NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3
~prawdziwy - Superman, Batman czy Robin Hood?,
~~prawdziwy
ff
Wysłany: 2 Sie 2008r. 01:44  
Cytuj
przepraszam wszystkich forumowiczow, za moje poronione pomysly. Niestety skonczyly mi sie ostatnio tabletki ale juz sie zaopatrzylem. Narazei nawrot mojej choroby mi nie grozi. W razie gdybym znow zaczal glupio pisac to wybaczcie mi albowiem nie wiem co czynie neutralny

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Sie 2008r. 01:44  
Cytuj

 
 
 
 
~~prawdziwy
ff
Wysłany: 2 Sie 2008r. 01:58  
Cytuj
Metoda PO, zaszczekać i podszyć się. Gratuluję tępaki strategii. Może jest ona dobra dla dzieci w wieku szkolnym, ale nie dla normalnych ludzi. Brak argumentów - zakrzyczeć, wygwizdać, zatupać i upić się na koniec. Piwkiem pod blokiem i patrzeć żeby ktoś nie zakablował - cytat jednego z forumowiczów.

Z takimi ludźmi ten kraj skazany jest na upadek. Zresztą, dzisiejsza PO przypomina mi tę szlachtę, która podobnie postępowała, a potem nastąpiło 123 lata rozbioru. Takie to typowe, takie polaczkowe.

 
 
 
 
~~iiiiiiiiiiiii
ff
Wysłany: 2 Sie 2008r. 02:07  
Cytuj
Kurwa prawdziwy, idioto, zaczynasz mnie solidnie wkurwiać. Piszesz ciągle jedno i to samo, zaśmiecasz miejski portal, pierdolisz głupoty. Mam ciebie serdecznie dosyć, spierdalaj na jakieś forum o polityce i nie pierdol mi tu głupot, że prostak potrafi tylko napisać coś z mnóstwem przekleństw nie podając argumentów. WYPAD !:zły:

 
 
 
 
~~prawdziwy
ff
Wysłany: 2 Sie 2008r. 02:27  
Cytuj
CYTAT
Kurwa prawdziwy, idioto, zaczynasz mnie solidnie wkurwiać. Piszesz ciągle jedno i to samo, zaśmiecasz miejski portal, pierdolisz głupoty. Mam ciebie serdecznie dosyć, spierdalaj na jakieś forum o polityce i nie pierdol mi tu głupot, że prostak potrafi tylko napisać coś z mnóstwem przekleństw nie podając argumentów. WYPAD !:zły:


Poszczekaj sobie podnóżkowy piesku-debilku.
Oto typowy wyborca PO. Tylko pogratulować.
Chamie ze słomą w butach, jesteś zbyt gównianym śmieciem, żeby decydować o tym, czy ja mam pisać, czy nie.

 
 
 
 
Posty: 341
Dołączył: 8 Lip 2007r.
Skąd: się biorą dzieci ?
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Sie 2008r. 02:33  
Cytuj
Żenada panowie, żenada ! Jeden lepszy od drugiego. Adminie, kiedy to się wreszcie skończy ? :zzz:

Czy piczunia, czy jelonek - dla każdego jest tu domek :)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 334
Dołączył: 3 Cze 2007r.
Skąd: mam wiedzieć?
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Sie 2008r. 10:01  
Cytuj
Heheh, wyzywasz ludzi od psów, a sam zaszczuty toczysz pianę z pyska. umiech Za słabe masz nerwy do tego typu dyskusji, niuniek. I nie używaj moich cytatów zmieniając treść i sens, bo gówno osiągniesz. Zresztą, już osiągnąłeś.

Jam ci jest picza! Picza zbrodnicza!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~prawdziwy
ff
Wysłany: 2 Sie 2008r. 10:19  
Cytuj
Dawanie praw wyborczych takim idiotom, których nazwałem psem, pokazuje jak nijaki jest to system. Takie coś zawsze wybierze nam chłam, który może działać na szkodę większości.
Dla uważnych obserwatorów forum jest jasne, że po stronie młodych popierających PO brak argumentów. Są wyzwiska. Nie potrafią powiedzieć, czemu popierają, bo taka jest moda no i niby PO ma zapewnić wolność (nic bardziej mylnego).
PS. Na miano nazwania człowiekiem trzeba sobie zasłużyć. Ale wiem, wg liberalnej ideologii karnej, przestępców należy traktować humanitarnie i dawać im prawa (siłownia, internet, TV, pokój intymnych widzeń w zakładzie karnym). Jeśli ktoś świadomie i celowo gwałci wolność innego człowieka, czemu ja ma go nadal nazywać człowiekiem? Nie wyznaję liberalnej doktryny - wolno mi umiech

 
 
 
 
~~sas
ff
Wysłany: 2 Sie 2008r. 11:24  
Cytuj
Prawdziwy, jestes na takim samym poziomie jak Ci ktorzy na Ciebie bluzgaja. W kolo powtarzaj jedno i to samo, a jak sie ktos nie zgadza z twoim zdanie to jest pryszczem.
I jeszcze z prawami wyborczymi wyskakujesz, najlepiej by bylo gdybys je sam nadawal, wtedy bylo by sprawiedliwie smiech2smiech2smiech2

 
 
 
 
Posty: 334
Dołączył: 3 Cze 2007r.
Skąd: mam wiedzieć?
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Sie 2008r. 11:34  
Cytuj
Ej, teraz możesz poczuć się urażony, ale sram na to, ty naprawdę masz coś z banią nie tak? Pokaż mi gdzie sam z własnej inicjatywy cię wyzwałem, tylko pokaż taki post, który nie jest odpowiedzią na twoje marne inwektywy w moim kierunku. Swoją drogą, mógłbyś się wysilić bardziej w wymyślaniu wyzwisk, bo zasób słów masz tak samo skąpy jak zasób argumentów. Nazywaj sobie psami kogo chcesz, na forum to każdy jest mocny w japie. Wiem, że masz donośny głos, ale ciekaw jestem czy w realu, patrząc mi w twarz, miałbyś jaja żeby mi to powiedzieć? Tak, wiem, jedyny argument POwców, to pięści. No, ale co... Piłsudski by mi szablą łeb uciął i by było. Problem w tym, że twoją jedyną bronią są tłuste paluchy i klawiatura. Do tego niewyparzony ryj. Poczucie wyższości masz jak Kaczyński, ciekawe czy wzrost taki sam. umiech

Jam ci jest picza! Picza zbrodnicza!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~prawdziwy
ff
Wysłany: 2 Sie 2008r. 19:03  
Cytuj
CYTAT
Ej, teraz możesz poczuć się urażony, ale sram na to, ty naprawdę masz coś z banią nie tak? Pokaż mi gdzie sam z własnej inicjatywy cię wyzwałem, tylko pokaż taki post, który nie jest odpowiedzią na twoje marne inwektywy w moim kierunku. Swoją drogą, mógłbyś się wysilić bardziej w wymyślaniu wyzwisk, bo zasób słów masz tak samo skąpy jak zasób argumentów. Nazywaj sobie psami kogo chcesz, na forum to każdy jest mocny w japie. Wiem, że masz donośny głos, ale ciekaw jestem czy w realu, patrząc mi w twarz, miałbyś jaja żeby mi to powiedzieć? Tak, wiem, jedyny argument POwców, to pięści. No, ale co... Piłsudski by mi szablą łeb uciął i by było. Problem w tym, że twoją jedyną bronią są tłuste paluchy i klawiatura. Do tego niewyparzony ryj. Poczucie wyższości masz jak Kaczyński, ciekawe czy wzrost taki sam. umiech


Znowu brak pojęcia czytania ze zrozumieniem. No chyba, że ten mądry inaczej o znaku `iiiii to ty. To się do niego tyczyło. Tak, miałbym w realu każdemu tak samo powiedzieć, ponieważ zawsze mówię każdemu w realu, to co myślę. Przez to mam wielu wrogów, bo to mówienie nie dotyczy tylko polityki. Rozumiem, że w wyzwiskach, także wy chcecie mieć monopol? good

 
 
 
 
~~prawdziwy
ff
Wysłany: 2 Sie 2008r. 19:11  
Cytuj
Proszę bardzo, oto argumenty: rozliczenie prywatyzacji z lat 90tych, wraz z nacjonalizacją tego majątku. Czyli cofamy się do początku. I od nowa budujemy wolny rynek, dzieląc majątek polski na wszystkich ludzi. Aferałów zamykamy w więzieniach, jak Putin zrobił m.in. z Chodorkowskim. Wtedy, jeśli ktoś przepije i przepuści swoją własność, to trudno. Jego wola. Natomiast, nam w Polsce, nikt nigdy tej własności nie dał, więc o jakiej tu wolności mowa? W 1989 roku nie było żadnej rewolucji pokojowej. Było ukartowane przekazanie władzy. To wie cały zachód, ale w Polsce przedstawia się troszkę inną wersję historii. Łudźcie się dalej swoją "wolnością". Państwa III świata też są wolne, jako kolonie mocarstw.

 
 
 
 
~~login
ff
Wysłany: 2 Sie 2008r. 19:16  
Cytuj
Popieram Prawdziwego!!!a Tusk do gazu!!!!!!!!!!!!!!!!już brak jest normalnych słów na tego POpaprańca,i jeszcze jedno, ludzie z taką wadą wymowy jak Tusk nie powinni wypowiadać sie publicznie!!!!!!!!!!!!!

 
 
 
 
~~prawdziwy
ff
Wysłany: 2 Sie 2008r. 22:33  
Cytuj
Mądre, przeczytane na forum:


Nikt w Polsce nie chce mówić prawdy o transformacj. Każdy mówi o niej w taki
sposób, w jaki SAM CHCE JĄ WIDZIEĆ a nie w taki sposób jaka była rzeczywistość.
Ja podejmuję próbę obiektywnego spojrzenia na transformację. Prawda jest taka,
że dzieją się rzeczy złe i dobre i ciężko jest zestawić poprawny bilans.

Z jednej strony, nie mamy komuny i sowieckiej okupacji. Nasze zarobki w
porównaniu z zarobkami za komuny wyraźnie się poprawiły.
Możemy pojechać za granicę na wakacje (co samo w sobie jest poprawą wolności
obywatelskich) i nie jest to poza naszymi możliwościami finansowymi (po części
dzięki sile złotówki).

Z drugiej strony dzieje sięjednak bardzo wiele rzeczy złych i bardzo złych.
Rośnie rozwarstwienie społeczne. Na przestrzeni ostatnich 20 lat dorobiliśmy się
znacznie większego rozwarstwienia społecznego niż jest w Europie Zachodniej. Są
ludzie którzy mają wszystko, są ludzie którzy nie mają na chleb. Bardzo często
prównuje się zarobki za komuny, do zarobków po upadku komuny. Oczywiście,
wzrosły. Ale nikt nie mówi ile w tym samym czasie wzrosły ceny. Nikt nie mówi,
ilu ludzi w procesie transformacji zbiedniało, a ilu się wzbogaciło. Nikt nie
mówi ilu rodziców nie było stać na kupienie dzieciom książek przed upadkiem
komuny a ilu w wolnej Polsce. Problemem w Polsce jest to, że politycy podniecają
sie wzrostem gospodarczym, ale nikt, ale to absolutnie nikt nie mówi w polityce
o jakości życia Polaków. Tak samo jest z mówieniem o okresie transformacji -
nikt nie mówi, jak zmieniła się jakość życia.


Poza tym, ludzie są biedni nie zawsze jest to dlatego, że ci ludzie są
niezaradni albo są alkoholikami. Emeryci bardzo ciężko pracowali za komuny.
Dostawali marne pensje po to żeby budować socjalizm i odbudowywać kraj po
wojnie. Jedyne co mieli to nadzieje na godziwe życie na emeryturze. Po roku 1989
farbyki które swoją krwią i potem wybudowali zostały wyprzedane za bezcen
kolesiom którzy mieli znajomych przy korycie. Ironia losu jest taka, że nikt
tego nie chce rozliczyć, a kiedy ktoś podnosi ten temat, to albo jest
demamgogiem jak Lepper(co naturalnie jest rzeczą złą, z resztą Lepper to taka
sama PZPRowska świania jak Balcerowicz), albo jeśli mówi poważnie to jest
przekrzykiwany i ignorowany. Zostało to wszystko nazwane prywatyzacją. To był
badytyzm a nie prywatyzacja. Jeśli chodzi o lekcję prywatyzacji to polecam
prywatyzację w Niemczech i Danii. Wzorcowym przykładem prywatyzacji może duński
telekom TDC. Prywatyzacja Polska w porównaniu z prywatyzacją Duńską albo
Niemiecką to jeden wielki szwindel. Wracając jednak do merytów, ci ludzie nie są
biedni, bo są niezaradni, ci ludzie są biedni bo zostali okradzeni dwa razy. Raz
przez komunę, drugi raz przez rząd Rzeczypospolitej Polskiej.

Innym negatywnym zjawiskiem jest to, że rośnie przestępczość. Policja to tak
naprawdę to samo co milicja. Wlepiają mandaty struszkom handlującym na chodniku
(próbującym być zaradnymi i wcielać w życie liberalny ideal od pucybuta do
milionera) i studentom pijącym piwo. Policja natomisat odwraca się plecami od
pobić, gwałtów, rabunków. Poza tym, Policji nie można ufać, bo po
telefonie na policję bandyci następnego dnia wiedzą kto dzwonił.

Tu dochodzimy do następnego problemu - kolesiostwa. Nie ma czegoś takiego jak
układ, jak mówił PiS. Są lokalne bandy kolesi.

Następny problem to gorszy niż za komuny dostęp do usług medycznych. Potem mamy
przerośniętą biurokrację odziedziczoną po komunie. Biurokracja stała się
sposobem na zwlaczanie bezrobocia wśród partyjnych kolegów i koleżanek. Jednym
słowem, zostało nam PZPR-owskie partyjniactwo. Tylko, że kiedyś była jedna
partia, teraz jest kilka do obsadzania stołków.

Z grubsza rzecz biorąc, to by był ogólny opis tego co stało się w Polsce przez
ostatnie lata.

http://forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=58&w=82924716&a=82927153

 
 
 
 
~~ujuju
ff
Wysłany: 2 Sie 2008r. 22:44  
Cytuj
prawdziwy miałes juz z tad isc!!

 
 
 
 
~~prawdziwy
ff
Wysłany: 2 Sie 2008r. 22:47  
Cytuj
CYTAT
prawdziwy miałes juz z tad isc!!


A gdzie to wyczytałeś, że mam "z tąd" iść?

 
 
 
 
~~heniu
ff
Wysłany: 2 Sie 2008r. 23:22  
Cytuj
prawdziwku - dlaczego piszesz, ze nie chcesz wolnosci i ze mozesz sobie agitowac a zaraz chcesz zwalczac tych 'psow'?! Widze tu podwojna moralnosc - wolnosc slowa dla ciebie to pisanie paszkwili na PO a jak ktos ci rzeczowo odpisze, ze mijasz sie z prawda to jest juz zamach na twoja wolnosc?! No bez przesady - jestes zarazem ofiara i katem swoich przeciwnikow - zdecyduj sie - apeluje do ciebie! Musisz sie zdecydowac!

 
 
 
 
~~prawdziwy
ff
Wysłany: 2 Sie 2008r. 23:29  
Cytuj
CYTAT
prawdziwku - dlaczego piszesz, ze nie chcesz wolnosci i ze mozesz sobie agitowac a zaraz chcesz zwalczac tych \'psow\'?! Widze tu podwojna moralnosc - wolnosc slowa dla ciebie to pisanie paszkwili na PO a jak ktos ci rzeczowo odpisze, ze mijasz sie z prawda to jest juz zamach na twoja wolnosc?! No bez przesady - jestes zarazem ofiara i katem swoich przeciwnikow - zdecyduj sie - apeluje do ciebie! Musisz sie zdecydowac!


Rzeczowo odpisze ????? Wyzwiska i podszywanie nicków uważasz za rzeczowe odpisywanie?

 
 
 
 
~~heniu
ff
Wysłany: 2 Sie 2008r. 23:31  
Cytuj
Nie, ale co to za argument ze sie podszywaja - zarejestruj nika i bedzie. Cudzy brak kultury nie tlumaczy twojego.

 
 
 
 
~~prawdziwy
ff
Wysłany: 2 Sie 2008r. 23:36  
Cytuj
CYTAT
Nie, ale co to za argument ze sie podszywaja - zarejestruj nika i bedzie. Cudzy brak kultury nie tlumaczy twojego.


Z chamami tylko ich metodą można rozmawiać, inaczej nie dotrze.

 
 
 
 
Posty: 37
Dołączył: 2 Sie 2008r.
Skąd: stalowa wola i moze
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Sie 2008r. 23:48  
Cytuj
Niesadze, w ten sposob sprowadza cie do swojego poziomu i pobija doswiadczeniemumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~prawdziwy
ff
Wysłany: 2 Sie 2008r. 23:53  
Cytuj
Niestety, login - prawdziwy - jest już zajęty, więc muszę pisać jako niezalogowany.

 
 
 
 
~~czktkmpnld
ff
Wysłany: 3 Sie 2008r. 01:01  
Cytuj
a chcesz passsa do tego loginu? buehehehe
oto on: CYKADY
buehehe, bez kitu

 
 
 
 
Posty: 20
Dołączył: 2 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Sie 2008r. 01:02  
Cytuj
stopa, werbel, cykady, czas rozpocząć obrady

PRAWDZIWY PROPAGANDA!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »