NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zakupy »
Nowy Temat Odpowiedz
Cafe-eva - był ktoś ?,
Posty: 207
Dołączył: 17 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Lut 2010r. 13:55  
Cytuj
Pare dni temu przypadkiem wstąpiłam z koleżanką do tego to sklepu z kawą i herbatą, myslalam ze to jakis nowy sklep a Pani sprzedawczyni mówi ze istnieje już kilka lat, mają spory wybór herbat i kaw, kupiłam herbatę bo kawy nie piję, bardzo ciekawy pomysł na sklep umiech a herbatka inna niż na sklepowych półkach

był ktoś jakies inne opinie ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Lut 2010r. 13:55  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 825
Dołączył: 20 Sie 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Lut 2010r. 14:14  
Cytuj
Ale co to znaczy "do tego sklepu z kawą i herbatą"? To znaczy do jakiego sklepu, gdzie on się znajduje? Podaj więcej szczegółów, bo sama tam chętnie zajrzę.

Robię to, co lubię. Lubię to, co robię.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 117
Dołączył: 3 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Lut 2010r. 14:48  
Cytuj
no koniecznie napisz gdzie ten sklep, na pewno pojde, bo sama lubię napić sie pysznej herbaty

Mijaj zdrów otwarte okna !
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 207
Dołączył: 17 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Lut 2010r. 15:55  
Cytuj
a no tak hehe nic nie napisalam jezyk

Sklep ten nazywa sie cafe-eva, a znajduje sie na CENTRUM 4 wiec sa to chyba Aleje Jana Pawła, ale wchodzi sie od strony podwórka i bloków, za sąsiadów ten sklep ma bar-pijawkę jeżeli bedzie Wam to cos mowiło wiecej umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1141
Dołączył: 16 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Lut 2010r. 16:11  
Cytuj
cafe-eva.pl

Grabież legalna może przejawiać się na tysiąc sposobów, stąd nieskończona liczba jej przejawów: cła, ochrona rynku, dotacje, subwencje, preferencje, progresywny podatek dochodowy, bezpłatna oświata, prawo do pracy, prawo do zysków, prawo do płacy, prawo do opieki społecznej, prawo do środków produkcji, bezpłatny kredyt itd., itd. Wszystkie te przejawy – połączone tym, co dla nich wspólne, czyli usankcjonowaną grabieżą – noszą nazwę socjalizmu.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 117
Dołączył: 3 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Marz 2010r. 10:27  
Cytuj

W końcu byłam w tym sklepiku, miłe wrażenie robi a zapach kawy od samego progu... Wybór jest dość duży więc każdy coś znajdzie, ja się skusiłam na kilka rodzajów herbat: żółtą (zwaną herbatą cesarzy - warto skosztować), zieloną z owocami pasyjnymi (pyszna) i mieszankę herbat owocowych (ciekawy smak wyszedł). No i kawa miętowa - jak dla mnie rewelacyjne połączenie pysznej kawy z delikatnym miętowym akcentem. I coś mi się widzi, że jeszcze tam zawitam :-) Zostało sporo herbat do skosztowaniaumiech


Mijaj zdrów otwarte okna !
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zakupy »