NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
gdzie robic tipsy,
~~doris
ff
Wysłany: 27 Sty 2009r. 20:31  
Cytuj
zalezy mi na dobrym zrobieniu tipsów akrylowych do slubu, chcialabym zeby były w miare tanie ale dobrze zrobione i nie za grube, chyba ze inne bardziej polecacie. Prosze pomozcienie wiem

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Sty 2009r. 20:31  
Cytuj

 
 
 
 
~~ola
ff
Wysłany: 27 Sty 2009r. 21:02  
Cytuj
Tipsy akrylowe mozna zrobic w Joannie nad ksiegarnia nutka. to jest na przeciwko dawnej cinemy teraz alternatywy;)

 
 
 
 
~~:):):)
ff
Wysłany: 27 Sty 2009r. 21:03  
Cytuj
tipsy mozna tez zrobic w budynku w ktorym sa alternatywy

 
 
 
 
~~ewa
ff
Wysłany: 27 Sty 2009r. 21:03  
Cytuj
CYTAT
zalezy mi na dobrym zrobieniu tipsów akrylowych do slubu, chcialabym zeby były w miare tanie ale dobrze zrobione i nie za grube, chyba ze inne bardziej polecacie. Prosze pomozcienie wiem

Polecam kosmetyczki na Centrum4 bardzo ladnie dziewczyna tipsy robi. Polecam!!! naprawde niedrogo

 
 
 
 
~~*~~~*
ff
Wysłany: 27 Sty 2009r. 21:25  
Cytuj
Ja jeżdżę od 2 lat do Niska-salon KLEOPATRA przy głównej ulicy Niska robić tipsy żelowe,jestem bardzo zadowolona,ze Stalowej maja dużo klientek,robią bardzo dobrze i niedrogo.Możesz popytać przez telefon 015 841 15 85 lub 605 884 864 ... polecam ...

 
 
 
 
~~jola rutowicz
ff
Wysłany: 27 Sty 2009r. 21:26  
Cytuj
u mniemlotek

 
 
 
 
~~smakosz
ff
Wysłany: 27 Sty 2009r. 21:31  
Cytuj
ja to czipsy zawsze robię tylko na patelni, oleju leję bardzo mało tak parę kropelek i wychodzą naprawdę dobre czipsy uśmiech
dla smaku dodaję trochę papryki, pieprzu i mielony bekon, smacznego

 
 
 
 
~~haha
ff
Wysłany: 27 Sty 2009r. 21:42  
Cytuj
CYTAT
ja to czipsy zawsze robię tylko na patelni, oleju leję bardzo mało tak parę kropelek i wychodzą naprawdę dobre czipsy uśmiech
dla smaku dodaję trochę papryki, pieprzu i mielony bekon, smacznego


i co?? to miało być śmieszne twoim zdaniem???zaklopotany

 
 
 
 
~~wieśniara
ff
Wysłany: 27 Sty 2009r. 21:56  
Cytuj
a co to są te tipsy ? nie wiem

wieśniara z Pysznicy

 
 
 
 

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/stalowem/stalowemiasto.pl/pub/edytor/xcode_forum.php on line 285
~~chlopakzprb
ff
Wysłany: 27 Sty 2009r. 22:53  
Cytuj
akrylowe to nie, ale jesli chodzi o zelowe to 40zl, kolorki, wzorki, ozdoby jakie sobie wymarzycie, kontakt prbhara_(at)_gmail.com

pozdrawiamumiech

 
 
 
 

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/stalowem/stalowemiasto.pl/pub/edytor/xcode_forum.php on line 285
~~chlopakzprb
ff
Wysłany: 27 Sty 2009r. 22:54  
Cytuj
wybaczcie za post pod postem, ale zle wpisalem maila ;)

prbhary_(at)_gmail.com - TIPSY ŻELOWE, 40 zł,

 
 
 
 
~~białe kozaczki
ff
Wysłany: 28 Sty 2009r. 01:26  
Cytuj
CYTAT
zalezy mi na dobrym zrobieniu tipsów akrylowych do slubu, chcialabym zeby były w miare tanie ale dobrze zrobione i nie za grube, chyba ze inne bardziej polecacie. Prosze pomozcienie wiem

A możesz uzasadnić w kilku zdaniach: a po chuj ci te tipsy?
I jeszcze jedno pytanie pomocnicze: czy to prawda, że z tipsami trudno się tyłek podciera?

 
 
 
 
~~doris
ff
Wysłany: 28 Sty 2009r. 07:26  
Cytuj
A po to mi te tipsy ze przez zime mam strasznie osłabione swoje i mi sie ciagle lamia i do slubu nie wypada isc z takimi szczegolnie gdzie jest kamerowane w przyblizeniu nakladanie obraczkimlotek

 
 
 
 
~~doris
ff
Wysłany: 28 Sty 2009r. 07:33  
Cytuj
a tam na centrum 4 to w ktorym miejscu?? i jakie sa ceny??

 
 
 
 
~~Wera
ff
Wysłany: 28 Sty 2009r. 07:57  
Cytuj
CYTAT
a tam na centrum 4 to w ktorym miejscu?? i jakie sa ceny??

od wiezowcow, tam gdzie zaklad fryzjerski,studio visage

 
 
 
 
~~ciekawski
ff
Wysłany: 28 Sty 2009r. 10:14  
Cytuj
CYTAT
A po to mi te tipsy ze przez zime mam strasznie osłabione swoje i mi sie ciagle lamia i do slubu nie wypada isc z takimi szczegolnie gdzie jest kamerowane w przyblizeniu nakladanie obraczkimlotek


noc poślubną też będziesz miała kamerowaną z bliska ? zadbaj zatem o fryzurkę intymną, a filmik zapodaj na stalowemiasto - chętnie popatrzymy smiech2

 
 
 
 

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/stalowem/stalowemiasto.pl/pub/edytor/xcode_forum.php on line 285
~~justyna90
ff
Wysłany: 28 Sty 2009r. 12:51  
Cytuj
CYTAT
wybaczcie za post pod postem, ale zle wpisalem maila ;)

prbhary_(at)_gmail.com - TIPSY ŻELOWE, 40 zł,



Ide na studniowke, mam czerwona sukienke, czy da rade zrobic zelowe pasujace do niej? Maila juz wyslalam ;D

 
 
 
 
~~doris
ff
Wysłany: 28 Sty 2009r. 15:38  
Cytuj
CYTAT

A możesz uzasadnić w kilku zdaniach: a po chuj ci te tipsy?
I jeszcze jedno pytanie pomocnicze: czy to prawda, że z tipsami trudno się tyłek podciera?


tyłek podciera się nieco trudniej ale za to lepiej się dłubie w nosie good

 
 
 
 

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/stalowem/stalowemiasto.pl/pub/edytor/xcode_forum.php on line 285
~~clopakzprb
ff
Wysłany: 28 Sty 2009r. 16:07  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
wybaczcie za post pod postem, ale zle wpisalem maila ;)

prbhary_(at)_gmail.com - TIPSY ŻELOWE, 40 zł,



Ide na studniowke, mam czerwona sukienke, czy da rade zrobic zelowe pasujace do niej? Maila juz wyslalam ;D




Pewnie ze da rade ;p odpisalem Ci na maila, podaj tylko mniejwiecej termin a postaramy sie dostosowac, a jesli nie bedziemy miec wtedy czasu, to napewno sie jakos dogadamy ;)

pozdrawiam

 
 
 
 
Posty: 4
Dołączył: 30 Sty 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Lut 2009r. 15:40  
Cytuj
polecam salon kosmetyczny JOANNA na okulickiego, nad ksiegarnia nutka. miła obsługa, sprawnie i szybko. na każdą okazję robię tam paznokcie, a przy okazji tez makijaż i fryzurke.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 27 Sie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Sie 2009r. 23:17  
Cytuj
Polecam dziewczynę która robi żelowe pazórki są super jakości jest mozliwosć aby ona do Was przyjechała ale nie mam do niej numeru tel tylko gg. 10568995 bierze tylko 50zł ma mase ozdób i potrafi doradzić

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 9
Dołączył: 15 Cze 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Sie 2009r. 10:20  
Cytuj
Tipsy = zły gust.
Długie i kolorowe tipsy = Jola Rutowicz = bardzo zły gust.
Są już z resztą niemodne.
Najbardziej eleganckie są naturalne zadbane pznokcie, ewentualnie żel, jeśli ktoś ma słabe.
Liczy się elegancja a nie kicz.
Na ślub powinny być oczywiście w naturalnych kolorach
(beż, roż) albo french.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 561
Dołączył: 28 Lis 2007r.
Skąd: Miasto-Widmo
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Sie 2009r. 10:35  
Cytuj
Gdzie robić tipsy? Ja może się i nie znam, ale chyba na paznokciach...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 135
Dołączył: 1 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Paź 2009r. 21:06  
Cytuj
ja polecam anie robi fajnie i potrafi zrobić slicznie to jej numer gg.10568995 50zł bieże dojeżdża do klientów:szok:goodok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »