NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
A co tam w AUTORUDZIE piszczy?,
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Paź 2013r. 13:34  
Cytuj
Tak jak zapowiadałem, co jakiś czas podbiję temat, dla mnie jest interesujący, pewnie inni zainteresowani też się znajdą.
Pytanie do użytkownika RNI-JEŻOWE, który twierdzi że został zrobiony w wała przez salon i postanowił z nimi powalczyć.

poprzednie tematy w kótych można przeczytać o co chodzi
http://stalo(...)d=642359
http://stalo(...)e=&str=2

RNI ruszyło coś z tematem?

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Paź 2013r. 13:34  
Cytuj

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5
Dołączył: 28 Lis 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Paź 2013r. 15:59  
Cytuj
Ano ruszylo ruszylo. RNI ma wytoczony proces.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 5 Paź 2013r. 17:14  
Cytuj
No to chyba tego chciał umiech

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1738
Dołączył: 26 Lip 2009r.
Skąd: RMI
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 5 Paź 2013r. 17:30  
Cytuj
Mi autorud to moze nafikac, ja sie ich tak boje ze lo ho ho.smiech2

Po to pisze, po to podaje imiona i nazwiska tych z autorudu , i do tych oszustow wysylam maile z tematem zeby poczytali, po to zeby pozwali mnie do sadu.

A jak mnie pozwia to bede wrecz wniebowziety i wtedy po koleji wciagne w to bagno tych co pomagali Szkolakowi i NIEMCOWI tuszowac dowody przekretu, czyli kancelarie prawna z lezajska, rzeczoznawcow, i tych likwidatorow z ALIANZ


Zrozumcie mnie jak sie dorobiliscie auta i chcecie go serwisowac to jedzcie do rzeszowa lub gdzie indziej nie do autorudu w STW.

Bo jak zrobia wal na waszym aucie to im nigdy tego nie udowodnicie, bo caly hak jest w papierach (w tych fakturach co Wam daja albo i nie)

Ja do tego doszedlem bo w aucie znalazlem czesci nie zamontowane, dlatego wiem ze pod kierownictwem Niemca montuja czesci ze szrotu, i byl ten hak w papierach.

Mowilem wam??? Znalazlem kowalskiego co kupowal auto z komisu, a handlarz byl dobrym znajomym pana N z autorudu.

I kowalski dal auto do autorudu zeby mu sprawdzili wszystko, i wyszlo ze auto igielka, potem sie okazalo ze auto bylo bite i mialo cofniety licznik ,a w autorudzie to ukryli zeby handlarz mogl sprzedac.

Widzicie jak to w AUTORUDZIE ukryli, to teraz jaka macie gwarancje ze auto nie ma ciekawej histori te co AUTORUD sprzedaje.

Ja nie mam czasu ich pozwac do sadu bo jestem w FR, i lepiej byloby gdyby oni mnie pozwali.smiech2 Ja bym sie szybko zjawil


Poczytajcie tu tez ciekawie pisze

http://www.auto-(...)ze-.aspx

Jedni pija bo musza, Ja pije bo lubie, chyba ze tez juz ku.... musze!!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 103
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Paź 2013r. 10:47  
Cytuj
Przeczytałam od poczatku do końca z bardzo wnikliwą analizą, tego co eRNI przedstawia, jakie ma roszczenia wobec w/w firmy i tak się zastanawiam co dalej z tym fantem eRNI zrobił? Spoczął na laurach po wypisaniu na forum imion i nazwisk? Panie eRni co dalej? Bo jestem bardzo ciekawa....

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1759
Dołączył: 17 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Paź 2013r. 10:55  
Cytuj
boszemlotek znowu to samo, jak erni nie klamie to czemu nic nie robi w tej sprawie?? po co to walkowac od nowa??

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Paź 2013r. 11:48  
Cytuj
CYTAT
boszemlotek znowu to samo, jak erni nie klamie to czemu nic nie robi w tej sprawie?? po co to walkowac od nowa??

stecyk, jezeli Cie to nie interesuje to pomin temat,
zalozylem go tylko dlatego ze poprzednie zamkniete, a chcialbym wiedziec czy jeda z bardziej szanowanych firm z okolicy zdobywajaca gazele biznesu i diamenty forbesa laduje w chuja swoich klientow. Z tego co pisze RNI to nie tylko na czeciach ale rowniez przy sprawdzaniu auta - co jest najgorszym chyba kurestwem z mozliwych, bo komu zaufac jak nie autoryzowanemu serwisowi? Czekam z niecierpliwoscia jak sie to rozwiaze. Jeżeli RNI klamie to w pale mi sie nie miesci ze tak na siebie bluzgac daja.

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 866
Dołączył: 8 Maja 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Paź 2013r. 13:04  
Cytuj

Ifl z tego co pamiętam, to eRNI te żale wylewa bodajże od 2 lat. Od tego czasu, oprócz fali powodziowej z Francji i odwiedzin kosmitów, nic się nie stało. On nic nie zrobił z tym. "Krowa co dużo ryczy mało mleka daje" taka jest moja opinia opinia o filmie sci- fi pt. Jak eRNI doprowadził do upadku autorudu.


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Paź 2013r. 16:27  
Cytuj
Tommi ja tam nie wiem czy on wylewa zale czy nie, ale popatrz z drugiej strony. Przez 2 lata chlopek z jezowego miesza z blotem autorud, kilka osob z nim zwiazanych bezposrednio i z tego co pisze posrednio, podaje nazwiska i nazwy. Znaja jego imie i nazwisko, nie trzeba go szukac i nic z tym nie robia?
Temat na forum tez pewnie znaja, juz w 2010r wypowiedzial sie tu uzytkownik Autorud, tamten temat byl duzo mniejszego kalibru, teraz nie robia nic.

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1759
Dołączył: 17 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Paź 2013r. 17:04  
Cytuj
ifl popatrz na to z innej strony: na tym forum miesza sie z blotem roznych ludzi, rozne instytucje i zaklady i czesto bezpodstawnie. Nie wiem jak tobie ale mi jakby kto kolwiek zniszczyl paska za kilka badz kilkanascie dobrych tysi, to zamiast bluzgac w sieci dawno bym ich po sadach targal... tv, gazety i rozne inne meteody odzyskania kasy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Paź 2013r. 17:29  
Cytuj
Stecyk, inaczej jest jak na kogos wrzuca anonimowa osoba, a inaczej jak osoba ktora bez problemu mozna zidentyfikowac. Napisze kolejny raz autorud we kim jest RNI, wie od 2 lat, dlaczego go nie zgnoi?
Tu juz o pieniadze chyba dawno temu przestalo chodzic :-) Autorud traci znacznie wiecej zarowno w gotowce jak i na reputacji.

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 103
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Paź 2013r. 17:32  
Cytuj
Znając osoby, które tam pracują ( nie wszystkie). Nie sądzę aby przymrózyli oko na te zarzutu, to chyba o coś sie musi tu rozgrywać, jeśli nie wiesz o co chodzi, chodzi o kasę. Ale nie mam pojęcia, co na to eReni?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1759
Dołączył: 17 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Paź 2013r. 17:33  
Cytuj
Jak mozna erniemu wierzyc?? zamiast pisac konkretnie to oskarza polowe forum o to ze sa pracownikami autorudu, wysyla fale z FR no i kosmici. Czy powazny czlowiek takie rzeczy wypisuje?? Erni jak twierdzi ze ma takie niezbite dowody z falszowaniem dokumentow itp., to dawno wygral by z nimi. Niech sie powaznie wypowiada to moze wiecej ludzi mu uwierzy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 103
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Paź 2013r. 17:35  
Cytuj
Szczerze powiem, że nic na ten temat w w/w firmie nie słyszałam...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Paź 2013r. 17:51  
Cytuj
CYTAT
Jak mozna erniemu wierzyc?? zamiast pisac konkretnie to oskarza polowe forum o to ze sa pracownikami autorudu, wysyla fale z FR no i kosmici. Czy powazny czlowiek takie rzeczy wypisuje?? Erni jak twierdzi ze ma takie niezbite dowody z falszowaniem dokumentow itp., to dawno wygral by z nimi. Niech sie powaznie wypowiada to moze wiecej ludzi mu uwierzy.

ale tak mozna dokladnie w druga strone napisac :]
jak mozna wierzyc ze nic nie ma na rzeczy? czy powazni ludzie nie zjedliby go 2 lata temu? skoro sa czysci dlaczego tego nie zrobili?

Powaznie, masz na mysli uzywajac znakow interpunkcyjnych? polskich liter? tez bym wolal aby wszystko bylo ladnie wypuntowane, z datami, bez chaosu, emocji ale tak nie ma - co nie znaczy ze musze wszystko odrzucic :]

Stecyk zakladajac ze RNI ma racje i polozyl lage na pieniadze, to postepuje bardzo madrze :]

na podsumowanie, ja nie wiem gdzie prawda, ale chcialbym sie dowiedziec, a im dluzej to autorud przeciaga i jezeli nie ma nic na sumieniu tym bardziej jest to dla mnie niezrozumiale

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1738
Dołączył: 26 Lip 2009r.
Skąd: RMI
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 6 Paź 2013r. 18:09  
Cytuj
@kondzia tego nigdy w tej firmie nie uslyszysz, oni wszystko tuszuja i zmieniaja wersje.

A jak Kowalski jestes w AUTORUDZIE to Szkolak straszy go sadem ze pozwie kowalskiego do sadu bo on ma papiery na wykonana usluge. I tu Kowalscy daja sobie spokuj bo wiedza ze moga przegrac, i tu jest BLAD KOWALSKIEGO.

A problem jest taki ze w tych papierach jest machloj o ktorym wiedza tylko nieliczni krawaciarze, a Kowalski nie ma o tym pojecia i tu jest Kowalski pogrzebany.

Potem Wam napisze czym jest GWARANCJA na wykonana usluge i jak znow nabija w butelki Kowalskiego AUTORUD.

To co tu pisze to tego nie uslyszycie w AUTORUDZIE a wystarczy zadzwonic do NIEMCA SZKOLAKA lub NOWAKA i zapytac jaki przekret zrobili na samochodzie i jak wpadli na tym i jak tuszowali dowody.

Dlaczego wyslali papiery do ALIANZ ze szyba ze wklejona skoro w aucie byly zamontowane POLAMANE CZESCI ZE SZROTU i DRUGA BYLA ZDEMONTOWANA.

Czemu zdemontowali w aucie korytko do odprowadzania wody zapytajcie to NIEMCA

On wie w tym temacie cos.

Jedni pija bo musza, Ja pije bo lubie, chyba ze tez juz ku.... musze!!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
xyz
xyz
xyz
Posty: 68
Dołączył: 4 Lip 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Paź 2013r. 20:05  
Cytuj
Witam,
Temat śledzę od dłuższego czasu. RNI jakiś czas temu napisał, że jemu nie zależy na pieniądzach tylko zniszczeniu opinii o Autorudzie. Moim zdaniem, każdy z nas w takim przypadku wylewałby żale i nie można mieć mu tego za złe. Jego misja ma na celu zniszczenie opinii i odebranie klientów tej firmie. Z każdym postem i wypowiedzią sprawia, że coraz więcej osób go czyta i całkiem możliwe, że dwa razy się zastanowi zanim odda tam samochód do serwisu.
Drugą stroną medalu jest fakt, że Autorud jest mieszany z błotem od dwóch lat, więc RNI musi mieć dużo racji w tym co pisze bo żaden normalny przedsiębiorca nie pozwoliłby na takie mieszanie jego marki z błotem.
Pozdrawiam.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1738
Dołączył: 26 Lip 2009r.
Skąd: RMI
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 7 Paź 2013r. 18:26  
Cytuj
Teraz czytajcie co to jest gwarancja na wykonana usluge i jak Szkolak z Niemcem wyudzaja pieniadze z ubezpieczalni.

Gwarancja jest wtedy jak znajda glupiego Kowalskiego lub jego ubezpieczalnie ktora zwroci pieniadze za zla naprawe wtedy macie GWARANCJE SERWISU AUTORUDU w STW

W moim aucie zalozyli przednia szybe z NORDGLASSU, Niemiec dal na nia gwarancje. Szyba celowo z prawej strony byla niedoklejona, po dostaniu sie wody do auta przez zamontowane polamane czesci i zalaniu elektroniki AUTORUD anulowal gwarancje.

W papierach napisali ze szyba niepasuje, bo szyba jest z nordglasu i nie jest orginalna,i gwarancje anulowali i zadali pokryc koszty naprawy wyceniajac koszt naprawy na prawie 5tys zl.

A ze jelen czyli ALIANZ sie znalazl to koszty pokryl.

Zadzwoncie do stw do NORDGLASS i zapytajcie na ile oni lat daja gwarancje na te szyby i jakosc wykonania. Juz wam powiem DOZYWOTNIA GWARANCJE DAJA, a AUTORUD daje tylko w dniu odbiory auta z serwisu i tylko wtedy jak wie ze jelenia znalezli co pokryje koszty.

Tak jak pisalem AUTORUD anulowal gwarancje bo szyba byla nie orginalna i nie pasuje po czym wyludzil 5tys z ALIANZ , to ponownie ta sama szybe co nie pasowala wstawili, i ta szyba juz pasowala razem z orginalnym niepolamanym podszybiem.


Taka macie panowie gwarancje na wykonanie uslugi w AUTORUD. Tak nabijaja KOWALSKICH w bambuko z gwarancja

Kiedy AUTORUD mnie pozwie to niewiem, bo jest taka sprawa ze GORSKI I SOBILO nic nie wiedza jakie przekrety w AUTORUD na samochodach robi SZKOLAK i jego spolka. Bo nigdy ani SZKOLAK ani moj PRAWNICYNA nie chcieli zebym sie spotkal z GORSKIM Zawsze wymyslali ze Gorskiego i Sobily nie ma bo sa w delegacji.

Teraz pochwalcie sie Ci ktorze serwisowali auto w autorudzie i czy wam zwrocili czesci zuzyte.

Oni nie zwracaja zeby nigdy Kowalski do niczego nie doszedl.

Jedni pija bo musza, Ja pije bo lubie, chyba ze tez juz ku.... musze!!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1738
Dołączył: 26 Lip 2009r.
Skąd: RMI
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 8 Paź 2013r. 18:56  
Cytuj
Teraz zluchajcie krawaciarze z serwisu autorud w STW bo napewno to czytacie

Panie NOWAK jak wydawales zepsute auto 27grudnia z wykasowanymi kontrolkami uszkodzen to za plecami Szkolaka mowiles zeby sprawe kierowac do sadu bo auto jest tak zepsute ze sie nie da naprawic.

A juz w obecnosci Szkolaka ktory mnie straszyl sadem ze opisuje cos na internecie, juz mowiles co innego. Ze Wy sadu nie chcecie.

Po przekrecie z 4 stycznia zmieniles juz calkowicie zeznania, ze auto juz bylo zepsute 4pazdziernika.

Przed sadem proponowal bym wam jednolita wersje ulozyc.

Tak jak mowilem 5stycz ze ja jeszcze wroce ale ja nie bede podawal was do sadu tylko Wy mnie.

A ja wtedy w sadzie przedstawie jak to wy AUTORYZOWANA STACJA VW nabijacie w butelkie klijentow, i dlaczego nigdy Kowalski nie mial szans.

A zeby bylo smiesznie to wciagne tez kancelarie prawna z LEZAJSKA bo to byla spolka z Wami. Bedziecie miec 2adwokatow.smiech2

Ciekawe czy zmieniliscie adwokata z Rzeszowa KONRADA KROWIAKA tego ktorego zrobiliscie w h...., on mily facet w rozmowie tel.


A Wy kowalscy zrozumcie mnie, Wy nigdy nie wygracie z AUTORUDEM bo caly machloj jest w papierach i tu jestescie na przegranej sprawie z kazdej strony, dlatego Ja musze stanac z nimi do walki, bo roztrzaskalem ten machloj jaki stosuja KRAWACIARZE i ujawnic go w sadzie i wtedy zobaczymy czy KRAWACIARZE sa nie tylkalni, czyli SWIETE KROWY.

Zobaczymy czy takie SWIETE KROWY sa.

Jedni pija bo musza, Ja pije bo lubie, chyba ze tez juz ku.... musze!!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 103
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Paź 2013r. 19:23  
Cytuj
yhymm, Ja jestem ciekawa, jak to sie potoczy dalej i jaki będzie finał tej imprezy. Przepychanki na forum, wytykanie nie pomaga, co dalej? Hmm....

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1738
Dołączył: 26 Lip 2009r.
Skąd: RMI
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 8 Paź 2013r. 19:33  
Cytuj
Co dalej?? Zapytaj Szkolaka. Ja nie mam czasu ich pozywac do sadu.Ale jak kiedys mowilem Oni straca miliony

Jedni pija bo musza, Ja pije bo lubie, chyba ze tez juz ku.... musze!!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 129
Dołączył: 13 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Paź 2013r. 21:12  
Cytuj
Ja chyba podziękuję za korzystanie z usług tego serwisu nie wiemnie wiemnie wiem

Lepiej nie ryzykować. Dziwi mnie, że autorud nie próbuje wyjaśnić sytuacji - nie koniecznie w sądzie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 43
Dołączył: 28 Sty 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Paź 2013r. 22:43  
Cytuj
A ja korzystam Z serwisu i jestem zadowolony . Wszystko zawsze na czas i bez zbędnych pytań.Serwisuje flotę firmy oraz auta moje i żony, zaznaczam że flota należy do naszej firmy .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 6
Dołączył: 24 Kwie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Paź 2013r. 23:12  
Cytuj
CYTAT
Serwisuje flotę firmy oraz auta moje i żony,


Na takich zarabiają potluczony Kroją i łoją - jak w każdym ASO smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 290
Dołączył: 31 Gru 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Paź 2013r. 06:09  
Cytuj
CYTAT

Na takich zarabiają potluczony Kroją i łoją - jak w każdym ASO smiech2

a ty mając swojego nowego passata,golfa żony,2 craftery,i 3 firmowe transportery gdzie pojedziesz serwisować?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »