NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Porady techniczne »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 3 4 ... » »»
Zepsute auto przez serwis. auto zastepcze.,
Posty: 1738
Dołączył: 26 Lip 2009r.
Skąd: RMI
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 12 Cze 2011r. 21:26  
Cytuj
Witam. Mam taki problem. Serwis robil mi przeglad i diagnostyke samochodu, Wymieniali mi tez przedna szybe.

Co sie okazalo??? podczas deszczu woda kapala w srodku i zalala moduly koputerowe, Zdazylem tylko wjechac autem do podziemnego garazu i juz wtedy zaczely sie pierwsze objawy. Cos sie robilo z zamkami i swiatlo wsteczne swiecilo na luzie. Okazalo sie ze szyba jest zle wklejona i ona sie rusza w prawym dolnym rogu.

Obecnie jakies moduly wysiadly i auto nie odpala jest zablokowane.

Moje pytanie. To ze serwis bedzie poprawial swoja spartaczona robote to wiem ale czy na czas naprawy moge sie domagac od serwisu auta zastepczego????? Mam dwa wazne wyjazdy a wiem ze mi tego auta nie zrobia.

Jedni pija bo musza, Ja pije bo lubie, chyba ze tez juz ku.... musze!!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Cze 2011r. 21:26  
Cytuj

Jedni pija bo musza, Ja pije bo lubie, chyba ze tez juz ku.... musze!!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1738
Dołączył: 26 Lip 2009r.
Skąd: RMI
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 12 Cze 2011r. 23:39  
Cytuj
To nikt nic nie wie czy mozna dostac zastepcze?????

Jedni pija bo musza, Ja pije bo lubie, chyba ze tez juz ku.... musze!!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 446
Dołączył: 8 Marz 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Cze 2011r. 07:46  
Cytuj
To za poważny temat na tym forum.Na to wychodzi,że tu posty piszą same dzieci i skąd mogą znać odpowiedź na Twoje pytanie?

Wyrażam wyłącznie prywatne poglądy, do czego mam prawo, zgodnie z art. 54 Konstytucji RP
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5011
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Cze 2011r. 08:01  
Cytuj
powiem ci że temat jest mocno nieprecyzyjny bo nie napoisałes czy aso czy prywatny. jeżeli aso to mają auta zastępcze i powinni ci dac auto zastępcze aczkolwiek zwykle auto zastepcze dostają firmy a nie osoby prywatne. Sewrwis przyjął na klatę że ich wina awarii? Jeżeli tak i nie kręcą nosem auto powinno być

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 446
Dołączył: 8 Marz 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Cze 2011r. 09:10  
Cytuj
Ktoś próbuje ratować opinię tego forum trochę nieudolnie ale zawsze coś.

Wyrażam wyłącznie prywatne poglądy, do czego mam prawo, zgodnie z art. 54 Konstytucji RP
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 13 Cze 2011r. 09:45  
Cytuj
Adam dzieciaku jak możesz pomóc to pomóż koledze. Sam nie pomagasz tylko jakieś farmazony wypisujesz. Jak ktoś coś wie na temat to wpisuje jak nie to się nie odzywa. Kolejne posty niezwiązane z tematem będą usuwane.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 446
Dołączył: 8 Marz 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Cze 2011r. 16:26  
Cytuj
Andrzejek nerwy Ci puściły?Jacek przynajmniej potrafi się zachować i nie zniża swojego poziomu tak jak Ty.Będziesz kasował posty......Tylko to tak naprawdę potrafisz robić,a "zapomniał wół jak cielęciem był"i sam atakowałeś moderatorów za kasowanie postów.Piszesz do mnie dzieciak,a ja myślę,że mógłbyś być moim synem.Nie zapomnij skasować żeby jak najmniej forumowiczów to przeczytało bo prawda w oczy kole

Wyrażam wyłącznie prywatne poglądy, do czego mam prawo, zgodnie z art. 54 Konstytucji RP
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1738
Dołączył: 26 Lip 2009r.
Skąd: RMI
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 13 Cze 2011r. 18:16  
Cytuj
CYTAT
powiem ci że temat jest mocno nieprecyzyjny bo nie napoisałes czy aso czy prywatny. jeżeli aso to mają auta zastępcze i powinni ci dac auto zastępcze aczkolwiek zwykle auto zastepcze dostają firmy a nie osoby prywatne. Sewrwis przyjął na klatę że ich wina awarii? Jeżeli tak i nie kręcą nosem auto powinno być




To jest autoryzoway serwis ASO. Wiem ze wypozyczalnie aut maja,

Jezeli szybe wymieniali a teraz woda sie leje w srodku no to chyba wiedza ze odwalili oni jakas sztuke.

Jedni pija bo musza, Ja pije bo lubie, chyba ze tez juz ku.... musze!!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5011
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Cze 2011r. 22:10  
Cytuj
to jak aso to drzyj morde bo jak kulturalnie poprosisz to cie oleją, i ci dadzą

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1738
Dołączył: 26 Lip 2009r.
Skąd: RMI
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 13 Cze 2011r. 22:51  
Cytuj
Wlasnie pisalem do nich maile i odpisywali tak ze zdziwieniem ze auto zepsute, dopiero jak zadzwonilem i morde zaczolem drzec to pojawily sie pierwsze efekty dzialania.

No ale morde darlem w sprawie naprawy, to teraz trzeba bedzie morde drzec w sprawie auta zastepczego.

Jedni pija bo musza, Ja pije bo lubie, chyba ze tez juz ku.... musze!!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1738
Dołączył: 26 Lip 2009r.
Skąd: RMI
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 28 Wrz 2011r. 06:46  
Cytuj
Odswiezam temat.

Auto zastepcze dostalem.


Minelo juz 3.5 miecha odkad zglosilem problem do ASO.

10-sierpnia zglosilem szkode do ubezpieczalni tego serwisu.

17-VIII dostalem auto zastepcze po zrobieniu awantury na glownym holu

Autem zastepczym jezdzilem 2tyg zrobilem 2000km ani grosza nie zaplacilem, jeszcze dostalem auto na oponach zimowych bez gasnicy i trojkata.


18-VIII przyjechala laweta z aso po moj samochod

Dzis mamy 28-IX auto zepsute nadal stoi w aso, serwis nie naprawia (teraz nie przyznaje sie do winy) bo nie ma kto za to zaplacic,

Co dzien ASO (3opcje ich obalilem) to szuka nowe opcje zalania elektroniki, a ubezpieczalnia jeszcze nieprzyjela raszczenia o pokryciu kosztow.


Czy ktos moze to zrozumiec?????

OD 6-VI auto stoi zablokowane, tym autem nie jezdze a caly czas oplacam AC (3.5 tys)

Jedni pija bo musza, Ja pije bo lubie, chyba ze tez juz ku.... musze!!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 64
Dołączył: 20 Sie 2009r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Wrz 2011r. 07:50  
Cytuj
RNI a mógłbyś napisać jakie to ASO??

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 152
Dołączył: 12 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Wrz 2011r. 07:57  
Cytuj
Też chciałbym wiedzieć jakie to ASO - aby omijać z daleka. Pogadaj z Rzecznikiem Konsumentów a jak to nie podziała to chyba tylko sąd zostaje (będzie się wlokło). Współczuje...wciąż jesteśmy krajem delikatnie mówiąc "rozwijającym się", pełnym cwaniaków patrzących jak tu innych wykiwać , w cywilizowanym państwie prawa takie przejścia są nie do pomyślenia.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10
Dołączył: 30 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Wrz 2011r. 08:21  
Cytuj
Jak to jest w naszej pięknej Polsce. Wszyscy mili w d**ę włażą bez wazeliny w salonie jak kupujesz nowe auto.

Jak coś się zepsuje to już nie jest kolorowo ASO umywa ręce i rób człowieku co chcesz. Jeśli ASO zepsuje twój działający samochód to nigdy nie ma winy po ich stronie tylko właściciela.

Napisz do TVN Turbo "Turbo Kamera" bo tak to będziesz miał bardzo długą zabawę w kotka i myszkę z tym "cudownym" ASO.

Telewizorni może się przestraszą bo nie będą chcieli narobić sobie publicznej siary.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5011
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Wrz 2011r. 09:57  
Cytuj
Problem Rni zalatuje szmelcwagenem bo oni tak robią tylko kase brać i nic w zamian

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5
Dołączył: 4 Wrz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Wrz 2011r. 10:26  
Cytuj
Proponuję zgłosić sprawę do programu Turbo Kamera na tvnturbo. chytry

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 20 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Wrz 2011r. 11:23  
Cytuj
Jesli płacisz OC ,to auto zastepcze należy ci się jak przysłowiowa kość psu i koniec.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 222
Dołączył: 1 Gru 2010r.
Skąd: St.Wola oś.Centralne
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Wrz 2011r. 11:26  
Cytuj
Jaka marka samochodu i który to salon ASO?
Będzie przestroga dla innych.

MYŚL!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1348
Dołączył: 21 Kwie 2010r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Wrz 2011r. 18:25  
Cytuj
z tego co wiem , to maja 14 dni na odpowiedz ustna co z autem a 30 dni na usuniecie usterki,
potem mozesz pisac śmiało pozew do sadu umiech
jak juz dostaniesz pieczatke na pozwie idz do w/w ASO umiech
z usmiechem na twarzy umiech
i powiedz zeby ci juz nie zawracali glowy czy to telefonicznie czy email umiech
do zobaczenia w sadzie umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 395
Dołączył: 15 Lis 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 28 Wrz 2011r. 18:39  
Cytuj
Kolego troche mi to pachnie Autorudem. Zgadłem? Znajomy miał z nimi podobną przeprawę.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1738
Dołączył: 26 Lip 2009r.
Skąd: RMI
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 28 Wrz 2011r. 19:32  
Cytuj
Serwis zmienial mi przedna szybe, klocki, 2 amortyzatory i modul elektr (2500zl) filtry i oleje. Za wszystko zaplacilem 7tys zl.


Teraz okazalo sie ze do wymiany sa glowny komputer i jeszcze jakies 3moduly elektroniczne. Koszt naprawy okolo 4ty zl.

Jak to mozliwe??? Glowna elektronika sterujaca i inne moduly tylko 4ty zl , a filtry kosztuja 7tys zl???

Kto sledzi SM to chyba wie o jakie ASO chodzi.


Teraz okazalo sie ze zalalo auto bo w aucie brakuje jakiejs czesci do odprowadzania wody.

Ta czesc byla i nagle teraz znikla



:cwaniak:



:cwaniak::cwaniak::cwaniak::cwaniak:

Jedni pija bo musza, Ja pije bo lubie, chyba ze tez juz ku.... musze!!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/stalowem/stalowemiasto.pl/pub/edytor/xcode_forum.php on line 285
Posty: 280
Dołączył: 7 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Wrz 2011r. 22:07  
Cytuj
Ta cała sprawa aż się prosi do zgłoszenia w programie Turbo Kamera, kiedyś już Autorud był bohaterem tego programu wtedy chodziło o skrzynię DSG w Golfie. Tu możesz opisać swój problem napewno się odezwą bo sprawa jest ciekawa

turbokamera_(at)_tvn.pl

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 259
Dołączył: 25 Paź 2010r.
Skąd: Z miasta :P
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Wrz 2011r. 03:22  
Cytuj
Człowieku robisz tak idziesz do nich i mówisz im prosto daje wam 7 dni na naprawienie mojego samochodu . Oczywiście na ich koszt bo z twoich wypowiedzi wynika że to ich wina.
Jeżeli to nie pomoże sprawę składasz na policje, wynajmujesz sobie prokuratora jeszcze dla większego rozgłosu możesz sobie zamówić Turbo Kamere .
I masz gwarantowane że w ciągu tygodnia będziesz jeździł swoim samochodem .
Jeżeli posiadasz zdjęcia samochodu po naprawie i film co się z nim działo to sprawę wygrasz na 100% .
Nie ma co iść im na rękę.
Nie pierwszy i nie ostatni jesteś co cię tak zrobili w bambuko .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1738
Dołączył: 26 Lip 2009r.
Skąd: RMI
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 29 Wrz 2011r. 06:15  
Cytuj
Problem jest taki ze teraz nie ma mnie w pl, sprawe dalem adwokacinie, najpierw mi powiedzial co beda dzialac, teraz wychodzi ze co innego robia.


Ma wszystkie papiery do sadu a on tak czeka jakby niechcial tego do sadu dawac.


Ja mowie ze tego auta niechce, on mowi ze czeka az go naprawia,

Wko...wia mnie to wszystko.


Na dzie dzisiejszy ASO powiedzialo ze do wymiany sa 3sterowniki ale nie daja gwarancji ze auto bedzie chodzic.

Dzis jest 29. Po 6tyg stwierdzili ze do wymiany jest 3sterowniki.

Tylko stwierdzili, ale nie wymienili. Nie wymieniaja bo za darmo nie wymienia , a Ja im powiedzialem ze *-ani grosza ku...wa nie zaplace.


I TAK TO NARAZIE WSZYSTKO SIE WLECZE.

Jedni pija bo musza, Ja pije bo lubie, chyba ze tez juz ku.... musze!!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 395
Dołączył: 15 Lis 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 29 Wrz 2011r. 09:24  
Cytuj
CYTAT
Problem jest taki ze teraz nie ma mnie w pl, sprawe dalem adwokacinie, najpierw mi powiedzial co beda dzialac, teraz wychodzi ze co innego robia.


Ma wszystkie papiery do sadu a on tak czeka jakby niechcial tego do sadu dawac.


Ja mowie ze tego auta niechce, on mowi ze czeka az go naprawia,

Wko...wia mnie to wszystko.


Na dzie dzisiejszy ASO powiedzialo ze do wymiany sa 3sterowniki ale nie daja gwarancji ze auto bedzie chodzic.

Dzis jest 29. Po 6tyg stwierdzili ze do wymiany jest 3sterowniki.

Tylko stwierdzili, ale nie wymienili. Nie wymieniaja bo za darmo nie wymienia , a Ja im powiedzialem ze *-ani grosza ku...wa nie zaplace.


I TAK TO NARAZIE WSZYSTKO SIE WLECZE.





Najważniejsze w takich sprawach to znalezienie DOBREGO adwokata. Nie wiem czy na terenie Stalowej Woli znajdziesz takiego. Uwierz mi że oni takiego sobie wynajmą( jeżeli dojdzie do sporu sądowego).
Kwestia druga. Sprawa stała się znana , więc raczej mimo wszystko będą próbowali pójśc na ugodę . Czyli najmniejszym możliwym kosztem naprawić auto i Ci je wydać . Pozostaje kwestia intencji Twojego adwokata, czy będzie działał w Twoim imieniu. Musisz być tego na sto procent pewien. Jeżeli masz cień wątpliwości to go zmień.

Tak z własnego doświadczenia Ci poradzę aby wszystkich dokumentów związanych z tą sprawą pilnować jak cnoty własnej siostry. I nie ufaj nikomu ( oprócz adwokata) , bo w Stalowej Woli ta firma ma opinię nietykalnej. Policjanci z KPP Stalowa Wola jak słyszą to magiczne słowo "Autorud" , dostają sraczki ze strachu.
Trzymam za Ciebie kciuki, w miarę możliwości informuj nas co w Twojej sprawie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 3 4 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Porady techniczne »