NawigacjaStart » Forum » Rozrywka, Kultura, Sztuka » Muzyka, Imprezy »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 »
Sylwester pod MDK,
Posty: 207
Dołączył: 2 Wrz 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 27 Gru 2009r. 09:25  
Cytuj
CYTAT

tak do zarzadu zwracac sie nie wolno :] zgniota cie jak karalucha, strzepna jak uciazliwa pchle, zastrzela kulka jak mola .... i juz bedziesz wiedziala ^^


A ja myślałam, że my wszyscy równi są umiech Paka psychotropów i się pozbieram. A tak na serio to szacunek w wypowiedziach powinien istnieć o obydwie strony, bez względu na to czy ktoś ma niebieski pasek pod avkiem czy nie. Tak czy siak dzięki za dobrą rade smiech2 chytry

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Gru 2009r. 09:25  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 972
Dołączył: 14 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Gru 2009r. 11:18  
Cytuj
:szok:

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 655
Dołączył: 10 Paź 2009r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 27 Gru 2009r. 16:43  
Cytuj
JUSTEX

wiesz... człowiek uczy się na błędach do mnie tez duuużo osób pisze na eś a nie na aś.. ale temat dotyczy czego innego a nie 'luuudzie jestem dziewczynką' albo 'ja nie mam siusiaka' jeżeli aż tak Cie to dotknęło to załóż 'NOWY TEMAT' ;)

ps. ja nie pisze tego złośliwie ;)

Dużo wiesz, skoro mówisz.. ŻYCIE JEST SUKĄ !
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 207
Dołączył: 2 Wrz 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 27 Gru 2009r. 17:27  
Cytuj
Nie, mnie nie dotknęło to że ktoś się pomylił i napisał płeć taką a nie inną. Po moim nicku ciężko stwierdzić czym baba czy chłop ,ale jak już kilka razy się wypowiedziałam w jednym temacie i użyłam w tych wypowiedziach takich słów, że można już określić moją płeć to nie rozumiem po co "ktoś" w dalszym ciągu rozważa to czy jestem ona czy on. Ale się rozwinęłam jezyk Fakt temat był nie o tym, o sylwestrze pod mdk ja swoje zdanie wyraziłam, a że rozmowa dalej potoczyła się tak a nie inaczej to już trudno, po prostu tak wyszło.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 56
Dołączył: 8 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Gru 2009r. 17:32  
Cytuj
No tak, ale załóż, że nie kazdy nawet zarząd siedzi i śledzi kazdy Twoj post ja np jestem tu nowa i cojezyk chociaż widzę, że urazić Ciebie nie trudno więc wole nie zadzierac dalej

p.s. sylwester pod MDK jest dobry na przywitanie Nowego Roku(czyli na 10-15 minut)umiech jezyk nic wiecej nie ma tam do robotyjezyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 207
Dołączył: 2 Wrz 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 27 Gru 2009r. 17:42  
Cytuj
Ja pierdziu zejdzie ludzie ze mnie. Mam nauczkę, nie będę się tu wypowiadać bo nie ma sensu. A tematu nowego nie mam zamiaru zakładać i zaśmiecać niepotrzebnie forum (co i tak robię tymi swoimi wypowiedziami)jezyk Tak więc macie spokój, ja odpuszczam.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 655
Dołączył: 10 Paź 2009r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 31 Gru 2009r. 09:38  
Cytuj
ejjj wyluzuj ja żartowałam jezyk

Dużo wiesz, skoro mówisz.. ŻYCIE JEST SUKĄ !
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 972
Dołączył: 14 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Gru 2009r. 11:11  
Cytuj
kochana, ja też zartowalam jak pisalam i tez zostałam źle odebranajezyk no cóż....trudno sie mowi dzis sylester i bawmy siejezyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 215
Dołączył: 6 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Gru 2009r. 14:22  
Cytuj
CYTAT
kochana, ja też zartowalam jak pisalam i tez zostałam źle odebranajezyk no cóż....trudno sie mowi dzis sylester i bawmy siejezyk


Szanowna panno_piniu ja myślę ze żarty jednych bawią
drugich mniej ale ma pani co do jednego racje dziś sylester i bawmy sięok
Pozdrcool

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 152
Dołączył: 5 Lip 2007r.
Skąd: 37-450
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Sty 2010r. 16:47  
Cytuj
Kto byl ten wie ;) impreza pod MDK udana;) jak komus robilem fotke to moze sie znajdzie w galerii ;) jak dodamy umiech

StaloweMiasto.pl
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1396
Dołączył: 7 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Sty 2010r. 20:07  
Cytuj
http://ww6.tvp.pl/400,951874,1.view

Porównajcie miejskie Sylwestry w regionie. Stalowa Wola wypadła bladziutko. Takie "fantastycznego" gospodarza mamy. Gdzie idą oszczędzane pieniądze? Chodniki śliskie, choinka i oświetlenie ulic nędza, na wszystko inne brak i cięcia. Gdzie jest zaoszczędzona kasa?

PZPR przy obecnej PO to jak uniwersytet obok przedszkola. A miało być tak pięknie.....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 215
Dołączył: 6 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Sty 2010r. 20:44  
Cytuj
CYTAT
http://ww6.tvp.pl/400,951874,1.view

Porównajcie miejskie Sylwestry w regionie. Stalowa Wola wypadła bladziutko. Takie \"fantastycznego\" gospodarza mamy. Gdzie idą oszczędzane pieniądze? Chodniki śliskie, choinka i oświetlenie ulic nędza, na wszystko inne brak i cięcia. Gdzie jest zaoszczędzona kasa?


Pytanie tylko o jakich oszczędnościach tu mowa jeśli były takowecool

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 972
Dołączył: 14 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Sty 2010r. 21:19  
Cytuj
A te piękne fajerwerki moglismy podziwiać na tle oto tejże cudownej, zgrabnej i powabnej choinki.

Obrazek


BTW: w nocy, kiedy zapalą na niej światełka jest jeszcze gorsza.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 215
Dołączył: 6 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Sty 2010r. 21:29  
Cytuj
panno_piniu - wybory się zbliżają wiec kasa zostanie spożytkowana na inne celestrzalkaMniemam że władze miasta mają ambitniejsze plany na przyszłośćok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 152
Dołączył: 5 Lip 2007r.
Skąd: 37-450
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Sty 2010r. 21:31  
Cytuj
tak szczeze mowiac to ta choinka nie wygladala w nocy zle...umiech tylko w dzien straszy smiech2

StaloweMiasto.pl
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 972
Dołączył: 14 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Sty 2010r. 21:32  
Cytuj
No ja rozumiem, że wybory kampania Szlęzak zresztą nie próżnuje.. no ale miasto musi sie prezentować. Jak to ktos z forumowiczów podsumował jaka władza taka choinka..jezyk dla mnie w nocy te swiatelka dodatkowo znieksztalacaja to straszydło. nie wiem kto je zakladal ale mam wrazenie ze ktos je tylko rzucił co by sie trzymały i niech tylko swiecą...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2373
Dołączył: 12 Paź 2008r.
Skąd: z miasta chyba ;)
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 1 Sty 2010r. 21:50  
Cytuj
grunt ,że na placu każdy widział co chciał i to w różowych okularkach zwłaszcza wczoraj.....good

" Kiedy zapada zmrok....pojawiają się strażnicy ... "
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 972
Dołączył: 14 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Sty 2010r. 21:53  
Cytuj
Dokładnie... niby takie strazydło a tłumy były...jezykjezyk troszki % i nic nie straszne. A jak z tymi konkursami? Było faktycznie jakiejs miejsce do skladania pustych butelek z karteczkami i losowali nagrody?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2373
Dołączył: 12 Paź 2008r.
Skąd: z miasta chyba ;)
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 1 Sty 2010r. 21:56  
Cytuj
taaak ....a losować będą jak tylko butelki dojadą do huty szkła i ktoś dopiero tam ktoś się zastanowi po co ludzie i co piszą na butelkach.....good wylosowana butelczyna zostanie przerobiona w pierwszej kolejności good ot nagroda

" Kiedy zapada zmrok....pojawiają się strażnicy ... "
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 972
Dołączył: 14 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Sty 2010r. 21:59  
Cytuj
hmm... ale poważnie pytam smiech2 nie podchodzilam do "centrum" co by jakaś butelką w głowke nie oberwacjezyk, wiecie jakie nagrody ufunowała Szlęzaczyna dla mieszkancow stw?? good

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2373
Dołączył: 12 Paź 2008r.
Skąd: z miasta chyba ;)
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 1 Sty 2010r. 22:10  
Cytuj
nie no na poważnie to ponoć sprzęt elektroniczny ufundował na nagrodę,ale jaki to nie wiem......może radyjko na jedną bateryjkę ale bez bateryjki ze sklepu "wszystko za 3 zł"good

" Kiedy zapada zmrok....pojawiają się strażnicy ... "
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 107
Dołączył: 25 Gru 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Sty 2010r. 23:14  
Cytuj
Haha no pewnie tak : D

Jak się bawiliście pod MDK ? ; )

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 152
Dołączył: 5 Lip 2007r.
Skąd: 37-450
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Sty 2010r. 23:33  
Cytuj
Impreza pod mdk byla przednia smiech2 i tyle mam do powiedzenia smiech2 zreszta po zdjeciach widacsmiech2

StaloweMiasto.pl
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1396
Dołączył: 7 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Sty 2010r. 00:10  
Cytuj
Ja jestem rodowity mieszkaniec Stalowej Woli, ale takiego gówna jakie mamy teraz w całokształcie nie ma nigdzie. Wstyd i pośmiewisko na cały kraj! Jak tak dalej pójdzie, to nie będzie niczego. Może ktoś z Kononowiczem zamienił się na rozumy?

PZPR przy obecnej PO to jak uniwersytet obok przedszkola. A miało być tak pięknie.....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 96
Dołączył: 14 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Sty 2010r. 11:07  
Cytuj
Szczyt oszczędności prądu w Stalowej... Zaświecić napis 2010 na balkonie MDK o 00:30 good

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Rozrywka, Kultura, Sztuka » Muzyka, Imprezy »