NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Inwestycje, zmiany, polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
BudowaKosciola.pl,
Posty: 2
Dołączył: 25 Lip 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Lip 2009r. 20:24  
Cytuj
Formularz poparcia dla inicjatywy budowy kościoła katolickiego pod wezwaniem błogosławionego ks. Jerzego Popiełuszki

http://budowakosciola.pl
info_(at)_budowakosciola.pl

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Lip 2009r. 20:24  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Lip 2009r. 20:42  
Cytuj
dfgfdfg

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 743
Dołączył: 23 Lut 2009r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Lip 2009r. 20:44  
Cytuj
budowa koscioła
www.cudownepiekło.pl

BURN YOUR LOCAL CHURCH
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 743
Dołączył: 23 Lut 2009r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Lip 2009r. 20:48  
Cytuj
//bez jaj

BURN YOUR LOCAL CHURCH
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1228
Dołączył: 2 Sty 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Lip 2009r. 21:07  
Cytuj
A co to za tajemnicza grupa? Mnie to wyglada na probe wyludzenia danych osobowych umiech

Immortal - All Shall Fall
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 112
Dołączył: 23 Gru 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lip 2009r. 00:11  
Cytuj
a kto to ks. Edward Warchoł? Z jakiej parafii? nie wiem

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
GAL
GAL
Posty: 21
Dołączył: 24 Marz 2009r.
Skąd: Stalowa nie Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lip 2009r. 02:24  
Cytuj
CYTAT
Formularz poparcia dla inicjatywyen budowy kościoła katolickiego pod wezwaniem błogosławionego ks. Jerzego Popiełuszki

http://budowakosciola.pl
info_(at)_budowakosciola.pl


No i co [moderowano]...? myślisz ze zawojujesz tym wpisem? Wątpie...
Jeśli chodzi o mnie to sram na tą waszą petycje i zbiórkę podpisów, bo wiem że większość mądrych mieszkańców opowie się PRZECIWKO złu jakim jest kościół i jego czarna mafia.
[moderowano]

(btw nie tylko invix moderuje forum)

Kościół nie ma pojęcia własnego grzechu
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
xyz
xyz
xyz
Posty: 68
Dołączył: 4 Lip 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lip 2009r. 04:19  
Cytuj
bezsens, zbyt mało wiarodajne, łatwe do podszycia. Nie koniecznie dotyczy osób zainteresowanych.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lip 2009r. 12:21  
Cytuj
dghdfg

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1396
Dołączył: 7 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lip 2009r. 13:06  
Cytuj
CYTAT
No i co []...? myślisz ze zawojujesz tym wpisem? Wątpie...
Jeśli chodzi o mnie to sram na tą waszą petycje i zbiórkę podpisów, bo wiem że większość mądrych mieszkańców opowie się PRZECIWKO złu jakim jest kościół i jego czarna mafia.
[]


GAL, czytaj:

Art. 257. KK. Kto publicznie znieważa grupę ludności albo poszczególną osobę z powodu jej przynależności narodowej, etnicznej, rasowej, wyznaniowej albo z powodu jej bezwyznaniowości lub z takich powodów narusza nietykalność cielesną innej osoby,
podlega karze pozbawienia wolności do lat 3.

PZPR przy obecnej PO to jak uniwersytet obok przedszkola. A miało być tak pięknie.....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5005
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lip 2009r. 13:18  
Cytuj
az sie boje kto sie wpisał good

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1396
Dołączył: 7 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lip 2009r. 13:19  
Cytuj
Mój syn był opętany - przeczytaj sceptyku...

Syn do 16 roku życia był normalnym chłopcem, średnio się uczącym, uprawiającym sporty, w miarę posłuszny, religijny. Praktycznie z dnia na dzień jego zachowanie zmieniło się o 180°, stał się niezwykle agresywny i wulgarny, zaczął wagarować (ostatecznie porzucił liceum), przestał uprawiać sporty, zaczął wygłaszać antyklerykalne teksty i słuchać mrocznej muzyki (Behemot). Jednakże co ciekawe jego zachowanie nie było spowodowane narkotykami czy alkoholem (zostało to sprawdzone). Udałem się z synem do psychologa , został poddany terapii, niestety nic to nie dało. Sytuacja się pogarszała, syn zaczął bez powodu demolować i niszczyć wyposażenie mieszkania (rozbity komputer, rozbite naczynia kuchenne i szkło), z lekkością unosił np. komodę, duży fotel i bez powodu ciskał o ścianę. W czasie tych ataków oczy syna stawały się wyjątkowo złe (ja to nazywałem `diable oczy'). Stwierdziłem, że sprawa jest poważna, po jednym z ataków syn dał się namówić na wizytę u egzorcysty. W spotkaniu uczestniczył również psycholog i psychiatra - chodziło o diagnozę, ostatecznie panowie ustalili, że jest to zniewolenie lub lekkie opętanie
Praktycznie po pierwszym egzorcyzmie, który przebiegł bez ekscesów - otrzymaliśmy pozytywny wynik - syn był bardzo wyczerpany, osłabiony, senny. Kilka wizyt spowodowało, że syn stał się łagodny jak baranek. Dziś ma 18 lat, nie ma problemu agresji czy złego zachowania, porządkuje swoje życie. Ale należało ustalić przyczynę tego zdarzenia - nie było to trudne. Otóż syn związał się z grupą rówieśników: inteligentni, ze środowisk liberalnych, zdeklarowani ateiści, szydzący z ludzi wierzących i kościoła (na forach internetowych pełno takich). Nie będę prowadził teologicznych rozważań ale uważam, że w całej tej dramatycznej historii, kontakt syna z tymi ludźmi, skądinąd sympatycznymi, miał kluczowe znaczenie.

http://wiadomosci.onet.pl/forum.html#forum:MSwxNSwxMSw1OTAzMjgzOCwxNTc3NTM5NTAsNjk4MzA3OSwwLGZvcnVtMDAxLmpz

PZPR przy obecnej PO to jak uniwersytet obok przedszkola. A miało być tak pięknie.....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 743
Dołączył: 23 Lut 2009r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lip 2009r. 13:33  
Cytuj
wyborca PO

ja jestem opętany !!!!
pomocy !!!! nie lubie kościoła katolickiego i fanatyków którzy tam chodzą !!!!
666good

BURN YOUR LOCAL CHURCH
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 103
Dołączył: 8 Lip 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lip 2009r. 14:24  
Cytuj
CYTAT
wyborca PO

ja jestem opętany !!!!
pomocy !!!! nie lubie kościoła katolickiego i fanatyków którzy tam chodzą !!!!
666good


Godziny przyjęć do oddziałów szpitalnych

Podajemy godziny przyjęć do poszczególnych oddziałów szpitalnych pacjentów planowanych zapisanych w kolejce oczekujących.

Lp. Nazwa oddziału Godziny przyjęć
1 Oddział Detoksykacji 10:00-12:00
2 Oddział Psychiatryczny na bieżąco
3 Oddział Pediatryczny 07:00-08:00
4 Oddział Okulistyczny 08:00-10:00
5 Oddział Chorób Wewnętrznych 10:00-12:00
6 Oddział Neurologiczny 10:00-12:00
7 Oddział Kardiologiczny 10:00-12:00
8 Oddział Kardiologii Inwazyjnej 08:00-11:00
9 Oddział Chirurgiczny Ogólny 08:30-10:30
10 Oddział Ginekologiczny 08:15-11:00
11 Oddział Położniczy na bieżąco
12 Oddział Otolaryngologiczny 08:00-10:00
13 Oddział Chirurgii Urazowo-Ortopedycznej 09:00-12:00
14 Oddział Dermatologiczny 08:00-12:00
15 Oddział Nefrologiczny 11:00-13:00
16 Stacja Dializ na bieżąco


Żeby było jasne chodzi o nasz Powiatowy Szpital Specjalistyczny.
Polecam nr 2!!
Nie musisz dziękować za pomoc.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 743
Dołączył: 23 Lut 2009r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lip 2009r. 15:43  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
wyborca PO

ja jestem opętany !!!!
pomocy !!!! nie lubie kościoła katolickiego i fanatyków którzy tam chodzą !!!!
666good


Godziny przyjęć do oddziałów szpitalnych

Podajemy godziny przyjęć do poszczególnych oddziałów szpitalnych pacjentów planowanych zapisanych w kolejce oczekujących.

