NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4 »
Inpost to wielka kpina !!!,
Posty: 17
Dołączył: 18 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 30 Sty 2015r. 15:16  
Cytuj
Poczta Polska bankrutuje na własne życzenie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Sty 2015r. 15:16  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ms7
ms7
ms7
Posty: 18
Dołączył: 19 Wrz 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Sty 2015r. 16:06  
Cytuj
Nikt nikogo do niczego nie zmusza.
Jest taki wybór na rynku, że nie musicie wysyłać InPostem.
Uważam, że w ostatnim czasie i tak się InPost poprawił a ceny są dużo niższe niż na PP.
Poza tym dużym udogodnieniem są paczkomaty i zawsze jak coś zamawiam wybieram taką formę odbioru.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1863
Dołączył: 9 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Sty 2015r. 16:27  
Cytuj
Paczkomaty TAK, przesyłki NIE - z mojego doświadczenia, jakie miałem z ich przesyłkami: koperty nacięte, naddarte itp PP też tak robiła, ale lata temu, teraz jest z tym spokój.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 135
Dołączył: 18 Marz 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Sty 2015r. 17:04  
Cytuj
jesli ktos chce miec karte platnicza dostarczona wraz z pinem przywiązaną gumką do ogrodzenia posesji polecam inpost!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 144
Dołączył: 14 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Sty 2015r. 17:38  
Cytuj
no wiecie moja tesciowa mieszkajaca w okolicy ballady przebywa w domu caly czas ze wzgledu na przebyta operacje. Pomimo iz jest w domu juz niewiem ktory raz w skrzynce jest awizo z impostu ze niby nikogo nie bylo. A po drugie list do odebrania na siedlance. Brak slow.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 152
Dołączył: 25 Sty 2014r.
Skąd: ze składzika
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Sty 2015r. 17:44  
Cytuj
Ostatnio awizo na polecony ściągnęłam z ogrodzenia, padał deszcz. A do drzwi 3 kroki dosłownie.
Wcześniej to nawet gumek nie było.

♥♥♥
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1863
Dołączył: 9 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Sty 2015r. 18:15  
Cytuj
CYTAT
no wiecie moja tesciowa mieszkajaca w okolicy ballady przebywa w domu caly czas ze wzgledu na przebyta operacje. Pomimo iz jest w domu juz niewiem ktory raz w skrzynce jest awizo z impostu ze niby nikogo nie bylo. A po drugie list do odebrania na siedlance. Brak slow.


Od paru dni czekałem na polecony i siedzę w domu z podobnych powodów jak Twoja teściowa. Rano moja kobita patrzy do skrzynki - nie ma nic. Patrzę z okna idzie listonosz (PP), wlazł do klatki, wylazł... Moja wraca do domu, leży awizo w skrzynce... no cóż... panu listonoszowi na 4 piętro nie chciało się wchodzić.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 144
Dołączył: 14 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Sty 2015r. 18:22  
Cytuj
PP to samo z ponad gabarytowymi zwyklymi takich nawet do torby nie wsadzaja. Mielismy tak pare razy ale po rozmowie na glownej z kierowniczka juz bez pukania awizo w skrzynce nie laduje.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ms7
ms7
ms7
Posty: 18
Dołączył: 19 Wrz 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Sty 2015r. 18:37  
Cytuj
Do Globe Are...
Dobra ściema z tym odebraniem listu na Siedlance...
Akurat jak byś dostał awizo to byś wiedział, że listów nie odbiera się tylko na Siedlance, bo jest kilka punktów w mieście porobionych.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 59
Dołączył: 17 Wrz 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Sty 2015r. 12:13  
Cytuj
Dziwne, bo ja często coś zamawiam na allegro i często dostawa jest 2-5 dni. W zasadzie Poczta Polska nie jest lepsza, no może ostatnio wzieli się za robote i nawet można sprawdzić czy wogóle paczka została nadana. Fakt jest taki że raz się z inpostem naciołem bo za pobraniem była paczka a paczkomat nie czytał karty.
Jak by nie patrzeć to jak kuriera się nie wybierze to data dostawy w PP czy Inpost to wróżenie z fusów.
Całe szczeście że powstał taki inpost bo PP by była jeszcze w świecie PRLu a i zarazem nasze przesyłki.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 490
Dołączył: 20 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 31 Sty 2015r. 12:34  
Cytuj
a ja tam zdecydowanie wole Inpost, nie trzeba stać w kolejkach, moge odebrac paczke nawet w niedziele o 3 w nocy i wszystko spokojnie sobie monitoruje. Poczta jest daleko w tyle, raz to cenowo droższa, a a dwa - jakość usługi każdy zna. Alternatywa ewentualnie kurier ale tylko dla wiekszych gabarytow, bo kurier czasami jest tez cięzko uchwytny. Także pod tym wzgledem Inpost na razie numer 1, przynajmniej dla miejscowosci gdzie sa paczkomaty, a jest ich coraz wiecej.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5002
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Sty 2015r. 12:44  
Cytuj
Potwierdzam przy opcji wysyłki allegro po wpłacie payu paczkomat jest mega wygodny. Ustawiam sobie wybrany paczkomat i po prostu jadę po smsie. Jest wygoda

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 144
Dołączył: 14 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Sty 2015r. 12:47  
Cytuj
To co wyslac ci zdjecie Awizo aby udowodnic ze odbior na siedlanowskiego. Najblizszy pkt Impost to skok na jana pawla a tesciowa jakos na siedlance ma odbierac.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1863
Dołączył: 9 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Sty 2015r. 14:03  
Cytuj
CYTAT
Dziwne, bo ja często coś zamawiam na allegro i często dostawa jest 2-5 dni. W zasadzie Poczta Polska nie jest lepsza, no może ostatnio wzieli się za robote i nawet można sprawdzić czy wogóle paczka została nadana. Fakt jest taki że raz się z inpostem naciołem bo za pobraniem była paczka a paczkomat nie czytał karty.
Jak by nie patrzeć to jak kuriera się nie wybierze to data dostawy w PP czy Inpost to wróżenie z fusów.
Całe szczeście że powstał taki inpost bo PP by była jeszcze w świecie PRLu a i zarazem nasze przesyłki.


Większych bzdur nie czytałem. Pojęcia nie masz człowieku o usługach pocztowych za grosz.
Tracking pocztowy to od wieki wieków funkcjonuje i to działa dość sprawnie, a ostatnio wręcz perfekcyjnie - to raz.
Dwa to przejdź się na pocztę i zobacz jakie mają usługi - podpowiem, że jest np Paczka24, czy Paczka24 Extra. Ta pierwsza za 15,50zł gwarantuje Ci dostawę na następny dzień do większości miast w PL, a ta druga do wszystkich miejscowości. Często korzystam z tego bo z tego co pamiętam do 6kg mogę wysłać pakę bez większych obostrzeń wymiarowych (spora tolerancja). Raz tylko zdarzyło się, że paczka dotarła dzień później i wiesz co? Dostałem 31zł rekompensaty od PP :cwaniak:

Doucz się, a nie pisz bzdru i tyle.
Co do pozostałych przewoźników - paczkomaty fajna sprawa, kurierzy też aktualnie mają fajne oferty, np. superpaczka.pl

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 195
Dołączył: 14 Gru 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Sty 2015r. 14:58  
Cytuj
CYTAT
jesli ktos chce miec karte platnicza dostarczona wraz z pinem przywiązaną gumką do ogrodzenia posesji polecam inpost!!


który bank wysyła jednym listem kartę oraz pin??!!

każdy normalny ma opcję nadania pin przez www....

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1863
Dołączył: 9 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Sty 2015r. 15:54  
Cytuj
Też się właśnie zastanawiam, gdzie takie średniowieczne standardy panują good

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1463
Dołączył: 17 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Sty 2015r. 16:28  
Cytuj
PKO SA, PIN przychodzi (być może już przychodził) pocztą, w kopercie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 390
Dołączył: 26 Lip 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Sty 2015r. 16:31  
Cytuj
No tak, ale pin i karta przychodzą w dwóch oddzielnych listach więc jakim cudem nagle wylądowały w jednym dniu na tym samym płocie?good

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1863
Dołączył: 9 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Sty 2015r. 16:34  
Cytuj
No właśnie skąd w jednym czasie potluczony

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 135
Dołączył: 18 Marz 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Sty 2015r. 16:41  
Cytuj
tak dwa odzielne listy byly przyczepione do plotu umiech ktore normalnie powinny byc wyslane o roznym czasie, nie wiem dokladnie o jaki to bank chodzilo bo to znajomy mial taka sytuacje, ale az zapytam z ciekawosci tej osoby

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 390
Dołączył: 26 Lip 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Sty 2015r. 16:51  
Cytuj
O widzisz, znajomy, który być może jest znajomym znajomego. Bank na pewno wysłał listy w odstępach czasu, co najwyżej inpost jedną przesyłkę gdzieś przetrzymał, a później się skumulowały.
Kolejna rzecz, bank kartę wysyła listem normalnym, a pin poleconym. Więc tym bardziej nie rozumiem jakim cudem znalazły się dwa listy na jednym płocie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1863
Dołączył: 9 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Sty 2015r. 17:08  
Cytuj
W ING pin ustalam sobie przez internet, a takim średniowiecznym bankom co wysyłają wszystko pocztą dziękuję.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 144
Dołączył: 14 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Sty 2015r. 17:43  
Cytuj
W pekao sa pin przychodzi poczta, chociaz ostatnio prosilem o ponowne wyslanie pinu bo jedna karta jest nie uzywana bo od poczatku pin nie wchodzil i na ponowne wyslanie czekam juz 6 mc gdzie za kazdym razem slysze ze do 14 dni powinien przyjsc.

W b. Pocztowym pin tez przychodzi poczta i byla to roznica jednego dnia miedzy karta a pinem.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1863
Dołączył: 9 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Sty 2015r. 17:45  
Cytuj
Kto w 21 wieku konto w PKO trzyma potluczony

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 390
Dołączył: 26 Lip 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Sty 2015r. 18:12  
Cytuj
Ja;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 4 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »