NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zdrowie i uroda »
Nowy Temat Odpowiedz
Dentysta-spec od lecz kanałowe ,
Posty: 10
Dołączył: 6 Cze 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Cze 2014r. 10:27  
Cytuj
Poszukuję bardzo dobrego dentystę do leczenia kanałowego. Jeden mi zespół 4 zęby ( nie wypełnił mi kanałów do końca) i teraz są wszystkie 4 do poprawy. PILNIE poszukuje jakiegoś specjalisty od leczenia kanałowego. Proszę o opinie i namiary.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Cze 2014r. 10:27  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 217
Dołączył: 22 Lip 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Cze 2014r. 11:02  
Cytuj
Ewa Tondel-Litewka. Gabinet na ul. Brandiwckiej.

http://tondel-litewka.dentysta-stomatolog.com/

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 13 Lis 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Cze 2014r. 12:02  
Cytuj
Ewa Zielińska
u. Narutowicza 8/11

tel. 015 844 34 75

polecam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 837
Dołączył: 24 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Cze 2014r. 13:04  
Cytuj
piaskowy_ludzik wiadomość na p.w. umiech

>><> ----> Szczęście to je­dyna rzecz, która się mnoży, jeśli się ją dzieli <---- <><<
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 37
Dołączył: 16 Wrz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Cze 2014r. 13:15  
Cytuj
tez polecam Ewe Zielinska jesli chodzi o leczenie kanalowe

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 43
Dołączył: 28 Sty 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Cze 2014r. 14:18  
Cytuj
A ja polecam Dentes - wszystko zrobione bez najmniejszego bólu dla Mnie i mojej kieszeni, są strasznie elastyczi jeśli chodzi o godziny wizyt.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 499
Dołączył: 8 Cze 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Cze 2014r. 22:09  
Cytuj
CYTAT
Poszukuję bardzo dobrego dentystę do leczenia kanałowego. Jeden mi zespół 4 zęby ( nie wypełnił mi kanałów do końca) i teraz są wszystkie 4 do poprawy. PILNIE poszukuje jakiegoś specjalisty od leczenia kanałowego. Proszę o opinie i namiary.

jestem na tym samym etapie...
poprawiam, bo ten sam efekt miałam....
CYTAT
bobslayer
Ewa Zielińska
u. Narutowicza 8/11

tel. 015 844 34 75


Zgadzam się....i również polecam

Być może dla świata jesteś tylko człowiekiem,

ale dla niektórych ludzi jesteś całym światem.

/Gabriel Garcia Marquez

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 17
Dołączył: 25 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Cze 2014r. 19:16  
Cytuj
polecam ZIELINSKA przyjmuje kolo fraca .tel.158443475.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 43
Dołączył: 10 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Cze 2014r. 21:05  
Cytuj
Nie wiem, czy jest w stalowej jest jakiś fachowiec z endodoncji, ale prawdziwy specjalista jest w Mielcu, raczej dla zdrowia jest sens pojechac te 45 minut
lek.stom. Marek Tomczyk
39-300 Mielec, ul. Szalay Groele 2
tel./fax: (17) 583 44 49
kom.: 697 716 715
a tu pozostali - polecani , najlepsi w podkarpackiem endodonci

http://www.endod(...)kie.html

Pozdrawiam
B.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 12
Dołączył: 23 Lut 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Cze 2014r. 06:47  
Cytuj
Ewa Zielinska Narutwicza 8/11

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 374
Dołączył: 2 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Cze 2014r. 07:57  
Cytuj
a ja uważam, że żeby wypełnić całkowicie kanał potrzebny jest mikroskop, wybierz miejsce gdzie go mają, będziesz miał pewnośc, że kanał jest cały wypełniony

Uwielbiam dzieci!!! zwłaszcza te płci męskiej pomiędzy 20 a 40 rokiem życia
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 553
Dołączył: 5 Gru 2011r.
Skąd: Pysznica
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Cze 2014r. 08:25  
Cytuj
CYTAT
a ja uważam, że żeby wypełnić całkowicie kanał potrzebny jest mikroskop, wybierz miejsce gdzie go mają, będziesz miał pewnośc, że kanał jest cały wypełniony


Zgadzam się. W Stalowej nie mają specjalistycznego sprzętu, ja polecam Martę Kluz z Rzeszowa, wszystko na mikroskopie robi i przede wszystkim pokazuje ci, a nie jak w Stalowej musisz wierzyć na słowo czy coś jest czy nie, a często gęsto nie ma nic, tylko nadwrażliwość, ale kasę chcą robić.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 55
Dołączył: 1 Cze 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Cze 2014r. 10:04  
Cytuj
No nie mów , że w Stalowej nie ma dentysty ze specjalistycznym sprzętem. Byłaś w Dentesie, tam tez mają mikroskop i robia pantogram całej szczęki i wszystko ci pokazują co masz a czego brakuje, a najczęściej jest to źle wyleczone kanałowe tak jak u mnie i potem mi zęby się łamały. Przez takie złe leczenie kanałowe u innych lekarzy nie podam nazwiska mam w tej chwili 12 koronek i trzech zębów nie mam, muszę wszczepić implanty. Najpierw zaczęłam jeździć do kliniki Estetika do Rzeszowa, tam poziom 5*, ale ceny były powalające, po pewnym czasie zrezygnowałam bo nie wyrabiałam z kasą, szukałam w Stalowej dentysty, który podobnie leczył jak Estetika, gdzie podstawa do jakiejś diagnozy to pantogram zębów i przede wszystkim mikroskop. I znalazłam Dentes bardzo podobne metody leczenia, jednynie co to standard mniejszy niż w Estetice, bo tam w każdym gabinecie jest zawieszony na suficie telewizor i puszczają ci co chcesz, nawet możesz przynieść swój film umiech i dużo innych udogodniem, człowiek tam czuje się jak w jakimś spa. W Stalowej to Dentes a w Rzeszowie to Estetika

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 553
Dołączył: 5 Gru 2011r.
Skąd: Pysznica
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Cze 2014r. 11:49  
Cytuj
Ok no to jeden gabinet na 30 ma sprzęt, mogłam tego nie wiedzieć. Ale i tak przyznasz, że to porażka, na tak dosyć duże miasto jak Stalowa Wola. No niestety zwykle dobry gabinet wiąże się z kosztami, ale moim zdaniem na zębach nie warto oszczędzać. W Stalowej to jest ewenement, bo tutaj są ceny z kosmsu co wcale nie idzie w parze z dobrą opieką zdrowotną.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 18
Dołączył: 18 Marz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Cze 2014r. 12:49  
Cytuj
Pan Piotr Trafidło z multident leczy od dawna z mikroskopem i ostatnio reklamuje aparat do przeswietlen szczęki 3d.Pan Jacek Lupicki tez leczy z mikroskopem.U Pana szoji tez jest wysokiej klasy sprzet.Zanim zaczniesz analizować jak to w Stalowej slabo,wystarczy się dobrze porozgladac.W naszym mieście tez są gabinety na bardzo wysokim poziomie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 553
Dołączył: 5 Gru 2011r.
Skąd: Pysznica
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Cze 2014r. 13:18  
Cytuj
Pati to że mają, to nie znaczy że umią się posługiwać. Pan Trafidło to chyba się minął z powołaniem, a do Szymańskich to nawet największemu wrogowi bym ich nie poleciła, a ponoć tacy specjaliści, chyba od wykańczania uzębienia. Wiadomo, że są rożne opinie, bo czasami im się udaje jakąś dziurkę zalepić. good

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 670
Dołączył: 7 Gru 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Sie 2014r. 16:18  
Cytuj
Czy p. Zielińska przyjmuje na NFZ i czy przyjmie bez umówionej wizyty, z bólem zęba?

Dorastając w tym kraju trzeźwiejemy z marzeń - K.Ś.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 30 Cze 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Sie 2014r. 17:13  
Cytuj
Zgadzam się z Mistletoe odnośnie Szymańskich. Pan "dentysta" tak mi zęba zrobił że trzeba potem go było wyrwać- zaznaczam zrobił wcześniej jego zdjęcie i nie dopatrzył się torbieli. Ten człowiek to nie dentysta, odradzam każdemu wizytę u niego.Przez niego straciłam zęba a na naprawę powikłań po jego "wspaniałej" pracy 900 zł.Dodam że na ostatniej wizycie po kłótni z moim mężem bojąc się Skarbówki pierwszy raz dał mi paragon hehehe.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11
Dołączył: 21 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Sie 2014r. 00:17  
Cytuj
Co do Szymańskich to z całego serca [b]nie polecam[b]. Straciłam czas i pieniądze a zęby musiał leczyć inny dentysta.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zdrowie i uroda »