NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zdrowie i uroda »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2
Fryzjer Męski, kogo polecacie?,
Posty: 188
Dołączył: 12 Lut 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 13 Gru 2015r. 17:50  
Cytuj
CYTAT
Był podobny temat. A ja szukam fryzjera, co sam zaproponuje modną fryzurę, która będzie pasować do twarzy i zna się na rzeczy. Stalowa Wola lub Rzeszów.


Myślę,że w Paryżu byś znalazł coś godnego swojej makówy.

WJ
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Gru 2015r. 17:50  
Cytuj

WJ
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1996
Dołączył: 3 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Lut 2016r. 09:47  
Cytuj
Jeszcze co do Damiana Mazura na Okrzei. Na Street View widzę, że to klitka. Najlepiej poszedłbym umówić wizytę osobiście, ale będzie tam z kim gadać, czy fryzjer cały czas zajęty i najlepiej zadzwonić?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1444
Dołączył: 18 Lip 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 29 Lut 2016r. 10:00  
Cytuj
CYTAT
Jeszcze co do Damiana Mazura na Okrzei. Na Street View widzę, że to klitka. Najlepiej poszedłbym umówić wizytę osobiście, ale będzie tam z kim gadać, czy fryzjer cały czas zajęty i najlepiej zadzwonić?


Wyborca,to dalej zarośnięty chodzisz?

Moderowano przez: sm
Prywatną dyskusję (nie związaną z tematem) proszę prowadzić na PW! Następnym razem będzie +20

"Jeden tam tylko jest porządny człowiek:prokurator;ale i ten,prawdę mówiąc,świnia"-Mikołaj Gogol
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 270
Dołączył: 12 Lis 2015r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 29 Lut 2016r. 11:53  
Cytuj
dada187 poszedleś w końcu do fryzjera czy nadal szukasz "idealnego" fachowca godnego strzyc twoją arystokratyczną główkę? potluczony

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1996
Dołączył: 3 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Marz 2016r. 18:57  
Cytuj
@Ugabuga: Nie wiem, jak założyciel tematu, ale ja szukam fachowca stylisty. Dlaczego? Powodów mam kilka:

1. Chcę zmienić fryzurę na bardziej atrakcyjną od standardowej.
2. Zdolny fryzjer prawidłowo dobierze fryzurę do twarzy. Nie znam się.
3. A nawet wymyśli coś od siebie, a nie dokładnie tak jak w katalogu.
4. Wie, co jest w modzie, co podoba się kobietom, jak poprawić wizerunek.
5. Dostrzeże problemy na głowie i znajdzie/zaproponuje rozwiązanie.

Wysłałem zapytanie do Damiana na pager. Jeśli nie odpowie, jutro zadzwonię. To klitka. On siedzi tam sam. Miał klientkę i był mocno zajęty pracą, więc nie wchodziłem, bo niedługo zamykał. W Rzeszowie jest blisko 100 fryzjerów i internauci proponują wiele zakładów. Podobno w Millenium Hall jest fryzjerka, która się zna. Czy ktoś tam był?

Poza tym większość salonów wygląda jak damska.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 43
Dołączył: 14 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Marz 2016r. 09:56  
Cytuj
Salon Creative na Porębach

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1552
Dołączył: 19 Paź 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 2 Marz 2016r. 10:03  
Cytuj
W Rzeszowie masz studio stylizacji fryzur na Kolejowej i stylistkę Natalię.

http://studio-blazkowska.pl/stylisci/

Nie jest źle ok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1996
Dołączył: 3 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Marz 2016r. 09:42  
Cytuj
Macie błąd na forum, bo udało mi się wysłać post do zamkniętego tematu. No to kontynuujemy tutaj.

CYTAT (picasso)
Witam czy jest w Stalowej Woli fryzjer, stylista ktoś kto ma pojecie o swoim zawodzie lubi to co robi ma wizje jaka fryzura pasuje do danej twarzy badz fryzura pokazana ze zdjecia nie zrobi problemu doradzi podpowie zrobi tak. A nie zapyta jak scinamy ? bez zadnej pomocy. Chodzi o męskiego fryzjera. Pozdrawiam

Jest dużo salonów typu fryzjer-stylista, ale w sieci trudno znaleźć opinię. Z tego, co się dowiedziałem:

Stalowa Wola
1. Wojska Polskiego w budynku, gdzie jest bank i siłownia

Rzeszów
2. Millenium Hall - The Stylist - kolega tam idzie za miesiąc
3. Okrzei - Damian Mazur - przetestuję go w najbliższym czasie

A może wiesz, jak wygląda strzyżenie u profesjonalisty? Jakie narzędzia i środki? Chcę, aby sam wymyślił mi fryzurę, jaka pasuje do twarzy, ale według moich wytycznych. Nie chcę żadnej kitki typu piłkarz David Beckham ani kokonu typu frontman Fortecy ani żadnej trudnej w utrzymaniu. Najlepiej bez żeli i past. Ma po prostu ładnie wyglądać i przyciągać wzrok kobiet. Nie przyniosę żadnego zdjęcia. Umówiłem wizytę u Damiana, ale on ma już swój wiek i czy zna się na fryzurach młodych osób, czy raczej starszych panów? Żałuję, że nie zacząłem od MH, bo tam pracują młodzi fryzjerzy, przechodzą szkolenia i na pewno znają obecną modę lepiej. Za późno mi kolega powiedział.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 167
Dołączył: 16 Maja 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 3 Marz 2016r. 12:20  
Cytuj
Zrób sobie tęczowego irokeza, gwarantuje że przyciagniesz wzrok kobiet.potluczony
Idź do wojska tam cię ostrzygą jak prawdziwego faceta, a nie ciote w rurkach, latająca po galeriach z reklamóweczkami w rączkach, spuszczającą się na widok sweterka od H&M itp.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1996
Dołączył: 3 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Marz 2016r. 12:12  
Cytuj
Ech, ostrzygł mnie na Hitlerjugend, po czym ułożył na pokemona. Czy ja jestem gejem pokemonem? Laski będą lecieć, ale chyba tylko pokemony. Poczekam na reakcje znajomych koleżanek, ale coś mi się zdaje, że za miesiąc wrócę do osiedlowego. W końcu on sam przyznał, że nie strzygł mnie tak źle. Co do Damiana - ma fach w dłoniach. Uwinął się ze wszystkim w pół godziny, czyli 2x szybciej. Polecam, jeśli potrzebujecie fachowca, ale jeśli macie własną wizję, to owsiakowe powiedzenie „róbta co chceta” nie ma zastosowania. Pogada z wami podczas zabiegu.

PS. Jakich bezpiecznych środków używacie do stylizacji fryzur? Widzę, że bez nich się nie obejdzie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1444
Dołączył: 18 Lip 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 4 Marz 2016r. 13:39  
Cytuj
Och,to współczuję.Miesiąc musisz męczyć się z taką fryzurą,nie patrz w lustro

"Jeden tam tylko jest porządny człowiek:prokurator;ale i ten,prawdę mówiąc,świnia"-Mikołaj Gogol
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1996
Dołączył: 3 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Marz 2016r. 13:43  
Cytuj
Nie jest źle. Na galerianki można iść umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1996
Dołączył: 3 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Kwie 2016r. 12:34  
Cytuj
Damian dobrze strzyże, ale chcę przetestować innych fryzjerów. Był ktoś w salonie w Millenium na II piętrze? Kolega tam poszedł, ale nie poleca, bo źle go obstrzygła. Może miał inne oczekiwania i tak mu się wydaje.

Edytowano: Pani Iwona z Milenium dobrze strzyże, ale Damian lepiej umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zdrowie i uroda »