NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »
Nowy Temat Odpowiedz
Przegrywanie z kasety VHS na CD,
~~Aja
ff
Wysłany: 1 Sty 2009r. 19:25  
Cytuj
Czy ktoś się może orientuje gdzie mogę niedrogo przegrać kasety VHS /rodzinne nagrania/ na płytę CD ?

//Call - przeniesione

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Sty 2009r. 19:25  
Cytuj

 
 
 
 
~~Marek
ff
Wysłany: 1 Sty 2009r. 21:15  
Cytuj
Jeśli tylko samo przegranie, mogę podjąć się zlecenia, tylko musiał bym wiedzieć jaki jest termin, jaka jest ilość kaset (godzin).
Jeśli jesteś zainteresowana podaje mój nr GG:3274711

 
 
 
 
~~mieszkaniec ...
ff
Wysłany: 1 Sty 2009r. 22:37  
Cytuj
wykrzyknik... na CD prosze nie nagrywać. Słaba akosć, a proponuję przegrać na DVD. W dobrej jakości mogę nagrać 4 godziny na jednej płycie. Ile tych kaset, po ile godzin mają???zapytanie

 
 
 
 
~~Marek
ff
Wysłany: 2 Sty 2009r. 12:19  
Cytuj
CYTAT
... na CD prosze nie nagrywać.

Proszę nie zapominać ze to klient decyduje na jakim docelowym nośniku materiał ma być nagrany !

CYTAT
Słaba akosć
Nie wiesz o czym piszesz. Wszystkie parametry dobiera się, dopiero po ocenie źródłowego materiału.
Jak możesz stwierdzić ze będzie słaba jakość ? Jeśli masz takie zdolności to zmień branżę pograj w Totolotka, wróżę większe sukcesy.
Jesli wrzucasz 4 h filmu na 1 CD to przepraszam nie ma o czym mówić.
CYTAT

a proponuję przegrać na DVD. W dobrej jakości mogę nagrać 4 godziny na jednej płycie. Ile tych kaset, po ile godzin mają???

Dobra jakość pojecie względne. Napisz Pani jeszcze jakie parametry (fachowo) będzie miała po przegraniu filmu. Na pewno zrozumie i będzie wiedziała o co chodzi.

Pozdrawiam \"profesjonalistów\" umiech

 
 
 
 
~~asd
ff
Wysłany: 2 Sty 2009r. 17:52  
Cytuj
Panie Marku poprzedni Pan napisal o plycie jako plycie DVD. Osobiscie sadze, ze na 1 cd mozna zmiescic ale co najwyzej 30 minut jezyk (Jezeli chcemy byc zgodni z svcd.) Tez sadze, ze caly temat jest nieporozumieniem - bo DVD w tym pryzpadku to oczywistosc i jezeli to rzeczywiscie wazny material to zmieszczenie 4h na jednowarstwowej plycie to raczej wyczyn - bo przewaznie takie materialy domowe to krecone z reki dosc 'bogate w akcje' i szczegoly sceny, wiec to raczej nie bedzie sie dobrze kompresowac.

 
 
 
 
~~mieszkaniec ...
ff
Wysłany: 2 Sty 2009r. 19:39  
Cytuj
1. PISAŁEM O DVD ...
2. SPRZĘT MAM AKI MAM I NIE NARZEKAM A I MOI ZNAJOMI
3. CHCESZ PANIE WYŻEJ POPISAC SIĘ PARAMETRAMI.... DAJ SPOKÓJ... JAKBY KLIENT POWYŻE CHCIAŁ ZAPŁACIC FORTUNĘ, TO BY POSZEDŁ DO TV KABLOWEJ, LUB DO FIRMY NAGRYWAJĄCEJ FILMY
4. JA MAM JAKI MAM SPRZĘT I POMOGĘ W/W OSOBIE PRZEGRAĆ VHS NA DVD I MAM TAKI SPRZĘT CO POPRAWIA JAKOŚC VHS NA B. DOBRĄ I NAGRANIE J/W NAPISAŁEM ZMIESZCZE W 4 GODZINY NA PŁYCIE DVD+
5. JESLI KTOS NIE MA OCHOTY Z TEGO SKORZYSTAĆ, TO NIC SIE NIE DZIEJE... JA TO ROBIE PRYWATNIE... TYLKO KOSZTY WŁASNE + FLASZKA WÓDKI.... 0.7 good
6. ZAMYKAM TEMAT

 
 
 
 
~~~KASIA~
ff
Wysłany: 2 Sty 2009r. 19:40  
Cytuj
mlotek
CYTAT
CYTAT
... na CD prosze nie nagrywać.

Proszę nie zapominać ze to klient decyduje na jakim docelowym nośniku materiał ma być nagrany !

CYTAT
Słaba akosć
Nie wiesz o czym piszesz. Wszystkie parametry dobiera się, dopiero po ocenie źródłowego materiału.
Jak możesz stwierdzić ze będzie słaba jakość ? Jeśli masz takie zdolności to zmień branżę pograj w Totolotka, wróżę większe sukcesy.
Jesli wrzucasz 4 h filmu na 1 CD to przepraszam nie ma o czym mówić.
CYTAT

a proponuję przegrać na DVD. W dobrej jakości mogę nagrać 4 godziny na jednej płycie. Ile tych kaset, po ile godzin mają???

Dobra jakość pojecie względne. Napisz Pani jeszcze jakie parametry (fachowo) będzie miała po przegraniu filmu. Na pewno zrozumie i będzie wiedziała o co chodzi.

Pozdrawiam \\\"profesjonalistów\\\" umiech



mlotekMAREK, DAJ SPOKÓJ I WALNIJ SOBIE LUFĘ NA USPOKOJENIEsciana

 
 
 
 
~~mieszkaniec ...
ff
Wysłany: 2 Sty 2009r. 19:42  
Cytuj
CYTAT
1. PISAŁEM O DVD ...
2. SPRZĘT MAM AKI MAM I NIE NARZEKAM A I MOI ZNAJOMI
3. CHCESZ PANIE WYŻEJ POPISAC SIĘ PARAMETRAMI.... DAJ SPOKÓJ... JAKBY KLIENT POWYŻE CHCIAŁ ZAPŁACIC FORTUNĘ, TO BY POSZEDŁ DO TV KABLOWEJ, LUB DO FIRMY NAGRYWAJĄCEJ FILMY
4. JA MAM JAKI MAM SPRZĘT I POMOGĘ W/W OSOBIE PRZEGRAĆ VHS NA DVD I MAM TAKI SPRZĘT CO POPRAWIA JAKOŚC VHS NA B. DOBRĄ I NAGRANIE J/W NAPISAŁEM ZMIESZCZE W 4 GODZINY NA PŁYCIE DVD+
5. JESLI KTOS NIE MA OCHOTY Z TEGO SKORZYSTAĆ, TO NIC SIE NIE DZIEJE... JA TO ROBIE PRYWATNIE... TYLKO KOSZTY WŁASNE + FLASZKA WÓDKI.... 0.7 good
6. ZAMYKAM TEMAT


... SORKI, ALE NAWALA MI LITERKA j .... PRZEPRASZAM ...

 
 
 
 
~~asd
ff
Wysłany: 2 Sty 2009r. 20:25  
Cytuj
CYTAT

4. JA MAM JAKI MAM SPRZĘT I POMOGĘ W/W OSOBIE PRZEGRAĆ VHS NA DVD I MAM TAKI SPRZĘT CO POPRAWIA JAKOŚC VHS NA B. DOBRĄ I NAGRANIE J/W NAPISAŁEM ZMIESZCZE W 4 GODZINY NA PŁYCIE DVD+


Lol - a ja mam sprzet co "poprawia jakosc muzyki" nawet jak plyte polamiesmiech2 Normalnie perpetum mobile. Jak ktos laduje 4h na jedna plyte to ciezko mowic o super jakosc (materialu zeby nie bylo) - bo to wychodzi z 2000kb/s - przy kompresowanym audio, to raczej nie bedzie "super" jakosc przy filmach domowych. Takie sensowne minimum to z 3500kb/s lub dla bezpieczenstwa 4000kb/s.

 
 
 
 
~~mieszkaniec ...
ff
Wysłany: 2 Sty 2009r. 22:12  
Cytuj
CYTAT
CYTAT

4. JA MAM JAKI MAM SPRZĘT I POMOGĘ W/W OSOBIE PRZEGRAĆ VHS NA DVD I MAM TAKI SPRZĘT CO POPRAWIA JAKOŚC VHS NA B. DOBRĄ I NAGRANIE J/W NAPISAŁEM ZMIESZCZE W 4 GODZINY NA PŁYCIE DVD+


Lol - a ja mam sprzet co \"poprawia jakosc muzyki\" nawet jak plyte polamiesmiech2 Normalnie perpetum mobile. Jak ktos laduje 4h na jedna plyte to ciezko mowic o super jakosc (materialu zeby nie bylo) - bo to wychodzi z 2000kb/s - przy kompresowanym audio, to raczej nie bedzie \"super\" jakosc przy filmach domowych. Takie sensowne minimum to z 3500kb/s lub dla bezpieczenstwa 4000kb/s.



DLACZEGO NA SIŁE KOMBINUJECIE...POPROSTU TO MAM I MOJA SPRAWA Z KĄD... PROSZE NIE PIER***LIĆ JUZ NA TEN TEMAT BO SIĘ ZONA MOJA SMIEJE, ŻE "U MURZYNÓW TO I ZAPAŁKI BĘDA NIE MOZLIWE DO ZROBIENIA" - OCZYWIŚCIE TO ŻENADA CO PISZE O MURZYNACH, PRZEPRASZAM WSZYSTKICH WIERZĄCYCH ...SZKODA GADAĆ...TAKI SPRZĘT MOZNA KUPIC ZA NIESPEŁNA 2,5-4,5 TYŚ. W POLSCE, JAKBY KTOS NIE WIEDZIAŁ... DAJCIE SPOKÓ W UDAWADNIANIE MI, ŻE PISZE NIEPRAWDĘ, ALE Z DRUGIEJ STRONY TO JAKI JA MAM CEL PISAĆ BZDURY...PRZECIEZ NIKOMU NIE KAŻĘ KORZYSTAĆ Z MOICH USŁUG, BO ICH NIE PROWADZĘ... A CO DO MUZYKI, TO NIE WIEM ILE MOGE NAGRAĆ, ALE ZAPEWNE DUZO... potluczony

 
 
 
 
~~asd
ff
Wysłany: 2 Sty 2009r. 22:50  
Cytuj
No nic, poprostu boli mnie jak ktos opowiada farmazony a potem "tlumoczy" ludziom, ze nie spier*@#$lil sprawy tylko tak ma byc.

PS. Drogie zapalki kupujecie z zonaumiech

 
 
 
 
~~asd
ff
Wysłany: 2 Sty 2009r. 22:54  
Cytuj
A juz szczegolnie mnie skreca jak slysze o "poprawianiu jakosci VHS" lub jakiegokolwiek juz istniejacego materialu.

 
 
 
 
~~`xyz
ff
Wysłany: 2 Sty 2009r. 23:54  
Cytuj
CYTAT
A juz szczegolnie mnie skreca jak slysze o \"poprawianiu jakosci VHS\" lub jakiegokolwiek juz istniejacego materialu.



wg mnie to jestes przewrazliwiony fachowiec, co nie ścierpi, że byle mieszkaniec ma lepszy sprzęt od ciebie... walnij sobie lufę,,,jak ktos napisał wyżej...hehheee

a z tymi zapałkami to było dobre..hehheee, popieramgood

 
 
 
 
~~hehehe
ff
Wysłany: 3 Sty 2009r. 01:49  
Cytuj
~~mieszkaniec ... ty już lepiej się nie odzywaj! Nie dość, że nie masz pojęcia o video to jeszcze te błędy ortograficzne - masakra! Współczuję żonie... neutralny

 
 
 
 
~~asd
ff
Wysłany: 3 Sty 2009r. 01:50  
Cytuj
Sorry - jaki sprzet? Lepszy magnetowid?smiech2 lol - sry wyrzucilem pare lat temu...

 
 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »