NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Praca »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 91 92 93 94 95 96 97 ... » »»
ATS - przykład polskiego obozu pracy, Ats - obóz pracy i wyzysk...
~~heheh
ff
Wysłany: 28 Lut 2009r. 18:52  
Cytuj
//moderowano

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Lut 2009r. 18:52  
Cytuj

 
 
 
 
~~kefir
ff
Wysłany: 28 Lut 2009r. 21:58  
Cytuj
Co do kanpek - to preferuje bulki z szyneczka tylko nie za tlusta bo dbam o linie i pasowaloby zeby mi na drugiej i trzeciej zmianie ktos auto przemyl bo mi sie bardzo brudzi jak przez stalowke jade

 
 
 
 
~~era2009
ff
Wysłany: 1 Marz 2009r. 10:47  
Cytuj
ATS ROZPOCZĄ PRACĘ, KRETYNI NA STANOWISKACH... ZAMKNĄC DOSTĘP DO INTERNETU W QM I PO CAŁYM FORUM...HEHHEEEmlotek- WIDZIAŁEM DZIS W NOCY JAK KLIKAJA W KOMPIE, ZAMIAST MIERZYC KOŁA...cool girlnie wiemzaklopotanyboksgoodstrzalkaplacze:szok:jezykneutralnyzaklopotanysmiech2potluczonyoknie wiemzdegustowany

 
 
 
 
~~xxx
ff
Wysłany: 1 Marz 2009r. 11:23  
Cytuj
ale bedzie zdziwienie po wypłacie...cool girl pomimo tego że było tylko po 2 dni bezpłatnego i tak zapłacą 70 %. Ciekawe kto sie upomni...ok

 
 
 
 
~~asd
ff
Wysłany: 1 Marz 2009r. 12:19  
Cytuj
CYTAT
ale bedzie zdziwienie po wypłacie...cool girl pomimo tego że było tylko po 2 dni bezpłatnego i tak zapłacą 70 %. Ciekawe kto sie upomni...ok


lubisz ludzi denerwowac? jezyk

 
 
 
 
~~era2009
ff
Wysłany: 1 Marz 2009r. 12:33  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
ale bedzie zdziwienie po wypłacie...cool girl pomimo tego że było tylko po 2 dni bezpłatnego i tak zapłacą 70 %. Ciekawe kto sie upomni...ok


lubisz ludzi denerwowac? jezyk



mlotekTAKICH NAPINACZY POD TOPÓR...I W ŁEB SK***LI...mlotek

 
 
 
 
~~assya
ff
Wysłany: 1 Marz 2009r. 12:47  
Cytuj
CYTAT
[cytat][cytat]ale bedzie zdziwienie po wypłacie...cool girl pomimo tego że było tylko po 2 dni bezpłatnego i tak zapłacą 70 %. Ciekawe kto sie upomni...ok


zanosisz świstek do sądu pracy i bula kare za 700 oszukanych pracowników

 
 
 
 
~~asd
ff
Wysłany: 1 Marz 2009r. 12:53  
Cytuj
o co ten caly szum nawet nie bylo wyplaty jeszcze do 10 pare dni zostalo, a tu juz jeden pacan robi zamieszanie jezyk

 
 
 
 
~~123
ff
Wysłany: 3 Marz 2009r. 12:54  
Cytuj
kolejne 58 osób opuści Ats

 
 
 
 
~~xxx
ff
Wysłany: 3 Marz 2009r. 13:00  
Cytuj
hurrrraaa

 
 
 
 
~~irek
ff
Wysłany: 3 Marz 2009r. 13:15  
Cytuj
z tego co mi wiadomo to jutro maja dac 29 osobom wypowiedzenia:(

 
 
 
 
~~asd
ff
Wysłany: 3 Marz 2009r. 13:51  
Cytuj
CYTAT
z tego co mi wiadomo to jutro maja dac 29 osobom wypowiedzenia:(


a skad ci wiadomo? jezyk

 
 
 
 
~~irek
ff
Wysłany: 3 Marz 2009r. 14:13  
Cytuj
od jednej pani z biura ktora wszystko wie hehe
zreszta JAK NIE WIERZYCIE TO SIE JUTRO PRZEKONACIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 
 
 
 
~~123
ff
Wysłany: 3 Marz 2009r. 14:20  
Cytuj
CYTAT
z tego co mi wiadomo to jutro maja dac 29 osobom wypowiedzenia:(


napinka!!

 
 
 
 
~~mereweloo
ff
Wysłany: 3 Marz 2009r. 14:22  
Cytuj
ja chcialbym zeby zwolnili ŁUKASZA D*** bo on nie nadaje sie na kierownika jest za mlody na te stanowisko nie ma zadnego doswiadczenia umie tylko psuc maszyny nie zna sie na programach wogole on nic nie umie
tylko chodzi i sie drze jak ma zly humor
a jego asystenci... ci goscie to... szkodza nawet gadac...

//moderowano
bez nazwisk !!

 
 
 
 
~~szok
ff
Wysłany: 3 Marz 2009r. 15:25  
Cytuj
Spodziewałem się, że umilknie ten temat po zwolnieniach :szok: a tu popatrz, jeszcze niedobitki w ats zostały:szok:

 
 
 
 
~~RRJ
ff
Wysłany: 3 Marz 2009r. 20:43  
Cytuj
nie umilknie,bo dotyka tych co tam pracuja a jutro wypowiedzenia na nich czekaja.Strach do pracy isc,bo nie wiadomo na kogo podnie tym razem.podobno nawet jakies pieniadze daja tym co wypowiedzenia dostaja.jakby ktoś cos wiedzial to napiszcie proszę.

 
 
 
 
~~WHOO!!!!
ff
Wysłany: 3 Marz 2009r. 20:50  
Cytuj
CYTAT
ATS ROZPOCZĄ PRACĘ, KRETYNI NA STANOWISKACH... ZAMKNĄC DOSTĘP DO INTERNETU W QM I PO CAŁYM FORUM...HEHHEEEmlotek- WIDZIAŁEM DZIS W NOCY JAK KLIKAJA W KOMPIE, ZAMIAST MIERZYC KOŁA...cool girlnie wiemzaklopotanyboksgoodstrzalkaplacze:szok:jezykneutralnyzaklopotanysmiech2potluczonyoknie wiemzdegustowany


skocz na OW na 3 zmianie to dopiero twoje oczy ujrzą ciekawy widok jak za zalepionym ogłoszeniami okienkiem śpi z głowa oparta o monitor kierownik zmianowy a jego zastepca z rozdziabioną gębą i łbem odchylonym do tyłu kima na krzesełku!!!to dopiero ciekawy widok!!! A ICH LUDZIE TYRAJĄ!!!na nich

 
 
 
 
~~RRJ
ff
Wysłany: 3 Marz 2009r. 21:49  
Cytuj
I ci co tyrają dostaną jutro wypowiedzenia.Nie jestem pracownikiem ASTu ale ktos bliski jest i bardzo sie martwię.

 
 
 
 
~~areek
ff
Wysłany: 4 Marz 2009r. 08:11  
Cytuj
na ślusarni dostali dzis wypowiedzenia...

 
 
 
 
~~ats
ff
Wysłany: 4 Marz 2009r. 08:18  
Cytuj
czy to pewne info !!

 
 
 
 
~~ala
ff
Wysłany: 4 Marz 2009r. 08:34  
Cytuj
Mąż wrócił z trzeciej zmiany z wypowiedzeniem-koszmar!

 
 
 
 
~~a.k
ff
Wysłany: 4 Marz 2009r. 08:48  
Cytuj
moj mąż jeszcze nie wrócił

 
 
 
 
~~ala
ff
Wysłany: 4 Marz 2009r. 09:10  
Cytuj
mOj miała umowę na czas określony i takich zwalniają.jeśli ktoś ma umowę na czas nieokreślony to chyba nie ma się czym martwić.Ja jestem załamana, bo gdzie teraz w Stalowej pracę znajdzie?

 
 
 
 
~~mm mm
ff
Wysłany: 4 Marz 2009r. 13:10  
Cytuj
ja mam na nieokreślony i dziś dostałem wypowiedzenie. Nie ma znaczenia kto ile i kiedy.

 
 
 
 
«« « ... 91 92 93 94 95 96 97 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Praca »