widzę!



G.... prawda, gdyby tam coś było to czemu Ruscy by nie ujawniali ? Przecież oddaliliby tym samym wszystkie podejrzenia he ?

Aha, naucz się pisać po polsku "rządny" krwi...

Warto poczytać ten wątek, szczególnie przez tych, którzy wierzą we wrzutki medialne:

http://www.grana(...)14b28456

Głupotą jest robić ciagle to samo i oczekiwać innych rezultatów... Nigdy wiecej rządow PO-PSL
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 4 Gru 2012r. 12:30  
Cytuj
CYTAT
...Nie interesuje go nawet, czy w grobie, na który chodzi, leży naprawdę ciało jego żony. Ot, taki przypadek. Służbowy, nie rodzinny\".


Tak samo jak Jarka i Marty nie interesuje to czy na Wawelu są pochowani ich bliscy czy zupełnie przypadkowe osoby? Co na ten temat masz do powiedzenia?

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 636
Dołączył: 4 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 4 Gru 2012r. 12:43  
Cytuj
gadamy o wymyślonych słowach czy ekshumacjach ?

Głupotą jest robić ciagle to samo i oczekiwać innych rezultatów... Nigdy wiecej rządow PO-PSL
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 4 Gru 2012r. 13:03  
Cytuj
CYTAT
gadamy o wymyślonych słowach czy ekshumacjach ?


Pociągnąłem twoje słowa. Jarek i Marta nie mają zamiaru występować z wnioskiem o ekshumację pary prezydenckiej. Co w tym temacie masz do powiedzenia. Jestem ciekawy twojego zdania. Jakie zdanie masz o Dereszu już wiem, ciekawy jestem twojego zdania na temat Jarka i Marty.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 636
Dołączył: 4 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 4 Gru 2012r. 13:05  
Cytuj
Jarosław twierdzi, że jest pewny, że Lech i Maria spoczywają na Wawelu. Mi to wystarczy.

Brat Marii,nieżyjący już płk Konrad Mackiewicz: "Nie ma podstaw do ekshumacji Marii Kaczyńskiej. Osobiście towarzyszyłem jej ciału do samego końca, do złożenia zwłok w trumnie".

Głupotą jest robić ciagle to samo i oczekiwać innych rezultatów... Nigdy wiecej rządow PO-PSL
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 4 Gru 2012r. 13:30  
Cytuj
CYTAT
Jarosław twierdzi, że jest pewny, że Lech i Maria spoczywają na Wawelu. Mi to wystarczy.

Brat Marii,nieżyjący już płk Konrad Mackiewicz: \"Nie ma podstaw do ekshumacji Marii Kaczyńskiej. Osobiście towarzyszyłem jej ciału do samego końca, do złożenia zwłok w trumnie\".



Deresz też nie ma wątpliwości, a mimo to coś ci nie pasuje. Nawet okazało się, że jest agentem SB, co też ci nie pasuje. Za to nie przeszkadza ci, że Lech Kaczyński był agentem Izraela i działał w interesie Żydów. Z tym problemu nie masz.
To że Agent "Dziunia" Tomek był agentem a teraz jest posłem tez ci nie przeszkadza.
Twoje poglądy są tak wybiórcze, czy ty po prostu ich nie masz? Za to powielasz, to co usłyszysz od innych.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 636
Dołączył: 4 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 4 Gru 2012r. 13:35  
Cytuj
Być agentem CBA, a agentem SB to jednak jest różnica...

Sawicka siedzi, a przywódcy zbrodniczego systemu z PZPR nie...

Głupotą jest robić ciagle to samo i oczekiwać innych rezultatów... Nigdy wiecej rządow PO-PSL
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 4 Gru 2012r. 18:51  
Cytuj
Agenci kiedyś działali na rzecz PRL, dziś działają na rzecz RP. Jednak zawsze na zlecenie swoich szefów. Jeśli taki agent za komuny łamał prawo to powinno się go osądzić i skazać. Niestety u nas wystarczy powiedzieć to był agent i już człowiek ma prze....ne.

Nasz Zbawiciel nawet nie miał przeszłości opozycyjnej więc jego teczka jako jedyna w IPN była fałszywką. Inni z przeszłością opozycyjną z pewnością są agentami mimo iż nie ma na to żadnych dowodów, a jak wiemy od Zbawiciela najlepszym dowodem jest brak dowodów.

Co do Lecha Kaczyńskiego i jego działalności na rzecz i w interesie Żydów nie masz nic do powiedzenia?

nenad, poruszanie tematów agentów jest bez sensu bo nic nie daje. Powoduje, że każdy kto ma powyżej 30 lat jest skreślony. Zresztą ci poniżej mieli rodziców i też są winni. No i koło się zamyka.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 105
Dołączył: 5 Sty 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Gru 2012r. 20:32  
Cytuj
już mi się chce rzygać z tą katastrofą, dajcie już spokój, zamach planował Brunon z Krakowa i żałuję że mu się nie udało:( a Smoleńsk to katastrofa i tyle, nie drążcie tematu bo go nie maumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 70 71 72 73 74 75 76 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »