NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 4 5 6 7 8 9 »
Szybki i niezawodny internet w STW,
Posty: 1348
Dołączył: 21 Kwie 2010r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lis 2011r. 21:32  
Cytuj
Arcymag
dokladnie 1mega
co do buforowania
u mnie dobija przy stream3
do 2.5 mega, ale plynnie wiec sadze ze jakies 2 mega powinno obleciec umiech
1 z deka malo
wazny tez jest upload, czyli w gore, tzw zapytanie do strony, stron, jeslijest bidny to zanim twoj komp wysle zapytanie to hohoho,
tak wiec 2048/512 bedzie luzik umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lis 2011r. 21:32  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 169
Dołączył: 12 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Lis 2011r. 06:29  
Cytuj
Ponownie potwierdzenie tego co pisałem w kwietniu, że TVK Diana nie jest firmą profesjonalną. Zapowiedzi od 1,5 miesiąca jak to pięknie będzie. Nowa oferta dla klientów którzy przyjdą do BOK - ludzie mamy przecież XXI wiek. Nie po to mam internet żeby stać w kolejce i czekać do Pani która przedstawi mi ofertę. Komuna na maksa. Firma nie potrafi przedstawić nowej oferty na stronie internetowej ? Boi się czegoś ? Nie rozumiem.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 15
Dołączył: 20 Sie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Lis 2011r. 08:36  
Cytuj
CYTAT
[cytat]
Wychodzi więc na to, że jeżeli mieszkasz poza zasięgiem kablowego Interblocku (bo radiowy kosztuje tam 45 zł za 8 Mb)to najlepsza jest nowa oferta MTM:
5 Mb - 40 zł
8 Mb - 45 zł
12 Mb - 50 zł
15 Mb - 65 zł itd.
Poza tym mają podwójną prędkość w nocy 23-11 (w Dianie podobno już tego nie ma w nowej ofercie) i większy upload (także podwojony w nocy).


A gdzie znalazłeś taką ofertę z MTM ??? i jeszcze chcesz mi powiedzieć, że to po radiu takie prędkości ??? sciana

A ile MTM ma okablowanych bloków ?? 1 czy 2. Wasze magiczne opowiastki mnie bawią. To jest tak jak z ofertą Netii, wiecie że gdzieś dzwoniło tylko nie bardzo wiecie w którym kościele a jak przyjdzie co do czego to się okazuję, że osławione łącze bez limitów kosztuje nie 40 zł tylko 80 zł i wcale nie jest tak do końca bez limitów i nagle z oferty LTE Polsatu okazuje się, że i owszem magiczna prędkość do 100 Mb/s tylko co z tego jak miesięczny limit transferu to 3 GB co wystarcza na 4 dni zabawy w sieci i czar pryska, bo jak chcesz mieć już większy limit to nagle płacisz 100 zł. I jeszcze jedna sprawa, która tyczy się INTERBLOCKU i czarujących 300 Mb/s transferu. Czy nadal nie macie świadomości, że to jest całą przepustowość łącza i to teraz dzieli się na wszystkich, którzy siedzą na necie. Tyle razy było to tłumaczone na tym forum przez wielu znawców tematu. nie wiem

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 121
Dołączył: 16 Marz 2007r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Lis 2011r. 08:38  
Cytuj
zwracam honor Dianie. Byłem w BOK, mogłem podpisać nową umowę i za 5 zł więcej mam 4 razy szybszy internet. Dziękuję i pozdrawiam.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 225
Dołączył: 1 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Lis 2011r. 09:03  
Cytuj
CYTAT
[cytat][cytat]
Wychodzi więc na to, że jeżeli mieszkasz poza zasięgiem kablowego Interblocku (bo radiowy kosztuje tam 45 zł za 8 Mb)to najlepsza jest nowa oferta MTM:
5 Mb - 40 zł
8 Mb - 45 zł
12 Mb - 50 zł
15 Mb - 65 zł itd.
Poza tym mają podwójną prędkość w nocy 23-11 (w Dianie podobno już tego nie ma w nowej ofercie) i większy upload (także podwojony w nocy).


Heh no wlasnie sie dowiedzialem ze w Dianie o podwojnej predkosci w nocy to mozna pomarzyc. Troche lipa bo nic nowego ta promocja nie wnosi przynajmniej w moim jak i zapewne w kilku osob przypadku. Caly dzien czlowiek pracuje i tylko w nocy i wczesnym rankiem korzystam z neta wiec praktycznie na podwojnej predkosci 2Mb/4Mb a w momencie decycji na neta 4Mb w nowej promocji, rewolucji nie ma zadnej. Heh torche to naciagane wszystko...Dalej uwazam ze mamy za malo Providerow Internetu w stalowej woli poza IB nie ma zadnej konkretnej sieci w tym miescie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 60
Dołączył: 28 Lip 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Lis 2011r. 09:15  
Cytuj
Jako były stażysta TVK "Diana", znalazłem się w grupie beta-testerów nowej usługi i na ich nowym, 8-kanałowym modemie Cisco osiągnąłem w domu transfer 198 Mbps (ściąganie). umiech

Z pewnością na początek nie zaoferują takich prędkości
ale słyszałem coś, że ma być w ofercie również 128 Mbps.
I to z pewnością jest rewolucja.

Uprzedzając potencjalne pytania, nie znam szczegółów
ich nowej oferty internetu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 315
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Lis 2011r. 09:53  
Cytuj
jaqjordan czyli jak w końcu ja umowę na internet podpisywałem w maju na dwa lata, i Pani z diany powiedziała,ze nie mogę podpisać nowejco

Dziś zadzwonię i dowiem się dokładniej co i jak.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8
Dołączył: 29 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Lis 2011r. 09:54  
Cytuj
CYTAT
I jeszcze jedna sprawa, która tyczy się INTERBLOCKU i czarujących 300 Mb/s transferu. Czy nadal nie macie świadomości, że to jest całą przepustowość łącza i to teraz dzieli się na wszystkich, którzy siedzą na necie. Tyle razy było to tłumaczone na tym forum przez wielu znawców tematu.


Masz racje co w praktyce oznacza, ze wyciagam ok 70-80Mb z dobrych serwerow ktore na to pozwalaja. Wskaz mi dostawce, ktory za 30zl zaoferuje mi takie lacze. Zeby bylo jeszcze ciekawiej okazalo sie, ze ograniczniem w tym momencie jest ruter ktory mam w domu, ze nie przepusci wiekszego lacza.

CYTAT
Jako były stażysta TVK "Diana", znalazłem się w grupie beta-testerów nowej usługi i na ich nowym, 8-kanałowym modemie Cisco osiągnąłem w domu transfer 198 Mbps (ściąganie).


Tym stwierdzeniem mnie rozbawiles strasznie za co Ci dziekuje. To tak jakbym wymienila w domu ruter na gigowy i ITB puscilo mi 300 mega, a nastepnie bym sie tym chwalila na forum. Rownie dobrze mozna robic przeciez test w siedzibie ktoregos operatora i sie pozniej chwalic takim wynikiem na forum. Pytanie tylko po co? Co to ma wspolnego z realnie swiadczona oferta? Ostatnio ITB zaktualizowal swoj raport na stronie o dane z netindex:

http://www.netin(...)/Stalowa

Wybacz ale dla mnie takie rankingi sa wiarygodne a nie takie informacje jak piszesz. Co z niego wynika? Jak widac Diana nie jest nawet na drugim miejscu (zajmuje je tp), a pierwsze interblock. Rozumiem, ze jako byly stazysta masz jakies bonusy od Diany jak te testy uslug ale piszac dla innych moglbys byc bardziej obiektywny. Ja patrze jak jest i w jednej z wczesniejszych wypowiedzi potrafilam przyznac, ze ITB faktycznie mial rozne trudnosci ale rozwiazal problemy. Ty natomiast prowadzisz stala i slepa agitacje na rzecz Diany ktora staje sie denerwujaca.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2494
Dołączył: 9 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 4 Lis 2011r. 10:31  
Cytuj
kaiser14 nigdzie nie pisałem że oferta MTM dotyczy radiówki. Oczywiście chodzi o kabel. Napisałem to bo mam Dianę ale umowa mi się kończy i analizuję wszystkie możliwe oferty i akurat mój blok jest okablowany przez MTM. Co do Netii i Polsatu masz rację (pisałem o Netii wcześniej), albo drogo (netia) albo śmieszny limit (polsat), zresztą podobnie jest z neostradą. Jak dla mnie w tej chwili oferta MTM jest najlepsza. Jeżeli jednak ktoś nie mieszka w zasięgu kabla MTM lub Interblocku to pozostaje Diana.

A co do rubikon237 smiech2 to pisałem już kiedyś, że to pracownik Diany i to na wysokim szczeblu, który próbuje robić marketing za kogoś innego. Wielka rewolucja a tu żadnych ofert, cenników, regulaminów. Facebook Diany milczy, starsze wątki pokasowane. Może kiedyś przyjdzie tu jakieś UPC albo Multimedia i to wykupi w cholerę, to będzie wtedy porządna oferta...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 21
Dołączył: 25 Lis 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Lis 2011r. 11:00  
Cytuj
CYTAT
zwracam honor Dianie. Byłem w BOK, mogłem podpisać nową umowę i za 5 zł więcej mam 4 razy szybszy internet. Dziękuję i pozdrawiam.

hmmm a mógłbyś napisać ceny i prędkości poszczególnych pakietów? interesuje mnie najtańszy bo na stronce nie ma narazie żadnego info.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 60
Dołączył: 28 Lip 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Lis 2011r. 11:20  
Cytuj
Obserwatorka, podałem fakt - wynik pomiaru, nie widzę tu powodów do uśmiechu.

Nie agituję i nie namawiam do korzystania z usług Diany,
w przeciwieństwie do Ciebie i ITB, gdy piszesz :

CYTAT : Masz racje co w praktyce oznacza, ze wyciagam ok 70-80Mb z dobrych serwerow ktore na to pozwalaja. Wskaz mi dostawce, ktory za 30zl zaoferuje mi takie lacze. Zeby bylo jeszcze ciekawiej okazalo sie, ze ograniczniem w tym momencie jest ruter ktory mam w domu, ze nie przepusci wiekszego lacza.

Przeprowadź wiarygodny test, nie zasłaniaj się routerem w domu
i podaj wyniki pomiarów ściągania danych w ITB.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 51
Dołączył: 14 Cze 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Lis 2011r. 11:24  
Cytuj
CYTAT
jaqjordan czyli jak w końcu ja umowę na internet podpisywałem w maju na dwa lata, i Pani z diany powiedziała,ze nie mogę podpisać nowejco

Dziś zadzwonię i dowiem się dokładniej co i jak.


I wiesz już coś? Też przedłużałem umowę w lipcu i jestem ciekaw jak sprawa wygląda z tą nową ofertą.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 3 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Lis 2011r. 12:28  
Cytuj
CYTAT


I wiesz już coś? Też przedłużałem umowę w lipcu i jestem ciekaw jak sprawa wygląda z tą nową ofertą.


Przed chwila dzwonilem do BOK, moge zmienic warunki promocji dopiero w grudniu, a umowe na internet podpisywalem 1 marca tego roku na okres 12 miesiecy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1348
Dołączył: 21 Kwie 2010r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Lis 2011r. 12:35  
Cytuj
kaiser14
rubikon237

mamy swiadomosc
a maci swoadmosc ze kabel lan ma swa przepustowosc
ze routery,switche tez ?
wiec jak za 30PLN wyciagniesz 80-90 mega to malo ?

a dowod chwila

Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 278
Dołączył: 22 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Lis 2011r. 13:04  
Cytuj
PITUCH - zdecyduję się chyba na Interblock! Najważniejsze, że jest u mnie w bloku kabel i bodajże dwóch użytkowników już podłączonych. Za to MTM niech spier***a ze swoją skrzyneczką (która ma ciągłe problemy z prądem zaklopotany)! Swoją drogą jestem ostatnim ich klientem w bloku (więc już pisałem, co mają zrobić ze swoją skrzyneczką i kabelkami)smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1348
Dołączył: 21 Kwie 2010r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Lis 2011r. 13:12  
Cytuj
ja wam powiem jak bylo z mtm-info u mnie na klatce
kabel puscili tak ze nabili floopow pelno niszczac elewacje, z czasem to odpadlo i wisial, i wisial, i wisial
obdzwonilem dostawcow w tym mtm-info , wytlumaczylm co i jak
nikt sie nie przyznaje
to uciolem wch...
za 2 dni wpada ekipa , i kabelek juz elegancko rureczakmi umiech
nie wala sie po calej klatce jezyk

jadeit
na obrazku jest up, zauwaz, dochodzi do 1.5 mega umiech
wiec tak jak tlumaczylem zapytanie umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 121
Dołączył: 16 Marz 2007r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Lis 2011r. 13:13  
Cytuj
ja umowę podpisywałem w czerwcu 2011 na 24 m-c. Poszedłem do biura i się okazało, że mogę zmienić umowę.

Miałem 2MB za 45 zł. Nie mogłem podpisać na 4MB bo jest tańsze. Mogłem już za to na wszystkie prędkości powyżej czyli 8/16/32/64/128.

Pozdrawiam,

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8
Dołączył: 29 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Lis 2011r. 13:21  
Cytuj
rubikon237 chcialam byc mila i uprzejma ale skoro tak stawiasz sprawe... Widzac, ze masz problem z czytaniem ze zrozumieniem albo z jakis wzgledow usilnie sprawiasz takie wrazenie:

CYTAT
Obserwatorka, podałem fakt - wynik pomiaru, nie widzę tu powodów do uśmiechu.


Podajesz pomiar lacza ktore jak sam stwierdziles jest tylko testowe i nie ma nic wspolnego z laczami swiadczonymi dla abonentow. Dlatego to jest smieszne, bo nie ma zadnej wartosci. Moglabym sobie napisac tak jak Ty, ze zrobilam test i wyszlo mi 250Mbit i co z tego? Co to wnosi do dyskusji? Nic. Rownie dobrze moze to byc prawdziwa informacja jak i wyssana z palca. Podalam Ci link do wiarygodnego raportu ze srednimi predkosciami uzytkownikow ITB i Diany. Dlaczego do tego nie potrafiles sie odniesc, tylko snujesz jakies opowiadania o laczach testowych ktore nie sa oferowane abonentom? To jest demagogia godna naszych politykow.

CYTAT
Nie agituję i nie namawiam do korzystania z usług Diany,
w przeciwieństwie do Ciebie i ITB, gdy piszesz :

CYTAT : Masz racje co w praktyce oznacza, ze wyciagam ok 70-80Mb z dobrych serwerow ktore na to pozwalaja. Wskaz mi dostawce, ktory za 30zl zaoferuje mi takie lacze. Zeby bylo jeszcze ciekawiej okazalo sie, ze ograniczniem w tym momencie jest ruter ktory mam w domu, ze nie przepusci wiekszego lacza.


Przepraszam szacownego kolege ale rozumiem, ze Ty masz prawo napisac prawde lub nie o jakims testowym laczu u siebie w domu, a ja nie mam prawa napisac ile naprawde oferuje mi moj dostawca? Hipokryzja w najczystszej postaci. Gdzie widzisz ta agitacje po mojej stronie? Przedstaw mi prosze lepsza oferte na rynku. Jezeli naprawde taka bedzie to ja chetnie rozwaze. Natomiast jezeli nie masz argumentow to sie nie wysilaj bo osiagasz efekt przeciwny do zamierzonego.

CYTAT
Przeprowadź wiarygodny test, nie zasłaniaj się routerem w domu
i podaj wyniki pomiarów ściągania danych w ITB.


Co znaczy dla Ciebie wiarygodny test? Mam sobie wymienic ruter w domu bo Ty masz taki kaprys? Przepraszam bardzo ale to ze Tobie Diana dala jako bylemu stazyscie jakies urzadzenia do testow nie upowaznia Cie do wymagania od zwyklych szarych uzytkownikow dysponowania sprzetem wysokiej klasy. Kupilam taki ruter na jaki mnie bylo stac i dla Twojej prowokacji nie mam zamiaru zmieniac.

Tak jeszcze przy okazji piszesz zwykle jakies rzeczy techniczne typu rutery osmio kanalowe etc. Ja nie mam pojecia co to jest i z czym sie to je. Nie wiem czy lepszy jest 8 czy 20 czy jakie tam sa. Chcesz pokazac jaki to ekspert jestes czy dowartosciowac sie przez to jakos?

Zycze Ci sporo dystansu, bo albo Ci go brakuje albo ktos Ci za te posty placi.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 60
Dołączył: 28 Lip 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Lis 2011r. 15:13  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
rubikon237 chcialam byc mila i uprzejma ale skoro tak stawiasz sprawe... Widzac, ze masz problem z czytaniem ze zrozumieniem albo z jakis wzgledow usilnie sprawiasz takie wrazenie:


Jestem normalnym abonentem Diany i jako taki przeprowadziłem
test nowego łącza, ma on więc oczywistą wartość z metrologicznego punktu widzenia.
Nie snuję żadnych opowiadań, podaję fakty.

CYTAT
CYTAT
Obserwatorka, podałem fakt - wynik pomiaru, nie widzę tu powodów do uśmiechu.


CYTAT
Podajesz pomiar lacza ktore jak sam stwierdziles jest tylko testowe i nie ma nic wspolnego z laczami swiadczonymi dla abonentow. Dlatego to jest smieszne, bo nie ma zadnej wartosci. Moglabym sobie napisac tak jak Ty, ze zrobilam test i wyszlo mi 250Mbit i co z tego? Co to wnosi do dyskusji? Nic. Rownie dobrze moze to byc prawdziwa informacja jak i wyssana z palca. Podalam Ci link do wiarygodnego raportu ze srednimi predkosciami uzytkownikow ITB i Diany. Dlaczego do tego nie potrafiles sie odniesc, tylko snujesz jakies opowiadania o laczach testowych ktore nie sa oferowane abonentom? To jest demagogia godna naszych politykow.

[cytat]Nie agituję i nie namawiam do korzystania z usług Diany,
w przeciwieństwie do Ciebie i ITB, gdy piszesz :

CYTAT : Masz racje co w praktyce oznacza, ze wyciagam ok 70-80Mb z dobrych serwerow ktore na to pozwalaja. Wskaz mi dostawce, ktory za 30zl zaoferuje mi takie lacze. Zeby bylo jeszcze ciekawiej okazalo sie, ze ograniczniem w tym momencie jest ruter ktory mam w domu, ze nie przepusci wiekszego lacza.


CYTAT
Przepraszam szacownego kolege ale rozumiem, ze Ty masz prawo napisac prawde lub nie o jakims testowym laczu u siebie w domu, a ja nie mam prawa napisac ile naprawde oferuje mi moj dostawca? Hipokryzja w najczystszej postaci. Gdzie widzisz ta agitacje po mojej stronie? Przedstaw mi prosze lepsza oferte na rynku. Jezeli naprawde taka bedzie to ja chetnie rozwaze. Natomiast jezeli nie masz argumentow to sie nie wysilaj bo osiagasz efekt przeciwny do zamierzonego.


W przeciwieństwie do Ciebie, ja nie twierdzę, że Diana ma najlepsze łącze za najniższą kwotę. To co Ty piszesz to otwarta reklama ITB.

CYTAT
Przeprowadź wiarygodny test, nie zasłaniaj się routerem w domu
i podaj wyniki pomiarów ściągania danych w ITB.


CYTAT
Co znaczy dla Ciebie wiarygodny test? Mam sobie wymienic ruter w domu bo Ty masz taki kaprys? Przepraszam bardzo ale to ze Tobie Diana dala jako bylemu stazyscie jakies urzadzenia do testow nie upowaznia Cie do wymagania od zwyklych szarych uzytkownikow dysponowania sprzetem wysokiej klasy. Kupilam taki ruter na jaki mnie bylo stac i dla Twojej prowokacji nie mam zamiaru zmieniac.

Tak jeszcze przy okazji piszesz zwykle jakies rzeczy techniczne typu rutery osmio kanalowe etc. Ja nie mam pojecia co to jest i z czym sie to je. Nie wiem czy lepszy jest 8 czy 20 czy jakie tam sa. Chcesz pokazac jaki to ekspert jestes czy dowartosciowac sie przez to jakos?

Zycze Ci sporo dystansu, bo albo Ci go brakuje albo ktos Ci za te posty placi.


Gdy przeprowadza się pomiar, podaje się warunki w jakich został
on przeprowadzony i tak zrobiłem Skoro jak piszesz masz problemy z techniką, to nie zabieraj głosu w takiej dyskusji.

Mniej emocji, polityki itp. a więcej faktów.

I proszę nie robić sobie prywatnych wycieczek, a operować faktami.
Poza tym pisałem o modemie 8-kanałowym a nie o routerze.

Napisałem i powtórzę :
W beta teście Diany, jako typowy abonent, dysponując typowym
8 kanałowym modemem Cisco Docsis 3.0, osiągnąłem transfer
danych na poziomie 198 Mbps.

Ty w ITB osiągnęłaś 70 Mbps.

I koniec . umiech








Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8
Dołączył: 29 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Lis 2011r. 16:43  
Cytuj
rubikon237 Rozmowa z Toba zaczela juz chwile temu przypominac rozmowe z osoba zakochana (w Twoim przypadku w jedynej slusznej firmie). Niezaleznie od tego ile jej sie poda argumentow i faktow to ona i tak wylowi jakis aspekt (w Twoim przypadku test nieoferowanej powszechnie przepustowosci) i bedzie sie jej kurczowo trzymac jak tonacy liny ratunkowej. To jest niestety przypadek beznadziejny bo osoba taka kompletnie nie potrafi byc za grosz obiektywa ani nagiac swojego punktu widzenia... Odpowiem Ci jednak, chociaz wiem, ze nie zrozumiesz lub zrozumiesz ale bedzie to nie do przelkniecia dla Ciebie...

CYTAT
Jestem normalnym abonentem Diany i jako taki przeprowadziłem
test nowego łącza, ma on więc oczywistą wartość z metrologicznego punktu widzenia.
Nie snuję żadnych opowiadań, podaję fakty.


Jestes calkowicie zaklamany w tym co piszesz. Jako niby byly stazysta (tym samym pracownik) otrzymujesz dziwnym trafem beta test uslugi, ktora w predkosciach o ktorych piszesz nie jest nawet w ofercie operatora i oczywiscie jest to bez zadnego zwiazku. Zapytam wprost - masz mnie i innych uzytkownikow tego forum za idiotow? Kolejna bzdura jest pisanie o wartosci metrologicznej testu. Dla Twojej informacji wartosc metrologiczna stanowily pomiary przeprowadzane przez tworcow danego standardu/technologi. Dla pewnosci zebys zrozumial posluze sie analogia. Ktos kiedys wynalazl opone, opisal i zbadal naukowo wszystkie jej wlasciwosci. Pozniej przychodzi ktos Twojego pokroju (uzytkownik) i mowi, ze opona jest okragla i pozwala jezdzic do predkosci X. Pozniej oswiadcza, ze przeprowadzil wazny test z metrologicznego punktu widzenia. Nawet moj ulubiony kabaret nie bawi mnie w rownym stopniu...

CYTAT
W przeciwieństwie do Ciebie, ja nie twierdzę, że Diana ma najlepsze łącze za najniższą kwotę. To co Ty piszesz to otwarta reklama ITB.


Wybacz posluze sie Twoim stylem wypowiedzi i skoryguje. Ja nie twierdze, ze ITB ma najlepsze lacze za najnizsza kwote, tylko stwierdzam fakt. Swiadczy o tym chociazby niezalezny ranking netindex do ktorego podalam link.

http://www.netin(...)/Stalowa

Wykazuje on, ze uzytkownicy ITB maja srednio kilka razy szybszy Internet niz Diany. Dodatkowo ITB jest obiektywnie oceniany duzo wyzej niz Diana - ocena 4.5 wzgledem 3.3. Masz problem dostrzec konkretne i autentyczne dane?

CYTAT
Gdy przeprowadza się pomiar, podaje się warunki w jakich został
on przeprowadzony i tak zrobiłem Skoro jak piszesz masz problemy z techniką, to nie zabieraj głosu w takiej dyskusji.


Poza tym co napisalam juz wczesniej pozwole sobie na drobny zart. Podales profesjonalnie wiarygodnie warunki testu. Uwaga Panie i Panowie! Gdzies w piwnicy/mieszkaniu/garazu anonimowy uzytkownik o nazwie rubikon237 przeprowadzil pomiary istotne wylacznie ze swojego punktu widzenia. Co ciekawsze twierdzi, ze maja one wartosc metrologiczna i ignoruje kompletnie fakt, ze niezalezny ranking dysponujacy milionami pomiarow ma inne zdanie na ten temat...

Jestes juz po raz 2 bezczelny zabraniajac mi glosu w dyskusji. Nie mam problemu z technika na tyle aby byc swiadomym uzytkownikiem Internetu i moc swobodnie porownywac oferty dostawcow. Wiedza o modemach, ruterach i sieciach nie jest tutaj potrzebna. To nie forum ekspertow z zakresu telekomunikacji o ile mi dobrze wiadomo.

CYTAT
Mniej emocji, polityki itp. a więcej faktów.

I proszę nie robić sobie prywatnych wycieczek, a operować faktami.
Poza tym pisałem o modemie 8-kanałowym a nie o routerze.


To co do tej pory napisalam moge przyrownac do drobnej krytyki. Do prywatnych wycieczek mi bardzo daleko, chyba ze przekroczysz moj poziom tolerancji...

CYTAT
Napisałem i powtórzę :
W beta teście Diany, jako typowy abonent, dysponując typowym
8 kanałowym modemem Cisco Docsis 3.0, osiągnąłem transfer
danych na poziomie 198 Mbps.

Ty w ITB osiągnęłaś 70 Mbps.

I koniec . umiech


W tym miejscu zastanawialam sie co odpisac zeby nie zabrzmialo zbyt personalnie... Jezeli predkosc o ktorej piszesz stanie sie standardem w Dianie i bedzie dostepna dla wszystkich klientow (a nie tylko dla Ciebie chwilowo na okres testow) to zmienie swoje podejscie. Nie wierze jednak zeby Diana zaoferowala za 30zl lacze conajmniej 10Mbit pomijajac juz nawet te 70Mbit w ITB ktorych sie tak czepiles umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 60
Dołączył: 28 Lip 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Lis 2011r. 18:18  
Cytuj
Obserwatorka, pogubiłaś się kompletnie umiech
Na jedno moje proste stwierdzenie, wygenerowałaś kilka,
wątpliwych hipotez, wątpliwych domysłów i wątpliwych żartów.
To już jest typowa akademicka dyskusja.
Jak dla mnie koniec tematu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1100
Dołączył: 2 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Lis 2011r. 18:23  
Cytuj
CYTAT

W beta teście Diany, jako typowy abonent, dysponując typowym
8 kanałowym modemem Cisco Docsis 3.0, osiągnąłem transfer
danych na poziomie 198 Mbps.


Ciekawe rzeczy opowiadasz.
Zdradź też czy takie modemy będą w ofercie jeszcze w tym stuleciu?
I ile tysięcy wyniesie miesięczny abonament?

*Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów* /Stanisław Lem
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1348
Dołączył: 21 Kwie 2010r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Lis 2011r. 18:48  
Cytuj
wbrew wszystkim itb to stowarzyszenie a nie firma !!!
wiec o jakiej reklamie tu mowa ?

proste wygryza diane netie mtm-info covernet
czy co tam kto chce (jesli chodzi o stw)
czy to po kablu czy po radiu !

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 51
Dołączył: 13 Marz 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Lis 2011r. 18:58  
Cytuj
Sorry ze sie podepne pod temat ...

Pytanie do osob korzystajacych z uslus MTM-info:
Mozecie sprawdzic czy dziala wam teraz strona www.mbank.pl lub www.mbank.com.pl ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 315
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Lis 2011r. 20:36  
Cytuj
Tak jak pisałem wcześniej zadzwoniłem i to samo mi babka powiedziała co wcześniej czyli 4 miesiące przed końcem umowy mogę zmienić.Nie wiem jak jaqjordan to załatwiłco

Chyba, ze babka myślała iż chciałem w tej samej kwocie wyższą prędkość.

Zgłupieć możnamlotek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 4 5 6 7 8 9 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »