NawigacjaStart » Forum » Rozrywka, Kultura, Sztuka » Muzyka, Imprezy »
Nowy Temat Odpowiedz
WOŚP-aukcje,
Posty: 132
Dołączył: 14 Paź 2009r.
Skąd: STW
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Sty 2010r. 20:06  
Cytuj
czy ktos może wiem jak będą podzielone licytacje przedmiotów pod mdkkiem bo z tego co widzialem to aukcje sa o różnych godzinach. Chodzi mi konkretnie o ten lot balonem jezyk o której bedzie on licytowany i czy orientujecie sie czy dotyczy on jednej osoby czy moga leciec dwie? z góry dziękiumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Sty 2010r. 20:06  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 286
Dołączył: 24 Maja 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Sty 2010r. 20:37  
Cytuj
ja również chętnie się dowiemumiech
nie tylko o locie balonem good

Homo sum, Humani nihil a me alienum puto. [Człowiekiem jestem i nic, co ludzkie, nie jest mi obce.]
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 31
Dołączył: 8 Gru 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Sty 2010r. 20:42  
Cytuj
proponuje zadzwonić do sztabu i się dowiedzieć ;)
jak już będzie wiadomo- dajcie info na forum- pewnie niejedna osoba jest tego ciekawa ;p

a tu numery do członków sztabu:
http://wosp.(...)tab.html

http://www.kosmetykfm.pl/ - pomoc w doborze odpowiednich dla Ciebie zapachów- dystrybutor FM GROUP ;)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 520
Dołączył: 30 Cze 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Sty 2010r. 09:31  
Cytuj

Moje dziecko marźnie, teraz na mrozie, chodzi z puszką po mieście, aby opłacić angaże dla artystów i pseudoartystów, którzy za występy na WOŚP jak FEEL w Rzeszowie biorą po 40 tyś zł. WOŚP to świetny zarobek dla artystów, kosztem dzieci.


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1228
Dołączył: 2 Sty 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Sty 2010r. 13:11  
Cytuj
No To Frugo,

a skad Ty czerpiesz takie informacje? Artysci graja tylko za zwrot kosztow podrozy, zawsze tak bylo w WOSP. Wspomnij co zrobil rok temu Owsiak z jednym z artystow, ktory poprosil wbrew wczesniejszej umowy o pieniadze za wystep.

Ja juz swoje wplacilem - oby WOSP gralo jak najdluzej, ktos w tym kraju musi zapewniac sprzet do opieki medycznej dla maluchow, skoro politykierstwo nie umie umiech

Immortal - All Shall Fall
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1228
Dołączył: 2 Sty 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Sty 2010r. 15:31  
Cytuj
Jezeli dokladnie przeczytales artykul ktory podeslales to zapewne wyciagnales nastepujace wnioski:
1. Za koncerty placa miasta, a wiec nie WOSP.
2. Artysci z wynagrodzen odliczaja tylko koszty przejazdu i organizacji wystepu a reszte oddaja na rzecz WOSP.
Chyba wiecej komentowac nie trzeba, co nie?

A jak ktos robi inaczej, to Holdys ma racje - jest 'zdemoralizowanym C****M niewartym podania reki'. Nie cierpie wymienionych w artykule Lez, Armii i Ich Troje, ale na ich miejscu zachowalbym sie tak samo - nie wzial nic dla siebie tylko oddal na rzecz WOSP. Gdybym sam mogl zagrac na rzecz WOSP oddalbym wynagordzenie bez wahania (co nie nastapi, bo moj talent muzyczny nie powinien sie ujawniac smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2 Bo to jest dzien pomocy dla dzieciakow a nie dzien pracy umiech

Immortal - All Shall Fall
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 54
Dołączył: 21 Marz 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Sty 2010r. 16:01  
Cytuj
CYTAT

Moje dziecko marźnie, teraz na mrozie, chodzi z puszką po mieście, aby opłacić angaże dla artystów i pseudoartystów, którzy za występy na WOŚP jak FEEL w Rzeszowie biorą po 40 tyś zł. WOŚP to świetny zarobek dla artystów, kosztem dzieci.





no to po co je wysyłasz ?

lol wysyła dziecko na wośp a pozniej sie zali, ze marznie na dworze xD

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 637
Dołączył: 13 Maja 2009r.
Skąd: z resortu
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Sty 2010r. 12:23  
Cytuj
to ile w końcu uzbierali w Stalowej ?

Ataki rasistowskie są częścią życia w wielkim mieście.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Rozrywka, Kultura, Sztuka » Muzyka, Imprezy »