NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 65 66 67 68 69 70 71 ... » »»
Katastrofa Smoleńska ...,
Posty: 1863
Dołączył: 9 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Paź 2012r. 16:05  
Cytuj
Przeraża mnie, że mamy takich ludzi w społeczeństwie jak rogest :szok:
Dla Ciebie człowieku wiarygodni są Ci co sobie w ogóle ze śledztwem nie mogą poradzić i generują masę błędów, o których regularnie dowiadujemy się z mediów. No ale niektózy wolą słuchać głupot dziennikarzy TVN albo czytać komentarze ośmieszające Maciora, bo najlepiej zrobić z osoby niewygodnej głupiego.

Z Macierewiczem jest ten problem, że nie raz mówi coś zanim pomyśli, albo zanim coś dostanie do ręki namacalnego. Dla mnie to nie jest człowiek, któremu bym zaufał. Ale na równi traktuję ustalenia pseudospecjalistów z MAK-u czy komisji Millera. Wystarczy właśnie poszperać w necie, a nie żywić się bredniami głoszonymi przez TVN itp.

Tak jak napisałem wcześniej. Mamy głupie społeczeństwo, które zamiast się jednoczyć woli się dzielić. Jedeń dureń na forum kłóci się z drugim durniem nie mając ani grama wiedzy nt katastrof lotniczych. Ja nie wskazuję winnego bo nie mam zielonego pojęcia na ten temat, dlaczego? Bo nie byłem na miejscu, nie robiłem badań, nie mam wykształcenia w tym kierunku. Jasne jest tylko to, że cała sprawa od początku jest wtopą rządzących, oddano najważniejszą katastrofę ostatnich lat (dla Polaków) byle komu, widzę tylko opieszałość i zlewanie. To ludzi denerwuje i dlatego rodzą się różne wizje u ludzi.
Nikt się nie dowie co się stało w najbliższym czasie, jeśli w ogóle kiedykolwiek poznamy prawdziwe powody katastrofy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Paź 2012r. 16:05  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 31 Paź 2012r. 17:16  
Cytuj
CYTAT


Mam pytanko ... Andrzejek ... możesz mi wytłumaczyć kto w tych czasach użyłby trotylu ?? może górnicy ale do \"zamachu\" ... co to porachunki mafii ?? no i co z zeznaniem świadków ... ??


A wytłumacz mi dlaczego nie? Bo są nowocześniejsze materiały wybuchowe? A jak by te nowocześniejsze tłumaczyli "specjaliści"? Tłumaczyli je jeszcze przed konferencją prokuratora i wystąpieniem Tuska. Po co to robili?

el.Banan pomyśl. Dziennikarz, który napisał artykuł nie odwołał swoich słów.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 762
Dołączył: 15 Paź 2007r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Paź 2012r. 19:16  
Cytuj
Mnie też przeraża ,że mamy takich ludzi jak Kaczyński ,Macierewicz ..... itp w rządzie ,ale najbardziej jestem zszokowany takimi którzy bezrozumnie im ufają To są fanatycy którzy stanowią największe zagrożenie dla społeczeństwa i demokracji.Tamci chociaż maja cel dorwać się do władzy osiągnąć korzyści z tego a marionetki są nieobliczalne i nieprzewidywalne i to jest PRZERAŻAJĄCE .

Dyskusja z fanatykami i ślepymi wyznawcami jest bezsensowna.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 246
Dołączył: 3 Wrz 2011r.
Skąd: Stalowa Wola,
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Paź 2012r. 19:46  
Cytuj
ile ludzi ginie i ich rodziny nie dostają odszkodowań ? a ci wzieli po 40 koła, zamordowali ich i ok smierć czeka każdego z nas a jeśli to nie był zamach to tak miało być są ciekawsze rzeczy w życiu niż pier,,,,, o smoleńsku dla mnie temat zamknięty . nie chcecie tego słuchac w wiadomościach wyłączcie tv
będą sie oskarżać nawzajem marnując nasze pieniądze i czas powinni się zająć sprawami państwa a nie tłuc już niewiem ile to samo
pozdrowienia dla idiotów z rządu zaklopotany

Awwf
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 31 Paź 2012r. 20:12  
Cytuj
tomik jeśli ich zamordowano i dla ciebie jest to ok. To jest to po prostu przerażające. Teraz już nie ma znaczenia czy popierałem Kaczyńskiego czy nie. Jeśli został zamordowany to chciał bym by zostało to wyjaśnione. Do tej pory miałem różne myśli ale zamach raczej nie przychodził m i do głowy. Zmieniło się nie po artykule Gmyza, a po tłumaczeniach "ekspertów" i ich intensywności. Kolejna sprawa to, to że prokuratorzy badanie na obecność materiałów wybuchowych robią po 2,5 roku.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 636
Dołączył: 4 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 31 Paź 2012r. 21:28  
Cytuj
rogerst, tu nie chodzi o prawdę Macierewicza, zespół ekspertów prowadził badania, a PO i Tusk cały czas gadają o Macierewiczu, on jest przewodniczącym zespołu parlamentarnego !

Binienda, Nowaczyk, Szuladziński - to oni mają wiedzę, prowadzili badania, nie Macierewicz sam tłumoki !!!

Jaki fanatyk ? Bo chce prawdy i przestrzegania procedur ???

Macierewicz marionetka ? Ciekawe...
Znasz w ogóle jego życiorys, czy tak pierd... smuty jak Wyborcza itp...

Głupotą jest robić ciagle to samo i oczekiwać innych rezultatów... Nigdy wiecej rządow PO-PSL
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 636
Dołączył: 4 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 31 Paź 2012r. 22:10  
Cytuj
CYTAT
Mnie też przeraża ,że mamy takich ludzi jak Kaczyński ,Macierewicz ..... itp w rządzie ,ale najbardziej jestem zszokowany takimi którzy bezrozumnie im ufają To są fanatycy którzy stanowią największe zagrożenie dla społeczeństwa i demokracji.Tamci chociaż maja cel dorwać się do władzy osiągnąć korzyści z tego a marionetki są nieobliczalne i nieprzewidywalne i to jest PRZERAŻAJĄCE .



Mamy takich ludzi w RZĄDZIE (sic!) Czy ty w ogóle wiesz co to jest rząd ??

Głupotą jest robić ciagle to samo i oczekiwać innych rezultatów... Nigdy wiecej rządow PO-PSL
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 246
Dołączył: 3 Wrz 2011r.
Skąd: Stalowa Wola,
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Paź 2012r. 22:46  
Cytuj
CYTAT
tomik jeśli ich zamordowano i dla ciebie jest to ok. To jest to po prostu przerażające. Teraz już nie ma znaczenia czy popierałem Kaczyńskiego czy nie. Jeśli został zamordowany to chciał bym by zostało to wyjaśnione. Do tej pory miałem różne myśli ale zamach raczej nie przychodził m i do głowy. Zmieniło się nie po artykule Gmyza, a po tłumaczeniach \"ekspertów\" i ich intensywności. Kolejna sprawa to, to że prokuratorzy badanie na obecność materiałów wybuchowych robią po 2,5 roku.


a po kiego ci to wiedzieć czy został zamordowany czy nie oni w twojej sprawie by nie dociekali co ci się stało
czy ty jesteś ich celem zainteresowań? NIE, oni (mnie) mają daleko ja ich też
ludzie nie ma ważniejszych spraw niż śmierć paru pajacy
nawet ich nie znaliście co innego jak by to był ktoś znajomy ( trzeba świeczkę zapalić . ludzie zamarzają, głodują, nie mają pracy a te deb... się wadzą kto i dlaczego i jak zrobić żeby od koryta nie odpaść za szybko.
polityka jest dla inteligęci która steruje tym co niby jest ważne poszukajcie czegoś ciekawszego co dzieje się teraz na 2-3 planie.

Awwf
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1863
Dołączył: 9 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Paź 2012r. 22:48  
Cytuj
zaklopotany

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 31 Paź 2012r. 22:59  
Cytuj
CYTAT


a po kiego ci to wiedzieć czy został zamordowany czy nie oni w twojej sprawie by nie dociekali co ci się stało
czy ty jesteś ich celem zainteresowań? NIE, oni (mnie) mają daleko ja ich też
ludzie nie ma ważniejszych spraw niż śmierć paru pajacy
nawet ich nie znaliście co innego jak by to był ktoś znajomy ( trzeba świeczkę zapalić . ludzie zamarzają, głodują, nie mają pracy a te deb... się wadzą kto i dlaczego i jak zrobić żeby od koryta nie odpaść za szybko.
polityka jest dla inteligęci która steruje tym co niby jest ważne poszukajcie czegoś ciekawszego co dzieje się teraz na 2-3 planie.


To co piszesz jest po prostu przerażające.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1863
Dołączył: 9 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Paź 2012r. 23:12  
Cytuj
Dokładnie Andrzejek.
Takie mamy teraz społeczeństwo, co się dziwić, że każdy każdemu wrogiem, jak dla takich liczy się tylko tyle co rano zjedzą, jak się wysrają i jakim autem pojadą do roboty. To faktycznie jest przerażające. Ludzie 21 wieku, pusto w głowie i totalna olewka, a... i rano porcja tvn 24 obowiązkowo.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 1 Lis 2012r. 00:33  
Cytuj
Jakoś wolę tych co oglądają TVN 24 od tych co zaczynają od zależne.pl i gazety wolskiej ...

A. - "A wytłumacz mi dlaczego nie? Bo są nowocześniejsze materiały wybuchowe? A jak by te nowocześniejsze tłumaczyli "specjaliści"? Tłumaczyli je jeszcze przed konferencją prokuratora i wystąpieniem Tuska. Po co to robili?

el.Banan pomyśl. Dziennikarz, który napisał artykuł nie odwołał swoich słów."

wiesz dlaczego Andrzejku ... bo Kaczyński był najgorszym prezydentem jakiego nosiła ta ziemia ... do końca kadencji zostało mu ze 3-5 miechów i miał porażkę w kieszeni bo ludzie już wiedzieli czym śmierdzi PiS ... więc nie mam pojęcia co za idiota by to uknuł (z trotylem) i wykonał ... Ruscy smiech2 zakręcili by kurek a Kaczyński klęczał by na kolanach na Placu Czerwonym ... Tusk ?? weź przestań bo zaczynam myśleć że się pochorowałeś ... no to jak nie ruscy i Tusk to kto ... przychodzi mi do głowy jeden koleś ten na "Jot"

co do "dziennikarza" on może nie ale RzP rura zmiękła czemu on tego nie odszczekał nie wiem ... mam tylko nadzieje że Palikot złoży doniesienie do prokuratury na PiS o ukrywanie dowodów ... jeśli mają pewność na 100 % powinni wywalić karty na stół i pozamiatane ... jak nie tu ... to wiozę wsjo do Sztrasburga czy Brukseli i niech działają ... ale mają cały "CH" i będzie podobnie jak z Sakiewiczem i rewelacjami o Lepperze ...

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 762
Dołączył: 15 Paź 2007r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Lis 2012r. 06:37  
Cytuj
Marionetki to ludzie nie związani z TAMTYMI tylko zwykli śmiertelnicy tu akurat fanatycy.
A co do książkowego pojęcia rządu masz racje źle napisałem chodziło mi o ludzi którzy są (zresztą oni tworzyli kiedyś rząd który nic konkretnego nie zrobił)teraz w czynnej polityce, będący w opozycji. Ludzie którzy mogą coś zrobić dla innych zając się sprawami dla ludzi pożytecznymi lecz Pis ma w dupie wszystkich SMOLENSK QW... najważniejszy.

Dyskusja z fanatykami i ślepymi wyznawcami jest bezsensowna.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 293
Dołączył: 16 Cze 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 1 Lis 2012r. 09:35  
Cytuj
rogerst
nie nazywajmy g.wna perfumerią, to nie marionetki to mendy społeczne.
Kaczyński nie jest takim idiotą na jakiego wygląda, no chyba że ma dobrych doradców, zdaje sobie chłopina sprawę że politycznie g.wno osiągnął jest wrakiem i to gorszym od tupolewa więc może wykożystując katastrofę odciśnie swój mały palec w dziejach historii.
Rzeszów, Tarnobrzeg i inne miasta pięknieją a Stalowa nie, no ale jak mamy takie rodzynki jak panowie Wiktor i Nenad to czego się można spodziewać.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2200
Dołączył: 7 Kwie 2010r.
Skąd: z 2irlandii:-) tuska
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 1 Lis 2012r. 11:45  
Cytuj
Trotyl na 80 fotelach, podejrzane ślady na ciałach ofiar?


http://www.wprost.pl/ar/354585/Trotyl-na-80-fotelach-podejrzane-slady-na-cialach-ofiar/

"Naród, który zabija(abortuje)własne dzieci, jest narodem bez przyszłości"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 1 Lis 2012r. 13:16  
Cytuj
że wprost cytuje coś za niezależną.pl chytry

Mówią chce się psa uderzyć to i kij się znajdzie ... PiSowi coś cienko to wychodzi ... sztuczna mgła ... rozpylony w powietrzu hel ... coś tam coś tam ... i teraz trotyl ...

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 1 Lis 2012r. 13:32  
Cytuj
CYTAT
że wprost cytuje coś za niezależną.pl chytry

Mówią chce się psa uderzyć to i kij się znajdzie ... PiSowi coś cienko to wychodzi ... sztuczna mgła ... rozpylony w powietrzu hel ... coś tam coś tam ... i teraz trotyl ...


el.Banan otwórz szeroko oczy i obserwuj. Konferencja odwołana przez Gmyza?

Gazeta Wyborcza 31.10.2012 , aktualizacja: 01.11.2012 12:03

Obrazek

Ciekawe, że tylko TVN jest zainteresowany taką konferencją.


Gmyz Facebook.
Cholercia to o czymś nie wiem. Czy mógłby mi ktoś podesłać jakiś mail w którym zwołuję konferencję? Albo czy jest jest jakiś dziennikarz do którego dzwoniłem zapraszając go na konferencję?

https://www.facebook.com/cezary.gmyz/posts/505010932850548

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 566
Dołączył: 15 Marz 2011r.
Skąd: STW
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 1 Lis 2012r. 13:35  
Cytuj
ale co nie którym sie udało... pisze sie o tym, pisze... podzielili ludzi... podzielili.... a teraz szukaja jakiej kolwiek gazety, która napisze cokolwiek po ich mysli i od nowa to samo... a co będzie jak okaże się:
- tak, to był zamach ???
- nie to w 100000% był wypadek...
Będzie wojna????, czy rozpadnie sie PIS????

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 1 Lis 2012r. 17:16  
Cytuj
Andrzejku umiech bardziej interesuje mnie np. czy "Żona Kim Dzong Una w ciąży? Media: ukrywa brzuch " sorki ale to czy on robił czy nie robił konferencji jest dla mnie wiadomością którą jednym uchem wpuszczam itd ... dziennikarz ujawniający źródła (publicznie) byłby spalony więc nie oczekuje że powie tak - wiem to od np pana "Stefana" bardziej interesuje mnie dlaczego PiS ukrywa dowody ... (oczywiście jeśli takie ma) lub dlaczego prokuratura nie zada pytań panu "dziennikarzowi" skąd to wie i jakie dowody są na poparcie tej tezy ... jak dla mnie za taką wiadomość niepopartą dowodami ktoś powinien beknąć ... jeśli są dowody ktoś powinien odpowiedzieć ...

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 1 Lis 2012r. 17:31  
Cytuj
No nie ukrywa, to są te dowody.

Stanisław Zagrodzki, kuzyn ofiary katastrofy smoleńskiej, ujawnia, że prywatnie zlecił amerykańskim ekspertom badania m.in. samolotowego pasa bezpieczeństwa z miejsca tragedii. Badania ujawniły obecność trotylu. Jak ustaliła „Gazeta Polska Codziennie”, próbki badane przez polską prokuraturę na obecność materiałów wybuchowych wciąż są w Rosji.

http://bombardier.nowyekran.pl/post/78550,tnt-byl-na-lub-pod-pokladem-tu-154m-101

CYTAT
dziennikarz ujawniający źródła (publicznie) byłby spalony


Może własnie o to chodziło, że źródła spanikują. Gmyz nie zwoływał konferencji, nie widzisz w tym nic dziwnego? Ktoś to zrobił za niego, ktoś chciał wypłoszyć źródła informacji. Ciebie to oczywiście nie dziwi mi nie widzisz w tym nic dziwnego.
No to ja ci już nic na to nie poradzę. Po co tu zaglądasz jak cie ten temat nie interesuje? Możesz go ignorować.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 1 Lis 2012r. 17:57  
Cytuj
Proszę Cie ... to co mało mnie obchodzi to napisałem ... sam tema jest nudny albo nawet bardzo nudny ... co nie zmienia faktu że od ponad 2 lat muszę go słuchać o nim czytać ... i co jakiś czas "cała" Polska o nim mówi ...

może ty mi odpowiesz pytanie które zadałem wyżej jeśli to był zamach komu na nim zależało ?? PO wygrało jedne wybory i za parę miechów wygrało by w cuglach następne (prezydenckie) ... czy Ruskim (Putinowi)?? który zakręcił by kurki i jesteśmy w czarnej du*ie bez zamachu cool a może to Jarek uknuł genialny plan ??

Andrzejku ja proponuje poczekać na te próbki ... bo cytować G"P"C jest jak cytowanie Rydzyka itp. RzP napisała o 40 fotelach w trotylu GP 80 Rydzyk powie 120 ... a ja dodam że jeśli były to powinny być na wszystkich potluczony i wszystkim lub prawie wszystkim (wewnątrz)nie tylko na fotelach ...

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 1 Lis 2012r. 18:47  
Cytuj
el.Banan Ty już przecież wiesz. Po co wiec pytasz, po co tu zaglądasz. Ludzi najwyraźniej to interesuje bo inaczej dziennikarze by się tym nie interesowali. A jak widać mówią, piszą o tym wszyscy nie zajmują się tym niszowe media. Oznacza to, że ludzi to interesuje. Ludzie słuchają, czytają. Ciebie to nie interesuje wiec pomyśl. Może to Ty jesteś inny?
Mnie interesuje i jak prokurator mówi że coś znaleziono ale nie można jednoznacznie stwierdzić iż są to materiały wybuchowe to chciałbym by to prokuratura sprawdziła, nie rosyjska tylko Polska. Nie 2,5 roku po, tylko wcześniej a dziś już powinniśmy dokładnie wiedzieć co to było. Co do gazu, nie zmuszaj mnie bym ci odpowiednio odpisał na takie teksty.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1863
Dołączył: 9 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Lis 2012r. 19:50  
Cytuj
CYTAT
co nie zmienia faktu że od ponad 2 lat muszę go słuchać o nim czytać ...


Z całym szacunkiem, ale trzeba być upośledzonym umysłowo, albo ubezwłasnowolnionym, żeby słuchać i czytać o czymś o czym się nie chce. Przywiązali Cię do fotela, wsadzili zapałki w oczy i włączyli TV na kanał, który napiernicza o Smoleńsku?
Wybacz, ale to mi pachnie... -> zaklopotany

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 1 Lis 2012r. 20:15  
Cytuj
Gdybym wiedział to bym nie pytał ... to przemyślenia kto na tym zyskał ?? PO ... Ruscy jeśli nie oni to kto ?? Mnie ta sprawa interesuje bardziej pod innym względem ... kiedy PiS dowali większy nonsens i zbłaźni się bardziej ... kiedy Jarek pokaże prawdziwą twarz ... kiedy PiS wygra i będziesz maszerował z rozkazu Jarka na Moskwę ... bo Berlinowi na razie odpuścił

Irkuck oglądam wiadomości ... fakty ... jakieś programy publicystyczne i czy chce czy nie chce słyszę informacje mam przełączać na inny kanał na 30 sekund a może 5 min bo nigdy nie wyczujesz ... może ty jesteś wszechwiedzący lub z całym szacunkiem nie upośledzony umysłowo i wiesz od której do której na którym kanale mogą być takie informacje podawane ja niestety nie wiem ...

ps. Andrzejek oddałeś Mirowi konto ??

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1863
Dołączył: 9 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Lis 2012r. 20:32  
Cytuj
Generalnie TV staram się oglądać mało, więcej czytam, a tu już można sobie wybrać i ew. kliknąć krzyżyk na otwartej karcie umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 65 66 67 68 69 70 71 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »