NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Forum ślubne »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 5 6 7 8
Sala na wesele, gdzie?, szukam sali na Wesele na około 150 osób.
Posty: 83
Dołączył: 16 Maja 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Kwie 2014r. 13:57  
Cytuj
W Przyszowie już nie ma terminów na sierpień 2015, na ten rok jest jeszcze kilka wolnych na sierpień i wrzesień

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Kwie 2014r. 13:57  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 12
Dołączył: 19 Sty 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Kwie 2014r. 13:14  
Cytuj
Nowy Dom weselny w Przyszowie jest bardzo ładny i po otwarciu na pewno zwolnią się miejsca ponieważ teraz są rezerwacje takie wstępne do otwarcia bez zaliczki ale myślę że 150 osob nie będzie czuło się komfortowo gdyż nie jest aż tak duzo miejsca. Według mnie mozna tam robić wesele na około 100 osób max.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 6
Dołączył: 25 Kwie 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Kwie 2014r. 16:02  
Cytuj
Był ktoś na weselu w Janowie w Duo Spa ? Opiszcie swoje wrażenia.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4
Dołączył: 9 Kwie 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Kwie 2014r. 16:13  
Cytuj
Ja osobiście nie polecam Hotelu Duo. Sala mała, a na terenie gdzie weselnicy wychodzili na zewnątrz plątali się między nimi plażowicze w slipach i kostiumach kąpielowych wypoczywający nad zalewem.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4
Dołączył: 9 Kwie 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Kwie 2014r. 16:16  
Cytuj
Ja poleciłabym Dom weselny Karolina w Radomyślu nad Sanem. Sama miałam tam przyjęcie weselne i jestem w 100% zadowolona. Pyszne jedzenie, super obsluga, piękny plener gdzie można sobie zrobić zdjęcia.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 553
Dołączył: 5 Gru 2011r.
Skąd: Pysznica
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Kwie 2014r. 16:50  
Cytuj
CYTAT
Ja poleciłabym Dom weselny Karolina w Radomyślu nad Sanem. Sama miałam tam przyjęcie weselne i jestem w 100% zadowolona. Pyszne jedzenie, super obsluga, piękny plener gdzie można sobie zrobić zdjęcia.


Wszystko jest ok, poza tym, że jest tam strasznie gorąco w upalne dni w lecie. Wiem, że jest klimatyzator, ale nie wiem czy oni go nie włączają czy jest za słaby. Jest taki ukrop, że podczas wesela znajomych rozpuszczałam się razem z ciastami na stole.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1463
Dołączył: 17 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Kwie 2014r. 17:56  
Cytuj
Ja byłam na weselu w Duo bodajże 3 razy. Raz na tej większej sali i dwa razy na mniejszej. Było fajnie, jedzenie smaczne, obsługa ok i od strony gościa bardzo mi się podobało. Tylko nie wiem czy parze młodej podobało się, jak w pewnym momencie połowa gości wyszła z sali na taras/pomost i rozłożyła się na leżakach, bo tak przyjemnie było (żadni plażowicze się tam nie plątali, w czasie wesel nikt tam nie wchodzi), kiedy na sali było trochę gorzej, ale to z winy PM, bo po prostu zrobili zbyt duże wesele w zbyt małej sali.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 6
Dołączył: 25 Kwie 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Kwie 2014r. 21:07  
Cytuj
Dzięki za odpowiedzi. Podzieli się ktoś jeszcze opinią ? Chodzi mi przede wszystkim o obsługę, jedzenie, salę taneczną i ogólne wrażenia. W grę wchodzi duża sala.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4
Dołączył: 9 Kwie 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Kwie 2014r. 10:46  
Cytuj
CYTAT
Ja byłam na weselu w Duo bodajże 3 razy. Raz na tej większej sali i dwa razy na mniejszej. Było fajnie, jedzenie smaczne, obsługa ok i od strony gościa bardzo mi się podobało. Tylko nie wiem czy parze młodej podobało się, jak w pewnym momencie połowa gości wyszła z sali na taras/pomost i rozłożyła się na leżakach, bo tak przyjemnie było (żadni plażowicze się tam nie plątali, w czasie wesel nikt tam nie wchodzi), kiedy na sali było trochę gorzej, ale to z winy PM, bo po prostu zrobili zbyt duże wesele w zbyt małej sali.


Mik8 może jak ty byłes tam na weselu to akurat nie było plażowiczów. Ja tam bylam raz na małej sali ok 3 lata temu i mówie co widzialam. Przez ten fakt dla mnie ta sala jest skreślona i nie warta polecenia.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 1 Maja 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Maja 2014r. 21:37  
Cytuj
kiedy otwarcie w Przyszowie ? w jakin stylu urządzone?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 201
Dołączył: 20 Kwie 2012r.
Skąd: okolice STW
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Maja 2014r. 20:00  
Cytuj
klub fela w borowie .... ja tam miałami serdecznie polecam choć zmienił się wlasciciel i tak jest super zobaczcie sobie w necie lub dom weselny w kosinie - Baca

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 75
Dołączył: 3 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 4 Maja 2014r. 23:53  
Cytuj
To prawda. Klub "Fela" w Borowie. Polecam!!! Działaja kilka lat na rynku i są swietnie zorganizowani.good

Nigdy nie dyskutuj z idiotą - bo najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 12
Dołączył: 19 Sty 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Maja 2014r. 20:32  
Cytuj
W Przyszowie wystrój jest elegancki. Taki nowoczesny dworek. Minusem są filary na sali które zabierają miejsce którego i tak nie ma za wiele. Na sali będzie również kominek.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1463
Dołączył: 17 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Maja 2014r. 20:46  
Cytuj
Justysia, byłam tam na weselach w samym środku sezonu plażowego. Z tego co pamiętam, to jest tam furtka, która w czasie wesel jest zamknięta i nikt się tam nie plącze. Może akurat wtedy trafili się jacyś wyjątkowo bezczelni plażowicze, nie wiem ...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 5 6 7 8
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Forum ślubne »