NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »
Nowy Temat Odpowiedz
Wymiana pokrycia dachowego,
Posty: 141
Dołączył: 10 Paź 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 10 Lip 2011r. 10:46  
Cytuj
Pilnie szukam informacji o solidnej i w miarę niedrogiej firmie wykonującej pokrycia dachowe, ktoś powie że szukam dwóch różnych firm umiech jak solidnej to nie taniej, ale może macie jakieś swoje doświadczenia czy podpowiedzi, będę bardzo wdzięczny.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Lip 2011r. 10:46  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 107
Dołączył: 11 Lut 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Lip 2011r. 19:19  
Cytuj
Poszlo info na P.W.
Mnie oni wykonywali dach cale 300m2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 141
Dołączył: 10 Paź 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 11 Lip 2011r. 12:07  
Cytuj
Czy kwota jest tajemnicą??? przynajmniej bym poznał jakiś przedział cenowy

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 11 Lip 2011r. 14:33  
Cytuj
a możecie tak oficjalniej umiech nie tak dawno dałem ogłoszenie o podobnej treści i jakoś za wielkiego odzewu nie było :/ a planuje remont dachu więc podpinam się pod temat umiech

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 63
Dołączył: 26 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Lip 2011r. 21:47  
Cytuj
Witam kompletnie się nie orientuję. Ile powinienem przygotować kasy na remont dachu? Obecnie stropodach 80 m2 jednospadowy. Prace do zrobienia to zerwanie starego stropodachu podmurowanie z cegieł z 1,5 m aby blacha nowo położona miała większy spad wykonanie więźby pokrycie blachą. Ile mnie wyniesie całkowity koszt takiego remontu tak w przybliżeniu. Oczywiście robocizna razem z materiałami.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 60
Dołączył: 27 Cze 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 12 Lip 2011r. 09:37  
Cytuj
Polecam firmę która remontuje dach od lat i robią to bardzo dobrze i nie drogo jak na taka robote. Nr tel 662 900 241

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 152
Dołączył: 12 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lip 2011r. 10:07  
Cytuj
@Puchatek: na taki "remont" potrzebujesz projektu i pozwolenia na budowę. Chyba masz?umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 141
Dołączył: 10 Paź 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 14 Lip 2011r. 22:10  
Cytuj
Racja, podmurowanie o 1,5 metra to już niestety i projekt i pozwolenie na budowę, samo pozwolenie 2 miesiące procedura, a co do kosztu to oceniany jest indywidualnie, w zależności od tego co potrzeba dołożyć wymienić itd. sama blachodachówka to ok 23zł m2 więc nie tak wiele, ale drzewo, wkręty, włazy, obróbki i robocizna.... i wychodzi od 60 (choć trafiają się i niższe oferty) do 80 zł za metr krytej powierzchni.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 15 Lip 2011r. 00:50  
Cytuj
Obrazek

mam pytanko bo kiedyś słyszałem że jeżeli dom nie zmienia kubatury (czy jakoś tak) to ponoć nie trzeba zezwolenia na remont i przeróbki... ??

czy nadal tak jest ?? ...

i 2 pytanko mam dach dwu spadzisty i gdybym chciał zrobić coś takiego jak na tej fotce to czy na to już trzeba zezwolenia/plany ?? (to coś nad drzwiami wejściowymi jezyk niekoniecznie wystające za obręb fundamentów/ściany)

ps. nie wiem jak to fachowo się nazywa jezyk więc dałem fotkę

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 26 Wrz 2011r. 14:53  
Cytuj
kosmal3006 ... "Domy kanadyjskie - ciepłe i niedrogie, budownictwo szkieletowe, konstrukcje drewniane". ... mam do Ciebie sprawkę jeśli możesz napisz mi maila bo chyba "PW" nie bardzo tu działa

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 331
Dołączył: 18 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Wrz 2011r. 15:24  
Cytuj
Trzeba pozwolenie na budowę.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 54
Dołączył: 12 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Wrz 2011r. 16:22  
Cytuj
trzeba miec nie pokolei w glowie jesli sie zglasza takie pierdoly, jakies projekty itp... mlotek ludzie ganki stawiaja, przybudówki i nikt nic nie mowi, no chyba ze ma sie zyczliwych sasiadow ktorzy zglosza za nas takie coszaklopotany

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/stalowem/stalowemiasto.pl/pub/edytor/xcode_forum.php on line 285
Posty: 1680
Dołączył: 1 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Wrz 2011r. 21:15  
Cytuj
CYTAT
kosmal3006 ... \"Domy kanadyjskie - ciepłe i niedrogie, budownictwo szkieletowe, konstrukcje drewniane\". ... mam do Ciebie sprawkę jeśli możesz napisz mi maila bo chyba \"PW\" nie bardzo tu działa


El.banan - pisz śmiało na kosmal3006_(at)_op.pl

"Demokracja jest wtedy, gdy dwa wilki i owca głosują, co zjeść na obiad. Wolność jest wtedy, gdy uzbrojona po zęby owca może się bronić przed demokratycznie podjętą decyzją." Benjamin Franklin
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 27 Wrz 2011r. 12:34  
Cytuj
jak coś wysłałem o co biega na maila ale w tym temacie część już pisze ponowie pytanie bo jako osoba siedząca w tej branży powinieneś wiedzieć co traktowane jest jako remont a co jako budowa a co za tym idzie trzeba plan/zezwolenie ...

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »