NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
Ginekolog-położnik, ciąża w Stalowej Woli
~~alicja
ff
Wysłany: 26 Lip 2008r. 10:30  
Cytuj
Właśnie dowiedziałam się, że jestem w ciąży. Myślę, że powinnam zdecydować się szybko na wybór lekarza ginekol.położnika. Ponieważ mieszkam w stalowce od niedawna, proszę może ktoś mi zasugeruje do którego lekarza powinnam pójść a kogo lepiej unikać. Słyszałam że jest jakis lekarz Napierała więc może do niego? Proszę o opinie w tej sprawie.

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lip 2008r. 10:30  
Cytuj

 
 
 
 
~~Ela
ff
Wysłany: 26 Lip 2008r. 10:54  
Cytuj
CYTAT
Właśnie dowiedziałam się, że jestem w ciąży. Myślę, że powinnam zdecydować się szybko na wybór lekarza ginekol.położnika. Ponieważ mieszkam w stalowce od niedawna, proszę może ktoś mi zasugeruje do którego lekarza powinnam pójść a kogo lepiej unikać. Słyszałam że jest jakis lekarz Napierała więc może do niego? Proszę o opinie w tej sprawie.


O Napierale to raczej zapomnij. To stary lapowkarz, i kazdy tym wie. Zeman jest dobry, sa tez inni ale Napierlae wybij sobie moja droga.

 
 
 
 
~~Tess
ff
Wysłany: 26 Lip 2008r. 11:16  
Cytuj
Ale to N. rządzi na oddziale a bez niego ani rusz!

 
 
 
 
~~Luna
ff
Wysłany: 26 Lip 2008r. 17:39  
Cytuj
CYTAT
Ale to N. rządzi na oddziale a bez niego ani rusz!


o tak jak kolezanka rodszila to mialam prikaz od swojego lekarza bo dziecko mialo 4 kg na cesarke. Przyszedl N.zerknal i kazal normalnie rodzic. No mysla ze go zabije, a okazalo sie ze u niego zgoda na cesarke kosztuje 600 zlotych. super co nie?

 
 
 
 
~~bubus
ff
Wysłany: 26 Lip 2008r. 18:33  
Cytuj
Nikt ci nie kaze rodzic w stalowce mozesz isc do Niska.Coraz wiecej ludzi tam jezdzi jest o niebo lepiej niz u nas.

 
 
 
 
~~Anuśkaaaa
ff
Wysłany: 26 Lip 2008r. 19:01  
Cytuj
CYTAT
Nikt ci nie kaze rodzic w stalowce mozesz isc do Niska.Coraz wiecej ludzi tam jezdzi jest o niebo lepiej niz u nas.


Masz racje w Nisku jest opieka zajebista i położne bardzo mile. Lekarz ktory przyjmuje w Stw a jest tam na codzien to m.in dr gin Cz. Flis bardzo dobry lekarz potrafi poprowadzic bardzo dobrze ciaze. Pozdrawiam. Acha wybij sobie z glowy Libere :/

 
 
 
 
~~anifa
ff
Wysłany: 28 Lip 2008r. 11:26  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Nikt ci nie kaze rodzic w stalowce mozesz isc do Niska.Coraz wiecej ludzi tam jezdzi jest o niebo lepiej niz u nas.


Masz racje w Nisku jest opieka zajebista i położne bardzo mile. Lekarz ktory przyjmuje w Stw a jest tam na codzien to m.in dr gin Cz. Flis bardzo dobry lekarz potrafi poprowadzic bardzo dobrze ciaze. Pozdrawiam. Acha wybij sobie z glowy Libere :/


dokładnie... ja rodziła w Nisku i byłam w szoku tak dobrą opieką i do tego bez żadnej łapówki... ja chodziłam prywatnie do pani Lorkowskiej z resztą chodzę do niej do dziś... i jestem bardzo zadowolona...

 
 
 
 
~~:))
ff
Wysłany: 28 Lip 2008r. 23:53  
Cytuj
ja równiez rodzilam w Nisku i bardzo polecam moze lokalowo nie dorownuje Stalowej ale za to kadra jest znacznie lepsza a to chyba najwazniejsze, jedyny mankament to porod rodzinny niby oficjalnie jest mozliwy ale w rzeczywistosci roznie to bywa ... odnosnie lekarza to polecam Piechnika starszy doswiadczony lekarz umiech

 
 
 
 
~~TERESAmelon
ff
Wysłany: 30 Lip 2008r. 22:36  
Cytuj
CYTAT
Właśnie dowiedziałam się, że jestem w ciąży. Myślę, że powinnam zdecydować się szybko na wybór lekarza ginekol.położnika. Ponieważ mieszkam w stalowce od niedawna, proszę może ktoś mi zasugeruje do którego lekarza powinnam pójść a kogo lepiej unikać. Słyszałam że jest jakis lekarz Napierała więc może do niego? Proszę o opinie w tej sprawie.
Alicjo jeśli jestes osobą rozsądną to wlaśnie idz do Napierały . Moze i stary ale jest bardzo rozsądny i posiada naprawdę dużą wiedzę

 
 
 
 
~~TERESAmelon
ff
Wysłany: 30 Lip 2008r. 22:36  
Cytuj
CYTAT
Właśnie dowiedziałam się, że jestem w ciąży. Myślę, że powinnam zdecydować się szybko na wybór lekarza ginekol.położnika. Ponieważ mieszkam w stalowce od niedawna, proszę może ktoś mi zasugeruje do którego lekarza powinnam pójść a kogo lepiej unikać. Słyszałam że jest jakis lekarz Napierała więc może do niego? Proszę o opinie w tej sprawie.
Alicjo jeśli jestes osobą rozsądną to wlaśnie idz do Napierały . Moze i stary ale jest bardzo rozsądny i posiada naprawdę dużą wiedzę

 
 
 
 
~~anka
ff
Wysłany: 31 Lip 2008r. 08:39  
Cytuj
A co moje drogie panie myślicie o ginekologu o nazwisku Polski z Niska lub ginekologu Flisie prosze o jakies konkretne podpowiedzi ewentualnie jakiego byście poleciły z niska i na jakiej ulicy przyjmuje na umowe z NFZ z góry serdecznie dzieki.

 
 
 
 
~~anifa
ff
Wysłany: 31 Lip 2008r. 11:59  
Cytuj
Polski robił mi laparoskopię jak miałam cystę... bardzo sympatyczny dobry lekarz...
Flis odbierał poród też nie narzekam...
Ale jakbym miała wybierać to zdecydowałabym się na Polskiego smiech2

 
 
 
 
~~anifa
ff
Wysłany: 31 Lip 2008r. 12:00  
Cytuj
zapomniałam dopisać, że Polski to zastępca ordynatora w Nisku smiech2

 
 
 
 
Posty: 114
Dołączył: 29 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Lip 2008r. 23:13  
Cytuj
Polecam dr. Piechnika!! Jest ordynatorem w Nisku

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~miska
ff
Wysłany: 6 Sie 2008r. 21:51  
Cytuj
JA polecam dr Zajączkowskiego. Jest naprawde dobry i konkretny. Nie zaniedbuje pacjentek, jest dokladny i jesli cos sie dzieje to o kazdej porze dnia i nocy mozna do niego zadzwonic po porade.

 
 
 
 
~~miska
ff
Wysłany: 6 Sie 2008r. 21:52  
Cytuj
Zapomnialam dodac ze pracuje on w Stalowej Woli!!!

 
 
 
 
~~fredi
ff
Wysłany: 7 Sie 2008r. 12:21  
Cytuj
ja polecam ZEMANA.super lekarz

 
 
 
 
~~lolitaibeza
ff
Wysłany: 7 Sie 2008r. 18:20  
Cytuj
goodW odpowiedzi na pytania przyszłych mam ja polecam St . wolę położne wspaniałe pełne poświęcenia,a zresztą jak ma być dobrze to w każdym szpitalu jes super ,poród jest fizjologią dla kobiet .Można znieczulić do porodu ale nfz nie płaci za to i my kobiety musimy cierpieć życzę powodzenia wszystkim przyszłym mamom nie wiem

 
 
 
 
~~anka
ff
Wysłany: 7 Sie 2008r. 20:19  
Cytuj
CYTAT
goodW odpowiedzi na pytania przyszłych mam ja polecam St . wolę położne wspaniałe pełne poświęcenia,a zresztą jak ma być dobrze to w każdym szpitalu jes super ,poród jest fizjologią dla kobiet .Można znieczulić do porodu ale nfz nie płaci za to i my kobiety musimy cierpieć życzę powodzenia wszystkim przyszłym mamom nie wiem
rozumiem ze to zart

 
 
 
 
~~Ela
ff
Wysłany: 7 Sie 2008r. 21:46  
Cytuj
CYTAT
goodW odpowiedzi na pytania przyszłych mam ja polecam St . wolę położne wspaniałe pełne poświęcenia,a zresztą jak ma być dobrze to w każdym szpitalu jes super ,poród jest fizjologią dla kobiet .Można znieczulić do porodu ale nfz nie płaci za to i my kobiety musimy cierpieć życzę powodzenia wszystkim przyszłym mamom nie wiem


gratuluje poczucia humoru. smiech2smiech2smiech2smiech2

 
 
 
 
~~agness
ff
Wysłany: 19 Sie 2008r. 08:00  
Cytuj
Witam! A ja bardzo polecam Dr. A. Zemana i Dr.Zymróza!! rodzilam w Stalowej Woli i cala ciąże chodzilam panstwowo do Zymroza i pytal mnie jak sie czuje i co najwazniejsze wspiera pacjentki czy to jego pacjentka czy nie !!Gorąco polecam!!
Zemna facet z klasą umie si ezajac i pocieszyc!polecamgood

 
 
 
 
~~Kobieta
ff
Wysłany: 19 Sie 2008r. 08:13  
Cytuj
He he,mna sie jakoś nie zajął.

 
 
 
 
~~gewel
ff
Wysłany: 15 Paź 2008r. 12:41  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
CYTAT
Nikt ci nie kaze rodzic w stalowce mozesz isc do Niska.Coraz wiecej ludzi tam jezdzi jest o niebo lepiej niz u nas.


Masz racje w Nisku jest opieka zajebista i położne bardzo mile. Lekarz ktory przyjmuje w Stw a jest tam na codzien to m.in dr gin Cz. Flis bardzo dobry lekarz potrafi poprowadzic bardzo dobrze ciaze. Pozdrawiam. Acha wybij sobie z glowy Libere :/


dokładnie... ja rodziła w Nisku i byłam w szoku tak dobrą opieką i do tego bez żadnej łapówki... ja chodziłam prywatnie do pani Lorkowskiej z resztą chodzę do niej do dziś... i jestem bardzo zadowolona...



Ja też do niej chodziłam. Jak się łupało kasę za prive to było ok. Jak przyszło do porodu, to miała daleko. Po porodzie była na wizycie (obchód) i gówno ją interesowało co i jak. Nie zapytała nawet czy zdrowe, czy dziewczynka. Tak jakby mnie pierwszy raz na oczy zobaczyła. Prowadzi ciążę dobrze pod warunkiem,ze jest wszystko ok, jak coś jest nie tak - wysyła do szpitala. Teraz jestem w ciąży drugi raz i moja noga u Lorkowskiej nie stanie

 
 
 
 
~~ddd
ff
Wysłany: 15 Paź 2008r. 13:10  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
CYTAT
CYTAT
Nikt ci nie kaze rodzic w stalowce mozesz isc do Niska.Coraz wiecej ludzi tam jezdzi jest o niebo lepiej niz u nas.


Masz racje w Nisku jest opieka zajebista i położne bardzo mile. Lekarz ktory przyjmuje w Stw a jest tam na codzien to m.in dr gin Cz. Flis bardzo dobry lekarz potrafi poprowadzic bardzo dobrze ciaze. Pozdrawiam. Acha wybij sobie z glowy Libere :/


dokładnie... ja rodziła w Nisku i byłam w szoku tak dobrą opieką i do tego bez żadnej łapówki... ja chodziłam prywatnie do pani Lorkowskiej z resztą chodzę do niej do dziś... i jestem bardzo zadowolona...



Ja też do niej chodziłam. Jak się łupało kasę za prive to było ok. Jak przyszło do porodu, to miała daleko. Po porodzie była na wizycie (obchód) i gówno ją interesowało co i jak. Nie zapytała nawet czy zdrowe, czy dziewczynka. Tak jakby mnie pierwszy raz na oczy zobaczyła. Prowadzi ciążę dobrze pod warunkiem,ze jest wszystko ok, jak coś jest nie tak - wysyła do szpitala. Teraz jestem w ciąży drugi raz i moja noga u Lorkowskiej nie stanie


no widzisz, bo ja też chodzę do Lorkowskiej do dziś... i jakoś mam dobre zdanie, mimo, że nie byłam zbyt łatwą pacjentką w czasie ciąży i zaraz po... w czasie ciazy wysłała mnie do szpitala, ale dlatego, że żadne lekarstwa mi nie pomagały i nie obeszło się bez kroplówki, z resztą jak jest się w ciaży trzeba liczyć się z tym że nie wszytko jest ok...
po ciąży miałam cystę na jajniku i też dopiero po leczeniu farmakologicznym byłam w szpitalu na usunięcie... I w czasie obchodu mnie rozpoznała smiech2

a co do opieki w Nisku jest super i polecam wszystkim ten szpital!!!

 
 
 
 
~~assiam
ff
Wysłany: 5 Lis 2008r. 15:46  
Cytuj
Ja wlasnei się zastanawiam który szpital wybrac-nisko czy stalowa. Chcę zeby byl ze mna mąz przy porodzie. Jakie wogole są warunki w obu szpitalach? jak z porodami rodzinnymi?można rodzic w wybranej pozycji? jak z opieką? co trzeba ze soba mieć?jest to moja pierwsza ciąża i pierwszy poród i zaczynam się martwić porodem...:(

 
 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »