NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zdrowie i uroda »
Nowy Temat Odpowiedz
Dobry Dermatolog!!!, Dobry Dermatolog!!!
Posty: 122
Dołączył: 21 Maja 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Kwie 2015r. 10:11  
Cytuj
Witam. Od jakiegoś czasu mam problem ze skórą. Bardzo piecze, mam uczucie ściągnięcia, swędzi, jest zaczerwieniona i bardzo reaguje, gdy wejdę do ciepłego pomieszczenia, wtedy wszystko z mojej twarzy spływa chodzi mi o makijaż i wydziela o wiele więcej sebum na czole bo posiadam cerę mieszaną. Pojawiło mi się to, gdy nadeszła wiosna. Szukam dobrego dermatologa, który mógłby mi pomóc z tym problemem ale w takim miejscu, gdzie nie byłoby schodów bo poruszam się na wózku inwalidzkim. Niestety uraz mam do dermatologów z Medicum bo jakiś czas temu Pani poparzyła mi twarz zamiast wyleczyć...proszę o poradę, może być nawet i prywatny lekarz.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Kwie 2015r. 10:11  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 981
Dołączył: 6 Gru 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Kwie 2015r. 10:36  
Cytuj
Wg mnie najlepszy jest Jerzy Maciąg. Namiary na gabinet prywatny na stronie http://www.centr(...)akt.html
Niestety nie wiem jak tam jest ze schodami (chodzę do niego na NFZ do innej przychodni); najwyżej zadzwoń i zapytaj.

Zjadł owoc z drzewa poznania i ten smak na zawsze pozostanie mu w ustach. Henry James
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 24
Dołączył: 11 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Kwie 2015r. 10:58  
Cytuj
Pan Jerzy Maciąg prywatnie przyjmuje w budynku apteki NOVA i gabinet jest na parterze. Budunek ma podjazd dla wózków.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1110
Dołączył: 20 Maja 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 9 Kwie 2015r. 14:10  
Cytuj
Czego akurat Maciąg jest najlepszy?Mi akurat nie pomógł ale i nie zaszkodził.Parę lat wstecz poszedłem do pana Kowskiego i skutki po paru tygodniach były pozytywne.Przyjmuje na NFZ w białych domach.Kolejek praktycznie nie było a teraz chyba jest tak samo.Telefon do rejestracji 156427260 czynny tylko podczas pracy gabinetu od ósmej rano i chyba tylko wtorki od dwunastej.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1140
Dołączył: 18 Lut 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 9 Kwie 2015r. 17:10  
Cytuj
Potwierdzam słowa Feniksa, Kowski wyleczył mi spory problem ze skóra na rekach ale ma jedną, ogromna wadę. Nie przepisuje badań tylko tak się mu wydaje i już. Lekarz porządny tylko jeżeli chcesz robić badania trzeba iśc do kogoś innego, kiedyś o nim nawet artykuł o tym był.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zdrowie i uroda »