NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4 5
Nawiedzony klecha u Floriana, skandal
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Kwie 2016r. 23:33  
Cytuj
weganie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Kwie 2016r. 23:33  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 805
Dołączył: 30 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 17 Kwie 2016r. 06:33  
Cytuj
Witam. Szukam namiary na stalowowolski KOD. Miałem trochę problemów ale już wszystko dobrze. Niedługo wyjdę że szpitala i chciałem przyłączyć się do walki z tymi wariatami: Kaczyńskim i Macierewiczem .
Ja tu zagląda ktoś z KOD , to jest nas więcej na oddziale. Do końca miesiąca wszyscy wyjdą. Stasia mogą nie puścić bo cały czas mówi że Marsjanie robili na nim doświadczenia razem z Macierewiczem. Mówiłem mu żeby się zamknął ale bierze duże dawki haloperidolu.
Nawet jak Staszek nie wyjdzie to i tak jest nas cztery osoby chętne do walki z pis-isis . Lekarze też są za KOD tylko mówią że się boją o robotę. Bo minister zdrowia to pisowska menda a mają pobrane kredyty we frankach. Temu tumanowi co mnie nazwał psycholem mam do powiedzenia jedno: czekaj chuju aż trafisz na nasz oddział. Ja ci dam psychola , tym bardziej że cały czas mam schowany widelec . A jak jesteś tym pacjentem z jedynki , co mówi że jest arystokratą i z plebsem nie gada to masz przejebane.

P.S.
Zbieramy fundusze na zaległe alimenty dla Pana Kijowskiego i już mamy ok 14 złotych także dysponujemy konkretnymi pieniędzmi . Pozdrawiam wszystkich z KOD i proszę o kontakt. Gdybym się dłużej nie odzywał , to proszę o cierpliwość. Ciężko wysyłać wiadomości w kaftanie. Próbowałem raz długopisem , ale na samym końcu pomyliłem przyciski i cała wiadomość się skasowała .
Także pozdrawiam wszystkich ludzi z KOD , wielu porządnych zwykłych ludzi was wspiera . Trzymajcie się i nie dajcie się pisiorom. Cześć.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 683
Dołączył: 30 Sie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 17 Kwie 2016r. 07:56  
Cytuj
WEGO!! własnie chodzi o to że ja tylko "rzucam okiem"od czasu do czasu, a żeby pisać takie bzdety kilometrowe to trza spooro czasu poswiecic, ale małoś inteligentna widocznie skoro nie rozróżniasz

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1578
Dołączył: 20 Wrz 2012r.
Skąd: 37-450
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Kwie 2016r. 08:49  
Cytuj
Persymono popatrz na swoje zachowanie na forum, dobór słów i oceń jego inteligencje.

https://img5.dmty.pl//uploads/201511/1448366582_pi03yt_600.jpg
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 683
Dołączył: 30 Sie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 17 Kwie 2016r. 09:36  
Cytuj
oceniam bardzo dobrze,a ty następny wielbiciel forum?uśmiech,no cóż jeśli nie masz lepszego hobby...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 491
Dołączył: 30 Lis 2011r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Kwie 2016r. 09:42  
Cytuj
CYTAT
Witam. Szukam namiary na stalowowolski KOD. Miałem trochę problemów ale już wszystko dobrze. Niedługo wyjdę że szpitala i chciałem przyłączyć się do walki z tymi wariatami: Kaczyńskim i Macierewiczem .
Ja tu zagląda ktoś z KOD , to jest nas więcej na oddziale. Do końca miesiąca wszyscy wyjdą. Stasia mogą nie puścić bo cały czas mówi że Marsjanie robili na nim doświadczenia razem z Macierewiczem. Mówiłem mu żeby się zamknął ale bierze duże dawki haloperidolu.
Nawet jak Staszek nie wyjdzie to i tak jest nas cztery osoby chętne do walki z pis-isis . Lekarze też są za KOD tylko mówią że się boją o robotę. Bo minister zdrowia to pisowska menda a mają pobrane kredyty we frankach. Temu tumanowi co mnie nazwał psycholem mam do powiedzenia jedno: czekaj chuju aż trafisz na nasz oddział. Ja ci dam psychola , tym bardziej że cały czas mam schowany widelec . A jak jesteś tym pacjentem z jedynki , co mówi że jest arystokratą i z plebsem nie gada to masz przejebane.

P.S.
Zbieramy fundusze na zaległe alimenty dla Pana Kijowskiego i już mamy ok 14 złotych także dysponujemy konkretnymi pieniędzmi . Pozdrawiam wszystkich z KOD i proszę o kontakt. Gdybym się dłużej nie odzywał , to proszę o cierpliwość. Ciężko wysyłać wiadomości w kaftanie. Próbowałem raz długopisem , ale na samym końcu pomyliłem przyciski i cała wiadomość się skasowała .
Także pozdrawiam wszystkich ludzi z KOD , wielu porządnych zwykłych ludzi was wspiera . Trzymajcie się i nie dajcie się pisiorom. Cześć.



Poszukaj tez sponsorow na zaległe alimenty dla dzieci Kurskiegobo komornik go sciga ! przypuszczam ze w PIS z otwartymi ramionami cie przyjma nawet w kaftanie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 491
Dołączył: 30 Lis 2011r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Kwie 2016r. 09:44  
Cytuj
CYTAT
WEGO!! własnie chodzi o to że ja tylko "rzucam okiem"od czasu do czasu, a żeby pisać takie bzdety kilometrowe to trza spooro czasu poswiecic, ale małoś inteligentna widocznie skoro nie rozróżniasz


ha ha ha oj ty "ynteligentna" chyba inaczej !!! nawet zdania skladnie nie potrafisz napisac i wysłowic sie po polsku.
Zapewne znajdziesz czas zeby odpisac no bo ty czas rodzinie poswiecasz i tak ot z niechcenia MUSISZ.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 491
Dołączył: 30 Lis 2011r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Kwie 2016r. 09:47  
Cytuj
CYTAT
oceniam bardzo dobrze,a ty następny wielbiciel forum?uśmiech,no cóż jeśli nie masz lepszego hobby...



No popatrz tak sporadycznie jestes na forum ,a masz wielbicieli, ciekawe.Zapewne takie "mundre" te twoje komentarze i cieszysz sie nawet z krytyki.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 805
Dołączył: 30 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 17 Kwie 2016r. 10:54  
Cytuj
CYTAT


Poszukaj tez sponsorow na zaległe alimenty dla dzieci Kurskiegobo komornik go sciga ! przypuszczam ze w PIS z otwartymi ramionami cie przyjma nawet w kaftanie.


Nie znam żadnego Kurskiegobo . Po Faktach wyłączają telewizor i może nie wszystko wiem na bieżąco. Jak Ci chodzi o tego z sali nr dwa , to na niego nie dam ani grosza. To jakiś grubszy kombinator. Za Pana Mateusza na mszę dawałem taki porządny człowiek.
Z tym kaftanem to chodziło mi o to że czasami wiążą nas pasami i ciężko pisać wiadomości z długopisem w ustach. Do PiS sama się zapisz a ode mnie się odczep. A na żeńskim na której sali leżysz? Bo się chyba tam przejdę z widelcem. Ja z tymi wariatami z pis nie chcę mieć nic wspólnego. Tutaj na oddziale tylko PO albo Nowoczesna . Na tych oszołomów z PiS nikt nie głosuje. Widziałaś jaki wstyd nam zrobili w Europie?

Moderowano przez: magpie
Rozmowa zeszła nie na temat.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 320
Dołączył: 8 Marz 2016r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 17 Kwie 2016r. 11:03  
Cytuj
Temat o nawiedzonym sukienkowym więc i jakiś psychol sie trafił. Prawdopodobnie kumpel zajętej Persymony.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Kwie 2016r. 15:20  
Cytuj
Za Pana Mateusza i za Pana Dworaka to i pare groszy i chwila gorącej modlitwy wskazana. Na te ciężkie czasy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 4 5
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »