NawigacjaStart » Forum » Rozrywka, Kultura, Sztuka » Muzyka, Imprezy »
Nowy Temat Odpowiedz
Czas na finał GO Rock Festiwal, Już 5 grudnia!
Posty: 6
Dołączył: 4 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Gru 2009r. 02:26  
Cytuj
Cześć,

Już 5 grudnia w Stalowej Woli odbędzie się ostatni koncert piątej edycji GO Rock Festiwal! Zagrają najlepsze z 278 zgłoszonych w tym roku zespołów. Jako gość specjalny wystąpi formacja Baaba Kulka (połączenie muzycznych sił Gabrieli Kulki i grupy Baaba).

Sprawdźcie szczegóły na www.gorock.pl

Polecam umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Gru 2009r. 02:26  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 7 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Gru 2009r. 21:04  
Cytuj
Chciałbym zacząć to tak: \"miałem przyjemność być na finale go rock\" chciałbym tak zacząć...ale niestety nie mogę ponieważ przyjemność to była wątpliwa. Wydaje mi się że nie jestem osamotniony ponieważ siedząc na widowni nie zauważyłem również po innych przybyłych wyrazu zachwytu na twarzach, czy tez euforii wywołanej muzyką. Jednego jestem pewien, na pewno zachwycone było jury. Ale czy to o to chodziło by z ponad 200 zespołów z całej Polski jury wybrało te, które silą się na muzykę \"ambitną\" na wydumane utwory z których przyjemność słuchania dla przeciętnego fana rocka jest wątpliwa? Bo w takich imprezach chodzi o to by szybciej zabiło serce, by po plecach przeszły ciary a kończyny rwały się do wystukiwania rytmu. Moim zdaniem zabrakło zespołów, które po prostu wyszły by na scenę i zagrały 3-4 minutowy utwór. Nie ważne czy był by to metal czy blues czy punk, ale myślę że publiczność słuchała by tego z większą przyjemnością. Nie musiało by to być nic odkrywczego, wystarczyła by dobra melodia i dobry tekst.
Wydaje mi się że organizatorzy i jury strzelili sobie w stopę tymi wyborami a na poparcie mojej opinii powinna posłużyć frekfencja, która na eliminacjach była żenująca. Bez wątpienia przyczyniła się też do tego cena biletów, bo 15 zł żeby posłuchać zespołów kompletnie nowych i nieznanych to chyba za dużo.
Taka jest moja opinia. Znajdą się na pewno osoby które się z nią nie zgodzą. Ale niech te osoby nie zdziwią się jeśli za rok kolejnej edycji festiwalu nie będzie z powodu braku zainteresowania. Aha Gaba Kulka i jej wykonanie utworów Iron Maiden były super.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 345
Dołączył: 1 Maja 2007r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Gru 2009r. 01:53  
Cytuj
Popieram Cię prawie w 100%. Go Rock był przez 3 lata. Potwierdzam panujące powiedzenie wśród słuchaczy: GO ROCK - MŁODZIEŻOWO NIE ROCKOWO.

NON SERVIAM
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Rozrywka, Kultura, Sztuka » Muzyka, Imprezy »