NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zdrowie i uroda »
Nowy Temat Odpowiedz
Szukam dobrego ortodonty, stalowa wola nisko okolice
Posty: 32
Dołączył: 2 Lut 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Kwie 2015r. 12:57  
Cytuj
witam tak jak w temacie poszukuje ortodonty ktory podejmie sie sciagniecia zeba zatrzymanego do luku w stalowej lub okolicach, kogo polecacie? chcialabym sie jeszcze zorientowac jak zmienily sie ceny aparatow ortodontycznych w roku 2015, ile placiliscie?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Kwie 2015r. 12:57  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 22
Dołączył: 13 Lis 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Kwie 2015r. 13:02  
Cytuj
Bez zastanowienia Najlepsza i najwspanialsza ortodontka w stalowej woli Danuta Bara ja do niej chodze i po wizytach jej jestem bardzo zadowolona wlasnie zeba ja tez mialam sciaganego polecamokgoodsmiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 32
Dołączył: 2 Lut 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Kwie 2015r. 13:02  
Cytuj
jak dlugo trwalo wprowadzenie zeba do luku w twoim przypadku?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 22
Dołączył: 13 Lis 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Kwie 2015r. 13:05  
Cytuj
Kasia porozmawiaj sobie z ortodontka ok Swietna kobieta ja ja znam bardzo dlugo wytlumaczy ci i doradzi powaznie umiech11 listopada 3/1 profesjonalistka super kobitka

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 32
Dołączył: 2 Lut 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Kwie 2015r. 13:08  
Cytuj
narazie mam wizyte u szoja przemyslaw w nisku zobaczymy co powie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 22
Dołączył: 13 Lis 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Kwie 2015r. 13:09  
Cytuj
jak chcesz ja ci poleciłam !pytałaś

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 22
Dołączył: 13 Lis 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Kwie 2015r. 14:44  
Cytuj
Zasowska Szoja Szeląg ale najlepsza opinie ma Pani Bara Stalowa Wola na 1 miejscu !!!!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 32
Dołączył: 2 Lut 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Kwie 2015r. 14:48  
Cytuj
skoro tak ja reklamujesz to powiedz jakie ma ceny

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 22
Dołączył: 13 Lis 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Kwie 2015r. 14:59  
Cytuj
Jak cos polecam jestes zainteresowana podalam adres idz i pogadaj zapytaj mozesz podejsc do gabinetu lub telefonicznie ta ktora podalam ci ze ejst najlepsza prosze umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 22
Dołączył: 13 Lis 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Kwie 2015r. 15:06  
Cytuj
okolo 2000 za aparat i sa wizyty ale ceny rozne zalezy co robi

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 32
Dołączył: 2 Lut 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Kwie 2015r. 15:08  
Cytuj
2000 tysiace za aparat metalowy?? chyba jakis zart, w rzeszowie 1300 a jak ma sie Rzeszow do stalowej woli

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 22
Dołączył: 13 Lis 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Kwie 2015r. 15:10  
Cytuj
2000 a okolo 1700 albo 1800 niewiem ile teraz bo juz chodze troche tak a wizyty rozne zalezy co robi !

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 22
Dołączył: 13 Lis 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Kwie 2015r. 15:12  
Cytuj
Proponuje znalesc ci adresy ortodontek w Stalowej Woli pochodzic popytac i bedziesz wiedziec !!!!!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 22
Dołączył: 13 Lis 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Kwie 2015r. 15:13  
Cytuj
tutaj ci podalam dokladnosc tlumaczenie podejscie do pacjenta jak robi !

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 490
Dołączył: 20 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 14 Kwie 2015r. 15:27  
Cytuj
CYTAT
2000 tysiace za aparat metalowy?? chyba jakis zart, w rzeszowie 1300 a jak ma sie Rzeszow do stalowej woli


Nie lamentuj. Jak tak w rzeszowie świetnie to jedz smiało. Tylko najpierw dowiedz się ile faktycznie kosztuje u Pani Bary teraz aparat a później komentuj. Druga sprawa ceny wizyt. Nawet jakby sam aparat okazał się troche droższy to potem masz 2-3 lata wizyt.
W wiekszych miastach na wszystko są cenniki także, na byle pierdołę także jak zaczniesz placic po 2x tyle za wizyty w super rzeszowie to tak przyoszedzisz, że sumarycznie dołożysz na całym leczeniu 2-3 tys jak nie lepiej, nie wspominajac o dojazdach.

Ceny wzrosły, co prawda niż jak nosiłem kilka lat temu i z tego co w wielu wypadkach widzialem to ceny kręcą się okolo 1800 za łuk. Raczej normalna cena

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 35
Dołączył: 31 Gru 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Kwie 2015r. 18:26  
Cytuj
p. Bara nie jest taka wspaniała....
2 lata temu za metalowy bylo 1500zł a taki mniej widoczny czyli 4 zęby przednie- przezroczyste zamki a reszta metalowe to koszt 1800zł
bara więcej marudzi i potrafi byc niemiła jakby robiła to charytatywnie....

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 32
Dołączył: 2 Lut 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Kwie 2015r. 22:03  
Cytuj
bara raczej odpada bo zapracowana do lipca a mi sie nie usmiecha czekac do lipca, polecacie kogos innego oprocz Bary? bo ma ona "fejm" w internetach ale jak jest w rzeczywistosci to wie tylko ten kto sie u niej leczyl. nikt wiecej nie ma aparatu????

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 67
Dołączył: 2 Cze 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Kwie 2015r. 23:08  
Cytuj
Tylko pani Ewa Krochmalska z Novamedu, przyjeżdża raz/dwa razy w miesiącu z Lublina. Nikt w stalowej nie chciał podjąć się kontynuacji mojego leczenia spieprzonego przez Zasowską - tylko pani Ewa! i zdziałała cudaumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 38
Dołączył: 19 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Kwie 2015r. 15:01  
Cytuj
warto wspomnieć o lekarzu ortodoncie Pani Oldze Szymańskiej, która jako jedyna w Stalowej woli ma najnowocześniejsze metody leczenia ortodontycznego, która na co dzień pracuje w Warszawie w Klinice VILLA NOVA". W Stalowej jest dwa razy w miesiącu, przyjmuje prywatnie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 68
Dołączył: 29 Lis 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 19 Kwie 2015r. 13:49  
Cytuj
chodze do dr Bara ale bylam tez pacjentka dr Szeląg. fakt pani Bara potrafi byc niemiła i kaprysna. Czesto spotykałam sie z sytuacja ze bezposrednio i dosadnie zwracała pacjentom uwage na temat leczenia. Zwykle z góry zakłada ze jesli coś sie odklei lub zepsuje to jest wina pacjenta bo nie stosował się do zaleceń. Z kolei pani Szelag jest bardzo mila, do rany przyłoż. Minusem u Pani Bara również fakt że nie zamyka drzwi podczas czyjejs wizyty. ludzie siedzacy w poczekalni moga zagladac do gabinetu i slysza ewentualna rozmowe, z kolei u Pani Szelag w gabinecie jest jednoczesnie 3pacjentow i panuje straszny gwar i zamęt. Z kolei Plusem pani Bara jest to że poświęca dużo czasu pacjenowi, nie zbywa, nie robi roboty na odwal. Zajmuje się pacjentem własnymi rękoma. A nie jak np Pani Szeląg która tylko dowodzi a robote wykonuja mniej doswiadczeni pracownicy. Ponadto dużym plusem jest tez fakt, że Pani Bara zna umiar odośnie cen za wizyte. Krótkie wizyty które nie wymagaja wiekszego zaangazowania sa darmowe. Wizyty kontrolne sa zdecydowanie duzo tansze niz u pani Szelag.
No i kolejny plus że gabinet pani Bary jest otwarty przez wieksza czesc roku. Nie robi sobie tyle wolnego od pracy co np Pani Szelag. Gdy tam chodziłam to wiele dni w roku bylo nieczynne. Głownie w wakacje i dlugie weekendy, czesto tez piatki lub poniedzialki. kiedy mnie jako studentce najbardziej zalezalo na wizytach w takie dni. U pani Bara nie ma takich sytuacji.
Poza tym organizacja u Pani Bara duzo lepsza. jesli mamy wizyte np na 16 to maksymalny poslizg u Pani Bara to 15 min, a w drugim gabinecie czeka sie czasem 40 min, bo jest tyle pacjentow.
Majac porownanie zdecydowanie poleciłabym pania Bara.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 32
Dołączył: 2 Lut 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Kwie 2015r. 14:15  
Cytuj
a co myslicie o Pani Mirosławie Szoja, wlasnie ona zgodzila sie mnie przyjac juz w ten wtorek po tym jak wytlumaczylam jej moj trudny przypadek, reszta kazala czekac nawet pare miesiecy a w mojej sytuacji to niemozliwe

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 55
Dołączył: 4 Sie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Lis 2015r. 16:14  
Cytuj
Dzień dobry,
Można wiedzieć ile kosztuje pierwsza wizyta u dr Krochmalskiej? Ma ktoś jeszcze jakieś doświadczenie odnośnie tej Pani?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 683
Dołączył: 30 Sie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 18 Lis 2015r. 19:05  
Cytuj
krasnal 83 majaca też wiele innych nicków,nie ukryjesz sie, Twój styl wypowiedzi i wychwalanie pani B. poznac na kilometr, daj juz spokój

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 55
Dołączył: 4 Sie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Lis 2015r. 17:22  
Cytuj
Czy orientuje się ktoś gdzie w
Stalowej przyjmuje wcześniej wspomniana Pani dr Olga Szymańska?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zdrowie i uroda »