NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 8 9 10 11
Najgorsza obsługa,
Posty: 1444
Dołączył: 18 Lip 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 21 Marz 2016r. 18:05  
Cytuj
Brawo Ty, skoro chce Ci się żartować to do kabaretu.. Nic dziwnego ,że żal obsługiwać takie coś.[/cytat]

Jakie coś?Jak zakaz to zakaz.Jaśnie pani trzeba usługiwać i skakać koło niej?mlotek

"Jeden tam tylko jest porządny człowiek:prokurator;ale i ten,prawdę mówiąc,świnia"-Mikołaj Gogol
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Marz 2016r. 18:05  
Cytuj

"Jeden tam tylko jest porządny człowiek:prokurator;ale i ten,prawdę mówiąc,świnia"-Mikołaj Gogol
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1463
Dołączył: 17 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Marz 2016r. 18:32  
Cytuj
Zakaz wjazdu wózkami zakupowymi/samochodami mają prawie wszystkie sklepy we wszystkich pewnie galeriach. Ale powiedzmy, że można by z tym polemizowac. Natomiast wchodzić do sklepu z jedzeniem w trakcie konsumpcji i jeszcze mieć jakieś ale? Tak mogła się zachować tylko 'madka'.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 309
Dołączył: 25 Marz 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Marz 2016r. 18:47  
Cytuj
CYTAT
Brawo Ty, skoro chce Ci się żartować to do kabaretu.. Nic dziwnego ,że żal obsługiwać takie coś.



Gdybyś miała sklep i zakazy wymieszone przed sklepem to co zrobiłabys wyjątek dla jednej na milion? tylko wiedz ze każdy by później chciał takie przywileje, owa sprzedająca jedynie tam pracuje wiec musi przestrzegać zasad i także egzekwować je od klientów bo jest ona rozliczana przez pracodawcę... Wiesz kto to tajemniczy klient i co ma za zadanie wypuściła by maDke z wózkiem i jedzeniem oberwalaby po premii.




mik8good





Cóż patologia wybrała się na wycieczkę do galerii z plecakiem pełnym prowiantu brawo Ty potluczony

Jesteś szalony, brak Ci piątej klepki, jesteś wariatem ale tylko wariaci naprawdę coś są warci
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 390
Dołączył: 26 Lip 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Marz 2016r. 19:05  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
[cytat]Pepco w vivo.. Blondynka z kreskami wymalowanymi do uszu.. Cholernie nie miła! Nie można wjechać z dzieckiem 'wózkiem autkiem'. To miałam dziecko zostawić przed sklepem? Rozumiem ,że zakaz ale czy musi się Pani dosłownie pluć i gestykulować niczym szczytująca łania? Żenująca polityka sklepu.. NIE POLECAM


CYTAT
Mogłaś wyjąć dziecko z wózka i wziąć dziecko bez tego autka.


Chyba oszalałaś/eś z kilkoma reklamówkami, plecakiem dziecka, jedzącym kanapkę? Po coś sa te wózki?! Jeśli to Ty to mam nadzieje ,że zostaną wyciągnięte konsekwencje, bo sprawa zgłoszona gdzie trzeba umiech PS przyznali mi racje ,że to nie powinno mieć miejsca..


Współczuję ludziom pracującym w handlu jeśli muszą patrzeć na takie miernoty jak Ty. Trzeba było iść do samochodu zostawić te siatki szynek z Intermarche i potem łazić po sklepach z dzieckiem już bez wózka. Szczerze mówiąc nie kojarzę w vivo innych wózków jak tych, w których dzieci jeżdżą właśnie po Intermarche. Więc nie wiem co robiłaś tym wózkiem w Pepco. Ja jakoś nie widziałam żadnej chorej mamuśki, która nagle tym żółtym samochodem wjeżdża do Reserved czy H&M bo to jest chore.

BTW: Twoje porównania "kreski aż do uszu" oraz "szczytująca łania" są poniżej jakiejkolwiek krytyki. Świadczą tylko o tym, że wyszłaś ze wsi, ale wieś z Ciebie już nie. Przyszła paniusia do Pepco po majtki i myśli, że może z góry patrzeć na innych ludzi i jeszcze ich obrażać na forum. mlotek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 45
Dołączył: 15 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Marz 2016r. 11:40  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
CYTAT
[cytat]Pepco w vivo.. Blondynka z kreskami wymalowanymi do uszu.. Cholernie nie miła! Nie można wjechać z dzieckiem 'wózkiem autkiem'. To miałam dziecko zostawić przed sklepem? Rozumiem ,że zakaz ale czy musi się Pani dosłownie pluć i gestykulować niczym szczytująca łania? Żenująca polityka sklepu.. NIE POLECAM


CYTAT
Mogłaś wyjąć dziecko z wózka i wziąć dziecko bez tego autka.


Chyba oszalałaś/eś z kilkoma reklamówkami, plecakiem dziecka, jedzącym kanapkę? Po coś sa te wózki?! Jeśli to Ty to mam nadzieje ,że zostaną wyciągnięte konsekwencje, bo sprawa zgłoszona gdzie trzeba umiech PS przyznali mi racje ,że to nie powinno mieć miejsca..


Współczuję ludziom pracującym w handlu jeśli muszą patrzeć na takie miernoty jak Ty. Trzeba było iść do samochodu zostawić te siatki szynek z Intermarche i potem łazić po sklepach z dzieckiem już bez wózka. Szczerze mówiąc nie kojarzę w vivo innych wózków jak tych, w których dzieci jeżdżą właśnie po Intermarche. Więc nie wiem co robiłaś tym wózkiem w Pepco. Ja jakoś nie widziałam żadnej chorej mamuśki, która nagle tym żółtym samochodem wjeżdża do Reserved czy H&M bo to jest chore.

BTW: Twoje porównania "kreski aż do uszu" oraz "szczytująca łania" są poniżej jakiejkolwiek krytyki. Świadczą tylko o tym, że wyszłaś ze wsi, ale wieś z Ciebie już nie. Przyszła paniusia do Pepco po majtki i myśli, że może z góry patrzeć na innych ludzi i jeszcze ich obrażać na forum. mlotek



lepiej to nie mogło zostać ujete ;)brawo brawo brawo !!!! nic dodać nic ująć !!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 200
Dołączył: 17 Wrz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Marz 2016r. 00:58  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Witam najgorsza obsługa Sklep Plusa w Galeri Prima Pani chyba Menager ocenia ludzi po wyglądzie -,, ten ma ten nie ma kasy , bądź ten to złodziej ''
Raz byłem tam szukając alternatywy dla obecnego operatora gdyż zbliżami się koniec abonentu , no i wszedłem rozglądam sie bo coś wnecie na fotce a na żywo z możliwością dotknięcia mlotek to wielka różnica.
Więc oglądałem co tam maja , przychodziczas na oglądnięcie netbooka za plecami tam pracującej Pani eleganckiej bardzo dodam jak,, stróż w bożę...'' Gadała przez tel. zbliżam się a ta do mnie ,, Co chciał..'' bez osobowo , jakby w gardle staneło jej słowo Panco
czy to takie trudne , kultura lub chociaż zawodowa uprzejmość?
Nie polecam zwłaszcza , że to nie koniec na pytanie na czym polega jakaś zawiła nie jasna informacja którą wyczytałem na stronie plusa Ona mi z pretensjami ona nie wie co jest na stronie - pytanie to po jaką cholere tam siedzi?????
Zostaje w T-mobile obsługa o niebo lepsza...

To oczywiste, że dziewczyna nie musi znać ofert sklepu internetowego, przecież to dla nich właściwie konkurencja.
Nigdy nie uwierzę w to że zwróciła się słowami ,,CO CHCIAŁ,,
Cała ta OPINIA moim zdaniem jakaś z palca wyssana..
Jestem z Niska i całą rodziną zawsze tam załatwoiamy wszystkie sprawy- obsługa najlepsza jeśli chodzi o Plusa.






A ja potwierdzam co pisze @
Makak

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8
Dołączył: 3 Sty 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Marz 2016r. 08:44  
Cytuj
CYTAT
Dziwicie sie ekspedientka ze są niemiłe. A jak wy sie zachowujecie?tylko jad wkolo.a wchodzac do sklepu mowicie dzien dobry z usmiechem?czy okaxujecie sami zyczliwosc czy tylko wrogosc.



dokładnie zgadzam sie w 100 % badz miły i usmiechniety a tak zostaniesz obsłużony

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 83
Dołączył: 4 Wrz 2010r.
Skąd: ŚrŚ
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Marz 2016r. 09:05  
Cytuj
CYTAT
Ja uważam,że mamy najgorszą obsługę w Urzędzie Miasta w wykonaniu nie urzędników ale Nadbereżnego i radnych.Obsadzają stołki swoimi kolesiami rozdają mieszkania,które jeszcze się nie spłaciły i miasto dalej będzie je spłacać,rozdają nasze pieniądze podatników starostwu,na którego czele stoi p.Zarzeczny też z PiS jak i nasz Nadbereżny ,który z chęcią wydaje środki miasta na zadania,które powinno finansować starostwo zaniedbując swoje a tylko obiecanki bez pokrycia w działaniach w końcu wyjdzie,że trzeba będzie zadłużyć miasto jeszcze bardziej.

Jakby wszystko było mało, to ta banda nierobów, bo inaczej nie mozna ich nazwać, co rusz ma skrócone godzińy pracy, w lecie bo upały, przed.bozym narodzeniem a teraz 25 marca do 13 bo co? Bo Wielkanoc? Ludzie to jest jakaś paranoja, a nasz prezydent na to pozwala. Liczba zatrudnionych w administracj rośnie a my myśmy na takich leniów pracować i jeszcze sie przyzwala na wcześniejsze wyjścia. Moze tak wyborcy powinni zacząć rozliczać ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 228
Dołączył: 10 Lut 2010r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Kwie 2016r. 13:23  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
CYTAT
[cytat]Pepco w vivo.. Blondynka z kreskami wymalowanymi do uszu.. Cholernie nie miła! Nie można wjechać z dzieckiem 'wózkiem autkiem'. To miałam dziecko zostawić przed sklepem? Rozumiem ,że zakaz ale czy musi się Pani dosłownie pluć i gestykulować niczym szczytująca łania? Żenująca polityka sklepu.. NIE POLECAM


CYTAT
Mogłaś wyjąć dziecko z wózka i wziąć dziecko bez tego autka.


Chyba oszalałaś/eś z kilkoma reklamówkami, plecakiem dziecka, jedzącym kanapkę? Po coś sa te wózki?! Jeśli to Ty to mam nadzieje ,że zostaną wyciągnięte konsekwencje, bo sprawa zgłoszona gdzie trzeba umiech PS przyznali mi racje ,że to nie powinno mieć miejsca..


Współczuję ludziom pracującym w handlu jeśli muszą patrzeć na takie miernoty jak Ty. Trzeba było iść do samochodu zostawić te siatki szynek z Intermarche i potem łazić po sklepach z dzieckiem już bez wózka. Szczerze mówiąc nie kojarzę w vivo innych wózków jak tych, w których dzieci jeżdżą właśnie po Intermarche. Więc nie wiem co robiłaś tym wózkiem w Pepco. Ja jakoś nie widziałam żadnej chorej mamuśki, która nagle tym żółtym samochodem wjeżdża do Reserved czy H&M bo to jest chore.

BTW: Twoje porównania "kreski aż do uszu" oraz "szczytująca łania" są poniżej jakiejkolwiek krytyki. Świadczą tylko o tym, że wyszłaś ze wsi, ale wieś z Ciebie już nie. Przyszła paniusia do Pepco po majtki i myśli, że może z góry patrzeć na innych ludzi i jeszcze ich obrażać na forum. mlotek


Najlepiej siąść na forum i obsmarować komuś d...e za plecami ,osobiście widziałam jak pani z takim własnie wózkiem wjechała w regał ze szkłem spadło 3 kieliszki i się zbiło,i na beszczela pani odjeżdża udając ze nic się nie stało. I sklep ponosi straty własnie przez takich ludzi. Jak się nie ma co w domu robić to się idzie z dzieckiem do ''wesołej akademii'' ,a nie na galerie wziąć wózek za 5 zł i cały dzień się z dzieckiem bujać po sklepach.A ile razy się widzi jak matka coś ogłada rzuci zamiast odłożyć na miejsce,a dziecko siedzi przy zabawkach i je otwiera.Postawcie się trochę w sytuacji tych ekspedientek w sklepach ile one mają pracy,po takich niekulturalnych klientach !!!!!TYLE W TEMACIE

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 384
Dołączył: 9 Wrz 2009r.
Skąd: RST-LU
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Kwie 2016r. 13:36  
Cytuj
zacznijcie traktować ludzi z wzajemnością, 2 na 3 załapie od razu i zmieni swoje zachowanie pozostali to niereformowalny prostacki beton, abstrahując od tematu prawdziwa patologia to BURAKI niezależnie od marki pojazdu i nr rejestracyjnego parkujący przed wejściem do np TESCO, BIEDRONKI i innych... dla takich dopiero brak słów , tylko pała i w ten pusty łeb !!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 296
Dołączył: 15 Cze 2015r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 1 Kwie 2016r. 21:39  
Cytuj
Komis Jak Z Tej bajki odpowiedz na to dlaczego zawsze jest zamkniety nie polecam skopiowane z fcb "nie polecam komisu Jak z Tej Bajki pani co go prowadzi jest bezczelna dobrze ze pozostali sprzedawcy tak nie postępują .bo by było wszystko pozamykane... Odpowiedz Pani co prowadzi komis na moją ocene ''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''Jak z tej bajki Tak dokładnie!!! komis jest tylko dla indywidualnych klientów ,którzy potrzebują kupic(podkresam kupic produkty, a nie marudzi być bezczelnym, traci mój czas oraz swój , poogladac , dotnac najlepiej przyjść jeszcze z gromadka dziecmi niech się pobawia pobrudzą towar innych klientów , za który ja odpowiadam nie przeprosza i wyjda ..,nierozumie pani... zdziwienia dużo osob chwali sobie indywidalne godziny , przed chwilka wrocilam z komisu który dziś był otwarty od 18 do 21 , klienci specjalnie przyjechali z Kielc i Rzeszowa, w dużych miastach ludzie sa zachwyceni ponieważ dluzej pracują ale stalowa wola dlugi bardzo dlugi czas będzie jeszcze zacofana , także uwazam pani Sylwio Kowal ze pani komenarz oraz niewiedza jest nie na miejscu ale każdy człowiek ma prawo do własnego zdania pozdrawiam milej nocy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1444
Dołączył: 18 Lip 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 1 Kwie 2016r. 21:49  
Cytuj
CYTAT
Komis Jak Z Tej bajki odpowiedz na to dlaczego zawsze jest zamkniety nie polecam skopiowane z fcb "nie polecam komisu Jak z Tej Bajki pani co go prowadzi jest bezczelna dobrze ze pozostali sprzedawcy tak nie postępują .bo by było wszystko pozamykane... Odpowiedz Pani co prowadzi komis na moją ocene ''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''Jak z tej bajki Tak dokładnie!!! komis jest tylko dla indywidualnych klientów ,którzy potrzebują kupic(podkresam kupic produkty, a nie marudzi być bezczelnym, traci mój czas oraz swój , poogladac , dotnac najlepiej przyjść jeszcze z gromadka dziecmi niech się pobawia pobrudzą towar innych klientów , za który ja odpowiadam nie przeprosza i wyjda ..,nierozumie pani... zdziwienia dużo osob chwali sobie indywidalne godziny , przed chwilka wrocilam z komisu który dziś był otwarty od 18 do 21 , klienci specjalnie przyjechali z Kielc i Rzeszowa, w dużych miastach ludzie sa zachwyceni ponieważ dluzej pracują ale stalowa wola dlugi bardzo dlugi czas będzie jeszcze zacofana , także uwazam pani Sylwio Kowal ze pani komenarz oraz niewiedza jest nie na miejscu ale każdy człowiek ma prawo do własnego zdania pozdrawiam milej nocy.


Dziewczynko,o czym piszesz?Nijak nie idzie tego zrozumieć mlotek

"Jeden tam tylko jest porządny człowiek:prokurator;ale i ten,prawdę mówiąc,świnia"-Mikołaj Gogol
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 296
Dołączył: 15 Cze 2015r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 1 Kwie 2016r. 23:20  
Cytuj
zostało skopiowane z facebooka wystarczy wejsc na strone tego komisu jak z tej bajki... pani otwiera komis tylko wtedy jak sie do niej zadzwoni telefonem bo siedzi w domu i czeka az ktos zadzwoni i to jeszcze trzeba coś kupic bo sie jej nie opłaca siedziec w sklepie.z dziecmi wstep wzbroniony. mają zostać za drzwiami. i czeka tylko na indywidualnych kupujących a nie oglądających i moze przy okazji coś ktoś kupi

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 185
Dołączył: 29 Kwie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Wrz 2016r. 14:43  
Cytuj
Mathias na edukacji. Nie dajcie się robić w konia. Baby notorycznie przeważają mięso i wędliny średnio 0 30%. Czasem raczą poinformować "a bo mi się tak naważyło" ale najczęściej zorientujesz się dopiero na paragonie. Jak nie powiesz że chcesz cienko pokrojoną wędlinę to pokroją tak że można kotlety z niej robić. Byle byś na drugi dzień wrócił po tyle samo. Z kobietami im tak łatwo nie idzie ale facetów dymają bez mydła, faceci raczej nie patrzą na paragony bo najczęściej to żony ich wysyłają po zakupy. Prawdopodobnie to jest polityka wszystkich sklepów mięsnych a tam to już jest przesada. Zwróćcie na to uwagę.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
mis
mis
mis
Posty: 21
Dołączył: 22 Paź 2009r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Wrz 2016r. 22:04  
Cytuj
[cytat]Ci ludzie na których tak plujecie jadem, często są przepracowani i to przepracowani za żałosne pieniądze.
Ponadto jako osoba pracująca w handlu, muszę zauważyć że klienci często są coraz bardziej po prostu bezczelni...
Wydaje im się że skoro mamy wolny rynek i "klient wymaga" to mogą sobie pozwolić w stosunku do sprzedawcy na rzeczy na które sobie pozwalać nie powinni.

Musicie ogarnąć to - że jak się obsłuży dziennie kilkunastu kretynów z IQ szmaty podłogowej - którzy jeszcze o zgrozo uważją siebie za "znafcuf" tematu (zastanówcie się bo wydaje mi się że mamy w tym wątku sporą grupkę) - to już w ogóle ręce opadają.
Czasami po prostu brakuje siły żeby po kilku godzinach pracy być cały czas uśmiechniętym od ucha do ucha - tym bardziej jak sobie przypomnimy o czym pisałem/am na początu - czyli o zarobkach.

Jaka płaca - taka obsługa - chciało by się powiedzieć - oczywiście nie do końca jest to prawda bo np. mi zależy na tym jak mnie postrzegają ludzie (Stalowa Wola jest mała)

Pracuję z jedną z wyszczególnionych tutaj osób, i muszę napisać, że ta osoba została obsmarowana niesłusznie. Wynika to jak wyżej napisałam/em z tego, że ludzie są coraz bardziej bezczelni i agresywni.

to prawda ,ludzie są okropni i dziwnie wymagający...
dziś,z racji promocji na szmineczki byłam W Rossmanie smiech2 , ale to co usłyszałam przebijając się przez tłum ludzi...Kobieta mówi do Pani ekspedientki ,że może wybierze jej świeczkę zapachową :szok:...a ta z uśmiechem mówi,proszę powąchac i wybrać ulubiony zapach.i tak sobie myślę...serioooo no i co ta ekspedientka ma za Ciebie jeszcze wybrać??? tampony???podpaski???ludzie może tak odrobina samodzielności?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 791
Dołączył: 20 Lip 2010r.
Skąd: Kielce
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 1 Paź 2016r. 00:20  
Cytuj
CYTAT
[cytat]Ci ludzie na których tak plujecie jadem, często są przepracowani i to przepracowani za żałosne pieniądze.
Ponadto jako osoba pracująca w handlu, muszę zauważyć że klienci często są coraz bardziej po prostu bezczelni... ?



Popieram. I niestety w ostatnim czasie to zjawisko się nasila. Pomieszanie bandy rozczeniowych pomyleńców z zawyżonym ego próbujący ukazać swoją wyższość nad innymi. A później zdziwienie, że szacunek do człowieka w zakładach pracy jest równy zero. Dyktatury idiotów.

Nie ma takiego okrucieństwa ani takiej niegodziwości, której nie popełniłby PiS, kiedy pojawi się zagrożenie w postaci utraty władzy.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 119
Dołączył: 30 Cze 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 2 Paź 2016r. 11:40  
Cytuj
Najgorsza obsługa z jaką się spotkałem ostatnio to sklep LUX przy ulicy Okulickiego kierowniczka o imieniu Małgorzata jest bardzo nieuprzejmą osobą . Sklep ogólnie dobrze zaopatrzony tylko załoga stanowczo do wymiany ! To wstyd dla PSS Społem że w centrum miasta gdzie sklep powinien być wzorcowy i stać się wizytówką firmy pracują tak nieuprzejme osoby. Robiłem tam zakupy od lat 70-siątych od początku powstania tego sklepu, tak nieuprzejmej obsługi jeszcze tam nie było ! Nigdy nie będę robił tam zakupów i wszystkim tym którzy szanują swój czas i nerwy odradzam.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
xai
xai
xai
Posty: 19
Dołączył: 8 Marz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Paź 2016r. 17:28  
Cytuj
Wszedł pan klient, pięknie się uśmiechnął, przywitał wszystkich miłym słowem, jak zwykle od trzydziestu lat, a te wiedżmy nie padły na kolana, jak zwykle i nie próbowały wleżć między pośladki. Nagle padło im cóś na głowę. Może od dobrej zmiany ,albo pińcet plus, albo nie daj Boże parasolek. Zgroza. Kierowniczko ogarnij się. mlotek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7
Dołączył: 26 Maja 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Maja 2018r. 08:06  
Cytuj
DELIKATESY FRAK UL.JANA PAWŁA II. BARDZO NIE MIŁA OBSŁUGA CZĘSTE POMYŁKI W WYSTAWIANIU PARAGONU. PANI NA OBSŁUDZE W SOBOTĘ BARDZO OBURZONA ŻE MUSI PRACOWAĆ Z ŁASKĄ POPRAWIŁA ŹLE WYSTAWIONY PARAGON.NIE POLECAM TEGO SKLEPU.

Moderowano przez: magpie
Z Regulaminu:
2. Zabronione jest w szczególności publikowanie:
2.10. Publikowanie postów/ ogłoszeń/ wątków pisanych wielkimi literami.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 8 9 10 11
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »