NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »
Nowy Temat Odpowiedz
Usg jamy brzusznej niemowlaka, Gdzie najlepiej sie wybrac?
Posty: 86
Dołączył: 22 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Lis 2012r. 14:43  
Cytuj
Witam potrzebuje namiaru na lekarza,który zajmuje sie m.in.usg jamy brzusznej u niemowlaków.obojetnie prywatnie czy na nfz byle pilnie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Lis 2012r. 14:43  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 22 Lis 2012r. 15:54  
Cytuj
http://www.usg.tarnobrzeg.pl - jak zwykle polecam zadzwonić, zapytać. Jeśli chodzi o dziecko, to można próbować dzwonić w różne dni i pytać. Lekarz bardzo przyjemny, super podejście do dzieci, ma wysokiej klasy sprzęt do USG. Polecam.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 86
Dołączył: 22 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Lis 2012r. 16:13  
Cytuj
no właśnie do tego Pana próbuję dostać się już 2-gi tydzień i albo za późno dzwonię albo rejestr.jest tylko w czwartek albo nieczynne i zawsze coś a nie chce już dłużej czekać aż łaskawie uda mi się zapisać dziecko.dlatego szukam kogoś innego

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
liz
liz
liz
Posty: 55
Dołączył: 26 Paź 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Lis 2012r. 19:27  
Cytuj
W nisku w szpitalu niemowlaki bez kolejki, wystarczy skierowanie od pediatry dzwonisz umawiasz i robia, tylko w rejestracji trzeba powiedziec ze niemowlak/dziecko bo wtedy bez kolejki

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5011
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Lis 2012r. 19:41  
Cytuj
pediatra w przychodni, usg w szpitalu. Nawet jak kolejka ma na usg 20 osób to w godzine max po wszystkim. Mają tempo i dobry kontrakt z nfz. Nie to co u nas że idziesz do lekarza ale usg już prywatnie..

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10
Dołączył: 1 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Lis 2012r. 22:55  
Cytuj
Usg swojej 4miesięcznej córce robiłam u Antonowicza prywatnie. Na nfz kazali czekać półtora miesiąca.
Miły i dokładny lekarz, polecam.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 20
Dołączył: 9 Lip 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Lis 2012r. 11:33  
Cytuj
Ja robiłam U pieprznego na Okulickiego (blok obok banku spółdzielczego ) bez kolejki ok 70 zł (z tego co pamiętam) .Polecam Antonowicza Al jan pawła z tyłu za skokiem ,badzo miły lekarz z podejściem do pacjenta
Powodzenia

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 188
Dołączył: 24 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Lis 2012r. 14:34  
Cytuj
My robiliśmy córce usg jamy brzusznej jak miała 2 miesiące w przychodni na KEN. Wilczyńska czy Wilkowska , dokładnie nie pamiętam...Bardzo miła kobietaumiech

Wchodząc do tej Europy musimy pamiętać, ze tam są plusy dodatnie i ujemne. /Lech Wałęsa/
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 25
Dołączył: 17 Lut 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Maja 2016r. 16:41  
Cytuj
Podbijam temat. Gdzie udać się z dzieckiem na USG jamy brzusznej w Stalowej Woli?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 204
Dołączył: 10 Lut 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Maja 2016r. 21:00  
Cytuj
Robiłam swojemu jak miał 2,5 m u Wilczyńskiej prywatnie u Goli. Płaciłam 100 zł. Usg robione bardzo dokładnie. Ale niby jesteś umówiona na konkretną godz a kolejka ogromna. Stalibyśmy pewnie z 2 godz, ale po 40 min ulitowała się jakaś kobieta i nas przepuściła.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 54
Dołączył: 28 Lis 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Maja 2016r. 18:19  
Cytuj
Najlepszy i najdokładniejszy jest doktor Antonowicz. Tyle lat praktyki jako radiolog, więc czyta usg najdokładniej. Pani Wilczyńska robi usg bardzo szybko i niezbyt dokładnie. Moja mama ma wadę nerki od lat i każdy to widzi na usg a pani doktor Wilczyńska stwierdziła, że nic tam nie ma. A dwa dni później doktor Antonowicz znalazł wadę. W 100 % polecam doktora Antonowicza.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »