NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
Czy w Polsce szykowany jest stan wojenny?,
Posty: 1396
Dołączył: 7 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lis 2010r. 20:26  
Cytuj
Przeanalizujmy.
Znalazłem w internecie kilka informacji, które naprawdę nie nastrajają optymizmem:
1. rząd Polski ogłosił cichą mobilizację wojsk. Do wojska masowo jest powoływana kadra oficerska. Opinia jednego z internautów: 'To prawda. Pracuję w jednej z tzw marek premium. Klient dzisiaj opowiadał, że zdziwił się, gdyż dostał kilka dni temu pismo z woja. Nie wiem jakiej było dokładnie treści, ale powiedział, że musi się stawić w ciągu kilku dni. Też jest oficerem.'
Druga opinia:
'wlasnie znajomy mi mowil, ze cos sie moze dziac ? jego syn skoszarowany gdzies w jednostce policji (nie zdazylem zapytac gdzie) dzwonil do niego i mowil, ze nie przyjedzie do domu bo wstrzymane maja wszystkie przepustki, wydaja sprzet uzywany do tlumienia demonstracji. Niestety musialem jechac na wyjazd (pogotowie rat.) i nie dokonczylismy rozmowy'
2. znaki drogowe dla pojazdów wojskowych, widoczne na powyższym zdjęciu, widać w całej Polsce. To info trzeba dalej potwierdzać (o tym za chwilę). Jeden z internautów widział duży transport tych znaków drogowych.
3. na tej stronie (link) są informacje o tym, iż dziś w nocy (29 / 30 października 2010) ma się odbyć mobilizacja wielkich sił policyjnych w Bawarii (południe Niemiec). W jakim celu?
4. pełzający totalitaryzm ? czy w Polsce odradza się faszyzm? Rządząca partia ma już wszystkie stanowiska władzy. Oto, co działo się dni temu w Opolu:
'Wczoraj, 21.X.2010 (w czwartek) funkcjonariusze policji bez nakazu prokuratorskiego wkroczyli do biura Komitetu Wyborczego POLSKI KIERUNEK w Opolu.
Zabrano wszystkie nasze dokumenty: spisy sympatyków, listy poparcia, oświadczenia lustracyjne i wypełnione zgody kandydatów do Sejmiku Wojewódzkiego. Funkcjonariusze nie znali celu rewizji, nikogo nawet nie przesłuchano.
Przedstawiciele służby podległej rządowi uniemożliwili tym samym opozycyjnemu KWW POLSKI KIERUNEK zarejestrowanie list wyborczych'. Link do całości tutaj
5. 'W sejmie powołano zespół, który ma zająć się niszczeniem niejawnych dokumentów komisji ds. Służb Specjalnych.
Zespół powołano w połowie października z inicjatywy Szefa Kancelarii Sejmu Lecha Czapli. W jego skład wchodzi czterech pracowników
Kancelarii Sejmu. Do końca listopada mają czas na wyselekcjonowanie, a następnie zniszczenie niektórych dokumentów przechowywanych w sekretariacie Sejmowej Komisji do Spraw Służb Specjalnych, najbardziej tajnego ciała obradującego w Sejmie'.
6. telewizja TVN 24 podała, iż w październiku tego roku kraje europejskie nie chciały zmieniać procedur dotyczących spraw 'terroryzmu' na wyraźne rządanie USA. I co się okazało? Dziś, 29 października mamy podejrzane pakunki w samolotach i wzrost zagrożenia 'terroryzmem'. Śmiech mnie ogarnia gdy tylko słyszę to słowo. Znów straszą społeczeństwa świata rzekomym zagrożeniem terrorystycznym. Nikt nie zwraca uwagę na fakt, iż największym terrorystą świata jest kraj z rejonu Bliskiego Wschodu, który jako jedyny w regionie posiada broń atomową, ponad 600 głowic.
Czy nie jest to dla was podejrzane? Kraje europy nie chciały wykonać woli USA, i nagle mamy podejrzane pakunki w samolotach, które wymuszają realizację planów USA...
7. opinia czytelnika z salonu24: 'Mam podobne podejrzenia, jednak zwiazane z proba utrzymania sie Platformy Obywatelskiej "za wszelka cene" u wladzy.
Posiadam kolezenskie kontakty w polskiej Policji, gdzie (wbrew pozorom) sluzy duzo rozsadnych i patriotycznie nastawionych funkcjonariuszy. Wedlug ich informacji, np.w Krakowie od kilku miesiecy jest obowiazek noszenia broni sluzbowej do domu sluzb kryminalnych(dawniej aby miec do tego prawo, nalezalo pisac raport z prosba. Dzis trzeba pisac raport, aby uzyskac zgode na trzymanie broni w jednostce). Podobno jest to podyktowane checia odciazenia w pracy dyzurnych itd.
Ponadto, wprowadzane sa bardzo niekorzystne rozwiazania, sprzeczne z ustawami policyjnymi, wobec funkcjonariuszy. Maja one miec na celu bezwzglednego, wrecz "niewolniczego" utrzymania stanu osobowego. Nie na zasadzie, damy wam wiecej - zostancie, ale zostancie - bo dostaniecie mniej. To podobno dotyczy problemu zabezpieczenia EURO2012.
Sami policjaci uwazaja jednak inaczej....' link
8. AKTUALIZACJA
otrzymałem mailem informację, iż w Mostach (Zachodniopomorskie) jest tworzona jednostka wojskowa "na wypadek wojny". Proszę o potwierdzenie tej informacji, czytelnicy.
„uzupelnienie informacji: policja skoszarowana w Wawie- wstrzymane wszystkie przepustki, urlopy. Sprzet ( ochraniacze, palki) ktory zwykle maja w magazynach, teraz jest wydany i kazdy ma przy lozku.Miedzy soba mowia, ze „cos ma byc 1 listopada” – byc moze maja informacje np. o planowanym zamachu albo podobnej sytuacji – nie chce mi sie wierzyc w stany wojenne i inne tego typu akcje. - opinia internauty komentującego blog p. Urbasia.

Powyższe sygnały trzeba szczegółowo sprawdzić, w skali całej Polski. Oto kilka wskazówek:

Zwracajmy uwagę na:
1) znaki dla pojazdów wojskowych (mosty na drogach krajowych) tak jak w Oświęcimiu
2) wezwania naszych bliskich / znajomych celem odbicia ćwiczeń
3) zamykanie muzeów i 'zniknięcie' dzieł sztuki
4) wywożenie dokumentów z archiwów, sądów, urzędów
5) hurtowe zakupy żywności przez jednostki państwowe
6) intensywniejsze niż zwykle szkolenia ad. 3 i 4 oraz w zakresie obrony cywilnej
7) na dziwne zachowania instytucji bankowych, szczególnie te dotyczące manipulacji na giełdach i zapasach złota
8) na transporty wojskowe, w szczególności na transporty czołgów, ciężarówek z materiałami wybuchowymi
9) na wzmożone przeloty samolotów / helikopterów wojskowych w kierunku poligonów. Mam tutaj szczególną prośbę do osób mieszkających w sąsiedztwie poligonów
10) mam też szczególną prośbę do pracowników służby zdrowia ? czy wojskowi w ostatnich czasach częściej się z wami kontaktują? Czy coś proponują, np szkolenia?
11) niszczenie dokumentów, szczególnie tych tajnych przez instytucje państwowe, wojskowe.
12) do osób pracujących u operatorów sieci GSM ? czy wojskowi nadsyłali jakieś propozycje? Czy bywali ostatnio w waszych zakładach pracy i coś uzgadniali z waszymi przełożonymi?
13) przeszukania i zatrzymania w biurach partyjnych pod dziwnymi zarzutami lub pomimo ich braku, szczególnie w lokalnych partiach spoza magdalenkowej sitwy (PO, PiS, SLD, PSL). Nie można wykluczyć aktów sabotażu wobec PiS.
14. pracownicy sektora transportowego. Czy były jakieś nadzwyczajne transporty na terminalach portowych, także pociągami (PKP Cargo, PCC Rail). Czy były to zlecenia wojska / rządu?
15. prośba do pracowników służb mundurowych - czy tworzone jest ostatnio dziwne prawo dotyczące waszych zawodów? Czy zmieniają się procedury, itp?

Jeśli macie jakieś obserwacje dotyczące powyższych punktów, prześlijcie mi je na adres:

rkw34(na)op.pl

Ja będę wiedział, co zrobić z tymi informacjami. Wysyłając maila używajcie bramki proxy, np tej: proxify.co.uk


Najważniejsze - po co może być to realizowane? Według jednej z teorii, być może teorii spiskowej, elity planują sztuczne podgrzanie wojennej atmosfery nienawiści. Ma to doprowadzić do wojny domowej i późniejszej 'misji stabilizacyjnej' cudzoziemskich wojsk. Cel wojny domowej to oczywiście eksterminacja opozycji. Ostatnie 12 miesięcy były wyjątkowe. Najpierw demaskacja afery świńskiej grypy, potem afera nieistniejącego 'globalnego ocieplenia', później katastrofa smoleńska i fala zbrodni przetaczająca się przez kraj. Dzięki wolnemu jeszcze internetowi miliony Polaków poznały prawdę, otworzyło oczy. Oni właśnie mogą być celem. Ta strategia jest znana elementom wrogim Polsce i stosowana od wieków. Polega ona na podgrzewaniu wojennej atmosfery i podburzaniu patriotycznych warstw społeczeństwa do powstań, które później były brutalnie pacyfikowane.

Gdyby powyższy scenariusz się sprawdził:
-nie uczestniczcie w rebelii, powstaniu, zamieszkach, nawet jeśli będą organizowane w słusznej sprawie. To zagrywki wrogów Polski
-podczas interwencji militarnej obcych wojsk trzymajcie się zdala wielkich miast
-walutą będzie wtedy złoto, srebro, diamenty, ziemia


http://astra(...)dex.html

PZPR przy obecnej PO to jak uniwersytet obok przedszkola. A miało być tak pięknie.....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lis 2010r. 20:26  
Cytuj

PZPR przy obecnej PO to jak uniwersytet obok przedszkola. A miało być tak pięknie.....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 3 Lis 2010r. 22:00  
Cytuj
Wczoraj to czytałem. Odebrałem to jako sen psychopaty. Pisał o możliwej akcji 1 listopada i jakoś nic nie wyszło. Potem w komentarzach na niezależnej już pisali o dacie 11 listopada i że stan wojenny zostanie wprowadzony po zamachu na Macierewicza lub Kaczyńskiego. Ciekawy jestem po co ktoś takie rzeczy wymyśla? Po co siać taki ferment?
Poczekamy zobaczymy.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2083
Dołączył: 26 Cze 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lis 2010r. 22:25  
Cytuj
Mocny tekst, ja nawet mam pomysł dot. tego: obwołać się jego autorem i sprzedać jakiemuś producentowi filmowemu jako niezły scenariusz filmowy, może przynajmniej się zarobi na głupotach smiech2.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5008
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 3 Lis 2010r. 22:26  
Cytuj
Stan wojenny.Prawda,konfabulacja czy tylko problemy z oddaniem stolca tropiciela sensacji?

SPRZEDAM BOEING 747 WERSJA SPEC, GARAŻOWANY. MAŁY PRZEBIEG 22,9 MLN.KM. PO PRZEGLĄDZIE WAŻNYM DO 2030 ROKU, WYMIENIONE ZAWIESZENIE, ROZRZĄD SILNIKÓW, KLIMATYZACJA 10-CIO STREFOWA, PRZYCIEMNIANE SZYBY, AIRBAG. NIE BITY. KOLOR BIAŁO- NIEBIESKI Z LOGO "PRESIDENT USA". CENA DO NEGOCJACJI.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1264
Dołączył: 12 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 3 Lis 2010r. 22:35  
Cytuj
Cóz mozna napisac....
Myslalem ze tacy paranoicy to tylko w filmach z hoolwood...widac sie mylilem

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 3 Lis 2010r. 22:41  
Cytuj
Ty Mariusz nie gadaj tylko jutro lecimy do tesco i robimy zapasy:-))

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 802
Dołączył: 3 Gru 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lis 2010r. 22:46  
Cytuj
to wcale nie jest śmieszne :-)

A B O R C J A - holokaust nienarodzonych. WOLNOŚĆ NIE OZNACZA, ŻE MNIE WOLNO WSZYSTKO A TOBIE NIC!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1264
Dołączył: 12 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 3 Lis 2010r. 22:47  
Cytuj
Jutro mnie nie ma..w piatek polecimy..zakladaj bagaznik na rower . A w sobote jedziemy w las kopac ziemianki..kombinuj łopaty umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 802
Dołączył: 3 Gru 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lis 2010r. 22:59  
Cytuj
Swoją drogą nikt nie spodziewał się ani nie podejrzewał w sierpniu 1980, że Jaruzelski odpierdoli numer ze stanem wojennym i powie wiele lat później, że bronił kraju przed najazdem ruskich. Eskalacja nienawiści jaką można zaobserwować obecnie w mediach i napędzana dodatkowo przez pożytecznych idiotów na forach internetowych musi znaleźć w końcu gdzieś ujście.

Jedźcie kopać ziemniaki do lasu, ciemniaki. Powodzenia.

A B O R C J A - holokaust nienarodzonych. WOLNOŚĆ NIE OZNACZA, ŻE MNIE WOLNO WSZYSTKO A TOBIE NIC!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 781
Dołączył: 28 Sie 2007r.
Skąd: z miasta rowerów
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lis 2010r. 23:09  
Cytuj
Ludzie to nic innego jak zbliżające się wielkimi krokami bankructwo Państwa Polskiego.
jeżeli rzeczywiście coś szykują, to na wypadek tłumienia zbuntowanych ludzi, demonstracji antyrządowych - coś jak w Grecji

Errare humanum est.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1264
Dołączył: 12 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 3 Lis 2010r. 23:23  
Cytuj
Bokser...nie ziemniaki tylko Z I E M I A N K I..wiesz co to takiego??

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 802
Dołączył: 3 Gru 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lis 2010r. 23:26  
Cytuj
CYTAT
Bokser...nie ziemniaki tylko Z I E M I A N K I..wiesz co to takiego??

O, widzę, że opanowałeś funkcję "zmień" w poście. Gratulacje.

A B O R C J A - holokaust nienarodzonych. WOLNOŚĆ NIE OZNACZA, ŻE MNIE WOLNO WSZYSTKO A TOBIE NIC!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1264
Dołączył: 12 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 3 Lis 2010r. 23:30  
Cytuj
Niczego nie zmienialem tylko Ty zle widzisz...moze za szybko czytasz albo musisz odtawic browara

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5008
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 3 Lis 2010r. 23:32  
Cytuj
Nie wycinaj lasu!
I ty możesz zostać partyzantem!

SPRZEDAM BOEING 747 WERSJA SPEC, GARAŻOWANY. MAŁY PRZEBIEG 22,9 MLN.KM. PO PRZEGLĄDZIE WAŻNYM DO 2030 ROKU, WYMIENIONE ZAWIESZENIE, ROZRZĄD SILNIKÓW, KLIMATYZACJA 10-CIO STREFOWA, PRZYCIEMNIANE SZYBY, AIRBAG. NIE BITY. KOLOR BIAŁO- NIEBIESKI Z LOGO "PRESIDENT USA". CENA DO NEGOCJACJI.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 3 Lis 2010r. 23:36  
Cytuj
No to ja montuje bagażnik i w piątek spotykamy się pod tesco. Ja organizuje łopaty.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 3 Lis 2010r. 23:39  
Cytuj
CYTAT
Swoją drogą nikt nie spodziewał się ani nie podejrzewał w sierpniu 1980, że Jaruzelski odpierdoli numer ze stanem wojennym i powie wiele lat później, że bronił kraju przed najazdem ruskich. Eskalacja nienawiści jaką można zaobserwować obecnie w mediach i napędzana dodatkowo przez pożytecznych idiotów na forach internetowych musi znaleźć w końcu gdzieś ujście.

Jedźcie kopać ziemniaki do lasu, ciemniaki. Powodzenia.


Bokser nie spinaj się tak bo Ci coś pęknie:-))) Więcej luzu.

p.s. ziemniaki nie rosną w lesie tylko na polach, a po za tym już po wykopkach i ziemniaków nima:-))))

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1100
Dołączył: 2 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Lis 2010r. 09:59  
Cytuj
Kurcze, trzeba też brać się za pędzenie bimbru po pewnie wódka i browar będą na kartki ;)

*Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów* /Stanisław Lem
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1264
Dołączył: 12 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 4 Lis 2010r. 17:16  
Cytuj
No tak..zaraz jakis nastepny ktoremy sie leki skonczyly napisze ze Dołnald wprowadzi prohibicje umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »