NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
RYRUAŁY KOSCIELNE PODOBNE DO AFRYKANSKICH,
~~KORUPCJA
ff
Wysłany: 24 Maja 2008r. 10:58  
Cytuj
Jak obserwowałem obrzędowość kościelną , rytuał pochodu, zastanawiałem się nad różnicami , pomiędzy ekstatycznymi rytuałami rdzennych mieszkańców buszu afrykańskiego , a dewastującego przyrodę motłochu katolickiego. Różnice są mieszkaniec Afryki z szacunkiem odnosi się do przyrody i jej nie niszczy , natomiast konsumpcyjny , skomercjalizowany katolicyzm ma tylko na względzie , przepych i luksus . Jeszcze jedna sprawa zastanawiam się nad prawnym uzasadnieniem , zakłócania przez czarnych , każdego wczesnego poranka, ciszy , w której rozbrzmiewają dzwony , dzwonnicy Bozi głównej przy Jana Pawła . Mam to nieszczęście mieszkać przy wspomnianym obiekcie , a nasi czarnoksiężnicy zakłócają mi sen . Nosze się z zamiarem zgłoszenia tego do prokuratury . Mieszkam w kraju w środku europy ,i nie mogę czuć się jak w buszu w którym rozbrzmiewają bębny zabobonnego plemienia Afryki. Czy ktoś wie z jakiego artykułu kodeksu karnego można to ścigać ?

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Maja 2008r. 10:58  
Cytuj

 
 
 
 
~~racja
ff
Wysłany: 24 Maja 2008r. 11:36  
Cytuj
A w Krakowie ile cennych budynkow nalezy do kleru? Poczytajcie na onecie Wogole cenny Krakow tyle traci na tym klerze ze masakra Cenne tereny sa oddawane za grosze klerowi i budynki kamienice i bida.

 
 
 
 
~~--~
ff
Wysłany: 24 Maja 2008r. 11:42  
Cytuj
Konstytucja RP gwarantuje każdemu wolność wyznania. Co do bicia dzwonów każdego poranka - może macie rację. Kiedyś budzono w ten sposób do pracy. Teraz raczej nie trzeba. Wystarczą dzwony w południe.

 
 
 
 
~~ktoś
ff
Wysłany: 24 Maja 2008r. 12:04  
Cytuj
Kto rano wstaje temu Pan Bóg daje!!Nie obijać się śpiochy tylko wstawać, będziecie mieć dłuższy dzień:-)

 
 
 
 
~~pusia
ff
Wysłany: 24 Maja 2008r. 12:06  
Cytuj
koguty na wsi są dużo gorsze od dzwonów i to pieją już od 4-tej rano, to dopiero pobudka :-(

 
 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Maja 2008r. 12:11  
Cytuj
to przed 6:00 bija ?? :p ja z ciekawosci bo sie nie znam :]

http://isip.(...)0114.pdf
art. 51 § 1

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~onet
ff
Wysłany: 24 Maja 2008r. 12:17  
Cytuj
CYTAT
to przed 6:00 bija ?? :p ja z ciekawosci bo sie nie znam :]

http://isip.(...)0114.pdf
art. 51 § 1


A gdzie jest napisane w tym art. że chodzi o godzinę 6 ?

 
 
 
 
~~Bdn
ff
Wysłany: 24 Maja 2008r. 12:20  
Cytuj
CYTAT
Jak obserwowałem obrzędowość kościelną , rytuał pochodu, zastanawiałem się nad różnicami , pomiędzy ekstatycznymi rytuałami rdzennych mieszkańców buszu afrykańskiego , a dewastującego przyrodę motłochu katolickiego. Różnice są mieszkaniec Afryki z szacunkiem odnosi się do przyrody i jej nie niszczy , natomiast konsumpcyjny , skomercjalizowany katolicyzm ma tylko na względzie , przepych i luksus . Jeszcze jedna sprawa zastanawiam się nad prawnym uzasadnieniem , zakłócania przez czarnych , każdego wczesnego poranka, ciszy , w której rozbrzmiewają dzwony , dzwonnicy Bozi głównej przy Jana Pawła . Mam to nieszczęście mieszkać przy wspomnianym obiekcie , a nasi czarnoksiężnicy zakłócają mi sen . Nosze się z zamiarem zgłoszenia tego do prokuratury . Mieszkam w kraju w środku europy ,i nie mogę czuć się jak w buszu w którym rozbrzmiewają bębny zabobonnego plemienia Afryki. Czy ktoś wie z jakiego artykułu kodeksu karnego można to ścigać ?



Bidne te komentatory ateisty. Nie mają czasu zajmować się swoim ateizmem, tylko warują by na zawołanie pluć i szczuć. Brak im zupełnie czasu na praktykowanie obrządku ateistycznego. Ale bidota. Aż żal patrzeć. Taki ich los. Nie do pozazdroszczenia. Sami go sobie gotują.

 
 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Maja 2008r. 12:26  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
to przed 6:00 bija ?? :p ja z ciekawosci bo sie nie znam :]

http://isip.(...)0114.pdf
art. 51 § 1


A gdzie jest napisane w tym art. że chodzi o godzinę 6 ?


nigdzie... a mialo pisac ? ;]

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~onet
ff
Wysłany: 24 Maja 2008r. 12:31  
Cytuj
To czemu napisałeś o godzinie 6?

 
 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Maja 2008r. 12:39  
Cytuj
cisza nocna obowiazuje od 22 do 6 chcialem sie dowiedziec czy te dzwony bija przed godzina 6 to wszystko ;]

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~onet
ff
Wysłany: 24 Maja 2008r. 12:45  
Cytuj
CYTAT
cisza nocna obowiazuje od 22 do 6 chcialem sie dowiedziec czy te dzwony bija przed godzina 6 to wszystko ;]


No ale gdzie jest o tej ciszy nocnej napisane w ustawach?

 
 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Maja 2008r. 12:47  
Cytuj
Art. 221. § 1. Przeszukania zamieszkałych pomieszczeń można dokonać w porze nocnej tylko w wypadkach nie cierpiących zwłoki; za porę nocną uważa się czas od godziny 22 do godziny 6.

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~onet
ff
Wysłany: 24 Maja 2008r. 13:56  
Cytuj
CYTAT
Art. 221. § 1. Przeszukania zamieszkałych pomieszczeń można dokonać w porze nocnej tylko w wypadkach nie cierpiących zwłoki; za porę nocną uważa się czas od godziny 22 do godziny 6.


No ale co to ma wspólnego z zakłócaniem spokoju? Przecież nie jest napisane, że krzykiem i hałasem ma być tylko w nocy. Spoczynek nocny jest jednym z elementów. A ten artykuł jest o przeszukaniu.

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 24 Maja 2008r. 14:29  
Cytuj
Bałwanie, w Polsce cisza nocna obowiązuje od 22 do 6, takie jest prawo. Jak ktos ci ją zakłuca to masz prawo to zgłosić

 
 
 
 
~~onet
ff
Wysłany: 24 Maja 2008r. 14:59  
Cytuj
CYTAT
Bałwanie, w Polsce cisza nocna obowiązuje od 22 do 6, takie jest prawo. Jak ktos ci ją zakłuca to masz prawo to zgłosić


Nie ma takiego prawa o ciszy nocnej. Ona może wynikać z regulaminów spółdzielni. Tamten artykuł jest o przeszukaniu i porze nocnej a nie ciszy nocnej. Rozumiem, że wg ciebie mogę sobie codziennie od 6 do 22 na pół osiedla bezkarnie robić dyskotekę? I nikt mi nic nie może zrobić, bo nie ma tzw. ciszy nocnej?

 
 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Maja 2008r. 16:08  
Cytuj
art. 51 § 1 mowi m.in. o zaklocaniu spoczynku nocnego z
art. 221. § 1 posilkowego o przeszukaniu dowiadujemy sie kiedy jest pora nocna wiec jest to jakos regulowane ;]

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~onet
ff
Wysłany: 24 Maja 2008r. 16:12  
Cytuj
CYTAT
art. 51 § 1 mowi m.in. o zaklocaniu spoczynku nocnego z
art. 221. § 1 posilkowego o przeszukaniu dowiadujemy sie kiedy jest pora nocna wiec jest to jakos regulowane ;]


No to mogę na pół osiedla sobie puszczać muzykę od 6 do 22?

 
 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Maja 2008r. 16:26  
Cytuj
nie ;]

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~onet
ff
Wysłany: 24 Maja 2008r. 16:41  
Cytuj
CYTAT
nie ;]


To jednym wolno a innym nie wolno?

 
 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Maja 2008r. 16:52  
Cytuj
ehh...
ameryka sie robi ;]
nie widzisz subtelnej roznicy miedzy dzwonem ktory bije 30 sekund a muzyka ktora zamierzasz grac pol dnia ;]

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~onet
ff
Wysłany: 24 Maja 2008r. 16:55  
Cytuj
Prawo musi być równe. Nigdzie nie ma napisane o czasie zakłócania. Albo jest równe albo nie jest i są święte krowy.

 
 
 
 
~~ktoś
ff
Wysłany: 24 Maja 2008r. 17:40  
Cytuj
CYTAT
ehh...
ameryka sie robi ;]
nie widzisz subtelnej roznicy miedzy dzwonem ktory bije 30 sekund a muzyka ktora zamierzasz grac pol dnia ;]
Te dzwony nie biją one WALĄ i nie 30 sekund a 3 minuty i tak to bicie rano jest potrzebne jak Polsce Związek Radziecki.Ale nie czarni muszą pokazywać każdego poranka swoją siłę!Cały świat się śmieje z Polski religijnego zadupia cywilizowanej Europy.:zły:

 
 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Maja 2008r. 17:55  
Cytuj
zgadzam sie prawo musi byc rowne :]ale jako osobniki zyjace w stadzie powinnismy tolerowac pewne zwyczaje i starac sie unikac wynaturzen ;]osoby aspoleczne niech se na alaske jada i beda mialy swiety spokoj ;]dzisiaj mowisz ze dzwon w 30 sek zepsul ci caly dzien, jutro przeszkadza ci babcia poruszajaca sie na wozku ktora codziennie rano znosza po twojej klatce schodowej i obijaja sie o barierki ;]

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~onet
ff
Wysłany: 24 Maja 2008r. 18:52  
Cytuj
CYTAT
zgadzam sie prawo musi byc rowne :]ale jako osobniki zyjace w stadzie powinnismy tolerowac pewne zwyczaje i starac sie unikac wynaturzen ;]osoby aspoleczne niech se na alaske jada i beda mialy swiety spokoj ;]dzisiaj mowisz ze dzwon w 30 sek zepsul ci caly dzien, jutro przeszkadza ci babcia poruszajaca sie na wozku ktora codziennie rano znosza po twojej klatce schodowej i obijaja sie o barierki ;]



No to czemu mają być to zwyczaje jedynie słuszne? Jeśli geje czy inne feministki chcą pomanifestować to stwarza się im miliony przeszkód. A jeśli w procesjach kościelnych blokuje się drogi krajowe, jest ok. Czy to nie republika bananowa?

 
 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »