NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Praca »
Nowy Temat Odpowiedz
data contakt stalowa wola ,
Posty: 94
Dołączył: 21 Lut 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Kwie 2014r. 13:01  
Cytuj
z tego co czytalam to nie oplaca sie pracowac w data contakt . Bo umowx sa ciagle na zlecenie anie umowa o prace .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Kwie 2014r. 13:01  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 219
Dołączył: 16 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Kwie 2014r. 13:18  
Cytuj
Od dawna tak jest, ja przepracowałam tam cały jeden dzień, nigdy więcej smiech2 podziwiam ludzi którzy tam pracują, ja jestem cieniaszdegustowany

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1552
Dołączył: 19 Paź 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 4 Kwie 2014r. 13:27  
Cytuj
To nie pracuj jak Ci sie nie opłaca. Możesz pod mostem zamieszkać, jeśli to Ci się bardziej opłaca. Tylko nie żyj za moje podatki !

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 275
Dołączył: 17 Lis 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 4 Kwie 2014r. 14:38  
Cytuj
czortunio zawsze możesz na czarno robić i ich nie odprowadzać!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1552
Dołączył: 19 Paź 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 4 Kwie 2014r. 14:58  
Cytuj
Mam taką ochotę, myśląc, że niektórym się mózgi zlasowały.

"nie opłaca się pracować ..."

Niebywałe, jak można mieć spaczoną percepcję !

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 17
Dołączył: 23 Sty 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Kwie 2014r. 18:09  
Cytuj
Co do pracy w DataContact - odradzam.
Z umowami jest to tak jak mówisz, zlecenie płacą składki ale na normalną umowę nie licz. Praca dla ludzi z mega mocną psychiką i brakiem innych perspektyw.
Masz premię od wyników która powiedzmy nie jest zła ale jeśli np. zbyt duża część grupy z projektu na którym pracujesz osiąga wynik na premię, wtedy w połowie miesiąca automatycznie firma zwiększa limit by zapłacić dodatkowe pieniądze jak najmniejszej liczbie pracowników.
Rozmowa o pracę przyjemna, jak to z reguły kokosy i bajki, a w realu okazuje się wiadomo co.
Wytrzymałem tam dwa miesiące ale nie dziękuje, nie jest robotem i naciągaczem.

Powodzenia decyzja należy do ciebie.
Kto mówi, że praca jest ok ten kłamie, albo działa na zlecenie firmy próbując przykryć to co tam się dzieje. A rotacja pracowników bije wszystkie firmy na terenie miasta a może i powiatu xD

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1463
Dołączył: 17 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Kwie 2014r. 18:18  
Cytuj
aras, no to jeszcze nie wiesz jaka to jest praca z mega mocną psychiką ;p

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 17
Dołączył: 23 Sty 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Kwie 2014r. 18:23  
Cytuj
więc mnie oświeć

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1463
Dołączył: 17 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Kwie 2014r. 18:39  
Cytuj
oczywiście chciałam napisać "praca dla ludzi z mega mocną psychiką", ucieło mi gdzieś dwa słowa.

Zapraszam do piewszego lepszego banku (no, może poza PKO BP i jakichś tam banków spółdzielczych) czy firmy pożyczkowej - zobaszysz, jak się egzekwuje wyniki od pracowników. Czy w Data Contact każdy dzień zaczynasz i kończysz spowiedzią nt. swoich wyników, a potem w ciągu dnia jeszcze z 10 razy tłumaczysz się szefowi i szefowi szefa dlaczego masz taki, a nie inny wynik, co zrobisz, żeby mieć lepszy (zawsze jest za mało), co już zrobiłeś i dlaczego nie zrobiłeś tego, czego nie zrobiłeś i jaki będziesz mieć wynik na koniec dnia/tygodnia, ale oczywiście konkretnie, żeby potem można było zrobić jazdę, że brakuje ci kilku umów lub kilku tys.
Rozmowy z ludźmi, którzy czasem cię wyzwą i zwymyślają, to żadne obciążenie dla psychiki, możesz mi wierzyć.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 17
Dołączył: 23 Sty 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Kwie 2014r. 18:44  
Cytuj
No to powiem ci tak pracowałem w banku prawie 2 lata wiem jak jest ale tam przynajmniej płacą za wyniki i masz normalną umowę szkolenia wyjazdy imprezy firmowe itd. Nazwy banku nie wymienię. Zgodzę się z tobą jak najbardziej, ale w banku masz wyniki masz konkret kasę masz umowę a w data masz umowę zlecenie non stop a wyniki nie dają możliwości osiągania takich pieniędzy jak w banku.
Może przesadziłem w użyciu słowa mega - ale mógłbym powiedzieć, że to nic w porównaniu do prac sezonowych w rolnictwie za granicą ale to nie o to chodzi.
Poza tym człowiek przykuty przez 8 i więcej godzin do telefonu i pracujący jak robot, nie wydaje mi się to tak fajne jak piszesz.

pozdrawiam i przyznaję częściową rację.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 219
Dołączył: 16 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Kwie 2014r. 18:47  
Cytuj
Zgadzam się z przedmówcami, rozmowa o pracę byla bardzo fajna, wszystko przedstawione w superlatywach. Rzeczywistość to zweryfikowała, fakt że ja jestem słaba psychicznie do takiej pracy. Przez cały dzień z nerwów nic nie jadłam, chociaż w pierwszej godzinie pracy sprzedałam najwięcej umów. Jednak nie wytrzymywałam tego jak ludzie jechali i wyzywali przez telefon, chociaż ich rozumiałam jezyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1463
Dołączył: 17 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Kwie 2014r. 19:03  
Cytuj
aras, ale ja nie napisałam, że to jest fajna praca, bo wiem, że zarabia się niewiele i umowa to zlecenie (nie pracowałam tam, za to moja szwagierka pracuje już blisko 2 lata), odniosłam się tylko do tej "mega mocnej psychiki", bo na podstawie szczegółowych opowieści uważam, że akurat pod tym wzg nie jest źle i nie ma takiego parcia, jak w wielu innych firmach.

agusiek, a gdzie chciałabyś pracować? Teraz blisko 90% ofert pracy to usługi (zwłaszcza dla kobiet, bo dla mężczyzn jest jeszcze praca fizyczna na procukcji, w budowlance itp.) i użeranie się z klientami jest w to wpisane, nie tylko przez telefon.

SecretAgent, jeśli twoją jedyną alternatywą jest zasiłek, to wszędzie warto pracować. W każdej pracy nabywasz jakiegoś doświadczenia i nigdy nie wiesz kiedy co (albo kto) może ci się w życiu przydać. No chyba, że przebierasz w ofertach pracy to jasne, są lepsze zajęcia.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 219
Dołączył: 16 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Kwie 2014r. 19:10  
Cytuj
W tej chwili założyliśmy biznes z mężem umiech Nie boję się pracy (chociaż tak to pewnie zabrzmiało) Ja trafiłam na zły okres ponieważ byłam na projekcie NC+ i to wtedy kiedy były zdaje się te musowe emigracje klientów. Nikt nic nie wiedział, co chwilę się coś zmieniało, klienci chcieli pozywać nc+ do sądu a telemarketerom się obrywało

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1552
Dołączył: 19 Paź 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 4 Kwie 2014r. 19:58  
Cytuj
CYTAT
W tej chwili założyliśmy biznes z mężem


O. Super sprawa. A nie siąść na forum i pisać, że nie opłaca się pracować ... !

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 17
Dołączył: 23 Sty 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Kwie 2014r. 20:09  
Cytuj
bardzo fajnie podziwiać odwagę ale nie każdy chce, może i potrafi otwierać biznes.
Poza tym nie widzę związku z wątkiem opisujemy jak pracuje się w firmie data contact i jakie są tam warunki a nie o własnym biznesie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 219
Dołączył: 16 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Kwie 2014r. 20:13  
Cytuj
Dużo nas to kosztowało .. ale wracając do data contact, ogłoszenia ciągle się pojawiają, ciągle kogoś szukają ale znam osoby które pracują tam już 2 lata i chwalą sobie pracę .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1818
Dołączył: 6 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 4 Kwie 2014r. 20:22  
Cytuj
CYTAT
O. Super sprawa. A nie siąść na forum i pisać, że nie opłaca się pracować ... !


Czortunio czytaj uważnie, bo umykają Ci słowa które nadają właściwy sens wypowiedzi.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1110
Dołączył: 20 Maja 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 5 Kwie 2014r. 07:25  
Cytuj
Ciekawi mnie jak wygląda sprawa w sądzie,którą założyli byli pracownicy tej firmy.Parę lat temu było o tym głośno ale jak ucichło tak cisza do tej pory.W normalnym kraju to co wyprawiają pracodawcy jest nie do pomyślenia.Brak pracy działa niestety na ich korzyść i robią co chcą,tak samo jak okrada nas własny rząd czego przykładem był transfer kasy z OFE do ZUS i nawet tu gdzieś się zawieruszyło parę milionów,ale to nic....damy radę,trza pracować na tych złodziei żeby mieć na życie jak napisał czortunio.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 5 Kwie 2014r. 07:40  
Cytuj
CYTAT
No to powiem ci tak pracowałem w banku prawie 2 lata wiem jak jest ale tam przynajmniej płacą za wyniki i masz normalną umowę szkolenia wyjazdy imprezy firmowe itd. Nazwy banku nie wymienię. Zgodzę się z tobą jak najbardziej, ale w banku masz wyniki masz konkret kasę masz umowę a w data masz umowę zlecenie non stop a wyniki nie dają możliwości osiągania takich pieniędzy jak w banku.
Może przesadziłem w użyciu słowa mega - ale mógłbym powiedzieć, że to nic w porównaniu do prac sezonowych w rolnictwie za granicą ale to nie o to chodzi.
Poza tym człowiek przykuty przez 8 i więcej godzin do telefonu i pracujący jak robot, nie wydaje mi się to tak fajne jak piszesz.

pozdrawiam i przyznaję częściową rację.



To co się stało, że zrezygnowałeś z takiej fajnej pracy?

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 17
Dołączył: 23 Sty 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Kwie 2014r. 10:02  
Cytuj
Dostałem lepszą ofertę pracy w innym mieście więc wyjechałem tam.
Teraz wróciłem i nie wiem czy to była dobra decyzja, ale są rzeczy ważne i ważniejsze.

Zgadzam się również z kolegą który mówi o sprawie w sądzie słyszałem że cyrk na kółkach ale nie mogę potwierdzić.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 142
Dołączył: 30 Marz 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Kwie 2014r. 13:24  
Cytuj
CYTAT
Mam taką ochotę, myśląc, że niektórym się mózgi zlasowały.

"nie opłaca się pracować ..."

Niebywałe, jak można mieć spaczoną percepcję !


Popracujesz cały miesiąc po 10-12 godzin z sobotami i niedzielami, a totem dostaniesz z łaski 200 zł to i tobie percepcja sie spaczy. Życzę szczęścia w doświadczaniu rzeczywistości.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 94
Dołączył: 21 Lut 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Kwie 2014r. 18:54  
Cytuj
a z tym nie przychodzeniem do pracy lub tylko na pare godz - to dalej to funkcjonuje w data contakt ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 67
Dołączył: 21 Lut 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Kwie 2014r. 00:21  
Cytuj
Justyna pewnie tak, w tej firmie nic się nie zmienia na lepsze, a po tym poście pewnie znów będzie spotkanie i omawianie jak poprawić wizerunek firmy smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 275
Dołączył: 17 Lis 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 7 Kwie 2014r. 10:24  
Cytuj
zostawcie tą firmę samą sobie !!!!! zobaczymy co zrobi czy zwinie czy rozwinie żagle bez ludzi !!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Praca »