NawigacjaStart » Forum » Rozrywka, Kultura, Sztuka » Po godzinach - Restauracje, Kawiarnie, Dyskoteki »
Nowy Temat Odpowiedz
pizzerie, al padrino
~~goska
ff
Wysłany: 29 Sie 2008r. 17:34  
Cytuj
a ja jestem święcie przekonana że te wszystkie złe komentarze na temat al padrino są pisane przez konkurencje, normalna sprawa... nowa pizzeria a juz ma tylu stałych klientów, też bym sie wkurzyła na miejscu konkurencji.,
ja tam bardzo lubie pizze z al padrino.

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Sie 2008r. 17:34  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2083
Dołączył: 26 Cze 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Sie 2008r. 17:47  
Cytuj
No i po co tworzysz nowy temat skoro możesz to samo napisać w temacie, który już istnieje. Twoja wypowiedź aż się prosi żeby ją umieścić w tamtym temacie, przecież to tam piszą negatywnie o Al Padrino, a ty odnosisz się do tamtych wypowiedzi; nie rób burdelu z forum.
Myśl, myślenie ma przyszłość!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~Uczeń
ff
Wysłany: 1 Wrz 2008r. 17:26  
Cytuj
Czy znacie jakiegoś fajnego nauczyciela historii w Stalowej Woli?

 
 
 
 
~~uczeń
ff
Wysłany: 1 Wrz 2008r. 17:27  
Cytuj
O sorry...to nie tu:co?:

 
 
 
 
~~lola
ff
Wysłany: 22 Wrz 2008r. 22:43  
Cytuj
ja też tak myślę że konkurencja prubuje tą pizzerie wyeliminować nowa , dobra pizza trzęście tyłki pizzerie coś się musi dziać w tej stalowej niech się otwierają nowe biznesy może coś się zmieni tu na lepsze

 
 
 
 
~~aTomek
ff
Wysłany: 23 Wrz 2008r. 03:02  
Cytuj
CYTAT
ja też tak myślę że konkurencja prubuje tą pizzerie wyeliminować nowa , dobra pizza trzęście tyłki pizzerie coś się musi dziać w tej stalowej niech się otwierają nowe biznesy może coś się zmieni tu na lepsze


Nie trzęście się konkurenci, nie ma żadnego powodu.

 
 
 
 
~~Darek
ff
Wysłany: 23 Wrz 2008r. 10:03  
Cytuj
Ale to zadna konkurencja. Lokal do .... a pizza tym bardziej

 
 
 
 
~~BBB
ff
Wysłany: 24 Wrz 2008r. 21:28  
Cytuj
Specjalnie robi słone żeby wypić potem wiadro piwa

 
 
 
 
~~ZZZ
ff
Wysłany: 8 Paź 2008r. 10:37  
Cytuj
CYTAT
a ja jestem święcie przekonana że te wszystkie złe komentarze na temat al padrino są pisane przez konkurencje, normalna sprawa... nowa pizzeria a juz ma tylu stałych klientów, też bym sie wkurzyła na miejscu konkurencji.,
ja tam bardzo lubie pizze z al padrino.


Widzę w sierpniu pisałaś. Idź se teraz zobacz stałych klientów hahaha. Nie ma ani jednego.

 
 
 
 
~~bubus
ff
Wysłany: 9 Paź 2008r. 08:03  
Cytuj
ajlepsze w domu!!!

 
 
 
 
~~koka
ff
Wysłany: 9 Paź 2008r. 12:21  
Cytuj
ktoś bardzo dokucza tej pizzerni kto to jest

 
 
 
 
~~koka
ff
Wysłany: 9 Paź 2008r. 12:22  
Cytuj
i ja też twierdze że dużo robi tu bałaganu konkurencjia

 
 
 
 
~~Callist
ff
Wysłany: 9 Paź 2008r. 13:50  
Cytuj
tak sie zapytam - gdzie jest ta pizzeria?umiech

 
 
 
 
~~bart
ff
Wysłany: 9 Paź 2008r. 20:09  
Cytuj
ta pizzeria mieści się na ul. Jana Pawła koło szkoły 12 są tam małe pawilony obok Czarnego Kota

 
 
 
 
~~ASWQ
ff
Wysłany: 9 Paź 2008r. 20:36  
Cytuj
slyszalem ze baba z czarnego kociska cięta na italianca.... ;-D

 
 
 
 
~~zdziwiony
ff
Wysłany: 9 Paź 2008r. 21:10  
Cytuj
A co sądzicie o pizzy z jubilatu, czyli Italiana. Dowiedziałem się że nie ma sosu, myślę sobie to jak nie dają sosu to musi być pyszna i...się zdziwiłem. Jak to ma być włoska pizza to ja wolę polską.

 
 
 
 
~~marta
ff
Wysłany: 14 Paź 2008r. 19:55  
Cytuj
Pizzeria Al Padrino - lokal ok , pizza dobra,obsługa bez zastrzeżeńumiechKażda pizzeria ma swoją recepte na dobrą pizze,a wiadomo gusta są różne(na szczęscieumiech)wiec zapewnie smaki teżumiech
pozdrawiam smakoszy pizzyumiech))

 
 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Rozrywka, Kultura, Sztuka » Po godzinach - Restauracje, Kawiarnie, Dyskoteki »