NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4 5 »
DENTYSTA,
~~alusia
ff
Wysłany: 8 Maja 2008r. 19:54  
Cytuj
CYTAT
Do kogo iść z 4letnim dzieckiem?Kto ma dobre podejscie do dzieci,żeby nie zrazic dziecka do stomatologa?
Myśle że do dentes do pani piersy bo ona mnie leczy ja mam 14 lat i przed samym leczeniem na fotelu sie popłakałam ale ona dala mi znieczulenie nic nie czułam a to kanałowe POLECAM ale panią pierse (chyba) bo innych nie znam. Naprawde mocne znieczulenie i miła pani co chwile mowila co będzie robić itp. PS popłakałam sie ze strachu mimo wieku przez dentofobie ale na prawde polecm PS dentes jest na ul. Popiełuszki 6. tylko to prywatnie i troche kosztyje ja dałam z jednego zęba 90 (cały zrobiony) zaczęta kanałówka 90zł i znieczulenie 50 ale warto!goodgoodgood

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Maja 2008r. 19:54  
Cytuj

 
 
 
 
~~alusia
ff
Wysłany: 8 Maja 2008r. 19:57  
Cytuj
a i co lepsze w dentesie (ja mam 14 lat) mogła nawet mama ze mną zostać leczy mnie pani piersa) ale ja póściłam mamę na zakupy także bez obaw będzie pani mogła swoje 4-letnie dziecko podtrzymać na duchuumiechgood

 
 
 
 
~~ania
ff
Wysłany: 8 Maja 2008r. 20:27  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Do kogo iść z 4letnim dzieckiem?Kto ma dobre podejscie do dzieci,żeby nie zrazic dziecka do stomatologa?
Myśle że do dentes do pani piersy bo ona mnie leczy ja mam 14 lat i przed samym leczeniem na fotelu sie popłakałam ale ona dala mi znieczulenie nic nie czułam a to kanałowe POLECAM ale panią pierse (chyba) bo innych nie znam. Naprawde mocne znieczulenie i miła pani co chwile mowila co będzie robić itp. PS popłakałam sie ze strachu mimo wieku przez dentofobie ale na prawde polecm PS dentes jest na ul. Popiełuszki 6. tylko to prywatnie i troche kosztyje ja dałam z jednego zęba 90 (cały zrobiony) zaczęta kanałówka 90zł i znieczulenie 50 ale warto!goodgoodgood

Ja leczę też zęby w dentesie-kosztowna impreza,ale jestem zadowolona ,a znieczulenie zawsze płacę 20zł......:co?:

 
 
 
 
~~`pl
ff
Wysłany: 8 Maja 2008r. 21:24  
Cytuj
dr Wroński

 
 
 
 
~~bee
ff
Wysłany: 8 Maja 2008r. 21:26  
Cytuj
CYTAT
Do kogo iść z 4letnim dzieckiem?Kto ma dobre podejscie do dzieci,żeby nie zrazic dziecka do stomatologa?
Dr Porębski jest pedodoną czyli denystą od dzieci

 
 
 
 
~~aluśka
ff
Wysłany: 9 Maja 2008r. 12:23  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
CYTAT
Do kogo iść z 4letnim dzieckiem?Kto ma dobre podejscie do dzieci,żeby nie zrazic dziecka do stomatologa?
Myśle że do dentes do pani piersy bo ona mnie leczy ja mam 14 lat i przed samym leczeniem na fotelu sie popłakałam ale ona dala mi znieczulenie nic nie czułam a to kanałowe POLECAM ale panią pierse (chyba) bo innych nie znam. Naprawde mocne znieczulenie i miła pani co chwile mowila co będzie robić itp. PS popłakałam sie ze strachu mimo wieku przez dentofobie ale na prawde polecm PS dentes jest na ul. Popiełuszki 6. tylko to prywatnie i troche kosztyje ja dałam z jednego zęba 90 (cały zrobiony) zaczęta kanałówka 90zł i znieczulenie 50 ale warto!goodgoodgood

Ja leczę też zęby w dentesie-kosztowna impreza,ale jestem zadowolona ,a znieczulenie zawsze płacę 20zł......:co?:

Nie wiem ja płace 50 ale może dlatego że dostałam znieczulenie w dziąsło i w podniebienie a pozatym leczyła mi wtedy 2 zęby naraz i jeden z nich kanałówką moze dlatego az 50

 
 
 
 
~~aluśka
ff
Wysłany: 9 Maja 2008r. 12:23  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
CYTAT
Do kogo iść z 4letnim dzieckiem?Kto ma dobre podejscie do dzieci,żeby nie zrazic dziecka do stomatologa?
Myśle że do dentes do pani piersy bo ona mnie leczy ja mam 14 lat i przed samym leczeniem na fotelu sie popłakałam ale ona dala mi znieczulenie nic nie czułam a to kanałowe POLECAM ale panią pierse (chyba) bo innych nie znam. Naprawde mocne znieczulenie i miła pani co chwile mowila co będzie robić itp. PS popłakałam sie ze strachu mimo wieku przez dentofobie ale na prawde polecm PS dentes jest na ul. Popiełuszki 6. tylko to prywatnie i troche kosztyje ja dałam z jednego zęba 90 (cały zrobiony) zaczęta kanałówka 90zł i znieczulenie 50 ale warto!goodgoodgood

Ja leczę też zęby w dentesie-kosztowna impreza,ale jestem zadowolona ,a znieczulenie zawsze płacę 20zł......:co?:

Nie wiem ja płace 50 ale może dlatego że dostałam znieczulenie w dziąsło i w podniebienie a pozatym leczyła mi wtedy 2 zęby naraz i jeden z nich kanałówką moze dlatego az 50

 
 
 
 
~~xxx
ff
Wysłany: 9 Maja 2008r. 13:48  
Cytuj
Czy pani dentystka Ostapowiacz w bialo czerwonych przy hali ,czy ktosleczyl u niej zeby chodzi mi dokladnie o koronki chce sobie zrobic i szukam dobrego dentyste i jaka cena ?
za pomoc z gory dziekuje umiech

 
 
 
 
~~pacjentka03
ff
Wysłany: 10 Maja 2008r. 14:24  
Cytuj
Najlepsze koronki w Polsce robia w Koniakowie na Zywiecczyznie.

 
 
 
 
~~ania
ff
Wysłany: 11 Maja 2008r. 23:18  
Cytuj
CYTAT
Czy pani dentystka Ostapowiacz w bialo czerwonych przy hali ,czy ktosleczyl u niej zeby chodzi mi dokladnie o koronki chce sobie zrobic i szukam dobrego dentyste i jaka cena ?
za pomoc z gory dziekuje umiech

jak juz inwestowac w protetyke to u lekarza z duzym doswiadczeniem,i nie warto oszczedzac.......stawiałabym na panów doktorów.......

 
 
 
 
~~xxx
ff
Wysłany: 12 Maja 2008r. 08:10  
Cytuj
A masz moze jakiegos na mysli , moglabys cos doradzic?

 
 
 
 
~~wpr
ff
Wysłany: 13 Maja 2008r. 08:05  
Cytuj
Pani Szoja przyjmuje w Zarzeczu - super profesjonalnie i bardzo delikatnie - bezboleśnie

 
 
 
 
~~wed
ff
Wysłany: 13 Maja 2008r. 15:38  
Cytuj
OOOOO!!!!
Witam mojego BYŁEGo stomatologa. To tak malo pacjetow przychodzi, że trzeba na forum się reklamować???
Pozdrawiam.

 
 
 
 
~~wed
ff
Wysłany: 13 Maja 2008r. 15:38  
Cytuj
OOOOO!!!!
Witam mojego BYŁEGo stomatologa. To tak malo pacjetow przychodzi, że trzeba na forum się reklamować???
Pozdrawiam.

 
 
 
 
~~wed
ff
Wysłany: 13 Maja 2008r. 15:38  
Cytuj
OOOOO!!!!
Witam mojego BYŁEGo stomatologa. To tak malo pacjetow przychodzi, że trzeba na forum się reklamować???
Pozdrawiam.

 
 
 
 
~~aga
ff
Wysłany: 14 Maja 2008r. 10:28  
Cytuj
A możesz kogos doradzic w Stalowej , bo nie mam jak dojezdzacumiechi szukam na miejscu

 
 
 
 
~~ania
ff
Wysłany: 15 Maja 2008r. 08:24  
Cytuj
CYTAT
A możesz kogos doradzic w Stalowej , bo nie mam jak dojezdzacumiechi szukam na miejscu

w Stalowej jest podobno ok 100gabinetów,więc wybór jest spory,podaj jakie masz oczekiwania:haha: to spróbuję doradzić bo mam spore rozeznanie
Natomiast panowie stomatolodzy z duzym doświadczeniem protetycznym to napewno: dr SZOJA(J.PAWŁA,koło Blaszaka)
dr Jachim(dentes-"biały dom")
dr Musialik(okolice JUBILATU)
dr Wroński,choć Ci dwaj ostatni chyba głównie zajmują się chirurgią,
chwalą też panią dr Mazur............tyle słyszałamgood

 
 
 
 
~~aga
ff
Wysłany: 15 Maja 2008r. 09:38  
Cytuj
A gdzie ona przyjmuje ?

Ja chcę sobie zrobic nie licowki tylko koronki porcelanowe bo sie dluzej trzymaja i sa trwalsze a ja mam kruche zęby ,dlatego szukam kogos sprawdzonego i dobrego

 
 
 
 
~~nina
ff
Wysłany: 15 Maja 2008r. 22:21  
Cytuj
CYTAT
A gdzie ona przyjmuje ?

Ja chcę sobie zrobic nie licowki tylko koronki porcelanowe bo sie dluzej trzymaja i sa trwalsze a ja mam kruche zęby ,dlatego szukam kogos sprawdzonego i dobrego

o wyborze uzupełninia protetycznego decyduje lekarz i przedstawi Ci cała gamę możliwowości....muszisz miec swiadomośc,ze licówki to tylko strata części "licowej"zęba-właściwie szkliwa,ale i zęby musza byc w niezłej 'formie' pod licówki
. Nie wiem co oznacza "kruchosc"podejrzewam ze poprostu są to zęby już po leczeniu "kanałowym",i możliwe ze pod uzupełnienie protetyczne trzeba będzie je wzmocnić wkładami koronowo -korzeniowymiale to tez juz inwesycja by takie korony służyły lata............ja bym poszła do znanego jakiegoś gabinetugood

 
 
 
 
~~rewt
ff
Wysłany: 16 Maja 2008r. 00:07  
Cytuj
Barbara Nalepa dobrze robi. Przyjmuje w wieżowcu vis a vis PKSu.

 
 
 
 
~~mama9latka
ff
Wysłany: 16 Maja 2008r. 08:52  
Cytuj
Ja chodziłam z moim dzieckiem do dr.Cebuli przyjmowała obok budowlanki.Miała świtny kontakt z dzieciakiem ktory wczesniej zrazil sie do świetnych naszych stomatologów.Niestety NFZ nie podpisał z nią umowy i nie wiem gdzie przyjmuje jesli ktos wie czy przyjmuje gdzies prywatnie to prosze napisac.

 
 
 
 
~~zabek
ff
Wysłany: 16 Maja 2008r. 18:08  
Cytuj
Skoro byla taka swietna, to dlaczego NFZ nie przedluzyl umowy z Pania doktor?nie wiem

CYTAT
Ja chodziłam z moim dzieckiem do dr.Cebuli przyjmowała obok budowlanki.Miała świtny kontakt z dzieciakiem ktory wczesniej zrazil sie do świetnych naszych stomatologów.Niestety NFZ nie podpisał z nią umowy i nie wiem gdzie przyjmuje jesli ktos wie czy przyjmuje gdzies prywatnie to prosze napisac.

 
 
 
 
~~ulka23
ff
Wysłany: 19 Maja 2008r. 07:58  
Cytuj
koncze leczenie kanałowe górnej jedynki jakaplomba bedzie jajlepsza tzn. najładniejsza i najtrwalsz?

 
 
 
 
~~alusia
ff
Wysłany: 24 Maja 2008r. 18:12  
Cytuj
Podajcie mi lek przeciwbólowy najlepiej działający i najszybciej, ale nie za mocny bo mam 14 lat bo od wizyty tak mnie ząb boli, że szok (teraz mi ibuprom nawet nie pomógł) aaaaneutralny

 
 
 
 
~~aima
ff
Wysłany: 24 Maja 2008r. 18:51  
Cytuj
to dzwoń do tego dentysty,a nie na forum ludziom trujesz

 
 
 
 
« 1 2 3 4 5 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »