NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 3 »
Który salon fryzjerski warto odwiedzić? , Chciałabym poznać Wasze opinie o fryzjerach, cenach itp.
Posty: 1
Dołączył: 16 Wrz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Kwie 2013r. 18:48  
Cytuj
jestem zainteresowana konkretnie farbowaniem włosów. Ciekawa jestem cen, salonów i Waszych doświadczeń. Gdzie polecacie a do jakiego salonu lepiej się nie zbliżać? ;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Kwie 2013r. 18:48  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10
Dołączył: 11 Lut 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Kwie 2013r. 22:38  
Cytuj
Unikać salonu fryzjersko-kosmetycznego Olivia przy Al.Jana PawłaII chyba 13A w takim żółto niebieskim budynku Nie dosyć że kobiety te nie mają pojęcia o niczym to jeszcze brak im kultury i są bezczelne zwłaszcza właścicielka.Mi spalono włosy choć miał to być styling i mówiłam że piecze mnie skóra to stwierdziły ze tak ma być A potem włosy odłamywaly się przy nasadzie a za 3 tygodnie miałam brać ślub Uratowały mnie panie z salonu U Moniki w białych domach które w miarę możliwości zamaskowaly moje braki włosów. Z kolei koleżanka farbowala wlosy u Olivii i nie dosyć że kolor był fatalny to zaczęły wypadać jej włosy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 148
Dołączył: 10 Marz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Kwie 2013r. 08:37  
Cytuj
A czy ktoś miał do czynienia z p. Markiem Bembenkiem?
Obiło mi się coś uszy, wiec chciałabym zasięgnąć opinii tych, którzy skorzystali z Jego usług (chodzi o strzyżenie tylko)

-narkoza płatna czy na NFZ? -Na NFZ, doktorze -AAAaaa, kotki dwa, szarobure obydwa...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 245
Dołączył: 7 Paź 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Kwie 2013r. 11:07  
Cytuj
~replika

Miałam do czynienia i już więcej moja noga nie stanie u Niego w zakładzie. Miałam włosy do łopatek a chciałam jakąś fajna fryzurę łatwą w modelowaniu. Włosy skrócił mi a raczej wycieniował do ramion do tego grzywka coś jak tulipan powycinana jakieś strzępienia. Nigdy więcej tylko siąść i płakać było. sciana

Siostra była z ciotką i jej córką 3 lata temu to za 3 ścięcia i 2 farbowania (plus jakieś szampony)zainkasował 700zł a efektu żadnego.:szok:

Na prawdę nie rozumiem tych zachwytów nad MB.zaklopotany

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 49
Dołączył: 4 Paź 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Kwie 2013r. 12:03  
Cytuj
A ja nie rozumiem narzekań na salon MB. Sama tam chodzę, nie jakoś regularnie ale jak akurat moge sobie na to pozwolić. Zawsze wcześniej ustalam co ma zostać zrobione na mojej głowie, w czym dobrze będę wyglądać. I ani razu nie wyszłam niezadowolona. Jak ktoś idzie i zdaje się tylko na fryzjera i nie interesuje się tym co mu robią na głowie to później może być rozczarowany. No i jak się komuś fryzura nie podoba to przecież może to powiedzieć, zawsze można coś zmienić, poprawić. W salonie do fryzjera: och, ach jest fantastycznie a później narzekanie na forum...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 148
Dołączył: 10 Marz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Kwie 2013r. 12:18  
Cytuj
Dziękuję za odpowiedzi. Spodziewałam się rozbieżności, ale o to w końcu chodziłoumiech Nie chce niepotrzebnie wydawać kasy, także cenię sobie wszystkie opinieumiech

Plaza, a jaki jest koszt strzyżenia u tego Pana? 700 stów za 3 strzyżenia i 2 farbowania + zakupy to, poprawcie mnie jeśli się mylę, nie jest jakaś powalająca kwota...
Zwłaszcza, że w salonach fryzjerskich głupia pasta modelujaca potrafi kosztować 80zł, a co dopiero jakiś zestaw szamponów... Byle gdzie farbowanie powyżej 100 zł na krótkich włosach, na długich często powyżej 200...

-narkoza płatna czy na NFZ? -Na NFZ, doktorze -AAAaaa, kotki dwa, szarobure obydwa...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 269
Dołączył: 29 Lip 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Kwie 2013r. 12:23  
Cytuj
CYTAT

Zwłaszcza, że w salonach fryzjerskich głupia pasta modelujaca potrafi kosztować 80zł, a co dopiero jakiś zestaw szamponów... Byle gdzie farbowanie powyżej 100 zł na krótkich włosach, na długich często powyżej 200...


Dokładnie, sama zamawiam dla siebie kosmetyki w salonie fryzjerskim i za szapmon, odzywkę i maseczke wydaje ok 300 zł. więc nie jest to powalająca kwota.

A jesli chodzi o salon to polecam Primadonne w salonie Prima.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 49
Dołączył: 4 Paź 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Kwie 2013r. 12:38  
Cytuj
Za farbowanie na włosach do ramion płacę do 200 zł, ze strzyżeniem, moja siostra na trochę krótszych robiła jeszcze jakieś pasemka i chyba 170 płaciła. Nie pamiętam jakie dokładnie są ceny, na stronie niestety nie ma cennika ale jest on w samym salonie. Ogólnie ceny nie są tak powalające w porównaniu z salonami np w Krakowie czy Warszawie. umiech I farby mają bardzo dobre, u mnie kolor naprawdę długo się trzyma. umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 36
Dołączył: 2 Gru 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Kwie 2013r. 13:21  
Cytuj
Ja polecam p.Wojtka z niska i jego studio, wyluzowany klimat, fajna atmosfera a na włosach działa cuda umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 148
Dołączył: 10 Marz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Kwie 2013r. 13:24  
Cytuj
a jakieś szczegóły dotyczące p. Wojtka?
co? gdzie? Jak? Jakaś strona internetowa, namiary, nazwa salonu, cokolwiek... umiech

-narkoza płatna czy na NFZ? -Na NFZ, doktorze -AAAaaa, kotki dwa, szarobure obydwa...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 245
Dołączył: 7 Paź 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Kwie 2013r. 17:18  
Cytuj
Szampon był jeden (bo się dowiedziałam) i to buteleczka 50ml.
Więc za podcięcie u jednej osoby 2cm włosów i pasemka(włosy króciutkie) u dwóch za 700zł to nie mówcie, że to nie jest mała kasa. Tym bardziej, że to było 3 lata temu.
Nie było żadnych zaskakujących metamorfoz jak na takiego stylistę.

Lepiej uważajcie podczas ścinania, bo jak poprosicie o podcięcie to z włosów do pasa zostanie długość do ramion.
Podczas mojej wizyty dziewczyna prosiła tylko o podcięcie max 5cm a ściął ponad 20. Nie wiem jak zakończyła się ta sytuacja bo już wychodziłam ale panna była zła bardzo.
To jeszcze za czasów kiedy przyjmował w blaszaku koło społem.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 49
Dołączył: 4 Paź 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Kwie 2013r. 20:29  
Cytuj
Najpierw napisałaś: "Siostra była z ciotką i jej córką 3 lata temu to za 3 ścięcia i 2 farbowania (plus jakieś szampony)zainkasował 700zł a efektu żadnego." a póżniej: "Więc za podcięcie u jednej osoby 2cm włosów i pasemka(włosy króciutkie) u dwóch za 700zł to nie mówcie, że to nie jest mała kasa." Zdecyduj się. Ile w końcu było tych cięć i farbowań? Zdecyduj się Dziefczynko.... I po ponad 200 zł na osobę (nie licząc tego szamponu) to wcale nie tak dużo jak na dobry salon. Jak kogoś nie stać to na pewno znajdzie coś tańszego i równie dobrego.
Z tego co pamiętam 3 lata temu Pan Marek miał już całkiem dobrą pozycję na rynku więc nie ma co się dziwić cenie. Jak nie ma cennika to zawsze warto zapytać i się upewnić.
Buteleczka 50ml dobrego firmowego szamponu może sporo kosztować. Na pewno podał im cenę przy kasowaniu, mogły powiedzieć: nie, dziękuję.
Jak Ci sie nie podoba to nie chodź do Studia MB.
Ja tam zawsze byłam zadowolona. Moje siostry też. smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 245
Dołączył: 7 Paź 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Kwie 2013r. 20:46  
Cytuj
Wiem ile było cięć, ile farbowań i ile szamponów.
Skoro napisałam, że 2 osoby miały włosy króciutkie to chyba łatwo się domyślić, że nożyczkami długo się nie namachał.
No i oczywiście, że nie będę tam nigdy chodzić bo takich fryzjerów-stylistów to omijam szerokim łukiem.
Po to jest także forum, żeby wyrazić swoją opinię.
Skoro ktoś zadał pytanie o MB to zapewne chce przeczytać wszystkie opinie a nie tylko same superlatywy...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 21
Dołączył: 10 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Kwie 2013r. 21:02  
Cytuj
Polecam Panią Natalię z salonu Metamorfoza. Od dłuższego czasu robi mi pasemka na bardzo długich włosach i jestem bardzo zadowolona. Mają bardzo dobre kosmetyki bo nie niszczą włosów. Ja za pasemka (teraz juz tylko odrosty) i ścięcie płace 170 zł.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 339
Dołączył: 3 Paź 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Kwie 2013r. 21:07  
Cytuj
ja polecam salon Madame na białych blokach,
tutaj masz stronę i cennik http://salonmadame.pl/cennik.html
ja za ścięcie i farbowanie (kolor z jaśniejszymi refleksami) zapłaciłam 80 zł, super podejście do klientek i zadowolenie gwarantowane ;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 36
Dołączył: 2 Gru 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Kwie 2013r. 11:50  
Cytuj
a ja polecam p.Wojtka
http://estudio-urody.pl/oferta.html

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 59
Dołączył: 27 Lut 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Kwie 2013r. 12:25  
Cytuj
salon MB ma farby i strzyżenie na najwyższym poziomie. Byłam tylko niestety 3 razy bo takie luksusy są nie na moją kieszeń ale raz na jakiś czas kobieta powinna sobie pozwolić pójść do takiego salonucool girl;) polecam szczególnie dziewczynom, które chcą metamorfozyumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 33
Dołączył: 11 Cze 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Kwie 2013r. 15:27  
Cytuj
Ja od lat chodzę do Grażyny Trzuskot i jestem zadowolona bo zanim do niej trafiłam to eksperymentowałam i przeważnie nie byłam zadowolona. Nie będę przesadnie chwalić bo wiadomo, że ile ludzi tyle opinii ale ma dużo klientek i trzeba się wcześniej umawiać.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 28
Dołączył: 28 Kwie 2013r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 28 Kwie 2013r. 18:02  
Cytuj
CYTAT

Moja koleżanka była i mi nie polecała, ale co osoba to zdanie.
Ona ma proste włosy równe, po podcięciu nie mogła sobie z nimi poradzić tak się nie chciały układać, bo źle ścięte.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11
Dołączył: 21 Sty 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Kwie 2013r. 18:14  
Cytuj
witam polecam pania Gosie na metalowców zna sie na farbowaniu i na scieciu ale niepolecam zakładu fryzjerskiego w nisku U WIOLI masakra sciecie włosów i pasemka to masakra niedosc ze wycieła mi w jednym miejscu to zamiast pasemek były placki krowie i tylko uwielbia ta pani pogaduchy i wiecznie przez telefon gada wiec U WIOLI W NISKU NIE POLECAM najlepiej spróbój napisac ogłoszenie na stalówce i osoba prywatna zrobi ci lepiej niz w tych salonach

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1738
Dołączył: 26 Lip 2009r.
Skąd: RMI
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 28 Kwie 2013r. 19:05  
Cytuj
Moja zona sprawy fryzjerskie zalatwia w Mielcu na hali U LAURY.

Od 5lat tam jezdzi czasami i Ja i zadnych problemow nigdy nie bylo.


Jak sie samemu nie wie co sie chce to tak potem wychodzi.

Jedni pija bo musza, Ja pije bo lubie, chyba ze tez juz ku.... musze!!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
bzk
bzk
bzk
Posty: 904
Dołączył: 28 Kwie 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Kwie 2013r. 20:22  
Cytuj
salon fryzjersko-kosmetyczny felicita na bialych blokach obok pizzeri rustica 2. fajne mile dziewczyny zawsze cos doradza. niewysokie ceny maja. dosyc czesto rozne promocje

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 28
Dołączył: 28 Kwie 2013r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 29 Kwie 2013r. 12:50  
Cytuj
CYTAT
... niepolecam zakładu fryzjerskiego w nisku U WIOLI masakra sciecie włosów i pasemka to masakra niedosc ze wycieła mi w jednym miejscu to zamiast pasemek były placki krowie i tylko uwielbia ta pani pogaduchy i wiecznie przez telefon gada wiec U WIOLI W NISKU NIE POLECAM ...

Dziwne, że przy takiej ilości zakładów ten jeszcze prosperuje, no ale Ty byłaś raz, ja też i może dlatego.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 642
Dołączył: 24 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Kwie 2013r. 13:15  
Cytuj
CYTAT
Ja za pasemka (teraz juz tylko odrosty) i ścięcie płace 170 zł.


ja za to samo płacę 60 :szok:

Nigdy nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11
Dołączył: 21 Sty 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Kwie 2013r. 15:08  
Cytuj
no akurat ja miałam po drodze i byłam ze 3 razy ale juz niepójde tam nigdy a co KRATKA byłas tam i co tez ta pani wiecznie gada przez telefon i powinna juz go dawno zamknac

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 3 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »