NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4 5 6 7 ... » »»
Najgorsza obsługa,
Posty: 253
Dołączył: 18 Paź 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Marz 2014r. 09:08  
Cytuj
Pozdrawiam Panią ze sklepu z bielizną Triumph. Jest rewelacyjna, za każdym razem jak pojawia się klient w drzwiach wyciąga telefon komórkowy i zaczyna ploty. wazne Gratuluję właścicielowi sklepu pracownicy umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Marz 2014r. 09:08  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 110
Dołączył: 27 Marz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Marz 2014r. 09:13  
Cytuj
pan w salonie play na Okulickiego jest taki sam mówi się do niego a on cały czas coś klika w telefoniesciana porażka...w tych czasach takie lekceważenie klienta...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
rus
rus
rus
Posty: 135
Dołączył: 20 Lis 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 3 Marz 2014r. 09:28  
Cytuj
CYTAT
pan w salonie play na Okulickiego jest taki sam mówi się do niego a on cały czas coś klika w telefoniesciana porażka...w tych czasach takie lekceważenie klienta...

Dokładnie,dzięki temu panu pozostałem w T-mobile,zastanawiałem się nad przejściem do Play.Skoro jednak takich pracowników mają którzy już na dzień dobry olewają to strach pomyśleć co byłoby dalej.Facet w okularach jest nieprzeciętny,podczas rozmowy odwraca się w drugą strone i ciapie przez telefon

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 655
Dołączył: 10 Paź 2009r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 3 Marz 2014r. 11:03  
Cytuj
skoro już takie pozdrowienia sie sypią to ja też sobie pozwolę..
z góry dziękuje Pani w ciemnych krótkich włosach z cukierni Grażyna na ul poniatowskiego za sprzedane kobiecie w 8 miesiącu tak starych i twardych ciastek ,że mało u dentysty nie wylądowałam choć pytałam czy świeże..

Dużo wiesz, skoro mówisz.. ŻYCIE JEST SUKĄ !
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 313
Dołączył: 7 Wrz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Marz 2014r. 13:45  
Cytuj
CYTAT
skoro już takie pozdrowienia sie sypią to ja też sobie pozwolę..
z góry dziękuje Pani w ciemnych krótkich włosach z cukierni Grażyna na ul poniatowskiego za sprzedane kobiecie w 8 miesiącu tak starych i twardych ciastek ,że mało u dentysty nie wylądowałam choć pytałam czy świeże..


W akcie zemsty myszy na nią naślij potluczony
(ponoć kobiety w ciąży mają taki dar) smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 41
Dołączył: 30 Sie 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Marz 2014r. 14:18  
Cytuj
Pierwsze kilka moich typów:

1. OPTYK w biało-czerwonych przy hali. Milutki do potencjalnego klienta, ale weź mu zwróć uwagę, że coś źle zrobił albo nie obczyścił dokładnie, a wtedy pokarze swoje prawdziwe oblicze.

2. PSS market przy hali targowej - jedna ze starszych pań na dziale mięsnym wyraźnie zmęczona pracą, za kare musi obsługiwać klientów.

3. PLAY - salon w biało-czerwonych przy hali. Pozostawię bez komentarza. Proponuję w trakcie rozmowy dodać, że przez internet chyba lepsza oferta. Momentalnie przestanie być miły.

4. HALMAR - ten główny obiekt. Siedzi ich tam cała masa ludzi, ale żeby ktoś się tak zainteresował rozglądającym, pomógł. Byłam kiedyś świadkiem rozmowy jakiegoś ich kierownika z klientami. Po prostu żenujące. Ten człowiek do kontaktu z ludźmi się nie nadaje.

5. Agencja Reklamowa - jak się na Rozwadów jedzie. Trudno to nazwać agencją. Z profesjonalizmem nie ma nic wspólnego.

6. MDK - głównie panie w szatni.

7. PKS - stacja benzynowa, serwis szybkiej obsługi. Tam się czas zatrzymał. Pracownicy potrzebują wyraźnie szkoleń z zakresu obsługi klienta.

8. TRAVEL - Biuro Podróży po byłym Arturze. To się opisać nie da. Trzeba koniecznie samemu zaznać tej profesjonalnej obsługi. Transportu zdechłego kanarka bym się im bała powierzyć.

9. FACHOWIEC - sklep panele itp. Dziwne podejście obsługi, chyba że jakiś znajomy przyjdzie. Produkty też gatunkowo nie najlepsze, może sieciowe.

10. MATERACE - sklep obok. Obsługa zainteresowana głównie sobą. Lepiej i taniej to samo przez internet zamówić, przynajmniej informacji udzielą.

Jak mi się przypomni coś jeszcze, niezwłocznie dopiszę ;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 787
Dołączył: 17 Sie 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Marz 2014r. 16:13  
Cytuj
CYTAT
Skok Stefczyka na Al.JP ll obok Centrum 4- porażka. Kiedyś byłam z moją mamą ( ma prawie 70 lat) i nie dość że bardzo długo czekała bo jedna pani tylko obslugiwala toi jeszcze przyjechał sobie gościu z ochrony i się wepchal bez kolejki coś tam sobie podpisywać a przy okazji bardzo wesoło rozmawiał z panią nie patrząc na te wszystkie starsze osoby które przyszły po swoje marne emerytury. Jak mu w końcu zwrocilam uwagę żeby takie sprawy zalatwiali na zapleczu bo jest dużo osób to mi powiedzial ze mu wolno bo to" OCHRONA". A pani oczywiście wolała robić maślane oczy do gościa niż zająć sie klientami.. Katastrofa!!!


Byłem świadkiem tego samego postępowania. Ochroniarz coś załatwiał a kasjerka była wniebowzięta. Można było czekac i czekać. Nikt z innych pań nie zlitował się aby podejść i zasiąść w kasie i obsłużyć tylko jednego mnieumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 655
Dołączył: 10 Paź 2009r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 3 Marz 2014r. 16:19  
Cytuj
oooo i jeszcze ochrona w rossmanie.. za każdym razem (mowa o tym na Jana Pawła) panowie z ochrony dosłownie depczą po piętach aby przypadkiem coś mi się nie przykleiło do rączki :/ i gdy raz jednemu grzecznie zwróciłam uwagę to bezczelny walił na 'ty' jak do koleżanki ,że 'jak ci się nie podoba to wyjdź' i tak też zrobiłam.

Dużo wiesz, skoro mówisz.. ŻYCIE JEST SUKĄ !
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 313
Dołączył: 7 Wrz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Marz 2014r. 10:02  
Cytuj
Hehe przypomniała mi się jedna sytuacja z ochroniarzem w Rossmanie.

Faktycznie...oni nie znają słowa "dyskrecja".
Chodził kiedyś taki jeden za mną przez cały mój pobyt tam.W końcu nie wytrzymałam i odwróciłam się do niego z pytaniem,czy mu się podobam uśmiech
Koleś zdębiał i nie wiedział co odpowiedzieć,więc mu powiedziałam,że jeśli nie,to niech przestanie łazić mi z tyłu d*py bo mnie zaraz trafi szlag jezyk
Zrobił się czerwony jak burak i poszedł w drugą stronę.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1444
Dołączył: 18 Lip 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 4 Marz 2014r. 10:27  
Cytuj
Pearl, jesteś niesamowita,widocznie olśniłas Go swoją urodą że aż tak zawstydził się

"Jeden tam tylko jest porządny człowiek:prokurator;ale i ten,prawdę mówiąc,świnia"-Mikołaj Gogol
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 30
Dołączył: 21 Lip 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Marz 2014r. 11:33  
Cytuj
Hejka, musialas go zauroczyć swoim wyglądem... az się chlop zawstydzil...jezyk Pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 313
Dołączył: 7 Wrz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Marz 2014r. 12:26  
Cytuj
Tak wiem...wiem...moja za*****ść jest nie do ogarnięcia potluczony
Codziennie budzę się pięknieszja,ale dzisiaj to już przesadziłam potluczony

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 30
Dołączył: 21 Lip 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Marz 2014r. 13:11  
Cytuj
Mysle ze nie przesadzilasuśmiech a i tak mysle ze jest na czym oko zawiesić, ha hagood miłego dnia..

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1463
Dołączył: 17 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Marz 2014r. 13:17  
Cytuj
Niestety ochroniarze z Rossmanna tak mają pracować i tak pracują w każdym mieście, nie tylko w Stw. Chodzą ludziom za plecami i patrzą na ręce nie stwarzając żadnych pozorów.
Ale cóż, tak Niemcy widzą Polaków.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 4 Marz 2014r. 14:03  
Cytuj
CYTAT

Codziennie budzę się pięknieszja,ale dzisiaj to już przesadziłam potluczony

Jeżeli zdjęcie w avatarze jest aktualne, to musze Cię zmartwić... to jeszcze nie to umiech
Ja zapraszam do Inter Marche w Nisku, poznacie ochroniarza, któremu ja się chyba podobam, bo łazi za mną baaardzo często, tyle, że ma wyraz twarzy i ogólny design jakby chciał mi prz...ć w mordę. Osobiście uważam, że nie wyglądam jak kryminalista, więc może on się tak podczepia także pod innych, tym się jakoś pocieszam.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 304
Dołączył: 17 Maja 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Marz 2014r. 14:06  
Cytuj
mi nie odpowiada obsługa w Tesco,zostałam tam kilka razy żle potraktowana,chodzi o sklep na przemysłowej.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 313
Dołączył: 7 Wrz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Marz 2014r. 14:10  
Cytuj
SzoPeN jeśli wyglądasz tak jak w avatarze,to ja mu się szczerze powiedziawszy nie dziwię potluczony

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 29
Dołączył: 26 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Marz 2014r. 17:07  
Cytuj
CYTAT
Najgorsze są panie z Poczty Polskiej przy Al. J.P.II 25. Za każdym razem gdy tam jestem to odnoszę wrażenie, że te kobiety pracują tam za karę... wrrrr... jakaś masakra



no hola hola - macie coś do Pani Kseni z Mostostalu ???? Dla mnie ta kobieta jest zawsze miła, podobnie jak druga Pani w krótkich brąz włosach. Nie wszyscy przychodzą tam uśmiechnięci i serdeczni, czasami stanie taka krowa z kijem w dupie i męczy kobiety to sie nie dziwić że mają podłe humory...

ja tam im współczuję...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 108
Dołączył: 26 Wrz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 4 Marz 2014r. 17:13  
Cytuj
Nie którzy ludzie potrafią być wredni i chamowaci.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 3 Marz 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Marz 2014r. 17:42  
Cytuj
1.zgłaszam przemiłego pana z brodą sklep: z pilotami agd rtv

na ul.KEN (Edukacja)

Ktoś miał przyjemność ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 981
Dołączył: 6 Gru 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Marz 2014r. 17:46  
Cytuj
CYTAT
1.zgłaszam przemiłego pana z brodą sklep: z pilotami agd rtv

na ul.KEN (Edukacja)

Ktoś miał przyjemność ?


Zgłosiłeś już tego Pana w temacie "Najlepsza obsługa" potluczony

Zjadł owoc z drzewa poznania i ten smak na zawsze pozostanie mu w ustach. Henry James
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 3 Marz 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Marz 2014r. 17:50  
Cytuj
bo to było jak w reklamie "prawie" najlepsza obsługa ...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11
Dołączył: 21 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Marz 2014r. 17:55  
Cytuj
no hola hola - macie coś do Pani Kseni z Mostostalu ???? Dla mnie ta kobieta jest zawsze miła, podobnie jak druga Pani w krótkich brąz włosach. Nie wszyscy przychodzą tam uśmiechnięci i serdeczni, czasami stanie taka krowa z kijem w dupie i męczy kobiety to sie nie dziwić że mają podłe humory...

ja tam im współczuję...[/cytat]

tak, o P. Ksenię i taką głośną też mi chodziło... i uwierz nie jestem krową z kijem w dupie i nie męczę tych pań... czasami przychodzę odebrać list lub przesyłkę... niestety mieszkam w rejonie tej placówki i jestem zmuszona odwiedzać te "urocze" panie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2373
Dołączył: 12 Paź 2008r.
Skąd: z miasta chyba ;)
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 6 Marz 2014r. 07:30  
Cytuj
cool girl...ten oddział poczty jest po prostu zajebxxxy...jakieś 2 lata temu wysyłałam paczuszkę z filiżanką ozdobną do USA...zapłaciłam 28 zł i paczka po tygodniu wróciła z wytłumaczeniem ,że nie wolno w ten sposób wysyłać szkła:szok:...ok zrozumiałam instrukcje pani z poczty przepakowałam i wysłałam ponownie za jedyne 31 zł....po tygodniu paczka ponownie wróciła...tym razem okazało się,że pani policzyła mi za krajową przesyłkę mlotekmlotekmlotek....zapłaciłam po raz trzeci,bo zależało mi na wysłaniu ale krew się we mnie gotowała...no i za 35zł paczuszka w końcu opuściła nasz kraj i dotarła gdzie miała dotrzeć...ale nie usłyszałam nawet słowa przepraszam o zwrocie niepotrzebnej kasy (59 zł) już nie wspomnęnie wiemzaklopotanynie wiem
A szlag mnie trafia jak tamtędy przechodzę i widzę w lecie paczki poustawiane pomiędzy oknami bo panie robią sobie klimę a okno wali w te paczki za każdym razem gdy klient otwiera drzwi...cool girl i już mnie przestało dziwić czemu nasze paczki przychodzą nieraz w tak fatalnym stanie....cool girl

" Kiedy zapada zmrok....pojawiają się strażnicy ... "
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 206
Dołączył: 23 Cze 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Marz 2014r. 08:59  
Cytuj
na tej poczcie są panie miłe i sympatyczne,np.taka blondynka przy kości z krótkimi włosami ale ja o czyms innym:wentylacja tam jest fatalna,śmierdzi i jest duszno!!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 4 5 6 7 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »