NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2
Historia najsłynniejszego Psa Kropka,
Posty: 24
Dołączył: 6 Lip 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lis 2015r. 12:15  
Cytuj
Narobił rabanu nie widząc nic. Wrzucił filmik nie z dopiskiem, czy ktoś się nie orientuje co się stało z tym psem, albo czy ktoś zna tego psa. Rowerzysta wrzucił filmik, a w którym wydał wyrok: PIES WYRZUCONY Z SAMOCHODU. Gardzę takimi ludźmi.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lis 2015r. 12:15  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 837
Dołączył: 24 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 13 Lis 2015r. 13:33  
Cytuj
Ludek ty bezmozgi tepaku widze ze nie dociera do ciebie jedna wazna kwestia- jezeli chcesz kogos oficjalnie publicznie oskarzyc to wypada najpierw sprawdzic czy ktos rzeczywiscie jest winien bo mozna powaznie umoczyc samemu dupe i narobic mega problemow niewinnej osobie. W tym przypadku jezeli chcial zostac prokuratorem i sedzia w jednej osobie powinien zadac sobie pierdolony trud i sprawdzic rzetelnie sprawe. Pomysl cielaku gdyby np ktos kto widzial cie jak przechodziles z zakupami obok banku na ktory byl napad z gory oskarzyl cie publicznie ze to ty jestes bandyta bo byles w poblizu i krzywo ci patrzylo z oczu. Zanim bys sie wytlumaczyl to posiedzialbys ze 48godzin na palach i taka bylaby twoja impreza. Nie mozna od tak kogos obrzucac bezkarnie blotem. Ten palant ktory to zrobil powinien oplacic ogloszenie na lokalnych portalach i w gazetach z serdecznymi przeprosinami. To takie minimum

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 126
Dołączył: 27 Cze 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lis 2015r. 14:19  
Cytuj
LOL
Bardzo dobrze, że ktoś nagrał filmik. Przynajmniej sie zainteresował. Wg niego wyglądało to, że ktoś psa wyrzucił to jak najszybciej nagrał to i wrzucił do neta żeby się wyjaśniło.
Fakt mógł od razu nie oceniać ale przynajmniej widać, że koleś ma serce bo ruszyło go "porzucenie psa".
A, że policja się łaskawie przeszła i wyjaśniła sprawe no to chyba od tego są ?
Oficjalne przeprosiny.. lol. W dupach Wam się poprzewracało umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 24
Dołączył: 6 Lip 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lis 2015r. 14:52  
Cytuj
To ja życzę Tobie, aby ktoś Ci zrobił zdjęcie jak patrzysz z lśniącymi oczami na witrynę jubilera. Na drugi dzień będzie tam napad i będziesz pierwszym podejrzanym. Potłumaczysz się wszystkim, że tylko patrzyłeś. Sąsiedzi będą uważali Cię za złodzieja i nikt Cię za to nawet nie przeprosi. Ludziom już chyba odwaliło totalnie...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 837
Dołączył: 24 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 13 Lis 2015r. 14:55  
Cytuj
Oficjalne przeprosiny to minimum. Czy ty nie pojmujesz ze youtube czy chocby wykop to ogolnodostepne strony odwiedzane przez miliony osob. W przypadku naszych lokalnych portali to samo. Z kolesia zrobiono sadyste, wiedza o tym juz wszyscy forumowicze, uzytkownicy portali, zapewne jego sasiedzi, rodzina, kumple z pracy i pracodawca. Nie kazdy ma na tyle bystry umysl ze dotrze mu do glowy informacja ze jednak koles jest niewinny. Ktos postawil kupe, teraz smierdzi i pomimo posprzatania smrod sie bedzie dalej ciagnal. Nie wyobrazam sobie zeby kogos mozna bylo tak publicznie, bezkarnie oczernic. Gdyby dotyczylo to kogos z mojej rodziny nigdy bym nie odposcil.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 126
Dołączył: 27 Cze 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lis 2015r. 14:58  
Cytuj
Mnie tam nie obchodzi co inni ludzie myślą. Ważne, że wiem to ja i moja rodzinca, że żłdoziejem nie jestem umiech)
A, że większość z Was sra przed tym "bo co sąsiedzi pomyślą" to powodzeniaw dalszym życiuumiech)

Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 230
Dołączył: 7 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lis 2015r. 15:06  
Cytuj
Modzie proszę o wyedytowanie tematu i negatywnych opinii jeżeli faktycznie było tak jak piszecie.
Jakby nie było w lusterka się patrzy także ta sytuacja właściciela też czegoś nauczy. W sumie wygląda na to że rowerzysta który to nagrał szukał sensacji bo film uciął w takim momencie że wyglądało to na porzucenie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 837
Dołączył: 24 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 13 Lis 2015r. 15:10  
Cytuj
Jak ktos przerzuca cegly na budowie albo zamiata ulice to faktycznie nie ma to wiekszego znaczenia. Niestety ale kiedy jestes np lekarzem, dyrektorem, wlascicielem czy chocy kierownikiem jakiejs firmy a sposob postrzegania twojej osoby przez innych ludzi, potencjalnych klientow ma wplyw na jej interesy to juz zmienia postac rzeczy. Takze texty typu "wali mnie co o mnie mysla" schowaj miedzy komiksy

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 126
Dołączył: 27 Cze 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lis 2015r. 15:22  
Cytuj
Cieżko by mi było przerzucać cegły bo nie mam tyle sił. Nie zamiatam też ulic a dalej uważam, że autor filmiku dobrze zrobił, że nie przeszedł obojętnie.
I to normalne, że w Polsce ludzie obrzucają się błotem bez powodu więc nie wiem co to za zdziwienie nagle.
Zresztą śmieszne jest to co piszecie. Nagle właściciel psa straci kontrahentów lub nie pozyska nowych przez wpisy na portalach ? umiech
Skoro już tacy WIELCY kontrahenci sprawdzają człowieka przez portale a nie przez wiedze czy doświadczenie to i doczytają, że chłop niewinny.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1110
Dołączył: 20 Maja 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 13 Lis 2015r. 15:26  
Cytuj
Ja uważam,że reakcja autora filmiku była prawidłowa ale może za agresywna i gwałtowna.Jeżeli by nie zareagował to jakby to też źle bo widział a nic nie zrobił.Jeżeli na przykład czysto teoretycznie mamy za sąsiadów rodzinę,w której mąż bije żonę i dzieci też mamy milczeć i nie interesować się chociaż słychać krzyki i nie wsadzać nosa w nieswoje sprawy?
Od tego mamy powołane odpowiednie służby aby wyjaśnialy talie i podobne sytuacje.
PS
tydyt1 dokładnie tak to wygląda

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 837
Dołączył: 24 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 13 Lis 2015r. 15:38  
Cytuj
Tydyt widze ze chyba jestes kobieta bo pozwalasz sobie na daleko idace interpretacje moich slow. Wytlumacze ci to jeszcze raz- chodzi o cos takiego jak reputacja na ktora niektorzy pracuja przez cale zycie i ktora ma wplyw na stosunki miedzy ludzkie i ktora jeden debil z kamera na czole moze mocno nadszarpnac jednym filmem i jednym glupim zdaniem.
Feniks nie chodzi o milczenie ale jak sam piszesz od tego sa pewne sluzby czyli idac tym tokiem rozumowania z takim filmem nalezy udac sie na policje a nie na youtube. Czy wklejalbys na forum pliki audio z glosnych i krwawych awantur u sasiadow czy wolalbys zadzwonic na policje? Zreszta gdzie tu domniemanie niewinnosci? Jak facet tlucze babe co slychac, widac i czuc to zdecydowanie inna sprawa niz oskarzenia na podsawie filmu z ktorego nic nie wynika. Skoro biker byl taki nadgorliwy to mogl poczekac i zobaczyc co dzieje sie z psem. Pies na bank nie biegl przez pol miasta za samochodem tylko po "100metrowym sprincie" zapewne zrobil w tyl zwrot i pomaszerowal do swojej pani- tu corki oskarzonego. Tego juz autor niezauwazyl? Spieszylo mu sie? Szybko wyciagnal wnioski i pojechal dalej?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 13 Lis 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lis 2015r. 19:28  
Cytuj
slonecznikowa, jesteś tępa do tego stopnia, że nie wbiłabyś gwoździa w zaspę. Wystarczy popatrzeć tylko na wpis Twój:
CYTAT
Rowerzysta wrzucił filmik, a w którym wydał wyrok: PIES WYRZUCONY Z SAMOCHODU. Gardzę takimi ludźmi.

Nigdzie nie powiedział w ten sposób ani nie napisał. Film nazywał się "Porzucenie psa w środku miasta". Naginasz fakty i próbujesz przekonać innych od nich.

Jaciek, od Ciebie większych tępaków już nie ma w ogóle. Nie dość że prosisz o dane osobowe czy tam "personalia" co jest niezgodne z prawem a przynajmniej w takim miejscu, to w dodatku, chcesz innych nakłonić do myślenia, że osoba wrzucająca film oskarżyła kogoś. Nie zrobiła tego i nie napisała nigdy nigdzie, że psa wyrzucono z samochodu! Możesz to sobie głąbie sprawdzić.

Znam bardzo dobrze osobę nagrywającą i wiem, że nagrywa na co dzień. Jest to dozwolone. Zobaczył niecodzienną sytuację i zareagował - tak jak pisze ludek. Trzeba być zadowolonym z postawy osób, próbujących pomóc. A to jakie były komentarze... pozostaje wiele do życzenia.

I na koniec, nigdzie nikt nie oskarżył nikogo po imieniu i nazwisku. Nikt nie podał oficjalnie numerów rejestracyjnych.
A ty Jaciek chcesz aby udostępniono personalia osoby nagrywającej.
Jesteś no cóż... żałosny.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 837
Dołączył: 24 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 13 Lis 2015r. 19:56  
Cytuj
Ubogomozgi zlamasie z rozdwojeniem jazni skoncz te swoje gimnazjalne spiewki o "koledze kolegi" ktory nagral film. Milo nam poznac autora tego zamieszania. Czyzbys nagle kleil poslady ze teraz ktos sprobuje sie dobrac do twojej dupy za przypal ktorego narobiles? Nagle zaslaniasz sie "prawem"? Nie przeszkadzalo ci prawo w wysuwaniu falszywych i niesprawdzonych oskarzen wobec niewinnej osoby? Wypowiadala sie tu zona osoby ktora oczerniles, jak jestes taki prawilny zuch pilnujacy porzadku na sciezkach rowerowych to napisz jej na pw swoje personalia, moze pan kropka bedzie chcialci sie odwdzieczyc? Czas wziasc na klate gowno ktorego narobiles. Moze nastepnym razem bedziesz myslal glowa a nie pedalami. Jak masz choc gramhonoru w kieszeni to napisz teraz na wykopie ze jestes zwyklym cieciem przypalowcem ktory oczernil bogu winnego czlowieka. Kajaj sie gnoju, czas zrobic rachunek sumienia.
Co do oskarzania to naprawde trzeba byc opoznionym w rozwoju zeby myslec ze wrzucenie filmu z tytulem"porzucenie psa.." na ktorym widac konkretny samochod, konkretnego psa i konkretna sytuacje nie jest oskazeniem. Gdybym wrzucil film z tytulem "kradziez w sklepie" na ktorym widnialbys ty jak wychodzisz ze sklepu z pelnymi reklamowkami to czym bylby taki film? Skoncz sie kompromitowac i zacznij myslec

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 13 Lis 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lis 2015r. 20:48  
Cytuj
Pokazujesz swoim zachowaniem tylko, że nie jesteś lepszy od tych, którzy pomówienia stosowali. Jesteś od początku chamowaty. Zastanawiałam się po godzinach Twoich wpisów czy ty przypadkowo nie jesteś jedną z takich osób, które nie pracują, siedzą w domu i tylko wylewać hejt do sieci potrafią.
A zresztą, napisałam co miałam napisać, nie będę się dla Ciebie produkować… dziękuję i dowidzenia.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 837
Dołączył: 24 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 13 Lis 2015r. 21:00  
Cytuj
Tak juz mam ze na chamstwo i skurwysyn*two reaguje tym samym. Jestem bezrobotnym glabem tu mnie masz, no chyba ze prowadze swoja firme ktora produkuje kamerki rowerowe stad robie co chce i o ktorej chce, sam juz nie wiem..

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1110
Dołączył: 20 Maja 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 13 Lis 2015r. 21:09  
Cytuj
jaciek
CYTAT
Ja uważam,że reakcja autora filmiku była prawidłowa ale może za agresywna i gwałtowna

Czytaj ze zrozumieniem to po pierwsze a po drugie
CYTAT

Feniks nie chodzi o milczenie ale jak sam piszesz od tego sa pewne sluzby

te służby nie mogą pewnych rzeczy zauważyć bo po prostu nie mogą być wszędzie gdzie coś się dzieje no chyba,że do tych służb przyją ludzi z nadprzyrodzonymi zdolnościami.
CYTAT

Znam bardzo dobrze osobę nagrywającą i wiem, że nagrywa na co dzień. Jest to dozwolone. Zobaczył niecodzienną sytuację i zareagował - tak jak pisze ludek. Trzeba być zadowolonym z postawy osób, próbujących pomóc. A to jakie były komentarze... pozostaje wiele do życzenia.

I takich nam ludzi potrzeba aby reagowali na takie i podobne sytuacje a w szczególności więcej filmików z rejestratorów samochodowych powinno trafiać na policję a bezpieczeństwo i kultura kierowców na 100% by się poprawiła.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 673
Dołączył: 13 Sie 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lis 2015r. 21:23  
Cytuj
film widziałem no i .... , gdyby właściciel psa się zatrzymał , widząc biegnącego SWOJEGO psa za samochodem nie byłoby problemu - a tak , no właśnie wyszło jak wyszło . Tu wina leży po środku - nagrywający nie powinien obrażać kierowcy ( właściciela psa) nie znająć do końca wszystkich szczegółów zajścia , a właściciel nie powinien dopuścić aby pies biegł sa samochodem po drodze bo stwarza tym samym zagrożenie na drodze dla innych uczestników , nie wspomnę że dla postronnego świadka rzeczywiście mogło to wyglądać jak porzucenie psa .Sam byłem świadkiem porzucenia psa na drodze w Burdzach i wyglądało to identycznie - no chyba że tak się wyprowadza psa na spacer po lesie .... . Nie ma co tu rostrząsać "gnoju" - a potraktować to jako nauczkę za przyszłość , bo każdemu może się to zdarzyć ....

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 837
Dołączył: 24 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 13 Lis 2015r. 21:47  
Cytuj
Feniks i ty piszesz o czytaniu ze zrozumieniem? Prosze skoncz wasc wtydu oszczedz. Przeciez napisalem ze od tego sa specjalne sluzby zeby im zglaszac takie sytuacje wiec nie produkuj mi tu supermenow.
Temat juz wyczerpany, na podsumowanie tylko napisze ze zbyt wiele osob nie docenia potegi internetu. Czasami jeden film, zdjecie, opis czy glupi komentarz moze komus naprawde nabrudzic w zyciu, dlatego nalezy powaznie zastanowic sie zanim upubliczni sie nierzetelne informacje na temat konkretnej osoby. Pozdrawiam psa kropka! Dobranoc

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1110
Dołączył: 20 Maja 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 13 Lis 2015r. 22:19  
Cytuj
CYTAT
Feniks i ty piszesz o czytaniu ze zrozumieniem? Prosze skoncz wasc wtydu oszczedz. Przeciez napisalem ze od tego sa specjalne sluzby zeby im zglaszac takie sytuacje wiec nie produkuj mi tu supermenow.

Z grzeczności pozostawię to bez komentarza.
CYTAT
Czasami jeden film, zdjecie, opis czy glupi komentarz moze komus naprawde nabrudzic w zyciu

Dlatego postępuj tak aby taki film,zjęcie czy głupi opis nie był o Tobie a wtedy Ci nie nabrudzi w życiu i nie będziesz musiał się wstydzić.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 804
Dołączył: 17 Paź 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 13 Lis 2015r. 22:28  
Cytuj
CYTAT
Ludek ty bezmozgi tepaku widze ze nie dociera do ciebie jedna wazna kwestia- jezeli chcesz kogos oficjalnie publicznie oskarzyc to wypada najpierw sprawdzic czy ktos rzeczywiscie jest winien bo mozna powaznie umoczyc samemu dupe i narobic mega problemow niewinnej osobie. W tym przypadku jezeli chcial zostac prokuratorem i sedzia w jednej osobie powinien zadac sobie pierdolony trud i sprawdzic rzetelnie sprawe. Pomysl cielaku gdyby np ktos kto widzial cie jak przechodziles z zakupami obok banku na ktory byl napad z gory oskarzyl cie publicznie ze to ty jestes bandyta bo byles w poblizu i krzywo ci patrzylo z oczu. Zanim bys sie wytlumaczyl to posiedzialbys ze 48godzin na palach i taka bylaby twoja impreza. Nie mozna od tak kogos obrzucac bezkarnie blotem. Ten palant ktory to zrobil powinien oplacic ogloszenie na lokalnych portalach i w gazetach z serdecznymi przeprosinami. To takie minimum
co ty pierdolisz idioto ? kto by odsiedział i za co debilu. Sam jesteś tępakiem i sam nie wiesz co piszesz. Nikt nikogo nie zamknął a pierdzielisz że mogli by mnie zamknąć za przechodzenia w pobliżu, czyli twoim zdaniem niemoto za to że ktoś puścił ten filmik gościa zamknęli tak ? weź ty się pierdolnij w łeb cymbale. Policja zadała kolesiowi parę pytań i się wyjaśniło, jak niby inaczej miał się ktoś dowiedzieć prawdy cymbale.

życie to nie uleczalna choroba, zawsze kończy się śmiercią :P
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 837
Dołączył: 24 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 14 Lis 2015r. 08:10  
Cytuj
Takim wolno-myslicielom jak ty trzeba podawac na tacy wyraziste przyklady ktorych i tak nie zrozumieja. Szkoda czasu, nerwow i emocji bo to i tak niczego nie zmeni. Moze gdybys znalazl sie w sytuacji wlasciciela psa twoj mozg by zakminil w czym problem. Zycze milego weekendu i pozdrawiam! Tyle ode mnie w tym temacie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 804
Dołączył: 17 Paź 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 14 Lis 2015r. 12:29  
Cytuj
CYTAT
Cieżko by mi było przerzucać cegły bo nie mam tyle sił. Nie zamiatam też ulic a dalej uważam, że autor filmiku dobrze zrobił, że nie przeszedł obojętnie.
I to normalne, że w Polsce ludzie obrzucają się błotem bez powodu więc nie wiem co to za zdziwienie nagle.
Zresztą śmieszne jest to co piszecie. Nagle właściciel psa straci kontrahentów lub nie pozyska nowych przez wpisy na portalach ? umiech
Skoro już tacy WIELCY kontrahenci sprawdzają człowieka przez portale a nie przez wiedze czy doświadczenie to i doczytają, że chłop niewinny.
Otóż to umiech Lepiej 10 właścicieli przepytać, bo w końcu korona im przez to z głowy nie spadła, niż jednego wyrzucacza pozostawić bezkarnie. Trzeba reagować a niewinnie i tak nic się nikomu nie stanie, bo sprawa zostanie dokładnie wyjaśniona. Jeśli chodzi o konsekwencje , to skoro właściciel okazał się niewinny, to tylko dobrą reklamę mu to zrobić mogło, a nie szkodę.

życie to nie uleczalna choroba, zawsze kończy się śmiercią :P
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »