NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Porady techniczne »
Nowy Temat Odpowiedz
Problem z dostępem z Interblocku,
Posty: 105
Dołączył: 7 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Sie 2010r. 10:44  
Cytuj
Mam problem z dostępem do tej strony z sieci Interblock. Czy wy też macie takie problemy ?
Ktoś coś blikuje ? Jutro zgłoszę problem, ale chce mieć pewność, że to wina Interblocku.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Sie 2010r. 10:44  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1348
Dołączył: 21 Kwie 2010r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Sie 2010r. 11:36  
Cytuj
z ITB śmiga (opera, IE)
moment lukne iPlus
śmiga umiech (opera, IE)
nie wiem w czym problem umiech
u Ciebie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 293
Dołączył: 16 Cze 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 22 Sie 2010r. 12:01  
Cytuj
Bo interblok to łajno.
Sąsiad ma i co chwilę woła bo a to każą mu włączyć zaporę a za chwilę wyłączyć, a to że wirusy ma i blokują dostęp. Co ich to obchodzi ?
Płacę za dostęp do neta i chcę go mieć tak jak np w dianie, tpsa czy netii a komp może być siedliszczem robactwa to mój komp i moja sprawa zo w nim mam i co mam włączone a co nie. To takie moje zdanie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1348
Dołączył: 21 Kwie 2010r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Sie 2010r. 12:05  
Cytuj
bonifacy
no jakbyś wiedział na jakiej zasadzie dzia ilterblock to byś nie pysczył
masz racje diana stella, netia, tpsa
twoj komp twoje smieci, intywidualnie
ale ITB to siec osiedlowa i nie mozna pozwolic sobie na rozsyłanie syfu do innych urzytkownikow sieci!
tu nie mozna mieć Łajna w kompie umiech

poztaym to co oferuje ITB, nie zaoferuje ci nawet neo czy netia, a zwlaszcza za taką kase umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 293
Dołączył: 16 Cze 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 22 Sie 2010r. 21:08  
Cytuj
Na jakiej zasadzie działa to chyba wiem.
Wpadną, nawiercą dziur, zamontują skrzynkę na klatce a gróz zostawią, tak przynajmniej było u mnie.
Ja tam mam w netii transfer 20GB za 49 zł bez względu na stan zapory a z filmów z szemranego źródła nie korzystam, wolę wizytę w wideo maxie i oglądanie na dużym ekranie w dobrej rozdzielczości i extra dźwiękiem.
Ale rozumiem że każdy ma własne preferencje i wolność wyboru.
Pituch czytaj to co napiszesz, nie czepiam się ale jak się logujesz na SM to jak pisze? urzytkownik?
A to co znaczy to już sam nie wiem "poztaym". Na niektórych forach takie pisanie uważane jest za obraźliwe, bo skoro nie zadajesz sobie trudu aby przeczytać to co napisałeś to niby dlaczego ma to czytać ktoś inny.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7
Dołączył: 17 Sie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Sie 2010r. 10:20  
Cytuj
Pozwolicie, że wtrącę się do dyskusji: jeśli już kogoś poprawiasz bonifacy to co to jest grÓz??? Tylko nie pisz, że to "literówka"...Pozdrówki umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 23 Sie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Sie 2010r. 10:49  
Cytuj
Ja jak wchodzę na serwis stalowemiasto z pracy to jest ok ale z domu (interblock) to mi biala strona wyskakuje

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 36
Dołączył: 1 Lut 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Sie 2010r. 13:50  
Cytuj
Witam.
Jestm w Interblocku już od paru lat. Bywało różnie, ale teraz nie mam żadnych problemów ( pomimo tego że mieszkam na Jana Pawła i jesteśmy podłączeni drogą radiową).

Jeśli zdarzy się jakaś awaria to bardzo szybko jest naprawiana. A Panowie serwisanci szybko reagują na jakiekolwiek problemy.

Ja jestem bardzo zadowolona : niska opłata, niezła szybkość, nie ma limitu transferu i obsługa też ok. Ja osobiście polecam.
Nie znam innych firm więc nie mogę pisać żadnych porównań.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Porady techniczne »