NawigacjaStart » Forum » Rozrywka, Kultura, Sztuka » Muzyka, Imprezy »
Nowy Temat Odpowiedz
szukam niedrogiego dj\'a wodzireja, dj wodzirej
Posty: 1
Dołączył: 11 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Paź 2009r. 23:01  
Cytuj
Poszukuje dj'a wodzireja, który poprowadzi zabawy weselne (nie tylko będzie puszczał muzykę!), zabawi gości, muzykę w większości wybierzemy sami! Proszę o namiary... Zapamniałam wspomnieć, że cenowo jesteśmy w stanie zapłacić do 800zł.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Paź 2009r. 23:01  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 517
Dołączył: 29 Sty 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Paź 2009r. 23:18  
Cytuj
Do 800 zł to będzie ciężko. My płaciliśmy w tym roku 1000 zł a w pzryszłej miał brać 1200

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 711
Dołączył: 0 00 0000r.
Skąd: Tarnobrzeg - Stalowa
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 4 Paź 2009r. 01:08  
Cytuj
Dobry a tani ?? Napisz do Kubusia umiech djkubus.keep.pl

Zapewniam Cie ze dobrze prowadzi wesele i jest tani umiech

Skad wiem ? Bo prowadzil moje jezyk

Śmiejecie się ze mnie, bo jestem inny. Ja się śmieję z was, bo wszyscy jesteście tacy sami.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 42
Dołączył: 27 Lut 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Paź 2009r. 07:13  
Cytuj
CYTAT
Poszukuje dj\'a wodzireja, który poprowadzi zabawy weselne (nie tylko będzie puszczał muzykę!), zabawi gości, muzykę w większości wybierzemy sami! Proszę o namiary... Zapamniałam wspomnieć, że cenowo jesteśmy w stanie zapłacić do 800zł.


Już kiedyś pisałem o tanim Dj-u czy też Wodzireju. Za te pieniądze nie znajdziesz dobrego Dj i Wodzireja co rozbawią Ci ludzi. Ten co się zgodzi zagrać za taką cenę to znaczyć będzie że się nie ceni i bierze co popadnie. Profesjonalizm i doświadczenie kosztuje. Za dobrego Dj i Wodzireja musisz dać około 1200zł do 1600zł. Nie polecam brać Dj i wodzireja w jednym, bo samemu to można wypić piwo a nie poprowadzić profesjonalnie wesele i zabawy.
Pozdrawiamsmiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 6
Dołączył: 13 Lip 2009r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 6 Paź 2009r. 00:49  
Cytuj
HEJ

Pamietaj, zawsze jakośc idzie w parze z cena, to tak jak bym poszedl do salonu samochodowego powdzial ze chce auto kupic, silnik 2.5 full wypas wyposazenie i dam za niego max 10.000 ...:// Napeweno polecam CI bardziej dj niz zespól tylko nie Kubus...Ale jesli chcesz udana zabawe profesionalne poprowadzenie zabaw konkursow dl adzieci oczepin i super muzy na weselu musisz przeznaczyc ok 1500 zł jesli ktoś zagra CI za mniej to zastanów sie czy warto ""kupowac w sklepach wszytsko po 2,99"" bo co jest tanie to jest drogie a wesele ma sie raz na całe życie wiec kup kilka butelek wódki mniej a zainwestuj w konkretnego profesionaliste , a wiadomo ze profesionalizm kosztujeumiechumiechumiech
pozdrawiamumiechgood

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Rozrywka, Kultura, Sztuka » Muzyka, Imprezy »