NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
18-stka, gdzie zrbic aby nie było drogo??
~~marcelinka90
ff
Wysłany: 17 Wrz 2008r. 14:17  
Cytuj
chcę zrobić 18 urodziny na ok 15 osób z tym ze swoje jedzenie i alkochol chodzi mi o nie dużą sale z prądem aby podpiąć radio kto ma pomysł pisać:ysz: pomóżcie :(

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Wrz 2008r. 14:17  
Cytuj

 
 
 
 
~~hehe
ff
Wysłany: 17 Wrz 2008r. 14:21  
Cytuj
Może jakiś garaż ?? smiech2

 
 
 
 
~~Baśka
ff
Wysłany: 17 Wrz 2008r. 19:07  
Cytuj
CYTAT
chcę zrobić 18 urodziny na ok 15 osób z tym ze swoje jedzenie i alkochol chodzi mi o nie dużą sale z prądem aby podpiąć radio kto ma pomysł pisać:ysz: pomóżcie :(


Pewnie jeszcze byś chciała żeby tylko za ten prąd zapłacić a poptem żeby jakieś ufo posprzątało. Tak dobrze to tylko we własnej chacie. Każda sala kosztuje. Dobrze wiem bo robiłam w zimie. Obeszłyśmy wszystkie lokale. Najtaniej krzyknęli w Czarnym Kocie. Robiłam na spółkę z koleżankami,trochę kosztowało ale było swoje żarcie i muza. Impreza zamknięta.
W sumie ok. Na 15 osób to najtaniej zrobić rezerwację stolików i wystarczy.

 
 
 
 
~~Monia
ff
Wysłany: 18 Wrz 2008r. 18:07  
Cytuj
Spróbuj pytać w forum myślę że nie będzie problemu kuchni tam nie ma więc jedzenie przejdzie ale co z alkocholem ??? to niewiem

 
 
 
 
~~Baśka
ff
Wysłany: 19 Wrz 2008r. 13:29  
Cytuj
Nie idź do Forum bo możesz nie wrócic cała do domu.

 
 
 
 
~~Origami
ff
Wysłany: 21 Wrz 2008r. 22:19  
Cytuj
Na 15 osób to najlepiej zrób sobie rezerwację w jakiejś nienadętej knajpie, kup ludziom po drinku albo po dwa piwka, nie zawracaj sobie d....y żarciem kup paluszki. I pamiętaj za rok będziesz miała 19 a to też jest zajebisty powód do świętowania.

 
 
 
 
~~nnn
ff
Wysłany: 23 Wrz 2008r. 13:26  
Cytuj
W Racławicach namioty wynajmują

 
 
 
 
~~hehe
ff
Wysłany: 23 Wrz 2008r. 16:24  
Cytuj
A jak będziecie kupować coś do picia to lepiej alkohol niż "alkochol". :blee:

 
 
 
 
~~nnn
ff
Wysłany: 23 Wrz 2008r. 17:48  
Cytuj
Tak alkohol w normalnym sklepie z akcyzą a nie toksykalia

 
 
 
 
~~DJKUBUS
ff
Wysłany: 24 Wrz 2008r. 07:53  
Cytuj
MOZESZ ZROBIC 18 W KLUBIE ALTERNATYWY ZAREZERWOWAC STOLIKI I FINAL.

 
 
 
 
~~DJKUBUS
ff
Wysłany: 24 Wrz 2008r. 07:54  
Cytuj
TAM KUCHNIA JEST

 
 
 
 
~~kleofas
ff
Wysłany: 24 Wrz 2008r. 08:21  
Cytuj
z ;alkocholu; to najlepiej kup wutke i dżonego łokera , a póżniej weż se koło i pierd...ij się w czoło , to się może za naukę weżmiesz a nie za imprezy...na wutkę pewnie starzy dadzą...smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2

 
 
 
 
~~Autobus
ff
Wysłany: 7 Paź 2008r. 15:30  
Cytuj
CYTAT
MOZESZ ZROBIC 18 W KLUBIE ALTERNATYWY ZAREZERWOWAC STOLIKI I FINAL.


I jeszcze DJAKUBUSA weź to ci za gruba kasę puści parę kawałków, a zkuchni to najlepiej kaczkę w dziesięciu smakach, jak raz temat na skromną osiemnastkę.
Jak była moja osiemnastka to poszliśmy do Czarnego bez rezerwacji zajęliśmy dwa duże stoliki.Potem jak powiedzieliśmy że to osiemnastka to nam taniej piwo sprzedawali i wszystkich poczęstowali flagówkami. Potem Planeta i bez żadnych cudów i rezerwacji miałem zajebista osiemnastkę.

 
 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »