NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Porady techniczne »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
Bosch Service - Pawlik,
Posty: 210
Dołączył: 19 Lut 2008r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 7 Paź 2009r. 14:39  
Cytuj
Witam,

chciałem skorzystać z usług wymienionego w temacie serwisu - wymiana rozrządu - Ford Focus-2000-1,8 TDI.
Ktoś korzystał i może podzielić się uwagami odnośnie obsługi i ich cen na rynku ?

Szczątkowe informacje jakie do mnie dotarły - że jest bardzo solidnie, ale nie mam inf. od konkretnej osoby, która coś u Nich robiła.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Paź 2009r. 14:39  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 63
Dołączył: 16 Cze 2008r.
Skąd: St. Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Paź 2009r. 14:55  
Cytuj
Witam ,mój znajomy serwisuje u nich cały czas golfa IV i jest zadowolony. Może nie są tani ale napewno fachowcy . Moim zdaniem spokojnie możesz tam wykonać fachową naprawę. ok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 286
Dołączył: 24 Maja 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Paź 2009r. 17:51  
Cytuj
nie są tani
każda wykonana czynność ma swoją cenę
ale za to dostaję się książeczkę,gwarancję na robotę
sama u nich wserwisuję auto i jestem zadowolona...
polecamsmiech2

Homo sum, Humani nihil a me alienum puto. [Człowiekiem jestem i nic, co ludzkie, nie jest mi obce.]
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 31
Dołączył: 5 Sie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Paź 2009r. 18:16  
Cytuj
Do Forda to chyba nie znajdziesz w mieście lepszego fachowca. Ale to tylko moje zdanie!

TurboDymoMan lepszy od Chucka Norrisa!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
A11
A11
A11
Posty: 1
Dołączył: 7 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Paź 2009r. 21:42  
Cytuj
Rozrząd z usługą ok.450zł, solidnie + gwarancja.
Polecam.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
bmx
bmx
bmx
Posty: 19
Dołączył: 29 Maja 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Paź 2009r. 21:47  
Cytuj
Spokojnie, ja korzystam z ich usług od nastu lat ( jeszcze warsztat był na Poniatowskiego)nie tanio, ale sprawnie i solidnie, nigdy nie miałem zastrzeżeń. Wspomóż się kodami ze strony głównej.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Jay
Jay
Posty: 91
Dołączył: 19 Cze 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Paź 2009r. 14:10  
Cytuj
Ja ich polecam. Mają świetnych mechaników - w końcu to tegoroczni wicemistrzowie Polski w mechanice, a wcześniej byli mistrzami. Może są tańsze zakłady w Stalowej, ale ten jest solidny, mają dobry sprzęt i fachowców. Więcej na ich temat w linku: http://sztaf(...)emid=371

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 42
Dołączył: 27 Lut 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Gru 2009r. 22:03  
Cytuj
Witam wszystkich.
Chciałem tylko podzielić się z wami tym co mnie spotkało w tym serwisie.
Dwa lata temu kupiłem samochód i zacząłem go serwisować w tym serwisie dostałem książeczkę i gwarancję na wszystko. Na początku serwisowania po wymianie wszystkich płynów jakimś cudem po pewnym czasie odkręcił się mi filtr oleju i olej wyciekł w czasie jazdy, pomyślałem sobie że wszystkim może się to trafić, po jakimś czasie padło mi sprzęgło też je robiłem u nich zrobili w ciągu 2 dni fakt to się liczy ale co z tego jak po 3 miesiącach się rozleciało. Pojechałem do nich ponownie nie jestem mechanikiem więc powiedziałem ze co jest do zrobienia to nich zrobią i pewnie dlatego płaciłem całkiem niezłe sumy pieniędzy za roboty bo zawsze coś znaleźli rozwalone, no ale to było kiedyś. Wszystko to mogłem przeżyć ale teraz już przesadzili. Ostatnio wymieniałem u nich wszystkie płyny jak co roku i po niecałym miesiącu przyszły te duże mrozy, samochód stał pod blokiem przez te 3 dni mrozów, niestety jak chciałem go odpalić to się nie dało, nie oddałem go do serwisu o którym tu mowa bo było już około 20:00. Zadzwoniłem do znajomego mechanika który przyjechał po mój samochód lawetą (nie pisze kto to był bo powiecie że robie reklamę) i zaciągnął go do siebie na warsztat,gdy odjechał zobaczyłem w miejscu gdzie stał samochód ze jest ogromna plama oleju. Wcześniej u niego nie robiłem bo chciałem mieć książeczkę z serwisu Boscha no i Bosch był i jest chwalony jako naj. Wracam do dalszej opowieści, tek mój znajomy po przyjeździe do siebie na warsztat zaraz do mnie zadzwonił i kazał mi przyjechać do niego szybko bo chce mi coś pokazać. Okazało się ze płyn chłodniczy który nie powinien zamarzać zamarzł, nic nie dolewałem do niego bo w Boschu mi go wymieniali. Co się okazało że blok silnika pękł i to przez to ze zamiast boryga była jakaś różowa woda która zamarzła i wszystko rozsadziła. No to by było tyle. Pozdrawiam wszystkich.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8
Dołączył: 16 Wrz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Gru 2009r. 22:31  
Cytuj
są mistrzami w wyciaganiu kasy, zrobili mi przełacznik zespolony za 250 zeta, ktory wytrzymał pół roku(wczesniej ściema typu; podaja symbol i sprawdz w sklepie nowy a w sklepie okazuje sie że z symbolu to jakas specjalna wersja na zamowienie 1500zeta! no to sie wydaje 250 zeta okazja no to robimy) a gosciu z LOKu zrobił to za 50 zeta i dziala do dzis. Druga sprawa to padl mi immo i panowie z boscha chcieli mi wcisnac nowy komp za 4000pln!!! a okazalo sie potem w autoryzowanym serwisie trzeba bylo tylko wczytac nowe kody -150zł!!! komentarz chyba zbedny

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 21
Dołączył: 29 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Gru 2009r. 22:35  
Cytuj
Witam wszystkich ciekawe jak to jest możliwe, ze ktoś kupuje telewizor w sklepie psuje mu się po dwóch latach naprawia go na gwarancji potem pęka mu na pół kineskop i już nie jedzie z pisemną gwarancją tylko jedzie do kolegi elektronika i naprawia na swój koszt tylko CHORY LUB NIESPEŁNA ROZUMU by tak postąpił ,a tak zrobił gość z pękniętym rzekomo blokiem w samochodzie.Wydaje mi się ,że z tą ilością usterek to chyba przesadził i to go zdradziło kim jest naprawdę ,a może to jakaś KONKURENCJA pisze takie opowieści???.Znam ten serwis , a ci co korzystali z ich usług wiedzą doskonale ,że nie jest to możliwe.Pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 389
Dołączył: 7 Paź 2009r.
Skąd: stąd
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Gru 2009r. 22:42  
Cytuj
oj, wciąż gra o klientów...
jeden na drugiego, drugi na pierwszego. Nie macie co robić??

Widzę,ze znów powrócił odwieczny temat mechaniki pojazdowej... Jak bumerang,aż do znudzeniasciana

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7
Dołączył: 30 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Gru 2009r. 00:17  
Cytuj
A ja sobie cenie ich gwarancję wszystko na piśmie nic na gębę .warunki gwarancji są jasno napisane w Książeczce Serwisowej.Serwisuje już auto FORD MONDEO 1.8 TD parę lat i nie miałam problemów z ty serwisem tym bardziej się dziwie jak rObertos mógł płacić na gwarancji to się kupy nie trzyma ,a paliwo to sobie chyba do komarka wzięli TE CZASY MINĘŁY DAJ NA WSTRZYMANIE.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 85
Dołączył: 23 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Gru 2009r. 00:37  
Cytuj
Jedno jest pewne co do tego serwisu,że znają się tylko dobrze na Fordzie,inne marki powinni sobie odpuścić.
A opinia ta nie jest żadną ściemą,czy reklamą a wynika z doświadcznia.
Ps. co do tych książeczek to pozory myląwykrzyknik

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7
Dołączył: 30 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Gru 2009r. 01:00  
Cytuj
[cytat]No widocznie nie minelyumiech

Wszystko jasne jest teraz zima pewnie tatuś jeżdzi na opale to wzięły se chłopy i chyba do pieca spuściły ja tak to rozumiem.mlotek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 68
Dołączył: 17 Wrz 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Gru 2009r. 11:02  
Cytuj
macioski


Nie wyobrażam sobie takiej sytuacji.
Blok silnika to nie jest część za 5zł, gdyby była wina płynu na pewno byś to reklamował.
Wydaje mi się że troszkę przesadziłeś z oczernianiem kogoś.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 722
Dołączył: 31 Sty 2009r.
Skąd: z II irlandii ;-)
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Gru 2009r. 11:39  
Cytuj
Tak sie złożyło że kiedyś skorzystałem z usług tego warsztatu ale to był mój pierwszy i ostatni raz kiedy postawiłem tam swoją noge.

Chcesz często widzieć w garnku dno głosuj na PO
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 286
Dołączył: 24 Maja 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Gru 2009r. 11:42  
Cytuj
CYTAT
Jedno jest pewne co do tego serwisu,że znają się tylko dobrze na Fordzie,inne marki powinni sobie odpuścić.
A opinia ta nie jest żadną ściemą,czy reklamą a wynika z doświadcznia.
Ps. co do tych książeczek to pozory myląwykrzyknik


i muszę Ci powiedzieć,że tutaj się mylisz
co do innych marek:
mam audi
i tylko oni znaleźli mi usterkę,
o której żaden inny mechanik nie słyszał
(byłam u 4)
a książeczki:
miałam robotę na gwarancji takowej książeczki
i było okey

Homo sum, Humani nihil a me alienum puto. [Człowiekiem jestem i nic, co ludzkie, nie jest mi obce.]
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 30 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Gru 2009r. 12:20  
Cytuj
W moim PASSACIE 1.9TDI 2002 z rok temu padł komputer nie zapalał na ciepłym silniku na zimno super tez jezdziłem od jednego do drugiego i nikt nie wiedział o co chodzi.Za 2 godziny był telefon ze uszkodzony jest komputer trzeba wgrać nowy program zrobili to wtedy za 400 zł do dziś działa a straszyli mnie inni tysiącami złot za wymiane.Ja bym Pawlika polecał.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 27
Dołączył: 22 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Gru 2009r. 12:41  
Cytuj
Jakby nie byli tacy dobrzy, to by nie wygrywali co roku konkursu ogólnopolskiego

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 42
Dołączył: 27 Lut 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Gru 2009r. 18:41  
Cytuj
CYTAT
Witam wszystkich ciekawe jak to jest możliwe, ze ktoś kupuje telewizor w sklepie psuje mu się po dwóch latach naprawia go na gwarancji potem pęka mu na pół kineskop i już nie jedzie z pisemną gwarancją tylko jedzie do kolegi elektronika i naprawia na swój koszt tylko CHORY LUB NIESPEŁNA ROZUMU by tak postąpił ,a tak zrobił gość z pękniętym rzekomo blokiem w samochodzie.Wydaje mi się ,że z tą ilością usterek to chyba przesadził i to go zdradziło kim jest naprawdę ,a może to jakaś KONKURENCJA pisze takie opowieści???.Znam ten serwis , a ci co korzystali z ich usług wiedzą doskonale ,że nie jest to możliwe.Pozdrawiam


Kolego samochód nie był na gwarancji bo u nich gwarancja to nie istnieje. Nie jestem KONKURENCJĄ jeśli chcesz zobaczyć uszkodzony silnik to pisz do mnie na prywatny to Cię zaprosze do mnie do garażu i sobie zobaczysz niedowiarku.
Pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5002
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Gru 2009r. 18:45  
Cytuj
Taaa a nasi policjanci wygrywają w ratownictwie drogowym a jak wypadek jest to nie rusza ręką bo strach.

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 42
Dołączył: 27 Lut 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Gru 2009r. 18:47  
Cytuj
CYTAT
macioski


Nie wyobrażam sobie takiej sytuacji.
Blok silnika to nie jest część za 5zł, gdyby była wina płynu na pewno byś to reklamował.
Wydaje mi się że troszkę przesadziłeś z oczernianiem kogoś.


Masz racje przesadziłem. Byłem w serwisie i nie chcieli ze mną rozmawiać zbyli mnie jak dym z papierosa. Nie mam na nich dowodów że to ich wina że pękł blok, przecież mogłem sam dolać sobie wody do chłodnicy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 91
Dołączył: 21 Lip 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 30 Gru 2009r. 19:59  
Cytuj
drodzy sa za kazdy drobiazg potrafia naliczyc kase,ale sa dobrzy

a co do ciebie robertos to jak dobrze kojarze to sam prowadzisz warsztat ???

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 6 Gru 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Gru 2016r. 11:25  
Cytuj
Nie polecam nikomu korzystania z usług tej firmy.Po pierwsze,ceny które podają na stronie nie są adekwatne do kosztów rzeczywistych.Zasugerowalam sie niższa cena za wykonanie usługi, A efekt koncowy-dwukrotnie wyższa kwota.Druga kwestia to gwarancja bez limitu km przez rok,bardzo kusząca propozycja!!No i w moim przypadku po odebraniu wtryskiwaczy i pompy po regeneracji (koszt usługi to 3700zl)samochód wskazywał spalanie 13l/100km,mąż zadzwonił z taka informacja do właściciela który stwierdził że trzeba przejechać trochę co by się wtryski ułożyły.Po przejechaniu około 200km samochód wskazwskazywał zużycie paliwa 8l/100km więc zdecydowanie za dużo.Skorzystalismy z gwarancji wysyłając wtrysku do popraw.Odpowiedz jaja otrzymaliśmy była pozwalająca,we wtryskach są i piłki a to nie podlega gwarancji i jeżeli chcemy to mogą zregenerować owa wtrysku za kwotę około 1450zl.Podziekowalismy za wszystko,Pani w recepcji stwierdziła że nie wymieniliśmy zbiornika paliwa i to nasza wina 😁 (zbiornik i układ był czyszczony.a owa kobieta nie ma chyba pojęcia o cenie zbiornika,przytoczyła też "przypowiesc"o telewizorze o którym można czytać w wypowiedziach ponizej)po czym ironiczny tonem zostałam pozdrowiona😃W związku z zaistniałą sytuacją udać się do Rzecznika Praw konsumenta.Czy to jest normalne żeby po naprawie której koszt wyniósł 3700zl i po przejechaniu 200km po raz kolejny należy wydać 1450zl????

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 6 Gru 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Gru 2016r. 11:29  
Cytuj
Nie polecam nikomu korzystania z usług tej firmy.Po pierwsze,ceny które podają na stronie nie są adekwatne do kosztów rzeczywistych.Zasugerowalam sie niższa cena za wykonanie usługi, A efekt koncowy-dwukrotnie wyższa kwota.Druga kwestia to gwarancja bez limitu km przez rok,bardzo kusząca propozycja!!No i w moim przypadku po odebraniu wtryskiwaczy i pompy po regeneracji (koszt usługi to 3700zl)samochód wskazywał spalanie 13l/100km,mąż zadzwonił z taka informacja do właściciela który stwierdził że trzeba przejechać trochę co by się wtryski ułożyły.Po przejechaniu około 200km samochód wskazwskazywał zużycie paliwa 8l/100km więc zdecydowanie za dużo.Skorzystalismy z gwarancji wysyłając wtrysku do popraw.Odpowiedz jaja otrzymaliśmy była pozwalająca,we wtryskach są i piłki a to nie podlega gwarancji i jeżeli chcemy to mogą zregenerować owa wtrysku za kwotę około 1450zl.Podziekowalismy za wszystko,Pani w recepcji stwierdziła że nie wymieniliśmy zbiornika paliwa i to nasza wina 😁 (zbiornik i układ był czyszczony.a owa kobieta nie ma chyba pojęcia o cenie zbiornika,przytoczyła też "przypowiesc"o telewizorze o którym można czytać w wypowiedziach ponizej)po czym ironiczny tonem zostałam pozdrowiona😃W związku z zaistniałą sytuacją udać się do Rzecznika Praw konsumenta.Czy to jest normalne żeby po naprawie której koszt wyniósł 3700zl i po przejechaniu 200km po raz kolejny należy wydać 1450zl????

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Porady techniczne »