NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
Drabaik-WOJANROWSKA,
Posty: 9
Dołączył: 21 Wrz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Paź 2009r. 20:57  
Cytuj
Chce się podzielic opinia na temat pani Drabik a dokładniej jej niekompetencji i wręcz chamskiego zachowania w stosunku do pacjentów nfz, prywatnie zupełnie inna. Wiecej chyba nic nie trzeba dodawać.
Ogólnie nie polecam wizyt u tej pani.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Paź 2009r. 20:57  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 446
Dołączył: 8 Marz 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Paź 2009r. 23:58  
Cytuj
A u którego konowała ze Stalowej Woli polecasz...?Ja się leczę i uwierz mi,że albo na zdjęciach RTG lub tomografii nic nie zauważają albo traktują pacjenta jak symulanta albo jak by to była jego wina,że dopadła go choroba.Muszą przyjąć bo za pacjentem idą pieniądze NFZ i tu mają problem.Myślę,że jeszcze raz zastrajkują dla dobra pacjenta i coś wykombinują żeby to się zmieniło.Polska to dziwny kraj.

Wyrażam wyłącznie prywatne poglądy, do czego mam prawo, zgodnie z art. 54 Konstytucji RP
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 426
Dołączył: 11 Maja 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Paź 2009r. 17:38  
Cytuj
hhhh

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 39
Dołączył: 6 Sie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Paź 2009r. 19:34  
Cytuj
mam dokladnie te ssame odczucia, w gabinecie prywatnym zupelnie inaczej traktuje pacjenta.

Limit
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 426
Dołączył: 11 Maja 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Paź 2009r. 22:31  
Cytuj
noooo

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 61
Dołączył: 8 Maja 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Paź 2009r. 07:43  
Cytuj
Drabaik wojnrowska traktuje ludzi jako zło konieczne ponieważ wymagaja od niej czegos a ona niestety słabo zna sie na temacie. swoją niekompetencje tuszuje chamstwem do pacjenta.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 35
Dołączył: 29 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Paź 2009r. 19:28  
Cytuj
Zgadzam się co do joty.Bolesne badanie - poza tym nikt mnie wcześniej nie badał przez pochwę - mogła mnie chociaż uprzedzić. Ze trzy dni trwało zanim doszłam do siebie - czułam się jakaś skrzywdzona. Więcej na pewno do niej nie pójdę.
Rozmowna też jest po byku. Jak się ją zobaczy traci się całą odwagę - żeby ją o cokolwiek zapytać. Sprawia wrażenie jakby wszystko wiedziała najlepiej.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 35
Dołączył: 29 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Lis 2009r. 17:41  
Cytuj
Ps.
A wie ktoś może z Was co z tą panią dr Hołobut - specjalizację ginekologa ma - a gabinetu jak nie było tak nie ma ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4
Dołączył: 21 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Lis 2009r. 23:46  
Cytuj
Moim zdaniem ta Pani jest ok. co Byłam u niej raz i potraktowała mnie dobrze. Oczywiście mogła by więcej się uśmiechać bo wtedy nie ma tego "stresu". Co do badania to trochę bolało.:szok: Ale przy 1 razie to chyba normalne umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »