NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2
Znieczulica - czy to już jakaś choroba ,
Posty: 187
Dołączył: 5 Marz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Gru 2016r. 11:24  
Cytuj
CYTAT
Dobrze ze poruszyles temat znieczulicy "wszem-obecnej",kiedys jak sie auto zepsuło i kierowca unosił maske na poboczu,zatrzymywali sie kierowcy i pytali czy moze w czyms pomóc.teraz jest tak jak opisales,kazdy dumny ze swojego "stalowego rumaka" i co tam bedzie sie zatrzymywal,pomagal -jego autko jedzie co mnie to obchodzi ze komus jego"grat" nawalił,jego problem ma pecha.


Problemem jest to, że kiedyś auta były proste w budowie i praktycznie każdy sam naprawiał. Dzisiaj co? Zatrzymasz się i możesz stać razem z właścicielem, bo na szybką naprawę nie ma szans. Co do trąbienia to typowe "buractwo".

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Gru 2016r. 11:24  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1632
Dołączył: 5 Cze 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Gru 2016r. 11:49  
Cytuj
No właśnie, w dzisiejszych czasach gdy samochód stanie na drodze pod maskę można zajrzeć tak trochę z ciekawości, żeby zobaczyć jak wygląda silnik.

Świat się zmienil, wspólne naprawianie samochodu przy drodze odchodzi w przeszłość. Zamiast tego mamy cos czego kiedyś nie było - pomoc drogowa i assistance.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 673
Dołączył: 13 Sie 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Gru 2016r. 13:22  
Cytuj
Jak komuś zepsuło się auto zawsze można zapytać czy - kierowcy nie podwieść do domu , oczywiście jeśli to w miarę blisko .
Kosmitier " Setki razy pomagałem w podobny sposób " wow - szacunek . Pracujesz na pogotowiu ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 294
Dołączył: 12 Lip 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 27 Gru 2016r. 13:28  
Cytuj
CYTAT
Kosmitier " Setki razy pomagałem w podobny sposób " wow - szacunek . Pracujesz na pogotowiu ?


Tak myślałem, poziom wypowiedzi utrzymany. Nic potrafisz sensownie odnieść się do mojej wypowiedzi to chociaż troche popyskujesz i pozgrywasz cwaniaczka.
Teraz już wiem dlaczego jedna taka sytuacja wywołała u ciebie tyle emocji. Cóż... prości ludzie tak mają.

A to gdzie pracuję, pozostawie tylko w sferze twoich domysłów i pozwolę sobie po raz kolejny zacytowac twoje słowa.
CYTAT
nie oglądaj się na innych

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 673
Dołączył: 13 Sie 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Gru 2016r. 14:02  
Cytuj
Lubisz osądzać innych , wszystko wiesz - jesteś kryształowy ,taki mądry , najlepszy i nieomylny tylko ... te 20 % ostrzeżeń jakoś niepasuje .
Przepraszam że wogóle coś napisałem na forum - bo według ciebie jest to na niskim poziomie . Konkluzja po co to czytasz i się wypowiadasz ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 294
Dołączył: 12 Lip 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 27 Gru 2016r. 15:00  
Cytuj
CYTAT
Lubisz osądzać innych , wszystko wiesz - jesteś kryształowy ,taki mądry , najlepszy i nieomylny

Ty to napisałeś, ale mimo wszystko nic z tych rzeczy.
CYTAT
tylko ... te 20 % ostrzeżeń jakoś niepasuje .

Ostrzeżenie można dostać za różne błahe sprawy, chociażby za napisanie posta pod postem zamiast edycji. No ale ok... niech Ci będzie, znalazłeś "skazę na mym forumowym licu".
I nie stawia się spacji przed kropką.

CYTAT

Przepraszam że wogóle coś napisałem na forum - bo według ciebie jest to na niskim poziomie . Konkluzja po co to czytasz i się wypowiadasz ?


Przepraszać nikogo nie musisz.
Pytasz po co czytam i się wypowiadam? Nie wiem czy jesteś tego świadom, ale do tego właśnie służy forum...

Wytknąłem Ci, może niezbyt delikatnie twoją hipokryzję i nieuzasadnione obelgi w stronę ogólnie wszystkich ludzi, a Ty się tak strasznie tym obruszyłeś i w zasadzie to nie wiem co teraz próbujesz udowodnić...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »