NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 3 4 »
chamsko....pl,
Posty: 288
Dołączył: 1 Gru 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Lis 2011r. 23:06  
Cytuj
czasem mi się wydaje ze to forum to jakies typu " chamsko.pl" ktos zada pytanie od razu dostaje "chamską" odp. albo za chwilę . ludzie nie każdy wszystko ogarnia. ! może jest ktoś spoza stw dopiero się wprowadził i chce poznac opinie o kimś o czymś a nie wyszukać w wujku google. i od razu zdecydować się na to .... masakra to wszystko tylko świadczy o nas o was jacy jesteście/my. aż czasem strach coś napisać bo od razu najazd. nie chcesz nie odp po co bd sobie robił satysfakcje a mi psuł nerwy czy tam komuś .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Lis 2011r. 23:06  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 331
Dołączył: 18 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Lis 2011r. 23:29  
Cytuj
Nie na temat. Jacek ;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5011
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Lis 2011r. 23:33  
Cytuj
Co fakt to fakt loza szyderców sie zrobiła. Fakt ludzie zakładaja po 50 razy ten sam temat i ci którzy pisza tu regularnie wysmiewają to ale trzeba nad tym popracować

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 288
Dołączył: 1 Gru 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Lis 2011r. 23:44  
Cytuj
co nie na temat ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
no1
no1
Posty: 423
Dołączył: 8 Marz 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Lis 2011r. 01:42  
Cytuj
CYTAT
co nie na temat ?


Zastanów się chwilę, dlaczego tekst o który pytasz jest napisany innym kolorem... sciana

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2231
Dołączył: 7 Gru 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Lis 2011r. 06:27  
Cytuj
A bo jest taki jeden i drugi co muszą odpyskować na każdą wypowiedz tutaj na forum umiech

:)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11971
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Lis 2011r. 06:41  
Cytuj
Niestety, jest tutaj wielu ludzi, którzy nie mając nic do napisania w temacie, w kótrym ktoś zwraca się o pomoc w konkretnej sprawie, zaczynają w nim pisać głupoty, atakować autrora tematu, czy tez ludzi, którzy chca pomóc.

A moderatorzy? W moim przekonaniu zajmuja sie wszystkim tym, czym nie powinni.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5011
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Lis 2011r. 08:01  
Cytuj
Tak samo ktoś napisze temat z pytaniem, a drugi zamiast poszukac w google o co chodzi i powiekszyc swoją wiedze zapyta tylko "co???" Tak samo problemem jest pisanie postów nie na temat co było widac juz w 2 poście, wylewanie gorzkich żalów jakby to kogos interesowało

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 24
Dołączył: 4 Wrz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Lis 2011r. 08:44  
Cytuj
Mirek777 rozbawił mnie twój postuśmiech ,przez parę ostatnich dni śledzilem twoje posty (zainteresowanych zapraszam do lektury )i nic konstruktywnego nie jestes w stanie napisać .........tylko krytyka ,krytyka ,krytyka .W każdym niemal temacie można spotkac twoje wypociny i i wieczne narzekanie na wszystkich i na wszystko.
Loża szyderców ... to dobra nazwa tego forum good

w tym poście też nie jesteś w stanie sie powstrzymac od krytyki pracy moderatorów smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 866
Dołączył: 8 Maja 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Lis 2011r. 08:58  
Cytuj
Zrobmy rankig tych ktorzy pisza najwiecej wnoszac do tematow najmniej good. Na szczesliwca bedzie czekac nagroda jezyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1651
Dołączył: 23 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Lis 2011r. 09:05  
Cytuj
Tommi - tylko czy to jest chamstwo ? chytry
Widzę ,że czare goryczy przelał temat o "szkole tańca"..bo ktoś rzucił Argentyne...w temacie nie widze żeby autorka szukała szkoły tańca w STW - oczywiście można się domyśleć - a w drugą strone to Argentyne można potraktować jako poczucie humoru a nie chamstwo umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 22 Lis 2011r. 09:21  
Cytuj
samanta nie wiem czy to chamsko.pl czy nie. Mnie irytują tego typu pytania na forum gdzie info można znaleźć na Google w 1 sekundę.

Kolejne nowe tematy to o pracę. Ktoś jest poszukujący pracy przeczyta ogłoszenie nie pójdzie nie dowie się szczegółów u źródła tylko z automatu zakłada temat na forum i pyta o opinię.
Po co, nie wiem? Nie lepiej dowiedzieć się u źródła?

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11971
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Lis 2011r. 11:07  
Cytuj
on29 - na szczęście żaden z ciebie opiniotwórca, a myslę, że wielu ludziom na tym forum, przysłużyłem sie radą i pomocą. Moje poglądy, to moje podlądy. A to, że są tu ludzie, którzy sami niczego od siebie nie napiszą, a zajmuja sie jedynie krytykowaniem wypowiedzi innych - cóż - urok tego portalu.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 670
Dołączył: 7 Gru 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Lis 2011r. 11:40  
Cytuj
Aaa tam chamsko, przynajmniej czasami śmiesznie jest jezyk
A Andrzejek ma racje, też mnie dziwi i irytuje jak ktoś zadaje pytania, na które odpowiedź szybciej znajdzie w google lub otrzyma więcej odpowiedzi na forum tematycznym. Albo zakładanie trzeciego wątku o tym samym.

Dorastając w tym kraju trzeźwiejemy z marzeń - K.Ś.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 105
Dołączył: 28 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 22 Lis 2011r. 11:41  
Cytuj
Myslę ,że te chamskie posty piszą małolaty albo niedowartościowani...
Swoją drogą o porządek na forum powinien dbać moderator i nie tylko usuwać posty z komentarzem ,że temat już był ,albo nie na temat ,bo to powinna być jego robota i wkleić posty do już istniejącego tematu -jeśli tak uważa.
Znowu nie ma takiego bałaganu -jak by było kilka tysięcy wpisów w temacie to rozumię w końcu to nie jest encyklopedie gdzie wpisujesz do wyszukiwarki hasło i już maszumiechChyba ,że SM chce zrobić z forum encyklopedie problemów mieszkańców .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 24
Dołączył: 4 Wrz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Lis 2011r. 12:07  
Cytuj
Opiniotwórca ....hmmm w tym Mirek777 jesteś "miszczem"więc gdzie m i tam do ciebiesmiech2.Pozwolisz że na tym zakończę bezproduktywną dyskusje z tobą, która z każdym zdaniem będzie schodziła na niskie poziomy a chciałbym tego uniknąć z prostej przyczyny nie chcę schodzić do twojego poziomu dyskusji bo i tak pokonasz mnie swoim doświadczeniem i poglądami jedynymi słusznymi jezyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 807
Dołączył: 28 Sie 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Lis 2011r. 12:42  
Cytuj
Raczej żałośnie.pl, ktoś kto chce poznać opinię pyta o opinię. Natomiast jak ktoś pyta o rzeczy, które są ogólnodostępne w internecie, dla każdego, w ciągu sekundy - to uważam że coś jest nie tak. Kiedyś ktoś pytał czy w Stalowej Woli jest basen, inny nie wiedział gdzie kupić głośniki do komputera. Nie wierzę, że można być aż tak upośledzonym intelektualnie, to chyba lenistwo połączone z brakiem umiejętności radzenia sobie w życiu. Kiedyś też ktoś zapytał czy są już przelewy z rodzinnego - jaki problem podejść do bankomatu? Inny szuka dupeczki księdza proboszcza, bo widuje ich czasem razem. I jak można traktować poważnie takie problemy ludzi? Poniżej kilka przykładów "zaradnych życiowo" internautów ze Stalowej:

Gdzie moge nauczyć sie tanczyc tango?

orientuje się ktoś gdzie można kupic brykiet drzewny w okolicy stalowej woli?dzięki z góry za info.

Witam czy kursuja jakies busy autobusy pociagi w dniu 26grudnia??? Chce dostac sie z krakowa do debicy.

Taxi - która najtańsza? Jaka jest cena za kilometr? Z kim najlepiej jeździć?

Markowe obuwie Adidas, Nike, Puma - gdzie ?,
Gdzie taki sklep się znajduje z dużą ilością rodzajów i cenami, marżami nie z kosmosu.

Witam pilnie potrzebuję kupić fartuch medyczny w Stalowej Woli . Jeśli wiecie gdzie można takie coś dostać z góry dziękuję za informacje


Uwierzcie, że jestem w stanie uzyskać odpowiedź na każde z tych pytań w czasie krótszym niż czas w jakim autor pisał je tu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 212
Dołączył: 10 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Lis 2011r. 13:03  
Cytuj
A krytykanci nie pomyśleli, że wielu ludzi sugeruje się zdaniem innych? Zawsze inaczej jest jak ktoś a najlepiej kilka osób kogoś lub coś poleci. To trochę co innego niż szukanie w wyszukiwarce. Bo znaleźć możesz ale już niekoniecznie masz punkt odniesienia. Jak drażnią kogoś wpisy to nie powinien ich czytać, jednego wnerwiają "oczywiste" pytania a innych czepialstwo a czasami wręcz chamstwo. Jedyne wyjście to omijać takie wpisy. A założycielka tematu ma niestety rację, w ogóle nie rozumiem koncepcji odpisywania komuś tylko po to aby dojechać, szkoda komuś czasu żeby odpisać coś na temat ale już żeby pisać stronicowe epopeje na temat, że "szybciej może sobie znaleźć w necie" to już nie szkoda? Bez sensu...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 22 Lis 2011r. 15:06  
Cytuj
samanta masz przykład idioty reklamującego swój sklep na forum. Trzy identyczne tematy. Co wg. Ciebie jest chamstwem ta reklama czy mój komentarz?

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 212
Dołączył: 30 Maja 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Lis 2011r. 16:01  
Cytuj
on29:
CYTAT
Mirek777 rozbawił mnie twój post ,przez parę ostatnich dni śledzilem twoje posty (zainteresowanych zapraszam do lektury )i nic konstruktywnego nie jestes w stanie napisać


To jest naprawdę żałosne. on29 napisał ledwo kilkanaście wypowiedzi, co znaczy, że jest świeżuteńki na "stalowym mieście" a bierze się od razu za gościa, który napisał prawie 2 tysiące postów i od razu na niego z grubej rury jaki to on jest be. To jest dopiero chamskie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 22 Lis 2011r. 16:07  
Cytuj
om29 Dołączył: 4 Wrz 2009r. a miriam dołączył: 1 Luty 2011r. Który z nich jest więc dłużej na forum? Nasza miriam po prostu jest bardziej aktywna.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 212
Dołączył: 30 Maja 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Lis 2011r. 16:09  
Cytuj
Dobrze Andrzejku. Ale chamstwo wychodzi jak słoma z butów przy każdej okazji, co widać było tutaj jak na dłoni.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 22 Lis 2011r. 16:12  
Cytuj
A jak to się ma do ilości postów? miriam jest bez wad bo dużo pisze, a on29 ma mało więc jest chamski? Poczytaj wypociny miriam.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 212
Dołączył: 30 Maja 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Lis 2011r. 16:18  
Cytuj
Andrzejku, ty taki niekumaty jesteś czy tylko grasz w coś co cię przerasta? Chamstwo to chamstwo i już. Popieram wypowiedź samanty w całej rozciągłości. EOT z mojej strony.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1651
Dołączył: 23 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Lis 2011r. 16:34  
Cytuj
Dziewczyny zbagatelizowały ten niby "problem"...laski tak już mają, co nie ?...ups, ale chamówa chytry
Taki post zawsze można ominąć wzrokiem i jechać dalej - a kto szuka ten i znajdzie - wyolbrzymi i będzie afera między forumowiczami umiech Moim zdaniem gorsza jest hipokryzja - zarzucanie komuś czegoś co w innym temacie zrobiło/napisało się samemu sciana
Ja sam się śmiałem z takich tematów jak - "zakochałam się w ratowniku medycznym" , "dziewczyna z księdzem" itp itd ok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 3 4 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »