NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
dobry ginekolog, lolo
~~lola
ff
Wysłany: 30 Lip 2008r. 11:51  
Cytuj
nieprawda w kazdym miescie sa zli i dobrzy lekarze to zalezy na kogo trafmy ja trafilam na bardzo dobrego lekarza wlasnie zakochanyw stalowej woli .Lekarz ten poswieca bardzo duzo czasu pacjentkom jat nim lekarz Marek Sarzynki polecam i jeszcze jeden bardzo dobry lekarz dr Micał

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Lip 2008r. 11:51  
Cytuj

 
 
 
 
~~anka
ff
Wysłany: 31 Lip 2008r. 08:41  
Cytuj
A co moje drogie panie myślicie o ginekologu o nazwisku Polski z Niska lub ginekologu Flisie prosze o jakies konkretne podpowiedzi ewentualnie jakiego byście poleciły z niska i na jakiej ulicy przyjmuje na umowe z NFZ z góry serdecznie dzieki.

 
 
 
 
~~maja
ff
Wysłany: 30 Sie 2008r. 18:56  
Cytuj
Czy ktoś ma może namiary na panią doktor Burek z Niska? ginekolog, chodzi mi o namiary na gabinet prywatny, zwłaszcza numer tel!!!!!!!!Bardzo proszę o odpowiedź!!

 
 
 
 
~~Monia
ff
Wysłany: 2 Wrz 2008r. 12:30  
Cytuj
Ja osobiście polecam prof.Skręta z Rzeszowa wizyta kosztuje 80 zł ale oprócz pospolitego badania jest badanie usg i badanie piersi jeżeli coś się dzieje prof.bierze do swojego szpitala jest bardzo konkretny,ciężko się dodzwonić ma sporo pacjętów . mnie w stalowej skierowali do szpitala na zabieg pojechałam skonsultować to do prof on się zaśmiał i powiedział oj ci lekarze stalowowolscy ,usuwali by to czego niema a jak coś jest to wszystko ok smiech2

 
 
 
 
~~bejtyzjerzowygo
ff
Wysłany: 2 Wrz 2008r. 15:02  
Cytuj
jo jest tesz dobry znahur od zadni strony moge ci usunoć wlosie z mymlona

 
 
 
 
~~sindy
ff
Wysłany: 1 Paź 2008r. 14:32  
Cytuj
O Skręcie słyszałam,a w Stalowej kogo polecacie?

 
 
 
 
~~joan
ff
Wysłany: 3 Paź 2008r. 14:20  
Cytuj
Szczerze polecam dr. Drabik-Wojnarowską. Dobry jest również doktor Zeman

 
 
 
 
~~frania
ff
Wysłany: 4 Paź 2008r. 12:01  
Cytuj
oraz dr Bieś

 
 
 
 
~~mru
ff
Wysłany: 6 Paź 2008r. 16:14  
Cytuj
Monia, a posiadasz może kontakt do prof. Skręta, bo nijak nie mogę znaleźć na niego namiarów. Byłabym wdzięczna za odpowiedź. Pozdrawiam.

 
 
 
 
Posty: 150
Dołączył: 29 Gru 2006r.
Skąd: Stalowa Wola/Gdańsk
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Paź 2008r. 00:31  
Cytuj
Prowadziłem kiedyś informację telefoniczną. Medyczną również.
Może nie mój temat, ale jak mogę pomóc.

Prywatny Gabinet Ginekologiczno-Położniczy
Rzeszów 35-303, ul. Kwietniowa 51, tel. (17) 8578708
ale, ale.
Polecam parę opinii o prof.

www.znanylekarz.pl/lekarz-2851-prof-dr-hab-n-med-a-skret-ginekolog-rzeszow.php

Maciej =========================================== Gdy nie mamy, co kochamy, to kochamy to, co mamy :)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~mru
ff
Wysłany: 7 Paź 2008r. 11:26  
Cytuj
Dzięki za informacjęumiech

 
 
 
 
~~Blonka
ff
Wysłany: 28 Paź 2008r. 15:23  
Cytuj
Ale ta Drabik to nie miła babka hehe smiech2 szok mruk i ponurak z niej :boksuj: nic nie doradzi szkoda słów na nią nie polecam :blee:

 
 
 
 
~~ewik30
ff
Wysłany: 28 Paź 2008r. 17:23  
Cytuj
Blonka zgadzam się z Tobą goodto samo miałam pisać :haha:
nie miła Kobieta nie odpowiada na pytania nie polecam :wśceikły:

 
 
 
 
~~Iwa
ff
Wysłany: 28 Paź 2008r. 19:53  
Cytuj
CYTAT
Blonka zgadzam się z Tobą goodto samo miałam pisać :haha:
nie miła Kobieta nie odpowiada na pytania nie polecam :wśceikły:





Polecam doktora Micała świetny lekarz.

 
 
 
 
~~Słonko
ff
Wysłany: 28 Paź 2008r. 20:10  
Cytuj
A ja się z Wami dziewczyny zgadzam ta Kobieta jest okropna czy ona jest dziwaczka drze się nie ma podejścia do Kobiet

 
 
 
 
~~nikt
ff
Wysłany: 29 Paź 2008r. 10:47  
Cytuj
Witam rowniez nie polecam dr Drabik.Chodzialam do niej 5 lat i wszystko niby bylo na 5+ do czasu kiedy nie poszlam do innego ginekologa .Osobiscie polecam dr Zemana,ktory mnie teraz leczy po pani doktor.Pozdrawiam

 
 
 
 
~~Agata 28
ff
Wysłany: 29 Paź 2008r. 16:37  
Cytuj
Ta Kobieta nie potrafi leczyć ja się jej pytam gdzie mogła bym zrobić badania a ta nic a kiedy mam termin ona się nie odzywa !nie wiem

 
 
 
 
~~kukuruku
ff
Wysłany: 29 Paź 2008r. 16:50  
Cytuj
za to jak pójdziesz do Drabik prywatnie to cud miód i orzeszki.tez do niej chodziłam ale nie wspominam dobrze.Z kolei dr Zymrózem jestem miło zaskoczona może i wydawać się straszny ale jest sympatyczny i na luzie.

 
 
 
 
~~mrowka
ff
Wysłany: 30 Paź 2008r. 18:05  
Cytuj
ja odradzam pania lorkowska, w sumie jest mila, ale jak na swoje umiejetnosci i zainteresowanie pacjentem troche za droga

 
 
 
 
~~ktoś
ff
Wysłany: 31 Paź 2008r. 19:11  
Cytuj
Swoją drogą to taki ginekolog wcale nie ma różowo w pracy, no bo co prawda przychodzą fajne młode ogolone wilgotne szparki, ale niestety częto zdarza się że przyjdzie taka co zapomni się podmyć albo upoci się jak świnia, do tego jeszcze futro jak na małpie i śmierdzi śledziem na odległość... a tfu a blee:blee:

 
 
 
 
~~roswell
ff
Wysłany: 1 Lis 2008r. 01:34  
Cytuj
niepamietam jak ten lekarz sie nazywa?....ma gabinet na osiedlu ogrody,tuz obok sklepu.Moja zona do niego chodzi.lekarz z prawdziwego zdarzenia,zyczliwy i kompetentny.w przecistwienstwie do tych o "glebokich"kieszeniach i pustym lbie....

 
 
 
 
~~nikt
ff
Wysłany: 1 Lis 2008r. 19:32  
Cytuj
Witam ten lekarz na osiedlu Ogrody to dr Zeman.Rowniez go polecam.

 
 
 
 
~~Marylka
ff
Wysłany: 1 Lis 2008r. 19:51  
Cytuj
A ja nie!!!

 
 
 
 
~~roswell
ff
Wysłany: 2 Lis 2008r. 00:22  
Cytuj
ach kobietki...ten zly,tamten niemily...etc.:zły:ale i tak liczy sie aby pomogl..............nie jestem od krytykowania lekarzy ale w temacie jednego pana slowko wtrace.gdy w 3-cim m-cu zona okropnie sie czula i miala bole to stwierdzil ze"ciaza to nie choroba"i nic jej nie bedzie...zachowywal sie jak jajcarz i cyrkowy blazen.dwa dni potem gdy zona znalazla sie w szpitalu na jej widok kopara mu opadla:co?:teraz na jej widok nawet gdy na ulicy go widzi ucieka wzrokiem...o kim mowa?zymroz:zły:a zeman prywatnie czy z nfz jest okgood

 
 
 
 
~~dziama
ff
Wysłany: 3 Lis 2008r. 09:23  
Cytuj
A co możecie powiedzieć na temat dr.Paśko?

 
 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »