NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »
Nowy Temat Odpowiedz
Instalacja gazowa,
Posty: 1141
Dołączył: 16 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Sie 2009r. 16:52  
Cytuj
Ja zakładałem niedawno... POLECAM opłaca się, samochodzik jeździ jak bez gazu.. zero spadku mocy. Oszczędność 50 % w moim przypadku. Po jednym miesiącu zaoszczędziłem 700 zł. (dużo jeżdżę)

Ja zakładałem przed Turbią jak jest stacja paliw "BLISKA" koszt założenia około 2500 zł.. Oczywiście można założyć instalację za 6000 ale po co.. umiech chyba, że masz auto za 50000 to wtedy warto..

Słyszałem też negatywne opinie na temat tego zakładu, ale ja nie narzekam. Wszędzie się znajdą ludzie niezadowoleni.

Jestem póki co zadowolonym posiadaczem instalacji gazowej. Samochodzik jeździ płynniej i ciszej.

Na pewno instalacja ma jakiś negatywny wpływ na silnik, ale trzeba o silnik dbać (w tym wymiana olejów) - co jakiś czas jazda na benzynie no i zatankowana większa ilość benzyny w baku.

Grabież legalna może przejawiać się na tysiąc sposobów, stąd nieskończona liczba jej przejawów: cła, ochrona rynku, dotacje, subwencje, preferencje, progresywny podatek dochodowy, bezpłatna oświata, prawo do pracy, prawo do zysków, prawo do płacy, prawo do opieki społecznej, prawo do środków produkcji, bezpłatny kredyt itd., itd. Wszystkie te przejawy – połączone tym, co dla nich wspólne, czyli usankcjonowaną grabieżą – noszą nazwę socjalizmu.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Sie 2009r. 16:52  
Cytuj

Grabież legalna może przejawiać się na tysiąc sposobów, stąd nieskończona liczba jej przejawów: cła, ochrona rynku, dotacje, subwencje, preferencje, progresywny podatek dochodowy, bezpłatna oświata, prawo do pracy, prawo do zysków, prawo do płacy, prawo do opieki społecznej, prawo do środków produkcji, bezpłatny kredyt itd., itd. Wszystkie te przejawy – połączone tym, co dla nich wspólne, czyli usankcjonowaną grabieżą – noszą nazwę socjalizmu.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 25
Dołączył: 15 Sie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Sie 2009r. 20:26  
Cytuj
Nisko, ul. Dolna 12.
sekwencja firmy BRC- lepszej w okolicy nie założysz.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 25
Dołączył: 15 Sie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Sie 2009r. 11:02  
Cytuj
BRC Sequent24 - cena 2800 zł.
o zaletach nie chce mi sie pisać - podjedź - dowiesz się wszystkiego.
"Pan Miecio" dorabiający w garażu to PGT GAZ - BUT. Firma z wieloletnią tradycję montażu instalacji LPG.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 217
Dołączył: 14 Cze 2007r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Sie 2009r. 12:50  
Cytuj
A mnie w STW odradzono całkowicie zakładać gaz do auta. Zostałem wysłany do Rzeszowa. Ale w końcu nie założyłem.

Heruur; SG-1, SG Atlantis, SG Univerese, Hatak Group, Orion-Tokra.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 24
Dołączył: 31 Maja 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Sie 2009r. 16:33  
Cytuj
ja zakladalem gaz na agatówce sory ale to byla pomylka ile ja mialem z nim problemow to zal i jak zmieniali mi kiedys przy przegladzie filterek tam to zalozyli od calkowicie innego modelu ktory musieli zgniesc i na sile wepchali przy czym ja sie o tym sam dowiedzialem jakis czas pozniej gdy czyscilem reduktor gazu.rozkrecajac go postanowilem go sam zmienic i tak to wyszlo na jaw.znajomy radzil mi tam pojechac i im powiedziec do sluchu no ale wtedy nie mialem czasu az wkoncu zapomnialem.a i to byla instalacja jednopunktowa. odradzam agatowke.
sleyszalem od paru znajomych ze na klasztornej u p.słowika dobrze robią i znają sie na tym.lecz osobiscie nie mialem z nimi stycznosci.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5002
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Sie 2009r. 17:12  
Cytuj
A ja miałem długi czas i słowika odradzam szerokim łukiem. i to testowanie aut na pełnym bucie pod górke palac sprzegło bo gumy nie potrafią.
Agatówka obleci potrafią dobrze wyregulować gaz ale nei oszukujmy się tylko iwyłaćznie
Rzeszów lub mielec

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 392
Dołączył: 6 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Sie 2009r. 20:34  
Cytuj
CYTAT
A ja miałem długi czas i słowika odradzam szerokim łukiem. i to testowanie aut na pełnym bucie pod górke palac sprzegło bo gumy nie potrafią.
Agatówka obleci potrafią dobrze wyregulować gaz ale nei oszukujmy się tylko iwyłaćznie
Rzeszów lub mielec


Ja robiłem za klasztorem i nie jestem zadowolony, cały czas jest coś nie tak.Niby pracownicy kumają temat, ale u mnie była metoda prób i błędów.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 446
Dołączył: 8 Marz 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Sie 2009r. 07:01  
Cytuj
W marcu zakładałem sekwencje do focusa i jestem zadowolony chociaż każdy mi odradzał.Przejechałem już ok. 10000 km i wszystko w porządku.U Słowika nawet nie chcieli się podjąć,a ja zakładałem w Nisku na ul.Legutki i polecam ten zakład.ok

Wyrażam wyłącznie prywatne poglądy, do czego mam prawo, zgodnie z art. 54 Konstytucji RP
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5002
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Sie 2009r. 08:34  
Cytuj
Na legutki dobrze reguluja to fakt.
Smutne jest tylko to że w wiekszym Rzeszowie cena instaacji jest negocjowalna o 5-10 %

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7
Dołączył: 24 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Sie 2009r. 13:36  
Cytuj
ja zakładałem sekwencyjny gaz na agatówce u bochnackiego i ogólnie jestem zadowolony...z gościem da się jeszcze cenę negocjować.przejechałem już pare tysięcy i jest okgood

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 25
Dołączył: 15 Sie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Sie 2009r. 20:11  
Cytuj
Panowie piszą, że w Rzeszowie taniej - może i taniej.
Ale proszę doliczyć koszty późniejszych ewentualnych dojazdów na ewentualne sprawy gwarancyjne/regulacyjne. i już oszczędności idą w łeb.
Jeśli chodzi tylko o cenę instalacji - to proponuję np. Łęczną - koło Lublina - można i kilka stówek taniej założyć.... ale potem i jeździć trzeba . Za jakość montażu też się jeszcze płaci
Prawda jest taka:
najgorszego sortu instalacja dobrze założona będzie działać o wiele lepiej niż najwyższych lotów założona źle.
Poczytaj fora gazowe o jakości podstawowych komponentów sekwencji:
- ile wytrzyma reduktor tomasetto alaska- montowany w tych najtańszych instalacjach
- ile przeżyją bezproblemowo wtryskiwacze valteka - to też ten najniższy zakres cenowy.
- jakie problemy maja ludzie ze zgrywaniem map w np.stagu- co poniektórzy to już doktoraty w tym zakresie mogą pisać umiech
I jeszcze na koniec: jeśli zdecydujesz się na montaż polskiej sekwencji to proponuję przed rozpoczęciem montażu dokładnie ustalić co będziesz miał zamontowane, z nazw: reduktor XYZ, wtryski XYZ, itd.
Tak na koniec : to, że Słowik jednemu z kolegów odmówił założenia gazu: widocznie miał ku temu powody....a Węgliński ( nisko , legutki)- w zasadzie można powiedzieć tak: montuje do wszystkiego, byle jeszcze jeździło. Niektóre silniki w focusach po prostu źle znoszą gaz- padają gniazda zaworowe. ale to wyjdzie po kilkudziesięciu tysiącach.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 446
Dołączył: 8 Marz 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Sie 2009r. 21:15  
Cytuj
huwe1 widzę,że masz spore pojęcie o instalacjach gazowych.Właśnie czytałem na forach,że silniki focusów źle znoszą gaz i ja długo nie mogłem się zdecydować na założenie instalacji do mojego focusa dopiero po ok.pół roku się na to zdecydowałem może tylko dlatego ponieważ Węgliński jest moim kolegą i myślę,że nie założył by mi gazu jak by miał jakieś obawy,jednak był bym Ci bardzo wdzięczny jak napisał byś które silniki w focusach źle znoszą gaz.Z góry dziękuje.

Wyrażam wyłącznie prywatne poglądy, do czego mam prawo, zgodnie z art. 54 Konstytucji RP
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »