NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 »
jakiego mechanika polecacie do VW,
Posty: 1738
Dołączył: 26 Lip 2009r.
Skąd: RMI
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 21 Marz 2013r. 18:49  
Cytuj
Jezeli masz auta flotowe to mozesz oddac do AUTORUD w STW, Nie mylcie AUTORUD W Rzeszowie a w STW bo to niby dwa serwisy P.Gorskiego ale w AUTORUD w STW robia przekrety na samochodach.


W moim pod kierownictwem N. zamontowali podszybie ze szrotu, korytko do odprowadzaniawody zdemontowali i szybe nieprzykleili w rogu z prawej strony.


Po co to zrobili to Wam opisze.




Dlaczego szyba z prawej strony byla nieprzyklejona? to bylo celowe zagranie autorudu.

Szyba nieprzyklejona byla po to, ze jakby autorud w gowno wpadl na przekrecie to poto zeby sie bronic i zeby sie tlumaczyc ze szyba byla nieorginalna to dlatego nie pasowala.

W ten przekret jest zamieszany N. i mechanicy.

AUTORUD W STW waly kreci na samochodach a zle przyklejona szyba byla po to zeby mnie oszukac i ubezpieczalnie. Oszukali ubezpieczalnie ALIANZ ale mnie nie oszukali.


Zapytajcie N. dlaczego zle przykleili szybe i dlaczego zdemontowali korytko????


Pozdrawiam PSYHOL.

Stefan po to pisze zebyscie Wy wiedzieli na co mozecie wpasc oddajac auto do autorudu. Niekazdy wie co tam sie dzieje.

W przypadku mojej szkody AUTORUD OSZUKIWAL wszystkich ubezpieczalni,e swojego adwokata, mojego adwokata tylko jakos niemogli oszukac mnie.


Moderowano przez: sm

Nie używamy nazwisk ...

Jedni pija bo musza, Ja pije bo lubie, chyba ze tez juz ku.... musze!!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Marz 2013r. 18:49  
Cytuj

Jedni pija bo musza, Ja pije bo lubie, chyba ze tez juz ku.... musze!!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1738
Dołączył: 26 Lip 2009r.
Skąd: RMI
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 24 Marz 2013r. 16:07  
Cytuj
Kiedys ktos z was napisal ze odbierajac auto z autorudu to w serwisie juz zamawiaja turbine bo wiedza ze klijent ponownie wroci z uszkodzona turbina i beda rzezbic klijenta lub jego ubezpieczalnie z kasy.

I ten ktos mial racje.

W tym AUTORUDZIE W STW kreca waly na samochodach.


Na moim aucie Ci z AUTORUDU zrobili przekret zeby celowo uszkodzic elektronike, zeby potem rzezbic z kasy moja ubezpieczalnie

Macie znajomych mechanikow albo popytajcie ASO ile kosztuje wymiana elektroniki w aucie passat B6. Ja Wam odpowiem okolo 20tys albo wiecej .

Zapytajcie N. dlaczego zdjeli korytko odprowadzania wody??? Ja Wam odpowiem ZDJELI PO TO BO POD KORYTKIEM BYL KABEL DO PODPIECIA DO KOMPUTERA I STEROWNIKI;

W AUTORUDZIE waly kreca na autach zeby rzezbic klijentow z kasy, a na moim aucie WPADLI JAK SLIWKA W KOMPOT.

I w moim aucie udalo im sie uszkodzic elektronike, tylko ze ja znalazlem przyczyne, na poczatku tez sie nabralem na ta szybe, ale tam byly zamontowane czesci ze szrotu i czesc zostala zdemontowana, po to zeby sobie woda kapala po tych sterownikach i tym kabelku.

Po to byla ta CELOWO SZYBA NIEDOKLEJONA zeby sie ratowac jak beda w gownie.

W tych machlojach jest odpowiedzialny N. MECHANICY (potem N. zostal odsuniety) i dalej krecil machloje N. DIAGNOSCI RZECZOZNAWCY NIEZALEZNI i glowny kierownik S. i moj prawnik (to S. z moim prawnikiem wymyslili przekret 4stycznia)

W mojej obecnosci w domu rzeczoznawca NIEZALEZNY S. (znajomy tych z AUTORUDU) wpisal w papierach ze w aucie sa zamontowane czesci ze szrotu, te papiery nigdy nie dotarly do ubezpieczalni, a za moimi plecami 3tyg pozniej zrobili ogledziny w AUTORUDZIE i ponownie byl S., ale juz w papierach napisal co innego,ze ja go oszukalem a przyczyna to byla zle wklejona szyba bo ja taka wybieralem. O czesciach ze szrotu juz nie napisal nic.

Dlatego moj prawnik ktory mnie oszukiwal, zawolal na bok S. i mu powiedzial ze PRZESADZILI Z TYM PROTOKOLEM

Tak rzeczoznawca NIEZALEZNY Sudol oszukal ubezpieczalnie zeby ratowac d... autorudowi.

Panowie przeciez nikt w takie bzdury nie uwiezy zeby przez zle wklejona szybe uszkodzilo elektronike.


Z autorudu pewnie to czytaja, czyta tez to i pewnie policja, i wy forumowicze i z innech ASO i serwisow.

To sie nie nadaje do sadu, (bo w sadzie adwokaci beda sie przekamarzac kto ma racje.)To sie nadaje TYLKO do TV i gazet i zeby jakis URZAD np UOKiK sie wziol za kontrole tego serwisu.

Zglosilem to do tv to dziennikarz z TVN do mnie napisal tylko ze mnie nie ma w pl i niemam tego jak zaczac.

Rozumiecie??? W AUTORUDZIE CELOWO USZKADZAJA klijentom samochody zeby po jakims czasie jak klijent wroci z usterka do nich to zeby rzezbic ubezpieczalnie lub klijenta z kasy.

Dlatego zamontowali w moim aucie czesc ze szrotu druga zdemontowali zeby woda uszkodzila elektronike, i tak uszkodzilo elektronike ze juz nie potrafili jej zrobic dlatego oddali mi auto z wykasowanymi kontrolkami ale samochod niemial hamulcow abs itp.


A potem S. niechcial przyjac tego auta, a w papierach Nowak wpisal ze ja sie niezgadzam na naprawe u nich ze bede szukal innego serwisu. Wine AUTORUD zawsze zwala na klijentow a w tym im pomagaja rzeczoznawcy NIEZALEZNI z okolic np Sudol.

Tak sie dorabiaja na przekretach. Tam takie waly odstawiaja ze nawet sam wlasciciel S.G. niewie

HEHE z powazaniem PSYHOLsmiech2


Moderowano przez: sm

Nie używamy nazwisk ...

Jedni pija bo musza, Ja pije bo lubie, chyba ze tez juz ku.... musze!!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 124
Dołączył: 26 Maja 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Marz 2013r. 18:24  
Cytuj
ogarnij się PSYHOLU mlotek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 43
Dołączył: 28 Sty 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Marz 2013r. 18:44  
Cytuj
Sienkiewicz,Lem ,Szymborska - bujcie się

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 131
Dołączył: 25 Marz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 25 Marz 2013r. 09:32  
Cytuj
Serwis na Brandwickiej jest ok robia tylko Audi i VW spróbój tam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 132
Dołączył: 1 Maja 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 25 Marz 2013r. 12:55  
Cytuj
CYTAT
Serwis na Brandwickiej jest ok robia tylko Audi i VW spróbój tam


no i ceny jak w aso...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1738
Dołączył: 26 Lip 2009r.
Skąd: RMI
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 26 Marz 2013r. 18:22  
Cytuj
edison nie patrz na ceny. Drozszego serwisu od AUTORUD w STW na podkarpaciu nie ma.


Mowilem Wam ze to roztrzaskam, co niektorzy wyzywali mnie ze sie gowna ojadlem ze jezowe sie smieje ze mnie. Ale mnie to ......

Chcieliscie zebym podal aso ktore tak mnie oszukalo jak jestem taki pewny, ale chyba nikt z was nie pomyslal ze az tak to rozwiaze.

Wiec podaje jest to SERWIS AUTORUD W STW pod kierownictwem S. i N.

Zanim oddacie swoje AUTO do AUTORUD W STW to wiec jeszcze raz Wam mowie.

W AUTORUD W STW pod kierownictwem N. celowo uszkadzaja auta klijentom zeby wyludzac kase z ubezpieczalni. A na moim wpadli jak sliwka w kompot.

Panie S., N., N., jezeli to czytacie i macie jakies ale do tego co napisalem, to kierujcie sprawe do sadu.

Ja bede mial czas to zglosze to do prokuratury.


Moderowano przez: sm

Nie używamy nazwisk ...

Jedni pija bo musza, Ja pije bo lubie, chyba ze tez juz ku.... musze!!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 124
Dołączył: 26 Maja 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Marz 2013r. 19:54  
Cytuj
no to idź w końcu do tego sądu a nie na forum tylko pier****** mlotek

I nigdy mnie nie przekonasz, że to oszuści. Moje auto zawsze wraca od nich bez usterek z którymi do nich się zgłaszam!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 806
Dołączył: 30 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 26 Marz 2013r. 20:51  
Cytuj
CYTAT
no to idź w końcu do tego sądu a nie na forum tylko pier****** mlotek

I nigdy mnie nie przekonasz, że to oszuści. Moje auto zawsze wraca od nich bez usterek z którymi do nich się zgłaszam!


Ja bym w serwisie tej firmy nie zostawił do naprawy starego malucha. Tobie mogę tylko pogratulować , musisz być bardzo bogaty skoro oddajesz tym ludziom ciężkie pieniądze za byle przegląd.
A RNI to wg mnie przyjął taką taktykę. Obrzuca ich inwektywami na forum licząc na to ,że to oni go pozwą za szarganie dobrego imienia firmy ( tzw. pomówienie). Wtedy to oni by musieli udowadniać w sądzie ,że rzeczy o których pisze nie miały miejsca.

A tak w nawiązaniu do tematu wątku, to pomijając ASO VW , nie polecam Gońskiego ( koleś za dużo gada i chyba ma trochę za duże mniemanie o sobie ).

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1738
Dołączył: 26 Lip 2009r.
Skąd: RMI
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 26 Marz 2013r. 22:11  
Cytuj
Kolejny oszust to Nowak. To pod jego kierownictwem wykasowali bledy w samochodzie, i wydali mi auto z ukrytymi uszkodzeniami.

Marek po to pisze zebyscie wiedzieli jakie przekrety na samochodach pod kierownictwem N, N. I S. robi AUTORUD.

To sa zwykli oszusci ktorzy oszukuja klijentow. Na moim aucie zrobili przekret i wpadli na tym.


Kolejny oszust to glowny kierownik serwisu S.

To on razem z moim prawnikiem zrobili przekret 4stycznia i wyslali falszywe papiery do prawnika ktory reprezentowal AUTORUD i do ubezpieczalni.

A zebym ja sie nie domyslil to wymyslili pseudoogledziny ktore zakonczyly sie po minucie jak wspomnialem o czesciach ze szrotu.

Jedni pija bo musza, Ja pije bo lubie, chyba ze tez juz ku.... musze!!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1738
Dołączył: 26 Lip 2009r.
Skąd: RMI
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 27 Marz 2013r. 18:11  
Cytuj
Mowilem Wam ze to chytrusy.

Wiec Wam powiem. Mialem maja kolizje, ja niebede Wam nic ukrywal.

Koszt naprawy to ponad 23tys zl. Tyle AUTORUD dostal z ubezpieczalni COMPENSA do tego Ja im doplacilem ponad 7tys.

W sumie AUTORUD dostal ponad 30tys. Ale to chytrusy i bylo im malo chcieli wiecej, wiec zrobili przekret na tych czesciach ze szrotu.

Co ich zgubilo???? Zapomnieli wyciagnac te czesci zdemontowane. orginalne zostawili w aucie.

Po tych czesciach doszedlem ze Wy w autorudzie zamontowaliscie czesci ze szrotu.

Jak czytasz N. to sluchaj.

Ty byles odpowiedzialny za sprawy lakiernicze i wymiene szyby.

To pod Twoim kierownictwem

-celowo niedokleiliscie szybe
-zamontowaliscie podszybie ze szrotu
-zdemontowaliscie korytko odprowadzania wody.

Ty oszukiwales ALIANZ ze przez szybe zle wklejona woda sie wlala.

Co napisal SU.??? Zamontowane czesci pochodz ze szrotu

Co napisal R.??? Czesc profesjonalnie poklejona i dopasowana do auta.

Jedni pija bo musza, Ja pije bo lubie, chyba ze tez juz ku.... musze!!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1738
Dołączył: 26 Lip 2009r.
Skąd: RMI
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 3 Kwie 2013r. 19:24  
Cytuj
Panowie AUTORUD nie pozwie mnie do sadu poniewaz wiele osob jest w to zamieszanych, i chodzi oto zeby ta sprawe zatuszowac.

Jakby doszlo do sprawy to ja Was poinformujesmiech2

Glownym co machloje krecil byl S. kierownik serwisu AUTORUD.

Tak krecil machloje ze wydymal wszystkich co go ochraniali przed ubezpieczalnia, wydymal rzeczoznawce niezaleznego Tomasza Sudola ( swojego kumpla) co zrobil protokol. wydymal swojego prawnika K. Krowiaka (dlatego on niechcial sprawy w sadzie) wydymal kolejnego prawnika swojego doradce (ze zerwal ze mna umowe).

Panowie S. oszukiwal wszystkich i tak ich wydymal ze to oni w gownie sa.

Na koniec zrobil przekret 4stycznia i wydymal ALIANZ.

Auto mialo tak uszkodzona elektronike (ledwo o wlasnych silach jechalo) 4stycz wpieli sie w komp samochodu wydrukowali uszkodzenia auta i wyslali do Alianz i do swojego prawnika ze auto takie uszkodzenia mialo.


Takich mega oszustow jak S. to na podkarpaciu nikt nie widzial.

Rozumiecie on wydymal wszystkich co go ochraniali i ukrywali wszystko przed ubezpieczalnia.

I jako jedyny chcial isc do sadu, jak to mowil, ze to on zostal oszukany.


Mi nie chodzi o zadna kase, ja tylko zastanawiam sie jak to zrobic zeby S.Gorski wypi...lil z tej firmy S. N. I N. bo to oni oszukuja klijentow i nabijaja w butelke, oraz zeby Tomasz S stracil papiery rzeczoznawcy niezaleznego, bo on pracuje dla autorud i oszukuje klijentow.



Moderowano przez: sm

Nie używamy nazwisk ...

Jedni pija bo musza, Ja pije bo lubie, chyba ze tez juz ku.... musze!!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Kwie 2013r. 08:17  
Cytuj
RNI ja kibicuje Ci od poczatku :] jechaj z nimi

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1738
Dołączył: 26 Lip 2009r.
Skąd: RMI
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 5 Kwie 2013r. 18:09  
Cytuj
Kiedys czytalem jak ktos napisal ze Ci z AUTORUD sa jak swiete krowy ze sa nietykalni i kazdy sie ich boi.


Bede mial czas to Wam napisze jak te chytrusy z AUTORUD w STW (nie mylic z Rzeszowem) nabijaja w butelke klijentow i sa czysci jak swiete krowy.

Wtedy klijentowi oszukanemu, niedosc ze zostanie oszukany przez AUTORUD to nawet zadna TV mu nie pomoze, ani policja, ani sad bo w kazdej sytuacji bedzie przegrany, i jeszcze zaplaci AUTORUDOWI za diagnostyke. A Ci z autorud beda sie smiali ze jelenia znalezli. Ci krawaciarze dobrze wiedza na czym to polega. Ja tez.smiech2

A potem taki jelen nie dos ze zaplaci za diagnostyke to jeszcze bedzie musial zaplacic za naprawe.

W moim przypadku to zrobili i zas nie dalem sie nabrac. Was w h...zrobia, a mnie wydymac Im sie nie udalo.

Ja Wam mowie jezeli macie prywatne auta i nie macie znajomosci to nie dawajcie ich do AUTORUDU bo potem bedziecie zalowac.

Jedni pija bo musza, Ja pije bo lubie, chyba ze tez juz ku.... musze!!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 24
Dołączył: 5 Kwie 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Kwie 2013r. 22:22  
Cytuj
Ja swojego passata CC naprawiam u Gondka. Ceny może nie są jak w Biedronce ale nigdy nie składałem reklamacji. Autorud swego czasu też mi serwisował auto, nie narzekałem.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 370
Dołączył: 21 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 9 Kwie 2013r. 03:24  
Cytuj
moze ktos mial taka problem palaca sie ciagle kontrolke od poduszek w vw bora? I jak ja rozwiazal ? niechodzi mi oczywiscie ,zeby odrazu jechac na dignostyke ale czasami sa glupie powody co latwo mozna samemu naprawic

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2231
Dołączył: 7 Gru 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Kwie 2013r. 09:23  
Cytuj
Mi w Audiczce zapalała się kontrolka "Air Bag" za każdym razem gry przesuwałem fotel (przód-tył)
Okazało się że pod fotelem znajduje sie kostka która lubi się rozpinać, poprawiłem to usunąłem błąd i był spokój nie wiem jak teraz bo Audiczki już nie ma.
Zaglądnij tam a błąd jak chcesz usunę ci za darmo umiech

:)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 423
Dołączył: 3 Paź 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 9 Kwie 2013r. 09:44  
Cytuj
Z czym jak z czym, ale z pirotechnicznymi systemami bezpieczeństwa powinieneś odrazu jechać na diagnostykę ! I nie do Henia z garażu, na lewo za zakrętem ...

STOP gwałcicielom mechaniki ! Klucz dynamometryczny podstawowym narzędziem pracy.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 442
Dołączył: 28 Sie 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Kwie 2013r. 12:36  
Cytuj
chyba konkurencja sie nudzi zamiast auta naprawiac
ja jezdze vw od 15 lat i zawsze w autorudzie bylo OK

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1738
Dołączył: 26 Lip 2009r.
Skąd: RMI
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 18 Lip 2013r. 20:16  
Cytuj
Odswieze ten temat.

No minelo kilka miechow i autorud mnie nie pozwal do sadu, to trzeba dalej ujawniac jakie przekrety robi S. i N.

Tomi kiedys pisal ze AUTORUD ma dobrych adwokatow.

To juz Ci odpowiadam, autorud nie ma dobrych adwokatow, S. poprostu ich w h... robi.

I taki adwokacina nic nie wiedzac wygrywa sprawe w sadzie.

A Ty Kowalski bierzesz telewizje, najlepszego adwokata i policje, i oni nic nie wskuraja. Dlaczego??? Bo caly machloj jest w papierach co wypelniaja krawaciarze, tylko oni nikomu nie mowia jaki hak na klijenta zastosowali i nikt nie jest w stanie udowodnic winy autorudowi i krawaciarze sie smieja z tego.

Ktos kto im to powiedzial jak maja robic to mial leb nie od parady.

Wiecie czego nie pozwia mnie do sadu????? Bo S. wyslal falszywe papiery adwokatowi ktorego wynajal G. i S..

A Ja zdobylem nr do tego adwokata zadzwonilem i mu wprost powiedzialem Czlowieku S. Cie w hu.a robi, masz odwage to pozwij mnie do sadu

Po tych slowach adwokat powiedzial ze oni nie chca sadu ani telewizji, oni chca naprawic to auto.

A druga sprawa to sa machloje w papierach.a kto odpowiada za papiery???? KRAWACIARZE


Po co Wam to pisze???? zebyscie wiedzieli jakie waly kreca w tym serwisie pod kierownictwem Sz. i spolki

Przy okazji znajduje osoby poszkodowane przez tych oszustow.

Napisze Wam jak kolesia wydymali przy kupnie auta.

Jeszcze jedno, koledzy i kolezanki 100tys razy przemyslcie zanim kupicie auto uzywane z autorudu, bo takie auto moze byc bite i miec cofniety licznik tylko przez tych krawaciarzy to moze byc ukryte

Jedni pija bo musza, Ja pije bo lubie, chyba ze tez juz ku.... musze!!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 866
Dołączył: 8 Maja 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Lip 2013r. 00:11  
Cytuj
CYTAT
...Jeszcze jedno, koledzy i kolezanki 100tys razy przemyslcie zanim kupicie auto uzywane z autorudu, bo takie auto moze byc bite i miec cofniety licznik tylko przez tych krawaciarzy to moze byc ukryte...

A Ty to sie z choinki urwales czy urodziles 5 min temu. Czy Tobie sie wydaje ze w PL autorud sprzedaje podrasowane szroty, a pozostali sprzedaja igielki? Dobrze wiem, jak handlarze kombinuja zeby tylko sprzedac samochod.


Zubrstw pisal w temacie zameznej ze razaco zaniza poziom tego forum. Ten temat, uwazam ze rowniez zaniza i tez mozna by go zamknac. Na poparcie tego dodam, ze eRNI znowu pisze swoje bajeczki, ktore nijak maja sie do pytania. Raz mogl napisac ze nie poleca autorudu, ale co chwile odswiezac temat i piep...c to samo na okraglo to juz lekka przesada.


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Lip 2013r. 00:28  
Cytuj
co jak co ale najlepszy w regionie serwis nie powinien tego robic :]

tak na moj chlopski rozum, jaby to byly bajki, to za rzucanie nazwiskami na prawo i lewo, autorud jezowego powinien zjesc na sniadanie, nie robi tego wiec widocznie cos jest na rzeczy, a jeden raz to za malo :]

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1863
Dołączył: 9 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Lip 2013r. 07:31  
Cytuj
Jeżeli prawdę pisze to niech pisze. Im więcej razy napisze, tym większa szansa, że ktoś to zobaczy i może nie kupi szmelcu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 866
Dołączył: 8 Maja 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Lip 2013r. 08:14  
Cytuj
CYTAT
Jeżeli prawdę pisze to niech pisze. Im więcej razy napisze, tym większa szansa, że ktoś to zobaczy i może nie kupi szmelcu.

Pojdzie do handlarza i szmelc kupi u handlarza.

Zreszta eRNI tez straszyl ze dzwonil do turbo kamery czy jakiegos innego programu tv zeby to naglosnic i jakos cisza jest.


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Lip 2013r. 09:16  
Cytuj
CYTAT
Pojdzie do handlarza i szmelc kupi u handlarza.

Zreszta eRNI tez straszyl ze dzwonil do turbo kamery czy jakiegos innego programu tv zeby to naglosnic i jakos cisza jest.[/justify]

to kupi szmelc u handlarza, a nie w autoryzowanym salonie, przeciez to jest roznica, do salonu idziesz po to by bylo bezpiecznie, a zgodnie z tym co pisze rni, nie jest :]

poszedl po rozum do glowy i bedzie znacznie dla niego taniej jak go pozwa :]

niech w czasie tych pisanek rni(juz grubo ponad rok zdaje sie) tylko 5 klientow zrezygnowalo z zakupu auta w autorudzie, 2 na auta uzywane, 1 z nowego nizszy, + 2 craftery do firm, do tego kilka osob z serwisowania to lekko liczac jest lekko 300 tysiecy :]

za nizsze kwoty sie pozywa, dlaczego nie robia? przeciez autorud rudnik o ktorym mowa to przynajmniej kilkanascie milionow kapitalu, myslisz ze tak zwyczajnie dawaliby sie oszkapic i blotem na siebie rzucac?

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »