NawigacjaStart » Forum » Rozrywka, Kultura, Sztuka » Po godzinach - Restauracje, Kawiarnie, Dyskoteki »
Nowy Temat Odpowiedz
18stka,
~~~~oczko
ff
Wysłany: 17 Sty 2009r. 20:58  
Cytuj
Chciałabym zrobić 18stkę swojej córce, ale nie wiem gdzie;/ doradźcie mi proszę jakieś fajne miejsca ;)

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Sty 2009r. 20:58  
Cytuj

 
 
 
 
~~vitao
ff
Wysłany: 17 Sty 2009r. 21:05  
Cytuj
daj jej lepiej 1000zł ona sama sobie znajdzie miejsce umiech
wracając do tematu w stalowej chyba nie ma fajnych miejsc do zrobienia 18 :/ w każdym bądź razie nie przypominam sobie
a jeszcze się zapytam na ile osób ? bo to też ma znaczenie

 
 
 
 
~~hhu
ff
Wysłany: 17 Sty 2009r. 22:07  
Cytuj
nnn

 
 
 
 
~~zxcvb
ff
Wysłany: 17 Sty 2009r. 22:08  
Cytuj
w domu dzialkowca jest klimat ;)

 
 
 
 
Posty: 162
Dołączył: 19 Cze 2007r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 18 Sty 2009r. 02:03  
Cytuj
CYTAT
Chciałabym zrobić 18stkę swojej córce, ale nie wiem gdzie;/ doradźcie mi proszę jakieś fajne miejsca ;)


NNN/Max/Tło ok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Sty 2009r. 02:06  
Cytuj
tlo ew nnn
max szerokim lukiem omijac nalezy :]

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~kacha
ff
Wysłany: 18 Sty 2009r. 08:21  
Cytuj
planeta,arkadia,niebieski,topten

 
 
 
 
~~kacha
ff
Wysłany: 18 Sty 2009r. 08:22  
Cytuj
planeta,arkadia,niebieski,topten

 
 
 
 
~~asd
ff
Wysłany: 18 Sty 2009r. 11:36  
Cytuj
CYTAT
planeta,arkadia,niebieski,topten


to hyba żart ? największe "burdele", spęd bydła z całego powiatu.sciana

 
 
 
 
~~hehe
ff
Wysłany: 18 Sty 2009r. 13:03  
Cytuj

 
 
 
 
Posty: 75
Dołączył: 20 Sie 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Sty 2009r. 13:35  
Cytuj
Alternatywy byla cinema umiech

ZAPRASZAM GORACO NA MOJA STRONKE WWW.DJKUBUS.KEEP.PL OBSLUGA MUZYCZNA ( WESEL,POPRAWIN,BALóW,STUDNIóWEK,ZABAW I INNYCH IMPREZ) WIECEJ NA STRONIE.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~~~~~
ff
Wysłany: 19 Sty 2009r. 11:34  
Cytuj
~Polecam Dom Działkowca za Sanem, chociaz od moje 18-tki upłynęło juz 16 lat i nie wiem czy jeszcze wynajmuja salę.

A jak nie to sala OSP w Charzewicach.
Świeżo po remoncie tylko trzeba uważać żeby nie zniszczyć itp.
bo później trzeba dopłacić. Pełna kuchnia, mozna zrobić kanapki do jedzenia ale i tak sie zmarnują...

 
 
 
 
Posty: 75
Dołączył: 20 Sie 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Sty 2009r. 07:45  
Cytuj
CYTAT
Chciałabym zrobić 18stkę swojej córce, ale nie wiem gdzie;/ doradźcie mi proszę jakieś fajne miejsca ;)


mozesz pogadac z szefem Alternatywy tam mozesz zrobic 18 nastke Duzo nie wezmie a i dogadac sie mozna umiech

ZAPRASZAM GORACO NA MOJA STRONKE WWW.DJKUBUS.KEEP.PL OBSLUGA MUZYCZNA ( WESEL,POPRAWIN,BALóW,STUDNIóWEK,ZABAW I INNYCH IMPREZ) WIECEJ NA STRONIE.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~~~~oczko
ff
Wysłany: 20 Sty 2009r. 09:32  
Cytuj
co do liczby osób to około 30umiech
dziękuję za propozycje ;]

 
 
 
 
Posty: 75
Dołączył: 20 Sie 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Sty 2009r. 10:48  
Cytuj
mozesz w alternatywach umiech
ja oczywiscie zapwenie muzyke

ZAPRASZAM GORACO NA MOJA STRONKE WWW.DJKUBUS.KEEP.PL OBSLUGA MUZYCZNA ( WESEL,POPRAWIN,BALóW,STUDNIóWEK,ZABAW I INNYCH IMPREZ) WIECEJ NA STRONIE.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~ann
ff
Wysłany: 21 Sty 2009r. 19:56  
Cytuj
na 18-tkę tylko Czarny Kot koło szkoły 12-tki

 
 
 
 
~~;p ktoS
ff
Wysłany: 21 Sty 2009r. 21:41  
Cytuj
max moze byc yhm ;)smiech2

 
 
 
 
~~wojtek
ff
Wysłany: 21 Sty 2009r. 22:25  
Cytuj
zgadza sie - tylko czarny kot!

 
 
 
 
~~ch.j
ff
Wysłany: 21 Sty 2009r. 22:56  
Cytuj
na taka impreze proponowalbym tlo dalej alternatywy/nnn ale
w tle o tej porze roku nie widze za bardzo okolo 30 osob, kilka osob chce potanczyc ktos chce gdzies pogadac w miare spokojnie, ktos inny chce sie polizac i nie ma na to miejsca.
alternatywy lokal w centrum a jednak obok budynkow mieszkalnych w najblizszej odleglosci nie ma, w srodku 30 osob dla siebie miejsce czy to w czesci dla palacych czy nie znajdzie, dj jak sam mowi bedzie chetny grac to co mlodziez bedzie chciala.
nnn nie brak niczego w razie nudy na imprezie mozna pograc w kregle ale jest miedzy blokami i wylocie na parking.
jako ze mlodziez w dzisiejszych czasach za bardzo pic nie potrafi, jezeli to bedzie w miare spokojne pewnie rzygalo bedzie tylko kilka osob, ktos pewnie bedzie darl pape i trzeba wyprowadzic, kolejnych/ne 2(zazwyczaj nieszczesliwie zakochanych/ne) bedzie mialo jakas dziwna jazde i ktos bedzie musial z nimi posiedziec optymalne wiec wydaja sie alternatywy. kto chce niech idzie i rzyga pod filarem, kto chce sie lize na straganach, schody zaraz przy wyjsciu mozna usiasc, a co chyba powinno byc priorytetem jest spokojnie i nikt takiego nawet nadupconego mlodego scigac nie powinien

 
 
 
 
~~Karolek
ff
Wysłany: 29 Sty 2009r. 12:32  
Cytuj
CYTAT
co slychac teraz w al padrino? dawno tam nie bylem bo musialem wyjechac ze stalowej, dalej pizza jest taka smaczna? atmosfera przyjazna itd?


Kumpel robił w Czarnym, ale wcześniej chodziliśmy wszędzie się pytać o warunki.
W Rustice za sam wynajem po 25 zeta wołają.Nie mówiąc o innych co się tu reklamują.
Na imprezę w zamkniętej knajpie ze swoim "menu" i ze względu na cenę najlepszy Czarny Kot. Mają każdą muzę jaką chcesz.
No i knajpka tak trochę na boku więc "zrobieni" nie rzucaja się w oczy.

Acha ci co proponuja tło albo alternatywy to są chyba tacy co ich na maksa dziani /bardzo dziani/ starzy sponsorują i zależy im tylko na szpanie a nie na dobrej zabawie.

 
 
 
 
Posty: 820
Dołączył: 9 Paź 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Sty 2009r. 13:04  
Cytuj
Tak jak ktoś wcześniej wspomniał, daj córce pieniądze i niech się przejdzie do lokalu, zrobi rezerwację na parę stolików i niech zorganizuje sobie urodziny. Po cholerę jej cały lokal? Wystarczy, że się przejdzie np do Bili albo NNN, tam jest dużo miejsca i na spokojnie może sobie zrobić urodziny. Wyjdzie taniej i na pewno ciekawiej.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Rozrywka, Kultura, Sztuka » Po godzinach - Restauracje, Kawiarnie, Dyskoteki »