NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »
Nowy Temat Odpowiedz
Transseksualizm, Co myślicie o osobach w trakcie zmianie płci
Posty: 33
Dołączył: 1 Lut 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 6 Wrz 2012r. 00:37  
Cytuj
Witajcie. Czy w stalowej woli są osoby które są w trakcie zmiany płci? Jak to jest z tym żyć w nie swoim ciele? Szukam osób podobnych do mnie. Gdzie się można leczyć lub do jakiego specjalisty udać?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Wrz 2012r. 00:37  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 245
Dołączył: 8 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 6 Wrz 2012r. 14:23  
Cytuj
Myślę, że na 100% są, tylko się nie ujawniają. W takiej mieścinie jak STW zapewne ciężko będzie o dobrego specjalistę w tej dziedzinie, może poszukaj w Rzeszowie, czy Krakowie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 6 Wrz 2012r. 14:52  
Cytuj
CYTAT
Witajcie. Czy w stalowej woli są osoby które są w trakcie zmiany płci? Jak to jest z tym żyć w nie swoim ciele? Szukam osób podobnych do mnie. Gdzie się można leczyć lub do jakiego specjalisty udać?

Zapytam z ciekawości... co masz na myśli mówiąc "leczyć"? Leczenie według Ciebie polega na uświadomieniu sobie, że jak się ma jaja to się jest facetem, czy wręcz odwrotnie, polega na obcięciu tychże???

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5011
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Wrz 2012r. 19:51  
Cytuj
Znam dwóch i obydwie koleżanki, a teraz koledzy siedzą w wawie. Tu jest ciemnogród

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 84
Dołączył: 28 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Wrz 2012r. 20:45  
Cytuj
CYTAT
Znam dwóch i obydwie koleżanki, a teraz koledzy siedzą w wawie. Tu jest ciemnogród


jacku a troszeczke jasniej mozna?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1530
Dołączył: 16 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Wrz 2012r. 21:30  
Cytuj
CYTAT
Znam dwóch i obydwie koleżanki, a teraz koledzy siedzą w wawie. Tu jest ciemnogród



nie wiem

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5011
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Wrz 2012r. 09:35  
Cytuj
Niew wiem jak o nich pisać. Były kolezankami kiedyś teraz już nie sa. Jedna zmieniła imie itp, druga tylko wygląd. Obydwie mieszkają w wawie bo tam nie ma znajomych.

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Wrz 2012r. 11:06  
Cytuj
CYTAT
Tu jest ciemnogród

to moze tu troche pasuje, bo ja w bajki o tym ze nie jestem w swoim ciele to nie wierze, ale z drugiej strony jezeli ktos w to wierzy i chce se zmieniac cos czy zyc jako trans mnie nic do tego :]
mlodziez stalowowolska ma to do siebie ze na wszystko kladzie lage, znam przypadek gdzie osoba otwarcie mowila w szkole ze nie jest soba, kto chcial to wiedzial ze zbiera na operacje, w kazdym razie nie byla to tajemnica i nikt z tego powodu problemow jej nie robil :]

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Wrz 2012r. 18:15  
Cytuj
CYTAT
Sorry ale vipers pyta czy w stalowej jest jakichś specjalista od transu i zapewne nie obchodzą go (ja) wasze wywodu, kto co o tym myśli. Trzymajmy się tematu

Ty mu tez w chuj pomogles :] vipers nie napisal czy chce zmieniac plec czy szukac pomocy u kogos innego i tego nie robic :]

vipers jezeli chcesz se cos zmienic to w stalowej nic nie znajdziesz :] nie ma tu chirurgow plastycznych, zalezy w ktora strone i co chcesz robic ale mastektomie zrobi kazdy z nich, wejdz na http://www.ptchprie.pl/
poczytaj
co moge dodac od siebie to ze 2 bardzo popularnych lekarzy specjalizujacych sie właśnie w operacjach transseksualnych tam nie ma, sa http://www.clini(...)s/langen w kalinigradzie :]

btw jezeli bedziesz chcial takiej operacji to najprawdopodobniej bedzie potrzebne Ci orzeczenie od psychologa :]

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »