NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2
Alior Bank,
~~wiesio
ff
Wysłany: 8 Lis 2008r. 16:59  
Cytuj
stronka już działa....
można poczytać, wszystkie bankomaty w kraju i za granicą gratis, przelewy za free, dostęp też przez neta, ogólnie ok ale... 3 złocisze miesięcznie za kartę debetową bez możliwości anulowania tej opłaty, chyba że konto bez karty...
nie wiem czy w Multibanku nie jest taniej....

to takie spostrzeżenia na szybko, szczegóły mogą może wnieść coś co przyciągneło by ludzi ale jakoś nie bardzo widzę co... może oprocentowanie...

za to jestem ciekawy co przedstawi Allianz Bank, no ale jego chyba w naszym mieście nie będzie....

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Lis 2008r. 16:59  
Cytuj

 
 
 
 
~~lesi
ff
Wysłany: 9 Lis 2008r. 10:45  
Cytuj
CYTAT
stronka już działa....
można poczytać, wszystkie bankomaty w kraju i za granicą gratis, przelewy za free, dostęp też przez neta, ogólnie ok ale... 3 złocisze miesięcznie za kartę debetową bez możliwości anulowania tej opłaty, chyba że konto bez karty...
nie wiem czy w Multibanku nie jest taniej....

to takie spostrzeżenia na szybko, szczegóły mogą może wnieść coś co przyciągneło by ludzi ale jakoś nie bardzo widzę co... może oprocentowanie...

za to jestem ciekawy co przedstawi Allianz Bank, no ale jego chyba w naszym mieście nie będzie....


no to niezlegoodgoodgood

 
 
 
 
~~YTI
ff
Wysłany: 9 Lis 2008r. 20:05  
Cytuj
jezyk??

 
 
 
 
~~wiesio
ff
Wysłany: 12 Lis 2008r. 10:55  
Cytuj
CYTAT
jezyk??


czyli co?... nic ten post do dyskusji nie wnosi

 
 
 
 
~~co to
ff
Wysłany: 24 Lis 2008r. 20:32  
Cytuj
co a co to jest za bank

 
 
 
 
~~her
ff
Wysłany: 24 Lis 2008r. 21:49  
Cytuj
zadluzony i zamykajacy zagranica wiele swoich placowekcool girl

 
 
 
 
Posty: 602
Dołączył: 3 Wrz 2006r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Lis 2008r. 01:44  
Cytuj
znam lepsze banki np citibankgood

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~LOLEK
ff
Wysłany: 25 Lis 2008r. 08:49  
Cytuj
[cytat] zamykajacy zagranica wiele swoich placowek:cytat]

Ale baran ten bank jest tylko w polsce więc jak moze zamykac cos czego nie ma zagranicą tylko idiota by tak napisał nie wiadomo po co? Konkurecja czy niewiedza.

 
 
 
 
~~iza
ff
Wysłany: 25 Lis 2008r. 16:06  
Cytuj
Co to za bank

 
 
 
 
~~jozef
ff
Wysłany: 25 Lis 2008r. 17:37  
Cytuj
wwszystkie te pseudo banki to centra kredytowe,wciskaja ludziom porzyczki jak tylko sie da. np taki citifinancial czy dbkredyt.to nie sa zadne banki!! szkoda tylko ludzi ktorzy tam pracuja bo presja jest niesamowita,zeby ylko komus cos wcisnac i dostac premie!(pracowalem misiac w takiej instytucji nie polcam) a alior bank to jak sie nie myle filia jakiegos zagranicznego banku, tak naprawde poprzez ta dzika prywatyzacja zaden bank nie jest juz bankiem Polskim!!! moze ten post tez nic nie wnosi ale mam to w dupiegood

 
 
 
 
~~olaf
ff
Wysłany: 25 Lis 2008r. 21:28  
Cytuj
CYTAT
wwszystkie te pseudo banki to centra kredytowe,wciskaja ludziom porzyczki jak tylko sie da. np taki citifinancial czy dbkredyt.to nie sa zadne banki!! szkoda tylko ludzi ktorzy tam pracuja bo presja jest niesamowita,zeby ylko komus cos wcisnac i dostac premie!(pracowalem misiac w takiej instytucji nie polcam) a alior bank to jak sie nie myle filia jakiegos zagranicznego banku, tak naprawde poprzez ta dzika prywatyzacja zaden bank nie jest juz bankiem Polskim!!! moze ten post tez nic nie wnosi ale mam to w dupiegood


To co wypociłes jest wybitnie do dupygoodfilia jakiegoś banku? ciakawe jak na to wpadłes jak ten bank dopiero powstał i jest tylko w Polsce.

 
 
 
 
« 1 2
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »