NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zdrowie i uroda »
Nowy Temat Odpowiedz
Dermatologia estetyczna u Goli,
Posty: 27
Dołączył: 27 Lip 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Marz 2010r. 20:08  
Cytuj
cool girlwitam wie ktos czy wykonuja laserowe usuwanie owłosienia? jaka cena i czy warto. moze jednak wybrac sie gdzies gdzie wykonuja to czesto i bedzie to zrobione dobrze? na szyldzie pisze laser(lecz czy on jest do tego:p)



pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Marz 2010r. 20:08  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 58
Dołączył: 15 Wrz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Marz 2010r. 21:22  
Cytuj
ja miałem usuwane naczynka na twarzy laserem , nazwy nie znam, ale moja " babe" robiła tam depilację jakimś specjalnym lajt coś tam. efekt jestgood

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 117
Dołączył: 3 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Marz 2010r. 09:37  
Cytuj
Z tego co wiem w budynku pływalni Relax na piętrze jest gabinet, w którym przyjmują 2 panie dermatolog. Mają tam laser do usuwania włosków z małych części ciała (np. wąsik) a z większych laserów mieli jakiś dokupić, ale czy już jest - nie wiem, bo byłam tam w grudniu. Przypuszczam, że już mają, p. doktor jest obrotna i na pewno już ma chętnych na tego rodzaju zabiegi. Sama nie korzystałam z laseru, robiłam tylko peelingi.

Mijaj zdrów otwarte okna !
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 29
Dołączył: 13 Paź 2009r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Marz 2010r. 13:13  
Cytuj
W rozwadowie jest zaklad kosmetyczny i tam mozna usuwac.nie wiem jak sie nazywa zaklad w kazdym badz razie jak wyjezdzasz ze stalowej do rozwadowa miesci sie on po lewej stronie za rynkiem

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 27
Dołączył: 27 Lip 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Marz 2010r. 21:29  
Cytuj
dziekuje za informacje. uśmiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4
Dołączył: 1 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Marz 2010r. 15:01  
Cytuj
CYTAT
Sama nie korzystałam z laseru, robiłam tylko peelingi.


Kamyk i jak jestes zadowolona z tych peelingów?, bo właśnie chciałam sie wybrać do dermatologa na peeling lekarski no ale nie wiem kto dobrze robi w Stalowej bo to nie sztuka poddać się zabiegowi i wyjść zgorszymi bliznamiumiech
pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 22
Dołączył: 4 Maja 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Marz 2010r. 19:17  
Cytuj
A orientujecie się jakie są ceny tej depilacji laserowej??

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 117
Dołączył: 3 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Marz 2010r. 09:06  
Cytuj
Co do ceny depilacji laserem to tak: mojej znajomej powiedziała pani dermatolog 200 zł za jeden zabieg, z tym że na wąsik i 2 czy 3 razy trzeba będzie powtórzyć... Więc chyba nie jest to najtańsza opcja...

A co do peelingów Violetta to robiłam dwa rodzaje: glikolowe i migdałowe. Dla mnie rewelacja, łuszczysz się co prawda jak wąż hehe ale przy większych stężeniach czyli po pierwszym czy drugim razie jak stężenie niezbyt duże nie jest tak strasznie i po mniej więcej tygodniu buźka się goi i jest poprawa. Wszystko zależy kto jakie ma zmiany do usunięcia, ja dość spore więc na pewno potrzebuję kilku zabiegów (ok. 10) a każdy z nich 100 zł. Efekt widoczny już po 2 czy 3 zabiegu - tak było u mnie. No ale teraz to się zaczyna niedobra pora na takie peelingi, najlepiej jesień - zima, bo wtedy słońca nie ma a po takich peelingach trzeba uważać, żeby się przebarwienia nie zrobiły. Ale nikim wiosna się zacznie spokojnie zdążysz jeden zabieg sobie zafundować umiech A co do tego gdzie. Nigdy nie robiłam peelingów u kosmetyczki tylko zawsze u dermatologa kosmetologa. Podejrzewam, że w Stalowej sporo gabinetów wykonuje takie zabiegi ale ja sama korzystałam z pomocy pani dermatolog, która ma swój gabinet na piętrze pływalni Relax. Jak chcesz info kto to taki i namiar to pisz umiech

Mijaj zdrów otwarte okna !
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4
Dołączył: 1 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Marz 2010r. 18:28  
Cytuj
Dzięki Kamyk za informacje,
no własnie wiem ze teraz już sie konczy czas robienia peelingów. W Stalowej jest duzo gabinetów co robią peelingi ale o małym steżeniu a dermatolog robi te o większym stężeniu. No ja mam troche przebarwień po retinoidach na trądzik i chcialam sie poddać takiemu zabiegowi ale to dopiero na jesień ;) także byłabym ci wdzieczna jak bys podała namiary
Pozdrawiam i z góry dziękuje ;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 117
Dołączył: 3 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Marz 2010r. 09:57  
Cytuj
Pani doktor Małgorzata Bambuch przyjmuje w piątki 15-18 i soboty 10-11:30, trzeba się zapisywać pod nr 785278555. Tak jak pisałam wcześniej pani dermatolog przyjmuje w budynku pływalni Relax, trzeba wejść na pierwsze piętro i tam właśnie jest rejestracja. Powodzenia Violetta, mam nadzieję że będziesz zadowolona z tych peelingów :-)

Mijaj zdrów otwarte okna !
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4
Dołączył: 1 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Marz 2010r. 23:42  
Cytuj
Dzieki wielkie Kamyk,
skorzystam dopiero na jesień ale dobrze sie dowiedzieć wczesniej
Pozdrawiam umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 26 Sty 2016r.
Skąd: Lublin
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Sty 2016r. 22:34  
Cytuj
Ostatno laserowa depilacja jest bardzo popularna, są już takie lasery które w 100% usuwają mieszki włosów. Ze względu że włosy rosną nierówno, mają różne fazy uśpienia (mogą to być włosy delikatne, jasne lub niewidoczne, będące w pierwszej fazie wzrostu), zabieg należy powtarzać kilku krotnie, w odstępie ok. dwóch miesięcy od poprzedniego laserowego usuwania owłosienia. Skuteczność jest uzależniona od miejsca które zostaje poddane naświetlaniu laserem, jest istotna grubość włosa i typ skóry.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 41
Dołączył: 9 Gru 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lut 2016r. 17:01  
Cytuj
w Dermest wykonują

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 14 Cze 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Lip 2016r. 11:34  
Cytuj
CYTAT
Ostatno laserowa depilacja jest bardzo popularna, są już takie lasery które w 100% usuwają mieszki włosów. Ze względu że włosy rosną nierówno, mają różne fazy uśpienia (mogą to być włosy delikatne, jasne lub niewidoczne, będące w pierwszej fazie wzrostu), zabieg należy powtarzać kilku krotnie, w odstępie ok. dwóch miesięcy od poprzedniego laserowego usuwania owłosienia. Skuteczność jest uzależniona od miejsca które zostaje poddane naświetlaniu laserem, jest istotna grubość włosa i typ skóry.


No właśnie - zabieg trzeba powtarzać dlatego, że włosy nie rosną w równym tempie, a nie dlatego, że jest nieskuteczna. Jak się trafi do naprawdę dobrego gabinetu, to wszystkie tego typu kwestie ci wyjaśnią. I odpowiedzą na wszelkie pytania przed decyzją o zabiegu, ja tak miałem w Beauty Duty - nie chodziło im tylko o to, żeby za wszelką cenę zachęcić mnie do skorzystania z usługi.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 6
Dołączył: 23 Maja 2017r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 23 Maja 2017r. 22:26  
Cytuj
a ja robilam sobie zabieg epilacji laserowej w Klinice Beauty Skin juz jakies 2 lata temu i efekt wciaz sie utrzymuje. Naprawde jest bardzo zadowolona. Nie wiem od czego to zalezy... w kazdym razie polecam - maja tez siedzibe w Radomiu jakby co

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 126
Dołączył: 22 Marz 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Maja 2017r. 23:26  
Cytuj
CYTAT
a ja robilam sobie zabieg epilacji laserowej w Klinice Beauty Skin juz jakies 2 lata temu i efekt wciaz sie utrzymuje. Naprawde jest bardzo zadowolona. Nie wiem od czego to zalezy... w kazdym razie polecam - maja tez siedzibe w Radomiu jakby co


Kolejna reklama, a moderatorzy nie obudzili się jeszcze ze snu zimowego jezyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 80
Dołączył: 14 Lis 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Maja 2017r. 08:51  
Cytuj
Czy taka depilacja bardzo boli czy raczej ból do zniesienia? Dają coś na znieczulenie? Polecacie jakiś laser w Stalowej, czy raczej trzeba uderzać na większe miasto? chodzi mi głównie o twarz...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 234
Dołączył: 6 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 24 Maja 2017r. 15:22  
Cytuj
Ja polecam kliknie Vici Studio w hotelu Stal na parterze. Wykonuja laserem light sheer. Na 1 zabieg jest -50% znizki. Potrzeba min 3,4 zabiegi umiech Kazda partia kosztuje 100 zl z 1 rabatem 50 zl
http://www.vici.clinic/
W primie tez wykonuja light sheer ale jest 3 razy drożej... umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zdrowie i uroda »