Lp. Nazwa oddziału Godziny przyjęć
1 Oddział Detoksykacji 10:00-12:00
2 Oddział Psychiatryczny na bieżąco
3 Oddział Pediatryczny 07:00-08:00
4 Oddział Okulistyczny 08:00-10:00
5 Oddział Chorób Wewnętrznych 10:00-12:00
6 Oddział Neurologiczny 10:00-12:00
7 Oddział Kardiologiczny 10:00-12:00
8 Oddział Kardiologii Inwazyjnej 08:00-11:00
9 Oddział Chirurgiczny Ogólny 08:30-10:30
10 Oddział Ginekologiczny 08:15-11:00
11 Oddział Położniczy na bieżąco
12 Oddział Otolaryngologiczny 08:00-10:00
13 Oddział Chirurgii Urazowo-Ortopedycznej 09:00-12:00
14 Oddział Dermatologiczny 08:00-12:00
15 Oddział Nefrologiczny 11:00-13:00
16 Stacja Dializ na bieżąco


Żeby było jasne chodzi o nasz Powiatowy Szpital Specjalistyczny.
Polecam nr 2!!
Nie musisz dziękować za pomoc.


goodok

BURN YOUR LOCAL CHURCH
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1396
Dołączył: 7 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lip 2009r. 15:53  
Cytuj
Wierzcie lub nie, ale raz GO widziałam.

Zacznę od tego że z kościołem jestem na bakier. Mam 25 lat i właściwie nie wierzę. W kościele nie byłam od bierzmowania i w ogóle mnie nie interesuje co się tam dzieje. Ale w wieku lat 19-20 widziałam Diabła. Mieszkam na 5 piętrze bloku, pamiętam dokładnie że wtedy spałam cały dzień żeby się uczyć całą noc (wolę się uczyć w nocy, bo jest chłodniej i spokój). Koło godziny może 2, 3 w nocy czytałam coś tam pochylona nad biurkiem i nie wiedzieć czemu spojrzałam w okno, za oknem stał on! Na 5 piętrze!!!! Patrzył prosto na mnie. Ciemny jak jakiś latynos, najpiękniejszy mężczyzna jakiego wiedziałam kiedykolwiek. Miał okropnie hipnotyzujące oczy. Przez może minutę tkwił bez ruchu i wpatrywał się we mnie, ja tak samo siedziałam i się na niego patrzyłam bez ruchu jak sparaliżowana. To była najbardziej przerażająca chwila w moim życiu. Nigdy już się nie zjawił. Nie wiem co to było, i zdarza mi się do tego wracać w myślach ale staram się nie za często bo chyba bym oszalała. Nie mam pamięci do twarzy ale po 5 latach ciągle umiem dokładnie odtworzyć w głowie, każdy szczegół jego osoby. Nie wiem co to było. Nikomu na żywo o tym nie powiedziałam.

http://wiadomosci.onet.pl/forum.html#forum:MSwxNSwxMSw1OTAzMzgyMiwxNTc3NTY2NDEsNjk4MzA3OSwwLGZvcnVtMDAxLmpz

PZPR przy obecnej PO to jak uniwersytet obok przedszkola. A miało być tak pięknie.....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5005
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lip 2009r. 16:04  
Cytuj
zaraz bedzie wizja warchoła w czestochowie ze ma kosciół budowac i tez potwierdzone onetem sciana

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lip 2009r. 16:40  
Cytuj
CYTAT
Wierzcie lub nie, ale raz GO widziałam.

Zacznę od tego że z kościołem jestem na bakier. Mam 25 lat i właściwie nie wierzę. W kościele nie byłam od bierzmowania i w ogóle mnie nie interesuje co się tam dzieje. Ale w wieku lat 19-20 widziałam Diabła. Mieszkam na 5 piętrze bloku, pamiętam dokładnie że wtedy spałam cały dzień żeby się uczyć całą noc (wolę się uczyć w nocy, bo jest chłodniej i spokój). Koło godziny może 2, 3 w nocy czytałam coś tam pochylona nad biurkiem i nie wiedzieć czemu spojrzałam w okno, za oknem stał on! Na 5 piętrze!!!! Patrzył prosto na mnie. Ciemny jak jakiś latynos, najpiękniejszy mężczyzna jakiego wiedziałam kiedykolwiek. Miał okropnie hipnotyzujące oczy. Przez może minutę tkwił bez ruchu i wpatrywał się we mnie, ja tak samo siedziałam i się na niego patrzyłam bez ruchu jak sparaliżowana. To była najbardziej przerażająca chwila w moim życiu. Nigdy już się nie zjawił. Nie wiem co to było, i zdarza mi się do tego wracać w myślach ale staram się nie za często bo chyba bym oszalała. Nie mam pamięci do twarzy ale po 5 latach ciągle umiem dokładnie odtworzyć w głowie, każdy szczegół jego osoby. Nie wiem co to było. Nikomu na żywo o tym nie powiedziałam.

http://wiadomosci.onet.pl/forum.html#forum:MSwxNSwxMSw1OTAzMzgyMiwxNTc3NTY2NDEsNjk4MzA3OSwwLGZvcnVtMDAxLmpz

zawsze wiedzailem ze siny to zlo :]

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 743
Dołączył: 23 Lut 2009r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lip 2009r. 16:47  
Cytuj
hahahahah
"Ciemny jak jakiś latynos,"
to moze był Olisadebe- on taki opalony no i polak z krwi i kości !!!good

BURN YOUR LOCAL CHURCH
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1228
Dołączył: 2 Sty 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lip 2009r. 19:58  
Cytuj
Rany, jak cos sie komus we lbie popieprzy to zaraz mi wielkie opetanie... Najpierw wezmie sie toto nachla, nacpa, byc moze jakis perwert toto zmolestuje i zaraz opetanie...

Glupota. Jak to, ze istnieja wrozki (te prawdziwe smiech2smiech2

Immortal - All Shall Fall
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5005
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lip 2009r. 20:11  
Cytuj
To jak masz rejestracje rst 666 i literka to jestes opetany

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1228
Dołączył: 2 Sty 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lip 2009r. 20:36  
Cytuj
CYTAT
To jak masz rejestracje rst 666 i literka to jestes opetany


a jest jakas okreslona dla opetanego? Czy jest jeszcze moze podzial dla swintuszka wikarego czy dla praktykujacego satanisty albo praktykujacego ateisty?? smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2

Dobre gosciu umiech

Immortal - All Shall Fall
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1228
Dołączył: 2 Sty 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lip 2009r. 21:04  
Cytuj
Ot co czeka wszelkie religie - upadek i ruina umiech co Ty na to spartan?? smiech2


Immortal - All Shall Fall
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1228
Dołączył: 2 Sty 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lip 2009r. 22:59  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
No i co []...? myślisz ze zawojujesz tym wpisem? Wątpie...
Jeśli chodzi o mnie to sram na tą waszą petycje i zbiórkę podpisów, bo wiem że większość mądrych mieszkańców opowie się PRZECIWKO złu jakim jest kościół i jego czarna mafia.
[]


GAL, czytaj:

Art. 257. KK. Kto publicznie znieważa grupę ludności albo poszczególną osobę z powodu jej przynależności narodowej, etnicznej, rasowej, wyznaniowej albo z powodu jej bezwyznaniowości lub z takich powodów narusza nietykalność cielesną innej osoby,
podlega karze pozbawienia wolności do lat 3.


Haha, przeciez nie zniewazyl go tu w zaden sposob. Co czytasz za obraze w tym zdaniu - katolicki??? Dziwna interpretacja z Twojej strony umiech Gdzie tu masz cos co mowi o seksualnosci??? umiech
Poza tym ten przepis jest niespojny z orzecznictwem europejskim - patrz slynna sprawa jednego z polskich tygodnikow kontra dewoty (wydrukowali na okladce matke boska z maska pgaz na twarzy umiech Otoz mozna obrazac grupe jako religie w calosci, w tym nabijac sie z jej symboli. Wiec nie strasz paragrafami umiech

Immortal - All Shall Fall
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1228
Dołączył: 2 Sty 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lip 2009r. 00:02  
Cytuj
patrzac na tych panstwa zastanawiam sie skad w mlodziezy tyle agresji... smiech2smiech2smiech2smiech2


Immortal - All Shall Fall
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Inwestycje, zmiany, polityka i gospodarka »